Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 650F (Yeni)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    @porsuk80 Kasko için aldığım fyatlar 4-9.000 Tl aralığında, oldukça yüksek çıktı, sizin yaptırdığınız yer ile görüşeceğim. Telefon numarasını paylaşabilir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaş bende motoru alalı 1 hafta oldu bende hiçbir titreşim yok sende problem var mutlaka garantiden hallettir servis başından sağmak için bir şey yok demişler
    ama ses konusunda haklısın düşük devirde bir ses var fan çalışıyor zannediyorum ama değil bende ara sıra oluyor fakat performansta sorun yok
    bu motorun 4 sene garantisi var hondanın güvendiği modellerden merak etme motordan soğuma iyi seçim yapmışsın

merhaba arkadaşlar bende yeni bir motosiklet kullanıcısı olarak 4 aylık kısabir süre cbr250r kullandıktan sonra 2 gün önce cbr650f beyaz sahibi oldum. nedense motordan hiç inmek istemiyorum aklım sürekli onda. yanlız 2 günde 200 km yaptım ortalama tüketimim 6,7 ve motor 6000 deviri geçmeye başlayınca selede inceden bir titreşim olmaya başlıyor çok zorlamak istemiyorum üst devirlerde yaparmı diye şimdilik bunların haricinde motor süper hele cbr250r dan sonra sanki o motor değildi gibi gelmeye başladı . titreşim rodajdan sonra devam ederse servise götürmeyi düşünüyorum

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı BURAKOZY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar bende yeni bir motosiklet kullanıcısı olarak 4 aylık kısabir süre cbr250r kullandıktan sonra 2 gün önce cbr650f beyaz sahibi oldum. nedense motordan hiç inmek istemiyorum aklım sürekli onda. yanlız 2 günde 200 km yaptım ortalama tüketimim 6,7 ve motor 6000 deviri geçmeye başlayınca selede inceden bir titreşim olmaya başlıyor çok zorlamak istemiyorum üst devirlerde yaparmı diye şimdilik bunların haricinde motor süper hele cbr250r dan sonra sanki o motor değildi gibi gelmeye başladı . titreşim rodajdan sonra devam ederse servise götürmeyi düşünüyorum
    O ince titreşim herkeste var sanırım
    6000 devirden sonra makine coşuyor
    Oturuş pozisyonunu değiştirerek titreşimi en aza indirmek mümkün bende bazen hic hissedilmiyor
    Özellikle gazlarken degil de gaz kesince titreşim var
    Gidişi ve dengesi 10 numara, bende cok memnunum
    Titreşim ciddi bir sey gibi durmuyor
    Muhtemelen vidalik, tapalik bitseydir

Size hayırlı olsun bir
    ara hepimiz buluşalım

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Dostlar kaporamı verdim ailemi de ikna edersem aranıza katılıyorum bakalım :-)
    şimdiden deli heyecan var :-)

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı BURAKOZY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    h
    4ayda 650lik makina hee hayırlı olsun

themeric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı dreamcar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ince titreşim herkeste var sanırım
    6000 devirden sonra makine coşuyor
    Oturuş pozisyonunu değiştirerek titreşimi en aza indirmek mümkün bende bazen hic hissedilmiyor
    Özellikle gazlarken degil de gaz kesince titreşim var
    Gidişi ve dengesi 10 numara, bende cok memnunum
    Titreşim ciddi bir sey gibi durmuyor
    Muhtemelen vidalik, tapalik bitseydir

Size hayırlı olsun bir
    ara hepimiz buluşalım
    Bi ara bulusalim istanbulda motorlari degisip su titresim icin bakalim ayni mi iki motordaki de ben daha rodajdayim 6000 devirden sonra az az oluyo titreme ozellikle gaz salinca daha hissedilir sekilde 4 zamanli hic motor kullanmadim normal mi bilemiyorum... Kiyas yapamiyorum...

Motosikleti
    2014 Honda CBR 650F
    Arkadaşlar motorunuzda titreşim vb sorun varsa aldığınız bayiye müracaat edin. Motosikletlerinizi aldığınız bayilere müracaat ederseniz yapılan tespit sonucu diğer arkadaşımızda olduğu gibi fabrikadan parcalar talep edilecektir. Servise giderseniz ücretsiz değişim yapılmakta. Birde tüm 650f ler gidonda bulunan bir pul değişimi için servise cağrılıyor. pul incesiyle değiştiriliyor. viraj ve dönüşlerde mevcut pul sanırım motorun yatışını bir miktar engelliyormuş. Lütfen daha motora binmeyen arkadaslar motora da laf atmasınlar. Sonucta Honda motoruna güvenmese 4 yıl garanti vermez.(baska kim 4 yıl garanti veriyor) Motorumu bugune kadar benim haricimde kullanan diğer tüm arkadaslar(10-15 yıl motor tecrübeli) motoru cok begenmekte bilginize...
    OnurTr bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 650F
    http://www.rg-racing.com/browseBike/...4_onwards.aspx

Arkadaslar koruma takozu getirtmemiz lazim turkiye de yok nasil yapicaz... var mi ingiltere de tanidigi olan ...

Motosikleti
    HONDA CBR 650F
    Alıntı themeric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi ara bulusalim istanbulda motorlari degisip su titresim icin bakalim ayni mi iki motordaki de ben daha rodajdayim 6000 devirden sonra az az oluyo titreme ozellikle gaz salinca daha hissedilir sekilde 4 zamanli hic motor kullanmadim normal mi bilemiyorum... Kiyas yapamiyorum...
    olayımız aynı neredeyse 6000den sonra gazı salınca daha cok hıssedlıyor
    suan tatıldeyım, donunce goruselım ama tıtresım yok dıyen bırısı de gelmelı kı, kıyaslama yapabılelım
    rahatsız etmıor ama sıfır tıtresım de degıl
    daha 250km'de benım motosıklet 1000 bakımında bakarlar muhtemelen bven bayıye gereklı bılgıyı verdım

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Arkadaşlar merak ediyorsanız top speed 255 gordum yakıt veya kesıcıye gıremedım... Orda kaldı, eger yok olmaz gormuyor dıyen varsa go prosunu alıp ıstanbulda bulussun benle cekelım... Ayrıca sarıyer cıvarında bır arkadasla tanıstım el yapımı bır egsoz yapmıs makınaya 1000RR akreple asagı yukarı aynı ses yada ıxıl dıyım sıze sız anlayın artık fenaa

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Krediyi çektim cumartesi motoru alıyorum inşallah
    Yalnız bu ara hırsızlık çok arttı öneriniz var mıdır korunmak için?

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Arkadaşlar,

bundan yaklaşık 1 ay öncesine kadar cbf 1000 alma üzerine plan ve hazırlıklar yapıyordum. Daha sonrasında CBR 650 F gördüm ve çok hoşuma gittiğinden ve akaryakıt konusunda cbf 1000 e nazaran daha tutumlu olduğundan kararlar değişti ve cbr650f almaya karar verdim,

üç beş bayiye sordum 1 ay sonra gelir diyor, bu süre zarfında ben de kararımı kesin vermiş olurum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:31 ----------

siz foruma motorla alakalı tecrübelerinizi yazdığınızda çok mutlu oluyorum cherry:
    Kahya Motorumu Hazırla Çıkıyorum!

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merak ediyorsanız top speed 255 gordum yakıt veya kesıcıye gıremedım... Orda kaldı, eger yok olmaz gormuyor dıyen varsa go prosunu alıp ıstanbulda bulussun benle cekelım... Ayrıca sarıyer cıvarında bır arkadasla tanıstım el yapımı bır egsoz yapmıs makınaya 1000RR akreple asagı yukarı aynı ses yada ıxıl dıyım sıze sız anlayın artık fenaa
    ...............
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krediyi çektim cumartesi motoru alıyorum inşallah
    Yalnız bu ara hırsızlık çok arttı öneriniz var mıdır korunmak için?
    Kadıköy Kızıltoprakta Motocat Yılmaz Usta'nın motosiklet dükkanı var, motosiklete takip sistemi (GPS) kuruyormuş diye duydum, ancak asla ve asla kendisini önermem ve mümkünse bu sistemi başka yerde yaptıran varsa orda yaptırın derim.
    Kahya Motorumu Hazırla Çıkıyorum!

Motosikleti
    CBR 650F
    Trakya dayim siddetli bi sekilde yagmura magruz kaldim yoldaa lastikler gayet basariliydi islak hava da ama yatmadim hic ortalama 90-100 ile geldim bilginizee...

Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @porsuk80 Kasko için aldığım fyatlar 4-9.000 Tl aralığında, oldukça yüksek çıktı, sizin yaptırdığınız yer ile görüşeceğim. Telefon numarasını paylaşabilir misiniz?
    Bugün kasko işini de hallettim. Anadolu Sigorta tam paket, anahtar üzerinde olmadıkça hasarın, hırsızlığın tamamını karşılıyor. 3 Taksit, toplamda 1870,00 TL ödeyeceğim. Fikriniz olması açısından paylaşmak istedim. Kapalı garaj, kilit gibi hiçbir şart yok. Yine merak ettiğiniz bir konu olursa sorabilirsiniz.

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kasko işini de hallettim. Anadolu Sigorta tam paket, anahtar üzerinde olmadıkça hasarın, hırsızlığın tamamını karşılıyor. 3 Taksit, toplamda 1870,00 TL ödeyeceğim. Fikriniz olması açısından paylaşmak istedim. Kapalı garaj, kilit gibi hiçbir şart yok. Yine merak ettiğiniz bir konu olursa sorabilirsiniz.
    Cok iyimis yas kac sizin ?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...............
    SüpeRR miş az daha kastırsan 600rr'ın top speedine ulaşacan...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı themeric adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok iyimis yas kac sizin ?
    24 Yaşındayım ve motosikletim 34 plaka. Eğer maddi durumunuz varsa tavsiye ediyorum. İçiniz rahatlıyor. Sonraki yıl %30 indirim uygulanacak bu arada.

Yarın sabah İstanbul'dan Samsun'a doğru yola çıkıyorum. 5 gün içerisinde 1500 km yol yapmış olacağım. Motosikletle ilgili izlenimlerimi de paylaşıp bilgi vermeyi düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)