Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

150GY-A, 200GY-A, 200GY-2 ve Türevleri Buraya

Motovento
    REKLAM ALANI
    myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    tokatlaması normal cünkü benım motor 15 hp senin motor 16.5 hp bu bu kadar basit...
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alcohol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YK-200GY2
    valla ben onlarada inanmiyorum yaLandir kesin bu chunliler yalandan is yapiyorlar ama ucuz yapiyorlar iste cekici yanida bu ya yoksa 3 milyara kim 0 km enduroya binicekti yasain ÇİN
    İnsanlarla Ugraşmaktansa Makinalarla Uğraşmayı Tercih Ederim....

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Evet haklısın Yaşasın Kaliteli Made İn China

Motosikleti
    as gy200
    ya kardeşler ben yazdılarımı sil başatan ii okuyun ama ii motordan ufak defek oyanmalar yapa bilrisinzi o zaman yapar ibre zaten son dayandıgı zaman motor fark edersınız.misal scooter şişdiği zaman devirden düşer.ama hız ibresi 80 gösterir.ama hız malsef 80 degıldır.140 km gosterıyor diye bır kaide var tlf yakın zamanda resmını cekecegım.birde ben tekarta soyluyorum 800 cc motorları bende gectım demıyorum ama 500 ccmotoru gectım kımseye yalan bırcum yoktur.tekrar idda ediyorum.asya motorun hakkında cok detaylı bilgi sahibiyim.ben gümrükçüyüm.

panternet kardeş sana cok geçmış olsun verılmış sadakan varmış diyorum.başkaları yazsada banada mantıklı gelmezdı ama yaşadıklarımı anlattım yinede inanan inanmayanlara saygı duyarım:D

Motosikleti
    vespa
    Alıntı akin11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya kardeşler ben yazdılarımı sil başatan ii okuyun ama ii motordan ufak defek oyanmalar yapa bilrisinzi o zaman yapar ibre zaten son dayandıgı zaman motor fark edersınız.misal scooter şişdiği zaman devirden düşer.ama hız ibresi 80 gösterir.ama hız malsef 80 degıldır.140 km gosterıyor diye bır kaide var tlf yakın zamanda resmını cekecegım.birde ben tekarta soyluyorum 800 cc motorları bende gectım demıyorum ama 500 ccmotoru gectım kımseye yalan bırcum yoktur.tekrar idda ediyorum.asya motorun hakkında cok detaylı bilgi sahibiyim.ben gümrükçüyüm.

panternet kardeş sana cok geçmış olsun verılmış sadakan varmış diyorum.başkaları yazsada banada mantıklı gelmezdı ama yaşadıklarımı anlattım yinede inanan inanmayanlara saygı duyarım:D
    kardeş sen haklısın ne diyeyim
    bende mercedes 200E var 2003 den beri biniyorum geçen bizim sanayi yolunda giderken bi AT ARABASI beni geçti şaşırdım
    :
    birde mercedesler dünyanın en iyi arabası derler

biraz mantıklı olursak daha iyi olur senin dediğin o 500 lük makina tam devir yada hızda gitmiyodur yada senin o dediğin motorun kadranlarında bi prb vardır
    aynı zamanda şişen motorun devri düştüğü gibi km saatinden de görürsün hız da düşer
    ben aynı zamanda makina teknisyeniyim çoğu mühendislerle de teknik konularda tartışırım genelde de hep haklı olduğumu görürler teknik olarak düşündüğün şey pratiktede aynıysa GERÇEK OLAN BUDUR!
    [COLOR="Red"][I]NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE[/I][/COLOR]

Motosikleti
    yamaha fjr1300 '01
    bende zongshen 200 gy-a var, yeni bi GPS cihaz aldım ve onunla son hızını test ettim, düz yolda normal rüzgarda 89 u geçemedi ama ibre sona dayanmıştı çoktan.. benden başka GPS ile son hız testi yapan varmı? bu arada GPS E5 yolunda olduğumdan birçok uyduyu görüyordu ve hassasiyeti 5 metreydi yani oldukça güvenilir bir hız verisidir. yarın metzeler lastik takıcam birde 17 lik ön dişli aldım, bunları taktıktan sonra son hızı birdaha test edicem.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    aynı motor bende de var arkadasım.. Cbf 250 ile otobana girdik... Benım ibrem 120 km/h gosterirken cbf 250 in ibresi 110 km hız gosteriyodu baya uzun bi mesafe yanyana gittik kesin ve net sonuctur bu benım motor için..

sonofwind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zongshen Zs 200 ve Honda Transalp xl650v
    Selam arkadaşlar.Çelik-Yuan cross buldum 150 cc bunların durumu nasıldır parça bulunabilirliği illaki bunlar bozulur ama ya sonrası ne olur çok sıkıntı yaratır mı.Yoksa zealsun 200 lük cross için biraz daha sabredeyim mi arada bi 500 ytl fark var.
    ÖFKE GEÇİCİ BİR ÇILGINLIKTIR;HÜKMETMEYE BAK,YOKSA O SANA HÜKMEDER.
    HORATIUS

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    arkadasım bence 150 lik cross alma... Almısken az daha sabret 200 cc bi cross al...

ben siteye yeni üye oldum.çok güzel bir site.verdiğiniz yararlı bilgilerden dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

chocolateman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 660X
    Honda 936 ile zealsun gy 200 ün göstergesi arasında tam 17 km fark var. Zealsun 120 gösterirken honda 103 gösteriyor.
    Free Motorcycle Team

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı chocolateman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda 936 ile zealsun gy 200 ün göstergesi arasında tam 17 km fark var. Zealsun 120 gösterirken honda 103 gösteriyor.
    evet fazıl abi , bu cin malı motorların kilomtre ayarı yok... Benım motorda 10 km/h fazla gosteriyo işte seninkide 17 fark var. Bizim bi arkadasınkınde de 15 km fark var... O yuzden motordaki kilometreye inanmayın... Bi honda yamaha veya bi otomobille hızınızı olcmeye calısın...

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Benim Ramzey 200 cc cross'un km ayarı doğru. Hem honda transalp ile hem de bmw f 650 gs ile ölçtüm. Göstergeler aynı hızı gösterdi. selamlar.

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Arkadaşlar rodaj dönemini tamamladım he he 500km de yağ değiştirmiştim 1100km de tekrar yağ değişti bujiyi de değiştirdim performans ngk iridyum buji taktırdım castrol yağdan şaşmıyorum zaten vatana millete hayırlı olsun

biraz resim ekleyim konu şenlensin

Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    bathu süpersin valla.. Bi digital foto mak alıyım en kısa zamanda ben de koycam resimlerimi... Bozuldu bizim Hp makine

Motosikleti
    var 636
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bathu süpersin valla.. Bi digital foto mak alıyım en kısa zamanda ben de koycam resimlerimi... Bozuldu bizim Hp makine
    harun aynen bir fotoğraf makinası almak şart biz bi arkadaşı artçı olarak yanımıza almıştık adamda profosyonel makina vardı canon marka onla çekilen fotolar bunlar fotoğraf makinası güzel ama çok para biz telefondan çekmeye devam
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    valla ben sonunda kredi kartını odedim bugun aldım canon A 530 model Digi foto mak. Harika cekiyo 5 Mp bana fazlasıyla yetecek. 378 ytl ye geldi tavsiye ederim.. Canon Digital foto mak en iyisi... Profesyononel anlamda Nikon daha iyi ama...

Motosikleti
    var 636
    harun biraz foto çekte kaliteyi anlarız ben çok fazla anlamam bu işten fotoğraf makinaları aşıyor beni hep cep telefonuyla yok 1.3 megapixelmiş yok 2 megapixel

Motosikleti
    ramzey qm200gy
    polis radarıyla olçtük 200ccramzey cross 100km. sabit hızda yüzde yüz ,100km gösterdi.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı fahrettinsagiroglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis radarıyla olçtük 200ccramzey cross 100km. sabit hızda yüzde yüz ,100km gösterdi.
    Bunun üzerine herhalde artık denecek birşey kalmamıştır. Elinize sağlık.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler