Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    Murat abi yanlış okumuşum pardon ee kaç km desin abi peki abi rodajda bide 60 ı geçmeyin falan demiyorlar devirli kullan motoru zorlamadan ben öle yaptım ee bide daha senin motor açılcak 2 kişi binip açarsan belki daha iyi olur ben öle yaptım 2 kişi 120 gördük şuan çok memnunum konusuruz bunları murat abi

13 Agustos pazar TUZLA gezisi var kahvaltı + carting + barbekü ben ehliyeti alırsam mutlaka katılcam sizde gelin arkadaşlar...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17348
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ttolgay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650 '05
    Eywallah şanlı hocam. Daha önce bakmışım ama unutmuşum bu geziyi. İş ehliyeti almaya kaldı...

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Şanlı önerilerini dikkate alacağım ,devirli vites değiştirerek evette ancak Mehmet usta pek 60 ı geçme demişti en azından başlangıçta ve tabiiki ehliyeti (sertifikayı ) alır almaz -hemen Gelişim'e sorayım-yollardayım Bugün yine bir arkadaşı çevirmişler 3-5 gün için sorunla karşılaşmayalım.ttolgay motorsuzda uğrayabilirsin .....11 cuma ya kalmaz sanırım ki şöyle motorla Tophane'ye gelelim be sağlıcakla.

Merhaba arkadaşlar.Forumdan uzun süredir uzağım.Zira 1,5 ayda 5500 km yapmam bunun için geçerli sebep olabilir Arkadaşlar. Gezmin ankara ayağında ilk defa motorum arızalandı. Sigortası atmış. Sigortayı bulana kadar akla karayı seçtim.Bunun dışında herhangi bir problem yaşamadım. FAkat sanırım subap ayarı yaptırmam lazım. Motorun sesi değişti. Eğer bu motor uzun yola çıkar mı diye düşünüyorsanız, hiç korkmayın arkadaşlar. Siz dayandığınız sürece o gidiyo Burhaniye,İzmir,Selçuk,Kuşadası,MNarmaris,DAt ça,Göcek,Antalya,Isparta,Afyon,Ankara,Bo lu,İzmit..Sadece bir kişi,sadece 1 ay, 4300 Km. Durmaksızın 9 saat yol...Molalarla 3 gün yol....
    Yakında sinemalarda

setr74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs 150-19
    seahawk kutluyorum resimleri bekliyoruz merakla

http://img382.imageshack.us/my.php?i...esim015lv0.gif
    http://img386.imageshack.us/my.php?i...esim040jh8.gif
    http://img340.imageshack.us/my.php?i...esim041it2.gif
    http://img340.imageshack.us/my.php?i...esim044ak9.gif
    http://img322.imageshack.us/my.php?i...esim048me8.gif
    http://img527.imageshack.us/my.php?i...esim052sw9.gif

Buyur kardeş,şimdilik sadece Gemlik,Isparta-Karacaören Barajı,Afyon-Ankara Yolu,Nasrettin hocanın doğduğu köyün resimi var.Diğerleri evdeki PC de

Ama arkadaşlar,Nasrettin hocanın köyüPolatlı yolu ğzerinde. Öyle milli duygular içeren bir köy ki görmelisiniz. Polatlı tarafına giderken Yunus Emre sapağını geçince sağda kalıyor. Nasreddin Hoca 4 Km diye bir levhası var.Baktığınbızda ise ortada köy falan yok 2 Km sonra ağaçlar arasına giriyorsunuz. SOnra sarılı beyazlı bir köye giriyorsunuz. O kadar tatlı bir yer yapmışlar ki sormayın. Duvarlarda NAsreddin hoca fıkra ve karikatürleri. Evet yanlış duymadınız sokaklarda duvarlkarda karikatürler var.Hele bir TÜRK BÜYÜKLERİ köşeri yapmışlar ki öylesi ne ankarada ne istanbulda var. Üstelik gençlerbilinçlensin diye okulun altına koymuşlar.Hacı bektaş veli,Yunus Emre,Alaparslan,Osman bey...Ve bir Atatürk büstü gördüm,İnanın karşısında duygulandım. Büstün altında (1881- .....) Yazıyordu. Bu jeste söz mü gerekir?

İsterdeim ki gezi sırasında size haber vereyim,yanımda birileri olsun.Ama çok plansız oldu.Ve şehirler arası yollar haricinde hep artçılı gezdim Motosiklet herbirinden maşallah aldı.Bisürü nazar boncuğu koytdum motoraAma görünmücek yerlere. Diğer resimleri ileride paylaşmak üzere,Rüzgarınız pupa,yolunuz neta(nete) olsun...

Canerrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok ama ER6F olacak, umutluyum
    Alıntı Seahawk adlı üyeden alıntı
    http://img382.imageshack.us/my.php?i...esim015lv0.gif
    http://img386.imageshack.us/my.php?i...esim040jh8.gif
    http://img340.imageshack.us/my.php?i...esim041it2.gif
    http://img340.imageshack.us/my.php?i...esim044ak9.gif
    http://img322.imageshack.us/my.php?i...esim048me8.gif
    http://img527.imageshack.us/my.php?i...esim052sw9.gif

Buyur kardeş,şimdilik sadece Gemlik,Isparta-Karacaören Barajı,Afyon-Ankara Yolu,Nasrettin hocanın doğduğu köyün resimi var.Diğerleri evdeki PC de

Ama arkadaşlar,Nasrettin hocanın köyüPolatlı yolu ğzerinde. Öyle milli duygular içeren bir köy ki görmelisiniz. Polatlı tarafına giderken Yunus Emre sapağını geçince sağda kalıyor. Nasreddin Hoca 4 Km diye bir levhası var.Baktığınbızda ise ortada köy falan yok 2 Km sonra ağaçlar arasına giriyorsunuz. SOnra sarılı beyazlı bir köye giriyorsunuz. O kadar tatlı bir yer yapmışlar ki sormayın. Duvarlarda NAsreddin hoca fıkra ve karikatürleri. Evet yanlış duymadınız sokaklarda duvarlkarda karikatürler var.Hele bir TÜRK BÜYÜKLERİ köşeri yapmışlar ki öylesi ne ankarada ne istanbulda var. Üstelik gençlerbilinçlensin diye okulun altına koymuşlar.Hacı bektaş veli,Yunus Emre,Alaparslan,Osman bey...Ve bir Atatürk büstü gördüm,İnanın karşısında duygulandım. Büstün altında (1881- .....) Yazıyordu. Bu jeste söz mü gerekir?

İsterdeim ki gezi sırasında size haber vereyim,yanımda birileri olsun.Ama çok plansız oldu.Ve şehirler arası yollar haricinde hep artçılı gezdim Motosiklet herbirinden maşallah aldı.Bisürü nazar boncuğu koytdum motoraAma görünmücek yerlere. Diğer resimleri ileride paylaşmak üzere,Rüzgarınız pupa,yolunuz neta(nete) olsun...

Dostum resimler çok güzel, umarım güzel geçiyordur gezin.. Ayrıca forumdaki en güzel en manzaralı resimlere sahipsin diğer arkadaşlardan da bekliyorum ehliyeti aldılarmı başlarlar zaten. Ben birşey soracağım son resimde motorun deposunun yanında aparat gibi birşey gördüm o nedir??
    "If you have a 10 dollar brain, buy a 10 dollar helmet" SIZE="2"][B] - Kasksız motor sürenler, eşini, çocuğunu kasksız motora bindirenler, size sesleniyorum: MANYAKMISINIZ LEEN!!!!:silent:

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Benimde 1,5 ayda 1900 km oldu dediğin gibi sesde değişiklik oldu ve çekişte biraz düşme sibop ayarını yaptırırsak düzelirmi?
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

simsek333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs150-19
    Alıntı Sanlı adlı üyeden alıntı
    Murat abi yanlış okumuşum pardon ee kaç km desin abi peki abi rodajda bide 60 ı geçmeyin falan demiyorlar devirli kullan motoru zorlamadan ben öle yaptım ee bide daha senin motor açılcak 2 kişi binip açarsan belki daha iyi olur ben öle yaptım 2 kişi 120 gördük şuan çok memnunum konusuruz bunları murat abi

13 Agustos pazar TUZLA gezisi var kahvaltı + carting + barbekü ben ehliyeti alırsam mutlaka katılcam sizde gelin arkadaşlar...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17348

yaw arkadaş iki kişi 120 yaptım dio arkadaşlar bunun bir sırrı varmi nie benim motor tek kişi 90-105km arasinda keyfine gore belirliyor hizini yada dostum sanli sen modifiyemi yaptın abi siz öle konusunca ben motorumdan iyice şüphelenmeye basladim bu arada arkadaslar km. saatini arabayla olctuk bire bir, yarın ben bizim ustanin yanina direk vallahi bu sefer heralde kavga edeceğiz adamla herkese selamlar keyifli kazasiz surusler
    nıhna minbet mohsen ahhad amaytıhsin

Motosikleti
    Seahawk arkadaşım biraz ayıp olmuyomu biz burada ehliyet, ehliyet!.. diye sürünürken bööle yol yapmak? Bir de üstüne üstlük bu nefis fotolarla üzerimize gelmek. Biri gezer biri bakar durumu olacaak bakh...
    Vallaa acayip imrendim. Biz de böyle gezmek şansı buluruz umarım. Hatta gurup olarak mesela...

Sanlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500A
    ttolgay sana katılmamak elde değil ne yapsak seahawk ı dövsekmi valla bende imrendim...

Evet murat abi çıkmamak lazım bu aralar çok çeviriyorlar şurda 3-4 gün kaldı ehliyeti alamaya bile bile pişti olmaya gerek yok valla direksiyon sınavından beri yatıyor motor garajda seahawk a sitemimiz boşa değil motoru ilk aldıgımda çok gezdim ehliyetsiz valla şimdi tırsıyorum açıkcası galiba psikolojik çok az kaldı ehliyeti almaya ondan

simsek333 sen motoru nası açtın kardeş rodaja uydunmu bide? ben motorun m sinden anlamıyordum bi motorcu arkadaşım var benim motorla o ilgilendi rodaj bitti iki kişi bindik o kullandı motor sağır olmasın dedi satmıycan ama hani satarsan falan sağır motoru kimse almaz dedi güzel açalım motoru dedi (sıfır ya motorlarımız) çıktık otoyola bi 50 km yaptık sonra döndük 50 km daha motor açmak zor değil bağırta bagırta gidiyorsun her viteste ben yapamam gerçi (kıyamam motoruma )

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı
    Benimde 1,5 ayda 1900 km oldu dediğin gibi sesde değişiklik oldu ve çekişte biraz düşme sibop ayarını yaptırırsak düzelirmi?
    yüzde yüz düzelir diye biliyorum... arkadaşlar kıyın paraya biraz performanslı ayarlatın sibpoları 10 ytl yakacagına 11 ytl yaksın zevk için binmiyormuyuz ben öle ayarlattım canavar gibi çekişi hem trafikte ışıkta falan kalkarkende çok iyi oluyor bilginize...
    Yollarda Motorcunun Motorcudan başka Dostu Yok!

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ve işte ben de aldım nihayet.

Yakında başka resimler de yollarım.

Motosikleti
    zs 150-19
    OOOOOoo Üstad hayırlı uğurlu olsun güle güle keyifle kazasız belasız kullan çantalar çok yakışmış

kenya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Silverwing 400
    -CRiminaAL- hayırlı olsun sonunda aldın Allah kazasız belasız cezasız kullanmayı nasip etsin
    İnandığınız gibi yaşayamazsanız, yaşadığınız gibi inanmaya başlarsınız...

Alıntı Canerrr adlı üyeden alıntı
    Dostum resimler çok güzel, umarım güzel geçiyordur gezin.. Ayrıca forumdaki en güzel en manzaralı resimlere sahipsin diğer arkadaşlardan da bekliyorum ehliyeti aldılarmı başlarlar zaten. Ben birşey soracağım son resimde motorun deposunun yanında aparat gibi birşey gördüm o nedir??
    Caner Kardeş, Fotoları beğendiğine sevindim.Daha güzel manzaralarımda var ama benim foto arşiv malesef evde kaldı
    O benzin deposunun iki yanında altında bulunan aparatlar 2 adet 120 lik hoparlör Arka çantada da ufak bi amfi var. 1000lerce kilometre müziksiz,funda ARAR sız çekilir mi
    İnşallah riva gezisine geleceğim.İstersen orada istediğin kadar incelersin motoru

Alıntı ttolgay adlı üyeden alıntı
    Seahawk arkadaşım biraz ayıp olmuyomu biz burada ehliyet, ehliyet!.. diye sürünürken bööle yol yapmak? Bir de üstüne üstlük bu nefis fotolarla üzerimize gelmek. Biri gezer biri bakar durumu olacaak bakh...
    Vallaa acayip imrendim. Biz de böyle gezmek şansı buluruz umarım. Hatta gurup olarak mesela...
    BEnde seni seviyorum Tolga KArdeşim

İnşallah ehliyeti en kısa zamanda alırsın da gelecek yaz kendimizi Karadeniz insanlarının misvirperverliğine bırakırız. Karadeniz Turnesi planlıyorum.İlk seni çağırırım Zaten arkamda uzun süre oturacak bir yoldaş bulamıyorum.(Yok,tuvalete gitmem lazım,yok rüzgar cildimi kurutur,yok burnumun ucu yandı. vs vs vs) bari sen gelirsin yanıma da iki kişi iki motor takılırız

Motosikleti
    Criminal hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanmanı dilerim. Bir de bir çok kişinin prince almasına (ben dahil...) neden olan bu topiği açan kişinin daa yeni edinmesi biraz ilginç geldi bana. Güle güle kullan.
    Seahawk kardeşim, tabii ki seve seve yanında sümek isterim. Tabii haatundan izin alabilirsek. Benimki de taarif ettiklerinden maalesef... Bi yolunu bulucaz artıkh...

PAREN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha DragStar XVS 650A
    selamlar , motorum 1900 km lerde ve geçen gün 1700 civarlarında antalyanın bu sıcaklarında kemerden antalya istikametinde giderken ikinci tünel çıkışında motor yağ kaçırdı ve egzos un üzrine gelen yağlardan duman çıkmasa belki motoru kilitleyecekti , arkadaşlar motor nasıl kullanılır çok iyi bilirim ve sürücüyüm dür.ben bu motoru aldığıma bin pişman oldum kahretsin yapacak bişey yok, burdan bu motoru araştıranlar varsa beni dikkate alırlarsa iyi yaparlar.bu motorun sadece görüntüsü var ve de bu özelliğide sadece üzrine oturup resim çektirmekten başka bi..........k'a yaramaz hepsi o......bu motor hakkında ne kadar yanıldığımı 500 km sonra anladım ama iş işden geçmişti ...bu arada ben 12 yıldır vitesli motor kullanıyorum

egzosun üzerine gelen yağların çıkardığı duman ayıktırdı

Motosikleti
    zs 150-19
    Alıntı PAREN adlı üyeden alıntı
    selamlar , motorum 1900 km lerde ve geçen gün 1700 civarlarında antalyanın bu sıcaklarında kemerden antalya istikametinde giderken ikinci tünel çıkışında motor yağ kaçırdı ve egzos un üzrine gelen yağlardan duman çıkmasa belki motoru kilitleyecekti , arkadaşlar motor nasıl kullanılır çok iyi bilirim ve sürücüyüm dür.ben bu motoru aldığıma bin pişman oldum kahretsin yapacak bişey yok, burdan bu motoru araştıranlar varsa beni dikkate alırlarsa iyi yaparlar.bu motorun sadece görüntüsü var ve de bu özelliğide sadece üzrine oturup resim çektirmekten başka bi..........k'a yaramaz hepsi o......bu motor hakkında ne kadar yanıldığımı 500 km sonra anladım ama iş işden geçmişti ...bu arada ben 12 yıldır vitesli motor kullanıyorum

egzosun üzerine gelen yağların çıkardığı duman ayıktırdı
    Öncelikle geçmiş olsun abi eleştirin acımasızca belki başına gelen aksilikten dolayı kızgınsın motosikleti sevebilirsinde nefrette edebilirsin saygı duyuyorum ben senin gibi düşünmüyorum son derece memnunum yolda kalacak bir sorun yaşamadım bu fiyat aralığında muadilleri ile kıyaslarsan gayet cazip bir model.

Yalnız başına gelen yağ kaçırma hadisesini anlamadım bloğun çatladı ve motorun stopmu etti yağ seviyesi kontrol kapağındanmı sızıntı oldu ? yağ radyatörümü sızdırdı borulardanmı oldu yoksa boruların silindire bağlandığı noktadanmı tam olarak nerden yağ sızıntısı oldu ve yetkili servisin sana yaklaşımı ne yönde garanti kapsamında ilgileniyorlarmı yoksa başlarındanmı savıyorlar

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ttolgay adlı üyeden alıntı
    Criminal hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız kullanmanı dilerim. Bir de bir çok kişinin prince almasına (ben dahil...) neden olan bu topiği açan kişinin daa yeni edinmesi biraz ilginç geldi bana. Güle güle kullan.
    Seahawk kardeşim, tabii ki seve seve yanında sümek isterim. Tabii haatundan izin alabilirsek. Benimki de taarif ettiklerinden maalesef... Bi yolunu bulucaz artıkh...
    Teşekkürler arkadaşlar.İşim gereği Avşa Adasındayım.Burdan vakit bulupta alamadık bir türlü.Ancak Adana merkez depodaki son kalan motoru büyük zahmetlerle getirttim.Ve işte sonunda bende de bi prince var.Şimdilik yolunda herşey

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    paren 3 mesaj yazmışsın topu topu
    ben bu markayı korumuyorum ama
    arkadaşlar motor nasıl kullanılır çok iyi bilirim ve sürücüyüm dür demişsin
    o zaman rodajı niye soruyosun
    Selamlar antalya dan ben ali , geçen hafta cumartesi günü motoru, burada iyice okuduktan sonra karar vererek aldım.şu anda günlük hiç durmaksızın işe geliş ve dönüş km toplamı 80 km civarı tabiki rodaj km de olduğu için 50/60 km geçmeden kullanıyorum şimdilik çünkü aldığım antalya bayisi bana 4,5... deviri geçirmeden rodajını tamamla dedi.şu anda 450 km de , sizlere soracağım sual, 500km rodajı tamamladıktan sonra ne kadar maximum km hıza çıkabilirim??saygılar hepinize........bu arada alete sağ sol ve arka deri çanta takımları ile birlikte deri elcik zülüfler takdım manyak görüküyor.göstermek isterdim ama buraya nasıl koyarım beceremedim.

ve bu 80/90 ile kaçıncı km ye kadar devam edicem ve de bu motorda ideal rodaj km kotası varmı ???? .
    son attığıda nedenini yazmadan attığın bir mesaj
    en azından açıklarsan bizim de başımıza gelmesin
    zaten 3 mesaj atmışsın topu topu
    kullanıcı hatası da olabilir cevaplarsan sevinirim
    deliler ve akıllılar aynı derecede zararsız kişilerdir
    asıl tehlikeliler yarı deli ve yarı akıllılardır..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler