Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben zaten isyan ettim keewaye ya.Sen biliyorsun işte kaç aydır araştırmadığım hiçbirşey kalmadığını.Feda olsun 2500 YTL buna
    Aslında neye niyetlendiğin değil karşına ne çıktığı önemli demişler.Ay başı en geç 15 ine kadar alıyorum bunu.Kimse de kararımdan vazgeçiremez artık beni.
    Bu yaz zaten dolacak ortalık Zs 150-19 ve zs 200 modeliyle

Bu arada duyun duyun bak adam 120 ibrede titreşim hissetmedim diyor.Hangi çinli motorda bunu başardınız???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    pişman olmayacaksın emin ol dün bir keewaycı arkadaşş geldi hayran oldu motora. kısmetse buna 1-2 sene binerim ondan sonra da Allahkerim

chkaralama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 150-19
    arkadaşlar motor güzel ve çok hoşuma gitti..alma konusuna gelince kaçırma derim. bu fiyata alacağın en iyi motor bence. şuan 900 km deyim ve titreşimden hiçbir şikayetim olmadı.1000 km ye kadar 60 km hızı geçmemem önerilsede dün ilk defa farkında olmadan 90 a çıktım. rahat gösterişide cabası.. benzin için 1 litre 30 km civarı dediler ama daha fazla harcıyor.teknik özelliklerini biliyorsundur zaten .. ama bu motorun tek kusuru var 150 lik oluşu.. bu motora 250cc tam otururdu bence

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Boşver, 250'lik olsa titreşim işini belki çözmezlerdi (çözemezlerdi demiyorum), malum daha pahalı olur. Bu motoru alacağım da, Zealsun'ın bundan sonra gelecek olan aynı motoru kullanacak modellerini de şimdiden merak ediyorum. YBR tipinde titreşimsiz 150'lik de fena olmazdı hani.

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    seko sen o tarz istayorsan aybı markanın yanılmıyorsam ZS200 diye bir racing modeli var topicleri bir incele

slm
    arkadaşlar motoru peşin fiyatına taksitle satan bildiğiniz bayii varmı?

DaRKWaLKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah SL150
    walla istanbulda senet yapan biyer olursa bende alırım hiç düşünmeden.pedere inat
    [I][B]kafaya koydum alacam motosikleti[QUOTE][/QUOTE][/B][/I]

Baba senet zor ya.İstanbul piyasasında kim senetle çalışıyor ki.Anadoluda olsa belki

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    seko sen o tarz istayorsan aybı markanın yanılmıyorsam ZS200 diye bir racing modeli var topicleri bir incele
    Yok aslında ben bu modeli (cruiser) istiyorum. Bugün bayiye gidip sıraya adımı yazdırdım. Siparişe ilave yapmışlar, gelirse 25 Nisan'daki partiden alacağım, yoksa 25 Mayıs'ı bekleyeceğim. Daha önce yazdığım gibi fiyat 2470 YTL. Yalnız bu bayi en fazla İdeal karta 18 taksit yapıyor, Bonus ve diğerlerine 12. Bu durumda Destek kredisi ile alacağım herhalde. Şu anda Vakıfbank 1,35'ten sanırım 5 yıla kadar destek kredisi veriyor. İlgilenen arkadaşlar düşünebilirler.

DaRKWaLKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah SL150
    doğru sölüyosun walla bu zamanda güvenilmiyo kimseye.ozaman biraz pedere yalancaz
    [I][B]kafaya koydum alacam motosikleti[QUOTE][/QUOTE][/B][/I]

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    işte resimler önce ben ve SZ

diğer resimler

şimdilik bu kadar

bABA ÇOK GÜZEL MAAŞALLAH.Camı sökmüşsün bakıyorum.Beğenmedin mi

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    sevmiyorum cam olayını böyle daha iyi duruyor 130 km bugün tamamladım
    ilk gün frenler biraz zayıftı ama şimdi iyi sanırım balatalar alıştıkca daha iyi oluyor

Zealsun

Bu nisan sonuna doğru motosiklet almayı planlıyodum..
    Tercihler...Keeway supershadow,Landcruiser olarak düşünüyodum...
    Lakin MOTOMAX firmasının İlginç politikası ile Keeway lardan iyice soğudum...
    Zealsun Hem Fiyat hemde aksesuar olarak çok tatmin edici...
    Pztesi günü ben de sipariş edeceğim ....
    Aklıma yattı...

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar güzel bilgiler vermişsiniz, RR almayı düşünüyorum 250lik olduğu için ama fiyata göre bu motor da olabilir, bu motor iki kişi binilir mi? Yani ben sık sık artçılı binicem ne dersiniz bunu kaldırır mı? Kullanan arkadaşlar ne diyor?
    Bir de bu aletin üzerindeki göstergeler sağlıklı çalışıyor mu acaba, alırsam ilk motorum olacak ve elimdeki verilere güvenebilir miyim, kullanıcı arkadaşlar yardımcı olursa, benim de motor almak için yaz sonunu beklemekten vazgeçmem yakındır.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    ya arkadaşlar bende arkadaş gibi rr dadyw class 250 cc araştırdım 4750 dediler kafayı kırdım bunun 250 lik fiyatları hakkında birde resim varsa bi zahmet atıverin bilgilerinizi özendirdiniz yani adamı helal size firma size prim vermeli

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bunun 250 liği yok bildiğim kadarı ile ancak artçı ile nasıl gideceği hakkında yorum yapamam henüz artçı almadım zaten motor da yeni ancak fazla kilometre yapmış arkadaşlar topici okursa bilgi verirler

clint - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Harbiden ben biraz özendim, çünkü RR epeyce pahalandı, benim motor almamdaki amaç zaten ekonomik oluşu artı acemiyim ve çok pahalı bir motor istemiyorum, İlle de RR diyodum ama bu fiyatlarla bu yazı es geçerim, ama bu motoru alacam desem, bir ay sonraya alırım resmen. Bakalım arkadaşlar bilgi versin hele.
    "Bir adamın makosenleriyle bir kilometre yürümeden onun hakkında karar verme." (Kızılderili Atasözü) - (Clint is Cloud)

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    ceash ilk gün frenler biraz zayıftı ama şimdi iyi sanırım balatalar alıştıkca daha iyi oluyor demişsin dostum arka fren ayarı var ben ayarladım elle 4-5 tur at askıdayken dene çok iyi oldu
    ayrıcana bizim makınanın seneye 400 luğu gelecekmiş diye duydum aldığım yer söyledi
    bu bu kadar iyiyse gelecek olanı düşünemiyorum
    zaten ötv den önce alamadık...

teknikmotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

zs 150-19

arkadaşlar radyatör yağ hortumlarına dikkat edin temizlerken çatlayıp yağ sızdırıyor..ön maşa boşluğuna dikkat edin boşalıp bilya dağıtıyor.üst bilyalar altdakilere göre daha küçüktür......
    tek silindirli motorlarda titreşim olur mühim olan bunu minimize edebilmektir.
    vibrasyon modülatörü olan motorlarda performans daha düşük oluyor...

sorusu olanlar karamurat_k@hotmail adresine mail atabilirler

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler