Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    çok sağol hepinize iyi geceler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    ne demek arkadaşlar lafı mı olur,bizler niçin buradayız bilgilerimizi paylaşıp birbirimize faydalı olmak, deneyimlerimizi paylaşmak kadar güzel bişey var mı?bugün benim bildiklerim işe yarar ve yarın da ben sizlerden bikaç bişeyler öğrenebilirim.........tüm motosiklet sevdalılarına selamlarımla
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O oh çok güzel.Hareketlenmeler başladı.Bu topic çok tutacak be!
    Yakında çok satacak bu alet adım gibi eminim.

metinay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun 150 Chopper
    arkadaşlar merhaba
    sizlere motor hakkında bilgi vermek istiyorum
    motorum 1600 kmde motordan şuana kadar memnunum ve diğer çinlilerden almadığım için kendimi kesinlikle şanslı hissediyorum. benim beklentilerimi tamamiyle karşılıyor bu motor . ön çark dişlisi 15 liyle 17 li yaptım gayet güzel oldu vites aralıkları uzadı ve birazdaha tat vermeye başladı motor tavsiye ederim . egzosdan iki susturucu aldım kesinlikle super oldu ne az ne çok ses tam kıvamında oldu . evet benim şuanlık söyliyceklerim bunlar almak isteyen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ediyorum bence en iyi çinli .....

mETİNAY HAZIR SENİ YAKALAMIŞKEN SORAYIM.Dişliyi yetkili serviste garanti dahili mi değiştirdin.Bir de ne kadara mal oldu.

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    motor baya heybetli bügün sabahtan biraz gezdim gören bidaha bakıyor ama ses olayını çözmem lazım rolanti de çalıştıpı bile belli olmuyor bide alan arkadaşlar motor ile birlikte ufak tefek alet edevat ( birkaç anaytar buji anahtarı falan) aldınızmı bilgi verirseniz sevinirim

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    merhaba arkadaşlar
    criminal ve jeansatar dostlar elinize sağlık, içimde birazda bu işi ben dallandırdım gibime geliyor(hüsn-ü kuruntumda olabilir)dediğimce her2 fuarda da gördüm beğendim ancak elyordamıyla ilk motoruna kavuşacak biri için yanlış şeçim olur kaygısıyla karar verememiştim ,bu bahane ile forum üyesi olduğum gün ilk sorum detayın dışında performansıydı ;çünkü genelde bukadar aksesuar diğer eksileri gidermek içindir ama kranktan balansörü olduğunu (mor bayi )Burak söylemişti .Ve bu bilgiler akmaya başlayınca bu bedelle alınabilecek iyi bir alet olduğuna inandım (tabii ötv yi sineye çekerek)2 bayisi ile görüştüm ki biri -jeansatar -ın önerdigi Cemtek, 2side ayın 20si gibi gelebileceğini söyledi
    Şonuçta gelir gelmez alıyorum (sanırım taliplileride arttı) .Şimdilik Beşiktaş ,Eminönü'nde yeşil kasklı ,kırmızı bisikletli biri görürseniz enazından birkaç kez kornaya basın Umarım ay sonunda ulaşıp fotografımı koyarım .kazasızca iyi seyirler

Ayrıca -ceash hayırlı olsun . sorunsuz keyifli sürüşler ve keyifli seyirler dilerim

Sevgili Criminal;konuyu toparladığın için teşekkür ederim.Daha önce de belirttiğim gibi almayı düşündüğüm motorlardan bir tanesi idi.Bu yeni bilgiler çok iyi oldu.İnşaAllah yoğun ilgi görüp de fiyat artırımına gitmezler.
    Bu arada bir arkadaşım,yerden yüksekliğinin fazla olduğunu söylemiş.Boyum 1.68.Ayaklarım tam olarak yere basamıyacak mı?Tam karar vermişken bu kötü bir haber oldu.Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...
    Ayrıca Beşyüzevler'deki Cem-Tek'in adresini ve telefonunu yazar mısınız?-Gerçi ithalatçı firmanın internet adresinden bulabilirim ama...-

merhaba arkadaşlar
    criminal ve jeansatar dostlar elinize sağlık, içimde birazda bu işi ben dallandırdım gibime geliyor(hüsn-ü kuruntumda olabilir)dediğimce her2 fuarda da gördüm beğendim ancak elyordamıyla ilk motoruna kavuşacak biri için yanlış şeçim olur kaygısıyla karar verememiştim ,bu bahane ile forum üyesi olduğum gün ilk sorum detayın dışında performansıydı ;çünkü genelde bukadar aksesuar diğer eksileri gidermek içindir ama kranktan balansörü olduğunu (mor bayi )Burak söylemişti .Ve bu bilgiler akmaya başlayınca bu bedelle alınabilecek iyi bir alet olduğuna inandım (tabii ötv yi sineye çekerek)2 bayisi ile görüştüm ki biri -jeansatar -ın önerdigi Cemtek, 2side ayın 20si gibi gelebileceğini söyledi
    Şonuçta gelir gelmez alıyorum (sanırım taliplileride arttı) .Şimdilik Beşiktaş ,Eminönü'nde yeşil kasklı ,kırmızı bisikletli biri görürseniz enazından birkaç kez kornaya basın Umarım ay sonunda ulaşıp fotografımı koyarım .kazasızca iyi seyirler

Ayrıca -ceash hayırlı olsun . sorunsuz keyifli sürüşler ve keyifli seyirler dilerim

Baba alemsin yaw.Yeşil kask kırmızı bisiklet demek sırf korna basmayız baba.Atla gel sahil yapalım da deriz

Sevgili Criminal;konuyu toparladığın için teşekkür ederim.Daha önce de belirttiğim gibi almayı düşündüğüm motorlardan bir tanesi idi.Bu yeni bilgiler çok iyi oldu.İnşaAllah yoğun ilgi görüp de fiyat artırımına gitmezler.
    Bu arada bir arkadaşım,yerden yüksekliğinin fazla olduğunu söylemiş.Boyum 1.68.Ayaklarım tam olarak yere basamıyacak mı?Tam karar vermişken bu kötü bir haber oldu.Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...
    Ayrıca Beşyüzevler'deki Cem-Tek'in adresini ve telefonunu yazar mısınız?-Gerçi ithalatçı firmanın internet adresinden bulabilirim ama...-
    Baba ne demek ya.Sahipsiz mi bırakacaz Zealsun kullananları.Ayakların yere basar tabi de biraz yan yatarsan.Ama alışırsın o kadar dert edilecek birşey değil

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motorun sesinden az çıktığı için mi memnun değilsiniz yoksa rahatsız eden birşey mi var ? Ben sessizini tercih ederim. Şu ana kadar yapılan yorumlardan bu motoru almaya kesin olarak karar verdim, umarım yakından görünce de beğenirim.

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    rahatsız eden birşey yok sadece sesi az cruizerlerin helikopter sesine benzeyen bir sesi vardır o biraz az o yüzden ama kesinlikle çok ilgi çekiyor rodajı tamamlanınca ses olayına bakacağız artık

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    geldim arkadaşlar bende var makinadan 600 km oldu kullanıyorum
    düzgün resim yolliim size

url=http://www.resimupload.com/resim_upload.asp?url=pictures/IMG_1230_1.jpg&ekleyen=Ekleyen][/url]

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    gerçekten gayet düzgün resim yollamışsın açılmıyor eline sağlı istersen birde açılanlardan yollakayı dene ( şaka ama resimler açılmıyor)

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Arkadaşlar az evvel Bursa bayisi Tek Yıldız firması ile görüştüm. Fiyat plaka dahil 2470 YTL. Ayın 25'inde 8 tane motor gelecekmiş, 9 kişi sıraya girmiş. Vazgeçen olursa belki birini alabilirim. Bir sonraki parti 25 mayıs'ta geliyormuş.

Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    hocam bende gözüküyor nerede yanlış yaptım

ayrıca arkadaşlar450 km den sonra sesi biraz daha kalınlaştı daha da güzel oldu

2470 YTL mi .Allah allah.Bi tuhaflık var ya.Burak Bey bana 2550 fiyat çekti plaka dahil.Ceash 2450 ye plakasız aldı.24 ay servis garanti ücretini bayiler blirliyormuş yalnız.Böyle bi durum var 50-100 ytl fiyatta oynama olabiliyormuş.Bi de tabi bayiyle yaptığınız konuşmaya göre değişiyor bu durum.
    Ancak motorun kesin liste fiyatı 2300 YTL onu söyleyebilirim.Tabi plakasız.
    Bu arada Hakancan resim görünmüyor harbiden

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bende görünmüyor diğer arkadaşlar bir şey yazmamış belki problem benim pc dedir

Motosikleti
    versys 650 abs 2015

[IMG]IMG_1254_6.jpg[/IMG]

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bir tane olduğu için ve bayisi bana yakın olduğu için ben bile bile biraz fazla verdim açıkcası kaçırmak istemedim ama birazda hediye falan aldım plaka ruhsatı kendim çıkartacağım 80 ytl masrafı var yani 2530 YTL ya mal oldu

Dur ben sana yardım edeyim en iyisi.
    Çok şık maaşallah

Anladım Ceash.İyi etmişsin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler