Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun Zs 150-19 Cruiser Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    şimdi görünüyor kısmetse bende haftasonu resim çekip siteye koyarım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    saol hocam sitede arama yaptım ama bi turlu upload edemedim cahiillik
    hocam artık buluşuruz bende kartaldayım

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    güle güle kullan hakanacan kardeşim motosikletini,allah kaza bela vermesin çok iyi bir seçim yaptığına emin olabilirsin...........selamlarımla
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Hayırlı olsun .

Bakıyorumda güvenceye almışsın motoru iki yerinden
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam sağlama almış harbiden.Ya millet şu metinaya da sordum adam yokoldu ortalardan.Şu dişli büyütme işini bi konuşalım ya.Jeansatar dostum haberin var mı senin o meseleden

Gene de motorun yerden yüksekliğini biraz alçaltma imkanı var mı?(Abuk bir soru oldu ise kusura kalmayın...Atalarımızın dediği gibi"Bilmemek ayıp değil;öğrenmemek ayıptır".

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    ee
    güvenlik yani sağlama alcaz tabi dirkesyon kilidi de var
    alarmıda hemen zıplıyorum valla
    yanlız canım sıkkın 2 gündür kullanamıyorum
    şehir dışına gitmistim ama yarın cumartesi
    hocam birde motor diger çinlilerden yüksek
    boyum 1,94
    çok rahat kullanıyorum
    ön amortisorde pay var arkadan yayı kesersin ama sert olur 2 kisi binemezsin

hakancan alarmı var mıydı orjinalinde yoksa sen mi taktırdın

seyitgs_1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 kt
    kardeş biraz konu dışı olacak ama zealsun zs125-6 nasıl bi motor almayı düşünüyorumda

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Alıntı süleyman_kınlı adlı üyeden alıntı
    Gene de motorun yerden yüksekliğini biraz alçaltma imkanı var mı?(Abuk bir soru oldu ise kusura kalmayın...Atalarımızın dediği gibi"Bilmemek ayıp değil;öğrenmemek ayıptır".
    Alçaltmaya gerek yok rahat binersin bende 171 boyundayım rahat ol sorun yapma
    Ayrıca alarmı orjınalinda var

Motosikleti
    kocaoglan
    arkadaşlar bu cruiser de ki standart aksesuarlar saymakla bitmiyor.Bakın işte.........elektrikli ve ayaktan marş,ön sis farları,cam rüzgar paneli,krom motor koruma demiri,krom arka korumalık çantalıklar,krom ön çamurluk koruyucusu,sisy bar,ön disk fren,şarz-devir-km saati göstergeleri,depo seviye göstergesi,uzun far ikazlambası,sesli sağ ve sol sinyaller,boş vites ışıklı göstergesi,uzaktan çalıştırma özellikli alarm,yüksek tip gidon,krom-kauçuk elcikler,2yöne hareket edebilen vites kolu(ön ve arka haraketli)
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Arkadaşlar bu yeni modeli nasıl buluyorsunuz.skygo 200cc v2 su soğutmalı 4000 4500 ytl civarı .Adresi www.cullas.com

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    olmayan makine hakkında be yorum yapalım ben fuarda gördüm ama akibeti belli değil

Motosikleti
    kocaoglan
    arkadaşlar motosikletin sele yüksekliği gerçekten diğer birçok çinli cruiserlara göre daha yüksek,fakat bu çok rahatsızlık yaratmıyor ben de 1.72 boyundayım ama seledeki eğimden faydalanarak oturuş pozisyonumu ayarlayabiliyorum duruma ve kullanım şartlarına göre.bu arada ön dişli değişimi ile motosikletin vites geçiş aralıklarını uzatmak ve daha da gaz yedirmek mümkündür,rodaj sürecinden sonra bunu yapmak daha sağlıklı olacaktır kanısındayım.ne de olsa rodajdayken tam gazla,yüksek devirli uzun süreli kullanım sakıncalıdır.1 yada 2 diş fazlası +25 km/h sağlayacaktır.....şimdilik hoşçakalın
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    ben bügün denedim 120 yi geçti fakat göstergenin doğru olduğuna emin değilim belki biraz daha toprlayabilirdi ancak rodajda olduğu için 4-5 saniye gaz verdikten sonra kestim fakat titreşim hisstmedim

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Bende zs125-6 alıcaktım 24 ay taksitle cetele kredisimi ne varmı aylık 105 ytl ödeyerek sonra düşündüm aylık 105 ytl ödeyeceğime 125 ytl öder bunu alırım 25 ytl için bu şaheserden mahrum kalmak istemem doğrusu. taksitle alanlar kaç taksitle fiyatı kaça geldiğini sorabilirmiyim zs125-6 için bana bayi 105 ytl dedim bende kabaca hesap yaptım 125 buldum acaba taksitle kaça gelir.

Ahh ahh valla nasıl canım çekti sizlere şimdi çıkıp sahilde bir tur atmak vardı neyse alınca inşallah hep beraber şöyle pikniklere şehir turlarına gideriz malum önümüz yaz.

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    sz 125 in net fiyatını birde kaç paraya 105 ytl ödeyeceğini yazarsan hesaplarız bence de sen 150Zs al

Abi alarmı bilmiyodum yaw.Bi de uzaktan çalışıyor öyle mi.Artık ne desem bilmiyorum ki.Daha evvelki motorlarımdan alarma alışmıştım.Bunda olmasa da taktıracaktım.
    Tek kelimeyle mükemmel diyorum.

Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    sen bu motoru al keewayı okadar beklediğimizemi yanalım bu motoru 2100YTL ye almadığımızamı yanalım

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Valla tam hatırlamıyorum neyse yarın gidip bi sorarım olmadı ama acayip içim gitti motorun resimlerini görünce esasında ben motor delisi bir insan değildim hatta aklımda bile yoktu işe gidip gelirken yol parası 100 ytl veriyordum çözüm için motor önerdiler hem işe motorla gidersin hemde motorun olmuş olur dediler çokta mantıklı geldi herşey ordan başladı şuan saplantıya dönüştü. Ehliyette yazılayım dedim nisan dönemini kaçırmışız mayısta yeni kurs açılacakmış ama taa ağustosta ehliyet elinde olur dendi moralim çok bozuldu bu yazı motor tepesinde geçirmek istiyordum.Kurstan geçici ehliyet filan verilmiyor dimi idareten ehliyeti alana kadar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler