Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    asya 200 gy
    Arkadaşlar fren balataları öttüğünden dolayı makine yağı ile yağladım Şimdide firenler tutmuyor ve çok garip bir ses geliyor Napcam ben şimdi :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    asya 200 gy
    Neyse dertsiz başıma dert , motora da yeni balata aldım Bilmediğim işe burnumu sokmamayı birkez daha öğrenmiş oldum böylece

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    balata temizliyecisi tavsiye ederim

Motosikleti
    asya 200 gy
    Evet bunu da dün öğrendim zaten . Dedim ya ben pek anlamam bu işlerden . Geçen motorcu yine ses geldiğinden dolayı balata spreyi sıkmıştı, ben bunu sprey yağ zannettim . Tekrar ötünce bu sefer kendim yağliyim dedim .

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    bizim motorların ön fren kaliperi kadar dandik sistem yok ...
    sen yağla o yine aynı olacak
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml#post423514

Burada da sormuşlar bu ReeCAT nedir ne işe yarar ? Ekzostdan çıkan hortum bağlı içeri doğru ince bir hortum gidiyor ama bir hortum boş duruyor ? ReeCAT in üzerinde boşta bi aparat var yani hortumsuz ?

oguzyilmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Merhabalar uzun süredir forumu takip ediyorum.Sonunda yazma fırsatı bulabildim
    Yaklaşık 2 aydır bi asya 200 gy-2 sahibiyim motorumdan memnunum gerek yakıtı olsun gerek bakımları olsun pek fazla canımı sıkmadı şimdiye kadar.
    Motorumun bi kaç parça grenajı eksik,sizden ricam İstanbul Avrupa yakasında grenajlarını bulabileceğim bir yer varmıdır ? yada aranızda satan vs. arkadaş bulunur mu?
    Şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    Herkese merhabalar motorum satılıktır sahibinden.com İlan No 63771293
    sormak istediğiniz herşeyi yanıtlarım yüksek cc motora geçiş nedeniyle satılıktır

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı Cyberantdll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tml#post423514

Burada da sormuşlar bu ReeCAT nedir ne işe yarar ? Ekzostdan çıkan hortum bağlı içeri doğru ince bir hortum gidiyor ama bir hortum boş duruyor ? ReeCAT in üzerinde boşta bi aparat var yani hortumsuz ?
    O parça benim motordada iptal edildi, motorcu yakıt geri dönüşümü filan birşey söyledi katkısı sıfıra yakın olduğu için iptal ettik

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Asya As200 GY kullanıcılarına bi tişört boş zamanlarımda yapmıştım
    rcpssmn bunu beğendi.

Motosikleti
    asya 200 gy
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O parça benim motordada iptal edildi, motorcu yakıt geri dönüşümü filan birşey söyledi katkısı sıfıra yakın olduğu için iptal ettik
    Benimde o hortum patlamıştı gittim aynısı dedi usta .. Tıpa yaptı oraya : )

Motosikleti
    REGAL RAPTOR DAYTONA 350 2012 ve Asya TAY 200 2011
    Bugün her gün bulunduğumuz parkın önünde bir Tay 200 park edilmişti.Benzinlik yanlarına sağlı sollu BMW amblem yapıştırılmış.Gelen geçen motorun başında.Biz de izlerken motor birden kendiliğinden çaliştı.Baktık sahibi oldukça uzakta elinde küçücük kumanda, geliyor.Sonra motoruna atladı, anahtarını bile takmadan sürdü gitti.Bu nasıl bir olay ve durum?.......

oguzyilmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    kimse bilmiyormu grenaj nerden bulacağımı ?
    Ride to Live,Live to Ride.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı oguzyilmazz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse bilmiyormu grenaj nerden bulacağımı ?
    asyamotorun sitesine gir yedek parça bölümünden fiyatını öğren ve ayrıca sana en yakın asya bayini bul deki bana bundan bundan getirt fiyatını çok söylerse sitede yazan fiyat bu ister getir ister getirme baktın atarlanıyor hiç muhattap olma direk asya motoru ara şikayet et
    ANGARAJ

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün her gün bulunduğumuz parkın önünde bir Tay 200 park edilmişti.Benzinlik yanlarına sağlı sollu BMW amblem yapıştırılmış.Gelen geçen motorun başında.Biz de izlerken motor birden kendiliğinden çaliştı.Baktık sahibi oldukça uzakta elinde küçücük kumanda, geliyor.Sonra motoruna atladı, anahtarını bile takmadan sürdü gitti.Bu nasıl bir olay ve durum?.......
    Ben de bundan istiyorum ama uzaktan çalıştırma değil, anahtarsız çalıştırma. Motorun başına geldiğimde motor birden canlanmalı sinyal vermeli ben marş düğmesine bastığım zaman çalışmalı

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı agarta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir alarm var motorsikleti çalıştırma özelliği var ilana bak

---------- Post added at 12:32 ---------- Previous post was at 11:53 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bundan istiyorum ama uzaktan çalıştırma değil, anahtarsız çalıştırma. Motorun başına geldiğimde motor birden canlanmalı sinyal vermeli ben marş düğmesine bastığım zaman çalışmalı
    İstediğin uygulamayı yapabilirim lakin anahtarın yanına bir verici parça takılması gerek buda çok azda olsa bir sinyal yaymak zorunda pil tüketimi çok olur.

Motosikleti
    asya 200 gy
    Selamün aleyküm arkadaşlar bugun ön dişliyi değiştirtdim . 14 dişli çıktı önden :/ ben 15 zannediyordum . Onun yerine 17 taktık . Ve inanılmaz bi hız artışı oldu . 60-70'den sonra bağıran motor 100-110 'da tam devrinde gidiyor şuan . . Şiddetle tavsiye ediyorum. . .

Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı uninvited adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün aleyküm arkadaşlar bugun ön dişliyi değiştirtdim . 14 dişli çıktı önden :/ ben 15 zannediyordum . Onun yerine 17 taktık . Ve inanılmaz bi hız artışı oldu . 60-70'den sonra bağıran motor 100-110 'da tam devrinde gidiyor şuan . . Şiddetle tavsiye ediyorum. . .
    17 lik hangi markanın dişlisi uydu ben 15 li ybr dişlisi denedim göbekleri farklı ? 17 lik dişlini markasını modelini yazarsan bizde uygulayalım

Motosikleti
    asya 200 gy
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 lik hangi markanın dişlisi uydu ben 15 li ybr dişlisi denedim göbekleri farklı ? 17 lik dişlini markasını modelini yazarsan bizde uygulayalım
    İşin aslı benim motorcuda o kadar parça baktı hiç biri firezeye uymadı Sonra kendi ölçtü biçti kesti falan uydurdu o göbeğe :D 25 liraya yaptı hepsini sağolsun .. : )

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:03 ----------

Birde bugun hız denemesi yaptım . 2 kişiyken 110 'dan sonra biraz tıkanıyor . Tek kişi son ibreye kadar düz yolda zorlanmıyor . Haberiniz olsun . Ama benim için her halükarda kar oldu . Çünkü ben zaten 110 'dan sonra tırsıyordum bu motorla basmaya ikinci kez motoru elime almamak için . Ama şimdi gönlüm rahat 120-130 ..

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    konuyla alakası yok ama buraya foto nasıl koyacaz bilen var mı ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:01 ----------

[IMG]1336496349180[/IMG]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler