Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya / As 200 Gy-2 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serdal devrem, bizim karbüratör temizliğin bir tarif etsen yarın bi girişeyim olmadı söküp mü temizlesek üzerindemi halletsek, birde bu eski yağ lekelerini ne ile çıkarıyorsunuz ?
    eski sayfalarda benim söküp taktığım fotorafladığım yerler vardı bi bakarsan iyi olur derim ama ben komple söküp dağıtmıştım..

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karbürator temizliği pratik olarak şöyle oluyor.
    şamandıra yuvasının en alt kısmındaki vida biraz gevşetilip şamandıra tasına çökmüş muhtemel su ve pislikler akıtıldıktan sonra, hava filtre si tarafı tamamen sökülerek motor çalışır faziyetteyken gaz verilerek avuc içi ile emiş ağızı ara ara kapatılıp vakum oluşturulur. böylece benzin yolundaki muhtemel pislikler den kurtululur. yolda belde karburatorden kaynaklı sorunlarda çok işe yarıyor.
    ama tabikide hiç bir temizlik tamamen açılarak memelreri elleyerek yapılan temizliğe benzemez.
    eğer geniş kapsamlı bir temizlik düşünüyorsan karburatorun markasına ve çeşidine uygun bir tarmir kiti almalısın ki. conta ve diyaframları değiştirerek, ileride malzeme yorgunlugundan kaynaklana bileçek bir arızanın önüne geçersin. ama dikkat edilecek bir olay var buda iğnenin konumu ve memelerin temizliğinde kesinlikle tel gibi bir malzemenin kullanılmamasıdır.
    yağ lekelerine gaz yağ kullanıyorum. ama kesmezse küçük tüp pasta ( sintaş ) kullanıyorum. işimi görüyor.
    Serdal hocam asyaların karburatörü mikuni ve diyaftamını vakti zamanında fabrikasında bile bulamamıştım hatta tamir bakım kiti de bulamamıştım ona göre sökerken çok hassas davranmak lazım hatta sökmeden bayiden diyafram temin etmek lazım yoksa çekiştne düşüyor gitmiyor meret..

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah , üzerinde temizliyeceğim , pazar günü diyafram vb şeyleri alamayız şimdi , gaz yağıda bulmak mesele sintaşı bir araştırayım sağolasın

ben ayda 2 kere muğla - denizli yapıyorum yaklaşık 140 km uzun yolda yapılır ama denemek lazım, ama sele (oturduğumuz kısım) gerçekten çok rahatsız ediyordu birde dikişli olduğundan az bir ıslandığında dikiş kısmından su alıyor sonrada oturduğunda ıslatıyordu, ben komple üstünü yeniden tek parça kaplama yaptırdım arasına yüksekttim , gri sünger ile birazda sert izalsyon köpüğü takviyesi sonuç
    http://fc04.deviantart.net/fs70/f/20...az-d4vnyhe.jpg
    2 saatlik yolculukta bana mısın demiyorsun
    uzun yolada gidilir her yere gidilir ben günü birlik 200-250 kmlik yol yaptığımda oluyordu banamısın demiyordu seleyi değiştirdiğiniz iyi olmuş bende arka artçının oturduğu tarafa bi sırt çantası bağlıyordum ve yaslanarak gidiyordum tavsiye ederim hoş benim boy biraz uzun onunda etkisi var.
    Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar 2006 model as200gy-2 motoruma 3-4 gün önce sahib oldum ve benim için büyük bir mutluluk kaynağı oldu.
    forumdaki sayfaların yarısından fazlasını okudum 157 sayfadan tabiki yanlız motorumdaki sorunla ilgili bir konu bulamadım belki vardır var ise şimdiden özür diliyorum okuyamadığım için..

1-motorum gürültülü çalışıyor sanki motorun alt bloğunun içinde bir parça gevşemişte ses yapıyor gibi.fakat güce binince ses gidiyor. bu motorlardaki ses normalmidir yoksa sorunumu vardır acaba? motorcum sorun yok dedi(modifiye işide yapan kaliteli bir motorcum), başka bir motorcuda demir döver gibi çalıştığını ve piston kolunun mili boşluk yapmış gibi dedi.sizce bu ses normalmidir acaba?

2-motorumun gidişatı çok iyi iki kişi ile rampa aşağı 135 km hıza ulaştı kısa sürede sonra yol bitti gazı kesmek zorunda kaldım. ön dişliyi 1-2 diş büyüteyim dedim çünkü 70 km hızda iken vites 5 te oluyor ve motor vites istiyor zincirim bitik durumdaydı km de 30000 i devirmiş bu arada zinciri değiştirmek için yan motor kapağını komple sökmek gerekiyordu sökmüşken dişliyide değiştireyim dedim fakat dişliyi saydım 15 tane dişi vardı (: 16 dişliye çıkarmak istedim ama malum dişli göbeği tornalık işi olduğunu söyledi Camgöz motor.

3-peki arka dişliyi değiştirme imkanımız varmıdır? varsa kaç dişli küçültmeliyim?

4-birde arka jant 15'' bu janta göre dişli lastik linkini verebilirmisiniz varsa uygun fiyatlı olması tercihimdir. şimdiden çoook teşekkür ederim...(:
    motorun sesi hakkında bi yorumum yok dinlemeden bi yere varılamaz burda yazmakla ama zincir değişimi için yan kapağı sökmene gerek yoktu zinciride çekoslovak malı 20tlye almıştım bekletmeden değiştir derim. Arka dişli yerine ön dişliyi değitirmen(tornada yaptırman) daha ucuz olacaktır.Son olarakta arka jant için o şekilde lastik yok bulursan bizide bilgilendirirsen sevaba girmiş olursun
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ocalh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x-treme max 150
    motorun sesi hakkında bi yorumum yok dinlemeden bi yere varılamaz burda yazmakla ama zincir değişimi için yan kapağı sökmene gerek yoktu zinciride çekoslovak malı 20tlye almıştım bekletmeden değiştir derim. Arka dişli yerine ön dişliyi değitirmen(tornada yaptırman) daha ucuz olacaktır.Son olarakta arka jant için o şekilde lastik yok bulursan bizide bilgilendirirsen sevaba girmiş olursun [/QUOTE]

GaCCaLL teşekkür ederim cevabın için
    zinciri değiştirdim(değişttirttim) iyisinden aldım satıcı öle söledi iki adete 25 tl verdim 2 gün önce şuan çok iyi zincirden tık ses yok
    arka dişli konusuna gelince hazırı var ise uygun olur diye düşündüm fiyat olarak
    lastik konusunuda araştırmaktayım

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    iyi akşamlar arkadaşlar.arkadaşımda da sizin motorlardan var, debriyaj balatası gerekli.başka hangi motorların uyar bilginiz var mı veya genel bir bilginiz varsa açıklarsanız sevinirim.

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar.arkadaşımda da sizin motorlardan var, debriyaj balatası gerekli.başka hangi motorların uyar bilginiz var mı veya genel bir bilginiz varsa açıklarsanız sevinirim.
    japon motorsikletlerin debriyaj balatasını takabilirsin
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    Alıntı ocalh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun sesi hakkında bi yorumum yok dinlemeden bi yere varılamaz burda yazmakla ama zincir değişimi için yan kapağı sökmene gerek yoktu zinciride çekoslovak malı 20tlye almıştım bekletmeden değiştir derim. Arka dişli yerine ön dişliyi değitirmen(tornada yaptırman) daha ucuz olacaktır.Son olarakta arka jant için o şekilde lastik yok bulursan bizide bilgilendirirsen sevaba girmiş olursun
    GaCCaLL teşekkür ederim cevabın için
    zinciri değiştirdim(değişttirttim) iyisinden aldım satıcı öle söledi iki adete 25 tl verdim 2 gün önce şuan çok iyi zincirden tık ses yok
    arka dişli konusuna gelince hazırı var ise uygun olur diye düşündüm fiyat olarak

ORJİNAL ÖN VE ARKA DİŞLİ 50tl BULAMADIĞINIZ PARÇA YADA SERVİSLEİRN YOK DEDİKLERİ PARÇALARI BULURUM YARDIMCI OLURUM
    lastik konusunuda araştırmaktayım[/QUOTE]

Motosikleti
    x-treme max 150
    [/QUOTE]
    ORJİNAL ÖN VE ARKA DİŞLİ 50tl BULAMADIĞINIZ PARÇA YADA SERVİSLEİRN YOK DEDİKLERİ PARÇALARI BULURUM YARDIMCI OLURUM
    lastik konusunuda araştırmaktayım[/QUOTE][/QUOTE]

Ersay bey dişliyi soramadım adanadaki camgöz motora ama bugün soarım orjinal dişlinin 1-2 diş küçüğünü takmak istiyorum çünkü 70-80 km hızda 6. vitesi istiyor cihaz haa 6.vites yok ama cihazda ibrenin sonunuda görüyor hani ama ben fazla bağırmasını istemiyorum motorun zorlamak istemiyorum. bugün sorayım eğer bulursam fiyatını burada paylaşırım...

Motosikleti
    asya as 200 gy satıldı-SLR 650 aranıyor
    bu bağırmayla ilgili arkadaşlar ön dişliyi 15 yada 16 yaptıklarını duymuştum böylece şehir içi 5. vitesekadar çıkmıyor aynı zamanda motorun bağırmasınıda önlemiş oluyoruz paylaşmak istedim bu motorun gen haritasını çıkardım ben:D:D motorumla son günlerimi paylaşıyorum satılıkta olduğundan bugün yarın satılır fiyatı uygun tutttuğumdan ama herzaman bu sayfaya katkı sağlamaktan vazgeçmiycem bu motorlar çin tarihinin en iyi mini enduroları kesinlikle gaddar denilen cinsten:D:D hayırlı sürüşler herkese

Motosikleti
    asya 200 gy
    Arkadaşlar ben 17 diş yaptırttım . Hemde bireyzle yaptı motorcu usta :D 16 yerine 17 yaptırın derim . Mükemmel perfonmans sağladı şahsım adına.. Kocaeli-İstanbul yaptım pazar günü. iki kişi otobanda 120-130 rahat gitti . Hatta bi arada hafif bayır aşağı ibreyi baya bi aştım tahminim 150-155 falan gördü :D Rampa çıkarkende 4. vites 90-100 arası zorlanmadı . . Şuan tek sıkıntım zincirin ses yapması . Onuda arkadaş gerdir demiş yarın bi gerdirmeyi denicem . İnşaAllah kalmaz ses falan sinir bozucu

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar... uzun bir süredir forumu takip edemiyorum. bir nevi inzivaya çekilmiştim. aramıza yeni katılan arkadaşları tanımayı çok isterim eskilerin de hala yerlerini unutmayıp burada olmalarına da çok sevindim gaccal yamhamaha ve niceleri soykan naptı bu arada motoru satacam diyordu en son neyse şimdi sizlerle yozgat konya arasında geçen yol maceramın fotoğraflarını seveceğinizi umarak paylaşıyorum.
    Hoşgeldin Kadir.
    Motoru satacağım derken iş buldum şimdi çalışıyorum.Yaz sonu gibi yeni motosiklet almak için satacağım.
    Bu arada yeni gelenlere hoşgeldin diyorum.Ne zamandır foruma öyle bakıp çıkıyordum.Anlaşılan sessiz kalmamış bu konu, sevindim.

Hazır yazmışken son zamanlarda başımı ağrıtan bir durumu size aktarmak istiyorum.Önleminizi ne olur ne olmaz almanızı tavsiye ederim.Zamanla gidonu döndürdüğünüz için gidonden benzin deposunun altına doğru giden o kalınca kablo zarar görüyor ve bazı aksamlar çalışmıyor.Bu durum iki kez başıma geldi.Siz siz olun o kabloları bir kontrol edin.
    ANGARAJ

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    @ soykan67 kalp kalbe karşı imis bende geçen gece kople kablolarımı gözden geçirdim. benzin teposunu fala soktüm. hem elektirikçi bantı hemde bez bantla kople gözden geçirdim. küçücük bir fare kaplolarda bazı yerleri kemirmişti. arada kontak lambası sönüyordu, bir yerlerde her yeri yalıtıp bantladıgım halde kontak lambası direksiyonu çevirdiğimde göz kırpmaya devam edince çıldıracak gibi oldum. her yerde bantlanmıştı onlazı çözmekte zor olacaktı derken olayın hız saatı devir saati kontak gurubunun fişleri ile motorun kadrosundan gelen kaploların fişlerinin oldugu yerden kaynaklandıgını fark ettim.
    bakım yaparken o kısmada kontak temizleyici sıkmanızı öneririm.

korbygs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 162 CC
    http://www.youtube.com/watch?v=9yMJokMRf7U" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false"> bütün motosiklet aşıklarına selamlar bnm canavar da burda

Motosikleti
    maşallah maşallah Allah nazarlardan saklasın. sesi duruşu dört dörtlük.

Motosikleti
    MCX 162 CC
    [IMG] [/IMG] BÜTÜN MOTOSİKLET AŞIKLARINA SELAMLAR BU DA BENİM CANAVAR !!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:37 ----------

saol dostum allah 600 cc nasip etsin KTM

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı korbygs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün motosiklet aşıklarına selamlar bnm canavar da burda
    çok iyi olmuş bende beğendim , eksozu nasıl açtırdın ?
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ soykan67 kalp kalbe karşı imis bende geçen gece kople kablolarımı gözden geçirdim. benzin teposunu fala soktüm. hem elektirikçi bantı hemde bez bantla kople gözden geçirdim. küçücük bir fare kaplolarda bazı yerleri kemirmişti. arada kontak lambası sönüyordu, bir yerlerde her yeri yalıtıp bantladıgım halde kontak lambası direksiyonu çevirdiğimde göz kırpmaya devam edince çıldıracak gibi oldum. her yerde bantlanmıştı onlazı çözmekte zor olacaktı derken olayın hız saatı devir saati kontak gurubunun fişleri ile motorun kadrosundan gelen kaploların fişlerinin oldugu yerden kaynaklandıgını fark ettim.
    bakım yaparken o kısmada kontak temizleyici sıkmanızı öneririm.
    Benim sağ sinyal yanmamaya başladı, ardından sol gitti sonra sol sinyali yakınca farlar yanıyordu Ustaya gittim tamir etti iyi güzel, çıktım yola.Benzinlikte durdum anahtarı çevirdim bir baktım motor durmadı, güvenlik butonunu da kapattım gene çalışmaya devam ediyor.Direk döndüm ustaya halletti fakat o kablolar fena kurcalandı ve canımı sıktı.
    ANGARAJ

Motosikleti
    mirosoft gibi desene.
    çalıştırmak için de sanırım eksoza üflemen gerekecek.
    dostum özellikle elektirik arızalarında ustaya mustaya elletme yapa bildiğin yere kadar kendin yap.
    ustayım diye çıkıyor piyasaya sonra senin başına geldiği gibi sinyali yak far sönsün.
    " eee usta bunun sinyalini yakınca far sönüyor nasıl yapmışsın gece nasıl süreceğiz motoru" diyorsun "o da sinyali söndür farın yanar" diye cevap veriyor.
    işini hakkı ile yapanları bu guruba dahil etmiyorum ama piyasada ustasından el almamış ama sırf askerlikten sonra dükkan açayım diye usta adı altında mekan açan çok kişi var.
    ucuz yırtmışsın hele birde kornaya bassan tüm tesisatı yakardın mazallah.

Motosikleti
    MCX 162 CC
    sprelle eksozun ağzını kestim 1. susturucuyu çıkardım diğer susturucuyu da kaynakla sabitledim ve videoyu izlersen hysoung nasıl tokatlanır görürsün gerçi ben süremedim büyüklere saygımız var onlar kapıştı ben çektim )) video linki start http://www.youtube.com/watch?v=IbuEE...feature=relmfu 2 ve 3. laps http://www.youtube.com/watch?v=ZnJMx...feature=relmfu ve FINISH http://www.youtube.com/watch?v=kof2J...feature=relmfu

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

son olarak egsozun ağzını tekrar çıkan kapağı kaynaklayıp sabitledim ve siyah püskürtme boya ile kötü görüntüyü kamufle ettim yakından bakınca belli oluyo eksoza işlem yapıldığı )

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

satmayı düşünüyodum makinemi ama her gün daha da aşık oluyo insan hele hele 1 hafta binmeyin sonra binin ne demek istediğimi anlıcaksınız ama bi 600 cc olamaz tabiki insanoğlu nankördür hep daha fazlasını ister mantığından giderseniz doğru ama eğer hız tutkunu tek teker hastası uçup zııplıcam diyosanız arazide bi 600 cc KTM gerek derim şehir içi kullanım dışına çıkmıcam diyorsanız ideal bi makine aldığımdan beri ne yolda bıraktı ne de bnm extra harcamalarım dışında bi masraf çıkarmadı ama daha yapıcaklarım var kafamda lastik jant meselesi acerbıs elbise giydirme yurt dışından ktm 250 radyatörlü motoru getirip üzerine monte etme gibi abartılı düşünceler ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

dostum sana tavsiyem elektrik aksamını daha doğrusu makineni tek bir ustanın ve tecrübeli tanıdğın bi ustanın dışında başka bi tamirciye mümkünse başka kimseye elletme derim deneme yanılma ustası çok bu türkiyede o kadarını bizde yaparız deneme yanılma yoluyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

son olarakta bizim üstadların kapışmadan önceki dosthane fotoları

[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:31 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:33 ----------

nasipse daha sonra çektiğimiz videolar ve fotolarda kendim sürüp kendim de çıkıcam kısmet ne diyelim artık

oguzyilmazz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Hocam videolar çok iyi olmuş gerçekten ellerine sağlık.
    bi de şu ön çamurluktan nerden bulabiliriz acaba bende değiştirmek istiyorumda.
    Ride to Live,Live to Ride.

Motosikleti
    x-treme max 150
    Alıntı korbygs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sprelle eksozun ağzını kestim 1. susturucuyu çıkardım diğer susturucuyu da kaynakla sabitledim ve videoyu izlersen hysoung nasıl tokatlanır görürsün gerçi ben süremedim büyüklere saygımız var onlar kapıştı ben çektim )) video linki start http://www.youtube.com/watch?v=IbuEE...feature=relmfu 2 ve 3. laps http://www.youtube.com/watch?v=ZnJMx...feature=relmfu ve FINISH http://www.youtube.com/watch?v=kof2J...feature=relmfu

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:36 ----------

son olarak egsozun ağzını tekrar çıkan kapağı kaynaklayıp sabitledim ve siyah püskürtme boya ile kötü görüntüyü kamufle ettim yakından bakınca belli oluyo eksoza işlem yapıldığı )

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

satmayı düşünüyodum makinemi ama her gün daha da aşık oluyo insan hele hele 1 hafta binmeyin sonra binin ne demek istediğimi anlıcaksınız ama bi 600 cc olamaz tabiki insanoğlu nankördür hep daha fazlasını ister mantığından giderseniz doğru ama eğer hız tutkunu tek teker hastası uçup zııplıcam diyosanız arazide bi 600 cc KTM gerek derim şehir içi kullanım dışına çıkmıcam diyorsanız ideal bi makine aldığımdan beri ne yolda bıraktı ne de bnm extra harcamalarım dışında bi masraf çıkarmadı ama daha yapıcaklarım var kafamda lastik jant meselesi acerbıs elbise giydirme yurt dışından ktm 250 radyatörlü motoru getirip üzerine monte etme gibi abartılı düşünceler ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:52 ----------

dostum sana tavsiyem elektrik aksamını daha doğrusu makineni tek bir ustanın ve tecrübeli tanıdğın bi ustanın dışında başka bi tamirciye mümkünse başka kimseye elletme derim deneme yanılma ustası çok bu türkiyede o kadarını bizde yaparız deneme yanılma yoluyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

son olarakta bizim üstadların kapışmadan önceki dosthane fotoları
    http://img515.imageshack.us/img515/3...8937197.th.jpg
    http://img832.imageshack.us/img832/4...8674115.th.jpg
    http://img829.imageshack.us/img829/1...8602495.th.jpg
    http://img15.imageshack.us/img15/776...8548966.th.jpg
    http://img254.imageshack.us/img254/8...8294386.th.jpg
    http://img98.imageshack.us/img98/964...8262400.th.jpg[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:31 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:33 ----------

nasipse daha sonra çektiğimiz videolar ve fotolarda kendim sürüp kendim de çıkıcam kısmet ne diyelim artık

korbygs Merhaba motorun hakikaten çok bakımlı ve güzel görünüyor.
    performans olarakta 250 cc lik motoru geride bırakıyor süper valla
    motorun dişlilerini değiştirdinmi değiştirdiysen ön arka kaç oldu?
    son hızın nedir?
    arka süspansiyonum çukura hızlı girdiğim zaman küt diye vuruyor sende varmıdır böyle bir sorun yoksa benim motora özel bir sorunmudur? diğer kullanıcılarda bu sorunuma cevap verebilirse çok sevinirim

Motosikleti
    dostum motor çok hoş ama dileğim burası gibi umuma açık paylaşımlarda kaskını da takman.
    zira video da da göreceğin gibi bir siyah köpek var olayda, hayvandır nerede ne yapacağı belli olmaz.
    bütün motorcular değerlidir ama burada yazıştığımız motorcu arkadaşlar bizim için bir kat daha değerlidir, bizleri üzmeyin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler