Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Osmanlı motor modelleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Öncelikle şunu belirteyim satmak için getirdikleri her ürünü önce ingiltere ve hollanda gibi ülkelerde teste yoluyorlar ve 100 üzerinden 80 puan alamayan ürünü sipariş etmiyorlar ayrıca her motor alana güneş sigortadan kaza ve sakatlığa karşı ( ALLAH korusun) sigorta hediye ediyorlar

kaan ve e charm modelleri satışta

bahne bh 125 (kaan) 2200 ytl
    E charm 150-T 2850 YTL

Bi bakın bakalım özellikle kaan modeli çok büyük ve iri bir makina chooper olarak hoş gözüküyor scooter da oldukça sevimli
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu da çin di mi?
    As technician As Possible

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    hani chopper?
    May the Force be with McLaren Mercedes

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    choop ın ii bi resmini bulamadım bunla idare edin kardeşler :D

evet çin kardeş ama işin başındaki adamların zihniyeti farklı gibi geldi bana ürün gelmeden yedek parça geliyor
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Bolu Beyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı emreben adlı üyeden alıntı
    evet çin kardeş ama işin başındaki adamların zihniyeti farklı gibi geldi bana ürün gelmeden yedek parça geliyor

desene çok sorun çıkartacağa benziyo parça önceden geldiğine göre

iyi hayırlısı olsun bakalım. onlarda kendi aralarında yarışıp kaliteyi yükseltirler inş.
    As technician As Possible

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    he yawww demi önden yedek parça geliyor ama genede düşünsene 2 yıl garanti parça bol olduktan sonra istediği kadar arıza yapsın korkasım gelmez kiii
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Diğer model isimleri de çok ilginç bakalım bunlar ne işler yapacak

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    son resimdeki model yamaha virago nun aynısı hemen farkedeceğiniz gibi bir zamanlar hayalimdi şimdi heryer virago oldu bakalım en iyi hizmet hangisinde olacak ANKARA ili için özel bi çalışma düşünebileceklerini duydum teknik servis ve satışta eh olsun artık hep istanbul ağırlıklı çalıştılar genelde bizimde burda özel ilgiye ihtiyacımız var dimi

Arkadaşlar bu arada osmanlı motor un kaan modelini kullanan kimse yokmu çok ilgimi çekiyor ama kullanan birilerinden bilgi almak istiyorum oldukça cüsseli sağlam bi makinaya benziyor forumda kullanan arkadaşlar varsa bilgi verirse çok sevinirim

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Altalta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood oldugu için yasaktır. Aklınıza sonradan bir şey gelirse postunuzun altında cevap yoksa önceki mesajınızda DEĞİŞTİR butonuna tıklayarak o mesajınıza ekleme yapınız... Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklastırılır...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

poseidon_20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mt 125
    osmanlı moyor yaklaşık iki yıldır var ama iki yıldır aynı modeller ile satış yapıyolar ürün yok reklam çok yine fos bi marka gibi geliyo bana
    0 rh(+) Rüzgarın hissetmek ve iki teker üzerinde olmak kadar keyifli ne var şu hayatta

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    evet bende baktım 2 yıldır aynı modeller ama anlaşmalar bitmiş mail attım mayıs ayı ortasına doğru virago modelinin aynısı olmak üzere enduro ve 2 ayrı choop daha ve değişik modellerle piyasaya tam giriş yapacaklarını öğrendim modeller konusunda çok güveniyorlar www.osmanlimotor.com da diğer modeller şu an gözüküyor zaten benim en çok ilgimi çeken ürünlerini yurtdışında test e yollayıp 80 puan alamayanı satmıyor olmaları ve hediye ettikleri güneş sigorta poliçesi ilgilendirdi madem para veriyorum ve hepsi aynı en iyi hizmet ve yaklaşım tarzı benim için daha önemli tabi bekleyip görmek lazım ne olacağını ama sanırım günden güne piyasa daha iyi şekilleniyor hem 2 yıldır sattıklarına göre yokmu forumda osmanlı motor kullanan şikayeti olan yada memnuniyeti hadi arkadaşlar bilgi istiyoruz
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Kanuni'yle aynı modeller. Kanuni Racer'a 80 puan verdilerse CBR125'e 150 puan falan vermişlerdir

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    Kanuni'yle aynı modeller. Kanuni Racer'a 80 puan verdilerse CBR125'e 150 puan falan vermişlerdir
    Valla haklısın harika makina ama işte kalıp meselesi bazen sadece kalite yetmiyor bazende para

lütfen osmanlı motor kullanıcısı bi arkadaş yokmuuuuuuuuuuuuu
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Kalitesize benziyor ha bide hakkatten kanuninin aynısı gibi yaw

kanuni - osmanlı ilginç değilmi?
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

DaRKWaLKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah SL150
    yaw osmanlımotor a girdim ama bayilere tıkladğımda ve şehir seçtiğimde tek yazan şey bayilikler verilecektir.bunların bayileri nerde yazıyor yaw???

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    OFF YAAA bitane kullanan yokmu kime sattı bu adamlar motosikletleri
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı DaRKWaLKeR adlı üyeden alıntı
    yaw osmanlımotor a girdim ama bayilere tıkladğımda ve şehir seçtiğimde tek yazan şey bayilikler verilecektir.bunların bayileri nerde yazıyor yaw???
    Bayilikler Verilecektirde , Bayilik almak isteyen varmı acaba ?

yavuzk2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baştan 2. resim Hyosung GV250, osmanlı motor fln değil...

Motosikleti
    simsiyah mt 03
    eeee Nasıl yani sitelerindeki model ve resim buuuu ne oluyo yaaaa gene
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

DaRKWaLKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    inşallah SL150
    walla ben pek bişi anlamadım bu osmanlı motordan.neyse bekliyip görecez artıkın

sogulcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 R düşünüyor
    Mrb arkadaşlar.Herkes ısrarla osmanlı motor kullanıcısı soruyor.Gözünüz aydın.Ben 2005 Ekimden bu yana osmanlı motordan Kinroad XT-150 kullanıyorum.Motorun görünüşü bence çin mallarının arasında tartışmasız en güzeli.onun için aldım zaten.Becerebilirsem fotosunu ekleyecem.Performansa gelince.şuanda yaklaşık 3000 km. yaptım.Büyük bi problem çıkmadı.Haliyle titreşim oluyo gaza yüklenince ama can sıkıcı değil.Arka fren balatalarından ani frenlerde ses geliyodu bu gün yeni balata çaktırdım süper oldu.Süspansiyonlar şu ana kadar gördüğümün en iyisi.Doğal olarak süper bi sürüş keyfi sağlıyo.Aksamın malzemeleri çok kaliteli olmadığı için titreşim anında ses yapabiliyo.ama ben de bi kaç yere eklediğim plastik destekleyicilerle onu da hallettim.Kısacası motor parasına göre fena değil.Ama tabikide elden geçirilmesi gerek her çin malımda olduğu gibi.Yedek parça ve servis sorunu yok gibi.ben parça istettim ve geldi.Bide çok fazla sürat beklemeyin.Cüssesi geniş ve ağır olduğu için motor biraz güçsüz kalıyo.Ben en fazla 110 yaptım.tabi bütün bu söylediklerim benim motorum için geçerli osmanlı motorun diğer modellerini bilemem.scooterlarından çok şikayet varmış diye duydum.söylentide olabilir.Neyse başka sorunuz olursa memnuniyetle beklerim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler