Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni başlayan için kanuni motocar 200 - freedom 200

Motovento
    REKLAM ALANI

Mrh. Sn. Zafer Yangının yeni başlayacakara hitaben yazdığı yazıyı okuyunca tecrübeli arkadaşlara danışma gereği hissettim hemde çok korktum yanlış bir seçim yapmaktan. Arkadaşlar ben motorsiklet kullanmaya yeni başlayacağım ve çok fazla da bir tecrübem yok. Bu nedenle zaten bütçede kısıtlı olunca küçük cc li işlevsel vitesli bir model aramaya koyuldum. Ve özellikle aklıma hem uygun hem bol yedek parça ve servisinden ötürü kanuni motocar 200 takıldı. Sizce başlangıç için nasıl bir modeldir. Şöyle sorayım yeni motorsiklet kullanmaya başlayacak birisi için önerilebilecek bir makine midir ? Ciddi ciddi bu modeli düşünüyorum siz ne dersiniz...?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    mrb. bence olabildiğince ucuz ve ikinci el vitesli bi çinliyle başlayın. ben de mondial 125 agk ile başlamıştım. ufak tefek düşmeler çizilmeler gözünüze batmaz bu sayede.
    ancak ne olursa olsun uzun zaman kullanmayı düşünmeyin bu motoru. çünkü çin mallarını yürütmek için biraz tecrübe gerekiyor.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    yeni başlayacaklar için bence iyi bir seçim değil çünkü motocar 200 model motosiklet biraz ağır kontrolü yeni başlayanlar için sorun olabilir.bence cup model bi motosikletle başla.(Elite 100 iyi olur)yinede karar senin

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Çin malı motor ile baslayacağım diyorsan sakın 1500-2000 YTL den fazla para verme.. Sonrasında büyütürsün.. Freedom 200 daha güzel
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni başlayacaklar için bence iyi bir seçim değil çünkü motocar 200 model motosiklet biraz ağır kontrolü yeni başlayanlar için sorun olabilir.bence cup model bi motosikletle başla.(Elite 100 iyi olur)yinede karar senin
    Abartmayalım o kadar da.

Bisikletle başla

Motosikleti
    daha alıcam
    yeni başlıyacaksan scooter tipi bi motor daha uygun olur

Yeni Başlıyacaksan Ben Ce De 100 Lük Mondial Vitesli 100 Kk Ile Başlayabilirsin

Allaha şükür ki bisiklet tecrübem var motocar 200 düşünme sebeblerimden biriside diğer çinlilere göre daha dayanıklı olması ve beni 2-3 sene yeterince tecrübe kazanıncaya kadar taşıması olacak. sıfırının anahtar teslim fiyatı 2568 ytl gibi bir rakam... İkinci elde 1500-1750 ytl aralığında bulunabiliyor... Ayrıca gerek testinde ve gerek kullanıcı yorumlarında çok rahat bir sürüşü olduğunu okumuştum. Kullanıcı yorumlarında ise fazla zorlamadan kullanıldığında 25.000 - 30.000 km leri rahat gören bir model deniyor... Birde en büyük artısı diğer çinlilere göre motorda balancer sistemi var ve titreşim yok gibi birşeymiş... Freedom 200 daha güzel durmasına rağmen hem biraz daha iri ve ağır ayrıca kullanıcı yorumları da motocar 200 kadar iyi değil... Kuralkan'a aynı model motor mu kullanılıyor dediğim de şöyle bir mail gelmişti cevap olarak
    ''' Sayın Bora Calın,

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Motocar 200 model ürünümüzde olduğu gibi Freddom 200 modelimizde de balancer sistemi mevcuttur. Motor kısımları arasında tasarımdan kaynaklanan bir takım farklılıklar vardır. Motocar’ dan alınan performans Fredoom modelimizden de alınabilir. Yalnız motorlar birbirine benzer olsa da faklı model olduğunu unutmamak gereklidir. Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,'''

Bu gibi özelliklerinden dolayı motocar 200 'ün başlangıç olarak iyi olabileceğini düşünmüştüm...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler