Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Integra NC700DC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    bu integranın vites kutusu WV Golf deki gibi çift debriyajlı yani yarı otomatik dedikleri cinsten ise

akü bittiğinde otomobillerdeki gibi vurdurularak çalıştırılabiliyor mu ?

deneyen var mı kullanıcıları arasında veya bilgisi olan..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egemen111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki versys 650 2015
    Arkadaslar Diversion F kullanıcısıyım Givi V35 yan çanta arıyorum.2.el uygun fiyatlı satanınız varsa ulasırsanız sevinirim egemensolakoglu@windowslive.com mail de atabilirsiniz

Motosikleti
    HONDA NC750D İNTEGRA
    arkadaşlar öncelikle merhaba; bir sorum olacak honda nc750d integra kullanıcısıyım orjinal üçlü çantası ne kadara geldi acaba kullanan arkadaşlara fiyatı,almayı düşünüyorumda veya givi v35 üçlüsünü kullanan varsa ihtiyaç duymaya başladım gezmeye çıktıkça

metinözkent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Integra 750 S
    Merhaba arkadaşlar ben bugun üye oldum. 2014 Integra 750 S im var İstanbulda yaşayan arkadaşlar varsa özel mesaj gönderebilir. Beraber dolaşırız

emater - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 D INTEGRA
    Arkadaşlar merhaba, orjinal 29 l çantaları takıp çıkartmada zorluk çeken varmı,

Merhaba Arkadaşlar,
    2015 İntegra 750D aldım. 3 lü çanta seti takmak istiyorum. Satan varmı? Tavsiye edeceğiniz marka model nedir ve hesaplı sıfır satan bildiğiniz yer varmı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:37 ----------

Alıntı metinözkent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ben bugun üye oldum. 2014 Integra 750 S im var İstanbulda yaşayan arkadaşlar varsa özel mesaj gönderebilir. Beraber dolaşırız
    Merhaba
    Bende 2015 İntegra 750D aldım. İstanbul Avrupa yakasındayım. Birlikte dolaşma çağrınıza icabet edebilirim.

72kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    d integra
    kabul ederseniz aranıza katılmak isterim aracım 2015 beyaz integra. bahçeşehirdeyim.

erenceyhan4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL 600V TRANSALP.
    Arkadaslar ariza lambasi kodlari ile ilgili bilgisi olan var mi ? Nc 700 x sahibiyim ve ariza lambasi yandiginda vitesi boşa aldigimda yanan lamba yanip sonmeye basliyor ve saydim tam olarak 9 kez uzun yanip sönüyor ardindan 5 kez kisa yanip sönuyor

Motosikleti
    yok
    mrb,

Ben bursadan yazıyorum bugün duran kardeşlerden 1 adet sıfır integra almayı düşünüyorum ama bursada bu motoru kullanan arkadaş varsa telde bir görüşmek istiyorum parayı vermeden önce belki söyleyeceği bir kaç cümle hayat kurtarabilir)bana yardımcı olabilirmisiniz?
    05324432199

saygılar
    kolay gelsin

BeyazKarga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X Evo 250ie 2011 Model
    Arkadaşlar merhaba,
    Benim bir sorum olacak far ampulu ve parkları led ampül ile değiştirmek istiyorum. Bu işlemi yapan varmı ve yan grenajları sökmeden yapabiliyormuyuz acaba? Teşekkürler...

matal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Farı değiştirebiliyorsun,parklar için elinin küçük olması gerekiyor.
    Bu işlemleri görmeden yapacağın için ilk sefer biraz sıkıntılı, sonra alışıyorsun.

Nc750d kullanıyorum. Lastiklerim Bridgestone. Ön tekerlekten uğultu şeklinde yol sesi geliyor. Bu konuda başka rahatsızlık duyan varmı?

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    2012 model Honda NC700D Integra'mı satıyorum. 14.000 km de, kazasız... 51 beygir, çift silindir.
    Nisan başı muayene yaptırdım. (7 Nisan 2015). Bu sene düşük vergi ödedim.
    Çok temiz ve özenli kullanılmış, haftasonu uzun gezilere gidilmiştir. Kapalı garajda muhafaza edilmiştir. Şehiriçinde kullanılmamıştır. (2. motorum)
    Zinciri, son 12.000 bakımında garantiden değişmiştir. Yeni zincirli 2000km gidilmiştir. Her 300km'de bir zincir yağlandı.
    1000km bakımı İstanbul Şirinevler Otosever'de, 12.000km bakımı ise İstanbul Hasanpaşa Mototal'de yapılmıştır. Bu bakımda yağ filtresi, hava filtresi vs değiştirilmiş, 650TL ÖDENMİŞTİR. En az 6000km bakıma ihtiyacı yoktur. (Ara 6000km bakımı yaptırmadım, kitapçığında 12.000 de bir yaptırın diyor)
    Muğla'ya taşınmam sebebi ile motor artık Muğla Merkez'dedir.
    Muhteşem bir yakıt ekonomisine sahiptir. 250cc lik bir scooter bile daha fazla yakıyor. 100km'de 3.5-4lt arasında tüketim değişmektedir. 3.2lt'yi de görmüştüm.
    AŞAĞIDAKİ AKSESUARLARIN HEPSİ FİYATA DAHİLDİR. Sıfır fiyatları belirtilmiştir.
    Aksesuarlar:
    Givi 35lt yan çantalar 1.200 TL
    Givi yan çanta demiri 550TL
    Givi 47lt arka çanta 825 TL
    Givi arka çanta demiri 250TL
    Arka çamurluk 150TL

telefon: 0532 604 9633
    Sahibinden ilan no: 210350221

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Arkadaşlar otomatik olmasından dolayı soruyorum. Başlangıç motosikleti olarak kullanılabilir mi integra?

Baslangic motoru konusunu bir kavram olarak ele alirsak; az bisiklet kullanmis biri ile cok iyi bisiklet kullanan birinin arasindaki farki dusunelim. yeni baslayan 2.kategorideyse integra uygundur. degilse 50-100cc scooter uygundur

Motosikleti
    Yamaha MT-125
    Alıntı ali gur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baslangic motoru konusunu bir kavram olarak ele alirsak; az bisiklet kullanmis biri ile cok iyi bisiklet kullanan birinin arasindaki farki dusunelim. yeni baslayan 2.kategorideyse integra uygundur. degilse 50-100cc scooter uygundur
    Ben de mt125 var da onu çok fazla kullanamadım. Çıplak motor benim tarzım olmadığına karar verdim. Maxi scooter tarzı bir motor düşünüyorum. Ama gücü de yerinde olsun istiyorum. Sanırım yamaha xmax serisinden başlasam daha iyi olacak bu aileye. Siz ne dersiniz ?
    MT-125 (Street Fighter)

motor ve trafik tecrubeniz yeterliyse xmax iyi bir secim olur. yoksa pcx ile baslanabilir.

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Özkan Bey, aslında başlangıç motoru seçimi herkes için farklı bir durum. Yaşa, yol tecrübesine ve genel sürüş tarzına göre farklı cevaplar verilebilir. Yaşı, yol tecrübesi olan biri iseniz, elinize hakim olabilecekseniz integra da alınabilir bence ama siz yine de Xmax 250 - 400 ile başlayın derim. Aceleye gerek yok.

Ben 250'lik scooterdan sonra 250'lik vitesliye geçtim, zorunlu olarak 400 cc scootera döndüm (iş giyimi sebebiyle) ama alır almaz beni tatmin etmedi, şimdi ben de integra almak için xmax'i satıyorum. Toplam km 20 bin oldu bu arada.

Arkadaslar,
    İstanbul trafiginde en az 5 yıl araba veya en az 2 yıl motor kullanan biri, bu süre içinde yaşadıklarına binaen integra da alsa ölüm tehlikelerinin farkında olarak kullanacaktır diye düşünüyorum. Eğer bu kadar tecrübe yoksa pcx'yen başlamalı. Tecrübe ve farkındalık yeterliyse Cup ile başlayıp Goldwing'e de geçilebilir benim gibi.

moner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özkan Bey, aslında başlangıç motoru seçimi herkes için farklı bir durum. Yaşa, yol tecrübesine ve genel sürüş tarzına göre farklı cevaplar verilebilir. Yaşı, yol tecrübesi olan biri iseniz, elinize hakim olabilecekseniz integra da alınabilir bence ama siz yine de Xmax 250 - 400 ile başlayın derim. Aceleye gerek yok.

Ben 250'lik scooterdan sonra 250'lik vitesliye geçtim, zorunlu olarak 400 cc scootera döndüm (iş giyimi sebebiyle) ama alır almaz beni tatmin etmedi, şimdi ben de integra almak için xmax'i satıyorum. Toplam km 20 bin oldu bu arada.
    Merhaba,

Ben de fiyatı sebebiyle İntegra alamadığımdan Xmax 400 düşünüyordum. Siz tatmin etmedi beni dediniz. Hem de 250 lik scooterden sonra. Daha detaylı bilgi verebilir misiniz? Tatmin etmeyen yanları nelerdi? Bana da ışık tutmuş olursunuz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler