Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Honda Integra NC700DC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba . aranıza yeni katıldım . Sele altına sığacak kapalı kışlık kask modeli varmı acaba ? Mert bey ?
    Bir Givi kasktan bahsediliyor model veya numarasını bilen varmı ? Tessekurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    hayırlı olsun . ancak oraya sığacak kask bulmak zor sığanda işe yaramaz sanırım.

Motosikleti
    Honda Integra 750
    Selamlar arkadaşlar Ömer benim ismim,

İZMİR'den satılık MAT SİYAH, 7000 (6500) Km'de, kazasız belasız, 2013 Model Haziran Trafiğe çıkışlı, ilk önce buraya yazayım dedim. Fiyat 23.000 pazarlık yok. Araç Çiğli'de. buradan mesaj atabilirsiniz. Sahibinden'ede koyacağım ilanı hafta sonu gibi, numarasını yazarım ilgilenen olursa.
    Herkese iyi günler.

Arkadaşlar boyum 1.65, sizce uygun mudur Integra için?

CHNXENTER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    arkadaşlar aranıza katılmaya adayım ama kafam karmakarışık yeni modelde grenajda bir rüzgar kanalı degısıklıgı yapılmış
    fıyat 1 mayıs zammından sonra 27500 tl . en ıyı fıyat 27 bıne verıyorlar bırde bayıde 2013 model sıfır km bır motor var ve 24500 e verıyorlar
    sızce mantıklısı hangısı bu arada gıvı çanta ve demırlerle takım halınde 2300 tl mal olduğunu 47 lık arka çanta ve 35 lık yan çanta takacağımı belırtmek ısterım.kıymetlı yorumlarınızı bekliyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

Alıntı modoxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda Integra 750'yi inceledim. Çok fark göremedim. Koltuk biraz değişmiş sanırım. Arka çanta tasarımı daha başarılı olmuş. Yan çantalar da iyi....

https://imagizer.imageshack.us/v2/89...0/703/lntm.jpg

https://imagizer.imageshack.us/v2/89...0/600/6k9b.jpg

https://imagizer.imageshack.us/v2/89...0/208/7tui.jpg
    Arkadasım merhaba bir önceki mesajımda da yazmıştım. Ama yeni modeli yakından gören biri olarak size de sormak isterim.Yeni kasada grenajdaki rüzgar kanalı harici tork 62nm den 68 e yükseltilmiş 51 hp den 54 hp ye çıkartılmış.Şimdi 1 mayıs itibariyle zam gelmiş ve 27500 tl olmuş makine ve en iyi fiyat 27 bine bırakıyorlar.Buraya kadar herşey normal bir diğer husussa bayide 2013 sıfır km tabiri caizse eski kasa motor var ve bunu da 24500 son fiyat olarak veriyorlar.Givi 47 arka ve 35 lt yan çanta takıcam.Demirleriyle 2300 gibi maloluyor.Şimdi sizden ricam bana bir fikir vermeniz acaba 24500+çantalar mı
    27 bin artı çantalar alım tescil asagı yukarı 30 bin mi tabi git geli saymıyorum alıp geleceğim bayii 600 km uzaklıkta bana.Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?
    HIZLI YAŞA, GENÇ ÖL. CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN

Merhaba araniza yeni katildim.
    Motorumu cok sevdigim ve guvendigim bir arkadasimdan aldim. Sanirim TR de renk olarak tek...elektrik blue,cok iyi boyanmis.Akrapovic egsoz ve hava filtresi takilmis.givi canta var.(sadece arkada).Sikkikla kullanmama ragmen gecen gun mars basmadi.ilk once far ve kadran yaniyordu ancak ertesi gun denedigimde hic bir elektrik aksam calismiyordu. Dun akuyu sarja baglattim(varta bayisinde),yarin takip deneyecegim,umarim calisir konuyla ilgili deneyimi ya da bilgisi olan biri varsa ve benimle paylasirsa sevinirim.tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:33 ----------

Bu arada daha motoru yikatirken dikkat etmem gereken seyler nedir?normal bir oto yikamada yikatabilir miyim?son olarak yag,zincir yaglama vs icin ne yapmam lazim?tekrar yardimlariniz icin tesekkurler...

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    1.65 boy sanırım sıkıntı olur çünkü boyum 1.76 gecen hafta aldım ve çoğu yerde parmak ucunda duruyorum
    Saygılar

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Alıntı CHNXENTER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.65 boy sanırım sıkıntı olur çünkü boyum 1.76 gecen hafta aldım ve çoğu yerde parmak ucunda duruyorum
    Saygılar
    hayırlı olsun. Benim boy 1.78m herhangi bir sıkıntı yaşamadım. bu arada 750lik mi aldınız?

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı modoxy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. Benim boy 1.78m herhangi bir sıkıntı yaşamadım. bu arada 750lik mi aldınız?
    Yok ben bayide 2013 0 km 700 varmış beklememek için aldım

modoxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Fiddle 2
    Alıntı CHNXENTER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ben bayide 2013 0 km 700 varmış beklememek için aldım
    En iyisini yapmışsın. yenisine o kadar para vermek yerine, 2013 model 0 makine daha mantıklı.
    F54 bunu beğendi.

Schekill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar integranın ön sinyal ampülü nasıl değişir ve amartisör ayarını kendimiz yapabilir miyiz?

mkirdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Rahatsızlığım nedeniyle (bel fıtığı) doktorumun motosiklete binmemi yasaklaması sebebiyle çok severek aldığım Integra'mı satışa çıkartmak zorunda kaldım.
    2013 model NC700d - 3300 km de - sıfırdan farksız - kapalı garajda duruyor. Orijinal Honda top case var ve kontak anahtarı ve top case anahtarı aynı. Renk siyah, sele bordo. Fiyat 25.000 TL
    Top case'in fiyatının 2000 TL olduğu düşünülürse fiyatın makul olduğunu düşünüyorum. Görmek ve almak isteyenler benimle temasa geçebilir. Motor alındığından beri Altunizade-Üsküdar da kapalı garajda duruyor.

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Bel Fıtığı dolayısıyla, 2013 Model 3300 KM de Sıfır Ayarı Honda Integra NC700D motosikletimi satıyorum. Orijinal Honda top case ile birlikte fiyatı 23.500 TL. Renk Siyah (sele bordo). (Fiyatını Piyasa Fiyatlarına göre ayarladım).

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    bayiden sıfır nc750 integra motorumu geçen hafta aldım. motor baya ağır ama 1 günde alıştım. givi trk52 siyah çanta taktırdım. motorun rengi siyah mat integra s desenli

eski kasadan fark olarak gösterge sele ve bacakları rüzgardan koruyan bölümü farkettim. S modunda kullanıyorum d modu 60km de 6nci vitese geçiyor.

Çanta alacaklara fikir vermesi açısından motorun'un fotoğrafını koyar mısınız?

merkezkale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR1200X Crosstourer
    ELbette kardeşim. Fotoğrafları elimden geldiğince çeşitli açılardan çekip paylaştım. fazla sayıda fotoğraf var artık kusura bakmazsınız inşallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:09 ----------

Yan çanta demirini ve çantalarını, tur camını aksesuar olarak satmak isteyen var mı acaba?

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700D
    Hiç kullanılmamış Givi tur camı var elimde. 250 TL den satabilirim.

Eyvallah,teşekkürler.

Honda NC750D İntegra için alçatma mümkün müdür? Yere ayak parmak uçlarım ancak değiyor. Çözüm önerisi olan var mı?

Motosikleti
    HONDA INTEGRA NC700 DCT
    Alıntı not_so_fast adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda NC750D İntegra için alçatma mümkün müdür? Yere ayak parmak uçlarım ancak değiyor. Çözüm önerisi olan var mı?
    Ebay de bakarsanız honda integra nc750 diye aratın bununla ilgili bir aparat var 3 cm kadar düşürülebiliyor bildiğim kadarıyla

REKLAM ALANI
16. sayfa BirinciBirinci ... 61415161718 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler