Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Alıntı hakan10x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben satıcam motorumu 2011 model 1,800 km de hiç ama hiç bir eksiği yok neden derseniz 600 lük almak için
    2000 km de iş tamamdır diyorsun.. hayırlısı olsun şimdiden
    zenon bunu beğendi.
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı hakan10x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben satıcam motorumu 2011 model 1,800 km de hiç ama hiç bir eksiği yok neden derseniz 600 lük almak için
    renk nedır? ve fıyat dusuncenız nedır

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:18 ----------

depo kenarına yapıstırılan pad lerı nerde bulabılırız. hyosung yazan ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    17.06.2012 İğne ada gezimizden birkaç foto paylaşayım bari
    Hyosung gt250r kırmızı siyah 2012...

By erk4nbakir at 2012-06-18

umtuls ve MeLiH YıLmaz bunu beğendiler.
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Bu bendeki unutkanlık öldürecek beni. Verilen sadakaları çok hızlı harcıyorum.
    Dün gece Ümraniye izci kampındaydım. Motosikletimi park ettim kaskı kuyruğa astım montu deponun üzerine serdim. Dizlikleri de kuyruk altında arka tekerleğin üzerine koydum.
    2-3 saat orada takıldıktan sonra çıkarken bir arkadaşı artçı aldım.Motosiklete binmeyi çok istiyordu 5-6km mesafede evi vardı. Ana yolda 130 km civarında bi hızla gittim
    Montu kaskı arkadaşa verdim. Evine bıraktım dondum tabi soğuktan :D
    Montu kaskı devralınca ısındım "ohh be" dedim. 300 metre gittim ki bir köşeye yakın yerden dönerken pat diye bi ses geldi arka tekerlek dönüyor çizgisini koruyo ama gitmiyor.
    -Aha yardık lastiği dedim. indim bir baktım ki. Zincir ve dişlinin arasında dizlik darma duman olmuş. Şok oldum resmen.Diğer teki yolda düşmüş büyük ihtimalle.
    Allahtan düşmüş ve allahtan bu tekinin bağları zincire tamamen dolanıp indirmedi beni. 5-6km boyunca 120 130km hızlarda gittim de allahtan o sırada olmadı bu olay.
    Kask mont arkadaşa verince üzerimde ekipman olmadığı için dizlikler tamamen aklımdan çıkmış.

Sadaka Bakiyesini sıfırladım anlaşılan. Daha dikkatli olmak lazım.
    Ve demek ki neymiş madem unutkan bir insansın hatırlatıcı bir etki olmayan nesneyi sakat yerlere koyma!!!

mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    Selamlar arkadaşlar, şu ekrandaki yazı ne anlama geliyor acaba ?

[IMG][/IMG]
    Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır.

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    cHE ölmedi yüreğimizde yaşıyor.
    -unnamed- bunu beğendi.

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Alıntı UNdocab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu bendeki unutkanlık öldürecek beni. Verilen sadakaları çok hızlı harcıyorum.
    Dün gece Ümraniye izci kampındaydım. Motosikletimi park ettim kaskı kuyruğa astım montu deponun üzerine serdim. Dizlikleri de kuyruk altında arka tekerleğin üzerine koydum.
    2-3 saat orada takıldıktan sonra çıkarken bir arkadaşı artçı aldım.Motosiklete binmeyi çok istiyordu 5-6km mesafede evi vardı. Ana yolda 130 km civarında bi hızla gittim
    Montu kaskı arkadaşa verdim. Evine bıraktım dondum tabi soğuktan :D
    Montu kaskı devralınca ısındım "ohh be" dedim. 300 metre gittim ki bir köşeye yakın yerden dönerken pat diye bi ses geldi arka tekerlek dönüyor çizgisini koruyo ama gitmiyor.
    -Aha yardık lastiği dedim. indim bir baktım ki. Zincir ve dişlinin arasında dizlik darma duman olmuş. Şok oldum resmen.Diğer teki yolda düşmüş büyük ihtimalle.
    Allahtan düşmüş ve allahtan bu tekinin bağları zincire tamamen dolanıp indirmedi beni. 5-6km boyunca 120 130km hızlarda gittim de allahtan o sırada olmadı bu olay.
    Kask mont arkadaşa verince üzerimde ekipman olmadığı için dizlikler tamamen aklımdan çıkmış.

Sadaka Bakiyesini sıfırladım anlaşılan. Daha dikkatli olmak lazım.
    Ve demek ki neymiş madem unutkan bir insansın hatırlatıcı bir etki olmayan nesneyi sakat yerlere koyma!!!
    Aferin sana ne denir ki başka bilmiyorum...
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O motor komünist beyler
    http://lmgtfy.com/?q=hyosung+gt250r+...z%C4%B1s%C4%B1
    @UNdocab
    Geçmiş olsun o dizliği teker üstüne saklama gibi dahi bir fikri, forumdan Görkem'den gördün sanırım ben onu ilk gördüğümde içimden ''ulan ben koyarsam kesin onu orada unuturum'' diyip hiç iyi bir fikir olmadığına karar vermiştim.Sen benim düşüncemi tecrübe etmişin Bırakın motorun üstünde kalsın 40liralık dizliğinizi çalmayı düşünen adam varsada başınızın gözünüzün sadakası olsun.
    UNdocab bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    @Ali Feyizoğlu eyv sağol. Aynen dediğin gibi.

Cuma günü MotoPark'ta egsoz borusunun içi dağılmaı sebebi ile garantiden değişim yapıldı. 15-20bin km daha sorun yaşamam artık. Ama hyolarda klasik olay o borunun içi dağılıyor. İçindeki puntolar çok zayıf dağılıyor ve zırıltılı bi çalışmaya sebep oluyor. Yeniden daha sessiz çalışmaya geçti motosiklet.
    Şimdi simsiyah boru takıldı güzel oldu
    Parça garantiden değişti. Sağolsun Erdal aga değişimde işçilik almadı. Ama garantiye dahil olmayan bi ufak aparat vardı onun parası da alınmadı. Bir dahaki uğramamda hatırlatıp parasını vericem

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    beyler,

şu avcılar da tank pad'leri bastırdığınız bir yer vardı.. varsa iletişim bilgilerini alabilir miyim ?
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    arkadaşlar, depo üzerindeki yazıları sökeceğim ancak yazının üstünden vernik atılmış. Ustam o bölgeyi zımparalayıp yeniden boyayacak. Ama benden renk kodu istedi. Beyaz 2012 gt250r için renk kodu nedir bilen var mı arkadaşlar? yaparım ama ton farkı olursa karışmam diyor adam. Araştırdım ama hiçbir yerde bulamadım. yardımmmm

Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler,

şu avcılar da tank pad'leri bastırdığınız bir yer vardı.. varsa iletişim bilgilerini alabilir miyim ?
    vatanbilgisarayarın yanındaki sokaktan giriyosun 3.soldan girdiğinde 300m ilerde sağ taraftahttp://www.facebook.com/tankpad
    Alıntı alize05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar, depo üzerindeki yazıları sökeceğim ancak yazının üstünden vernik atılmış. Ustam o bölgeyi zımparalayıp yeniden boyayacak. Ama benden renk kodu istedi. Beyaz 2012 gt250r için renk kodu nedir bilen var mı arkadaşlar? yaparım ama ton farkı olursa karışmam diyor adam. Araştırdım ama hiçbir yerde bulamadım. yardımmmm
    Hyoların renk kodu yok,ayrıca o simli beyazı heryerde tutturamazlar kabak gibi belli olur boyandığı sonra motorun orjinalliğini bozduğunamı yanarsın kötü durduğunamı yanarsın bilmiyorum. onun yerine buraya gidip tank pad malzemesinden istediğin tasarımda depo yan padlarından yaptırıyosun istersen HYOSUNG yazdırırsın istersen adını yazdır yada şiir yazıdr
    sonrada bana dua edersin bi yere patlamayayım motorla
    http://www.facebook.com/tankpad

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    hmm.. renk kodu yoksa diyelim yatırdık motoru. nasıl tutacak o renk? renk kodu nasıl olmaz yav :S

Alıntı alize05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm.. renk kodu yoksa diyelim yatırdık motoru. nasıl tutacak o renk? renk kodu nasıl olmaz yav :S
    bazı boyacılarda kod çıkartan cihazlar var boyanın sağlam tarafına tutuyor, o boyanın kodunu çıkartıyo cihaz aynından boyatıyosun
    ama renk kodu yok ben çok araştırdım, önceki motoruma lazımdı. sonra bu kod okuyan cihaz vs pahalıya geldiğinden usta göz kararı bir renk çıkartmıştı.
    Çok çizildiği durumda grenajlar kırılıyor zaten 0ını alıyosun renk kodu çok ufak durumlarda lazım olabilir lokal boya için oda yok malesef

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    Alıntı ERK4N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17.06.2012 İğne ada gezimizden birkaç foto paylaşayım bari
    Hyosung gt250r kırmızı siyah 2012...
    http://img814.imageshack.us/img814/7...6137118886.jpg
    http://img528.imageshack.us/img528/5...6135638886.jpg
    http://img809.imageshack.us/img809/2...6126753886.jpg
    süper motor süper fotograf allah nazardan korusun inanılmaz güzel çıkmış...

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı boyacılarda kod çıkartan cihazlar var boyanın sağlam tarafına tutuyor, o boyanın kodunu çıkartıyo cihaz aynından boyatıyosun
    ama renk kodu yok ben çok araştırdım, önceki motoruma lazımdı. sonra bu kod okuyan cihaz vs pahalıya geldiğinden usta göz kararı bir renk çıkartmıştı.
    Çok çizildiği durumda grenajlar kırılıyor zaten 0ını alıyosun renk kodu çok ufak durumlarda lazım olabilir lokal boya için oda yok malesef
    sağol hocam, Allah kaza bela vermesin. Sana birşey daha sorayım. Gerçi çok bahsi geçmiş. Orijinal shinko lastikler hakkında senin düşüncen nedir? Önceden kullandığına göre bu motoru fikrin vardır.

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Alıntı ajwer06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper motor süper fotograf allah nazardan korusun inanılmaz güzel çıkmış...
    Amin Çok tşk ederim
    [COLOR="#FF0000"][I]Söz Uçar,Yazı Kalır..Koku ise Ten de İz Bırakır...[/I][/COLOR]

can33545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r (2007)
    arkadaşlar benim ismim Can bilmiyorum kendimi nerede tanıtmam gerektigimi yanlışım varsa affola 23 yaşındayım mersinde oturuyorum sizden gt250r içn yardım istiyorum ankaradan birtane buldum sincan da ben motordan çok iyi anlamıyorum eger o civarlarda bna yardımcı olabilcek arkadaşlar edinebilirsem çok mutlu olurum lütfen bana özel msj yada can33545@hotmail.com.tr ye mail atarak ulasın hersey için emekleriniz için şimdiden teşekkür ederim ( msn adresimde aynı can33545@hotmail.com.tr)

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Bu gün cevizbağdan avcılar tarafına gitmekteydim, sonra boğaz köprüsünden karşı yakaya doğru gecmek icin dönüş yapıyodum keskin ve dar bi viraj var.Galiba biraz hızlıydım lowside oldu ve pat diye motordan ayrıldım, işin kötü tarafı kuzende vardı oda hemen ayrılıp düştü.Neyseki kask falan tamdık.Kuzenin eli cok az birşey soyuldu o kadar, ciddi bi yaralanma yok ama kötüydü genede.İlk motorum yani sürmeyi öğrendiğim motor hariçinde hiç düşmemiştim.Hatta ciddi bi tehlike bile atlatmamıştım; aradan 5 yıl gecmiş 5-6 tane motor geçmiş.. Nedendir bilmem hiç şoka girmedim gibi bişey direk kalkıp kuzene mudahale ettim.Motor en sağdan en sola gitti, ben ortaya kadar sürüklendim kuzende sağda olduğu yerde kaldı gibi birşey.Arkadan turing süren bi abimiz durdu önce motoru kaldırıp kenara cektik.Sonra baya bi kızdı fırca attı bana bu motor o kadar yatarmı, düşceğin belliydi zaten falan.Haklıda aslında adam akıllı güvenli sürmüyoruzki.... Sonra kuryeci bi kardeşimiz durdu yardımcı olmaya calıştı baya.Aslında daha önce 100 kere girdiğim viraj bildiğim bi yoldu ama motoru genelde artçılı sürmem, sürsemde bayan olurdu.Fazla ağırlıktan ötürü arka attı galiba direk cok yatınca..... yoksa contra tekniğini iyi uyguladığımı düşünüyorum.Hemde hava güneşliydi, yani asfalt sıcaktı, motoruda yarım saat kadar kullanmıştım, lastiklerde ısınmıştı ama oldu işte.Geliyorum gelicem demiyo pat diye oluyo bitiyo herşey...
    Motorda grenajlarda birşey yok, cok fazla incelemedim belki egzoz falan cizilmiştir o tarafa yattı cünkü.Ön fren maneti biraz kafayı yedi gevşedimi noolduysa artık, gaz kolu kırılmadı Allahtan, ki rahat rahat motoru götürüp dükkana koyabildim.Arka ayaklık ve sinyal kırıldı. tahminen 150-200 bişey masrafı var.O önemli değil zaten, bize bişey olmaması güzel.
    O kadarda dikkat ederim artçı almamaya, 100 kere cıkıyosam motor üstüne bi kere atrçı alırım.Sırf bu yüzden, en korktuğum şey geldi işte başıma.Birde genelde artçı bindiğinde normalde sürdüğümün 3 katı dikkatli 2 katı yavaş kullanırdım, genelde kızlarda öyle yani.Kuzen erkek olunca hiç yokmuş gibi normal tekbaşımaymış gibi bastım resmen salaklık yapıp...

Motosikleti
    2012-Hyosung GT250R
    Çok geçmiş olsun görkem Rabbim beterinden korusun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler