Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gt 250 R
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzzet motoru sola düşürdün mü? Beyaz çizikler görünüyo gibi tam kafa grenajıyla birleşme yerinde. Ya da flaştaan öyle görünmüştür, güle güle kullan iyi bakıyosun motora
    yok çok şükür hiç düşürmedim. Oralarda ufak tefek çatlaklar vardı içime sinmedi grenajcıya götürdüm tamir etti sonra zımpara falan atınca orası öyle oldu. oraya lokal boya yaptırmayı düşünüyorum. yan grenajlarda her iki taraftada var flaştan değil yani. baya baya adam acımadı zımpara attı oraya :D bu aralar ekstra koruma falan alınca maddiyat çöktü. gelecek ay grenajları adam edecem inş. bide şeffaf cam ve kırmızı kısa manet alırsam kusuru kalmayacak sezona hazır olacak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MF-Hyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ya demek öyle .. Gezi planları da yapamayız desene artık . Neyse bakarsın ilerde yolumuz düşer gezeriz bol bol
    Artık önümüzdeki seneye gelirim motorla yaparız yine. Ya da sen çık gel oğlum bu tarafı gezeriz

Alıntı izzet. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok çok şükür hiç düşürmedim. Oralarda ufak tefek çatlaklar vardı içime sinmedi grenajcıya götürdüm tamir etti sonra zımpara falan atınca orası öyle oldu. oraya lokal boya yaptırmayı düşünüyorum. yan grenajlarda her iki taraftada var flaştan değil yani. baya baya adam acımadı zımpara attı oraya :D bu aralar ekstra koruma falan alınca maddiyat çöktü. gelecek ay grenajları adam edecem inş. bide şeffaf cam ve kırmızı kısa manet alırsam kusuru kalmayacak sezona hazır olacak
    hadi bakalım bekliyoruz yeni fotoları
    bu arada avatarımı da değiştireyim kızacan artık senin motoru koyuyorum diye

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı merianne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, yağ filtresini ankaradan alabileceğim yer var mı ? gt250 comet için olacak
    4.44 yokmu orda
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum senin depo yan pad ve tankpadlerin aynısından sipariş verdim bir kaç güne gelir umarım karşılaştığımızda pişte olmayız
    dostum güle güle kullan, biz iki motor aynısından yaptırdık, sen de gelirsen üçleriz )

Motosikleti
    on karakter
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.44 yokmu orda
    evet var; yağ filtresi için 25 tl istiyor. Bildiğin kağıt filtre

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı erdogan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim ben motoru yikadim. Bir gün sonra çaliştirdim. Gaza bastim stop etti sürekli surekli stop etti. Sonra calismadi. Motorcuya götürdüm benzine su karişmiş dedi. Nasil girdi su depoya anlamadim. 30 tl lik benzinde heba oldu
    2 seçenek var kardeş birincisi ki inşallah bundan dır o zaman sorunun yok o delik tıkanmıştır depoyu sök yukarıdan kava bas aşağıdan cıkıyorsa iyi cıkmıyorsa artık bir şekilde onu aç kılavız tel vs sok içine.
    2, ki inşallah ondan değildir o boru deponun içerisinden geçiyor ve dolayısıyla o boruda bir delik çürüme vs varsa o burdan geçip aşağı inmesi gereken su akmayıp depoya karışıyordur.depo yu sök o tahliye borusunun ucu kapalımı bak kapalıysa ucunu aç oradan benzin akıp akmadıgına bak akıyorsa o zaman kesın boruda sorun vardır.bu yüzden ben motoru yıkarken depo kapağına olabıldiğince az su teması sağlardım.
    bu arada motorunuz kac model onu sormayı unuttum yanı 2010 falansa o deiklerim imkansız cünkü motor yeni o kadar kısa sürede çürüme yapmaz sanırsam..

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Selamlar arkadaşlar tekrar.

Ya 1km gidiyorum geliyorum bu egzoz deli gibi ısınıyor resmen yanıyor arkadaşım dizini deydirdi yanlışlıkla iz kaldı yandı dizi :S

Görkem_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600 RR
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ya 1km gidiyorum geliyorum bu egzoz deli gibi ısınıyor resmen yanıyor arkadaşım dizini deydirdi yanlışlıkla iz kaldı yandı dizi :S
    Orjinal egzoz öyle hocam, gerçek karbon egzozlar bu konuda cok iyi, saatlerce geziyosun hiç ısınmıyolar.
    gokocan92 bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malesef öyle, ben iki kere ayakkabı yapıştırdım. Hemen ısınıp, çok da geç soğuyor. Gece işten gelip 2 saat sonra branda çekiyordum. sinir bir durum.
    Çok şükür bu dertten bugün kurtuldum. İzmitten Kerem diye bir arkadaş aldı. Allah Kaza Bela Vermesin. Güle Güle Kullansın.
    Bizde para atalım kenara , 2012 2.el'e düşerse alırız artık
    gokocan92 bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    arkadaş dijital fotoraf makinesiyle çekmiş onlarıda paylaşıyım diğerleri cep telefonu idi :D

By alperkaya1991 at 2012-05-22

EsEs026 bunu beğendi.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Teşekkürler arkadaşlar. Artık ya dikkat edicez ya da egzoz alıcaz dicem de bu motora falan ne gerek var ya 1-2 sene idare edicez artık bir sonra ki motora yaparız yatırımı

MF-Hyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 GT250R - 2008 150HS
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık önümüzdeki seneye gelirim motorla yaparız yine. Ya da sen çık gel oğlum bu tarafı gezeriz
    Bakarsın yolumuz düşer o taraflara belli olmaz.
    Bu arada motorun yok ne bu artislik forumda gezelim filan
    150HS > 2008 ST > 2012 ST >

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Arkadaşlar yedek sigortalarınıza bir bakın ben 0 aldığım halde yedek konulan sigorta yanık çıktı, yolda kalmayın sakın.
    2012 Hyosung GT250R EFI Kırmızı Siyah

Motosikleti
    Alıntı ustavolkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yedek sigortalarınıza bir bakın ben 0 aldığım halde yedek konulan sigorta yanık çıktı, yolda kalmayın sakın.
    senmi aradın bugün motoparkı yolda kaldım diyerekten ?

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    M- beden korumalı Prohel marka pantalon (bel ve dizlik korumalı),
    M- beden Prosev marka mont (dirsek ve sırt korumalı),
    dizlik ve bellik...
    LS2 delta çeden açılır kask...
    hepsini 250 liraya satacağım, ilgilenen varsa duyrulur...

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    arkadaşlar egsozlarınızın kararmasını istemiyorsanız motoru çalıştırıp direk gitmeyin. motoru çalıştırın rolantide biraz çalışsın ısınsın sonra kullanın hem motorun ömrü uzar hemde egsoz kararmaz baktığım motorların bir çoğunda egsozlar kararmaya başlamış dikkat edin.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

ustavolkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R'ı vardı
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senmi aradın bugün motoparkı yolda kaldım diyerekten ?
    evet bendim o
    2012 Hyosung GT250R EFI Kırmızı Siyah

Motosikleti
    GT250R
    Arkadaşlar Merhaba,
    2011 Beyaz hyo mu mecburiyetten sattıktan sonra 2012 aldım tekrar.Kırmızı - Beyaz
    Bu etkinliğe bizden katılacak varmı ?

http://www.motosiklet.net/forum/etki...012-pazar.html
    [COLOR="#FF0000"][/COLOR][B]Şeytana Uymuyorum, Sadece Aynı Fikirdeyiz ! ! ![/B] :wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler