Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı OZ@N-GT250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    objektif bakarsan herkes kendince haklı
    insanlar gerildi bende özelden msjlaştım beyfendi arkadaşlarımız sağolsunlar karşılıklı saygıya döndü

sende olanları gördün şimdi sen söyle motorumla ilgili birşey soracağım soramıyorum
    motorumla ilgili birşey yazacağım yazamıyorum şimdi 5-10 sayfa önce yazılanları boşver ,, bunun sorumlusu kim sadece motorum bozuldu parça aldım buraya yazdım diye mi? suçlu oldum bu arkadaşlara karşı haksızsın de bende susayım zaten birşey yazmıyordum ama yinede okuyorum faydalı şeyler yazılıyor .. onlardan eser kalmadı bu adamlarım çok bilmişliğinden.. bahsedilen bi kendi bildikleri bizim motorlara olanlar yalan yani :D

çekiniyorum yazmaya gt250r tekeri shinko desem adamlar öyle inatki yalan seninki shinko değildir derler bunlar öyle çekiniyorum düşün
    saçmalıyorsunnn... sadece son cümlenden saçmaladığın anlaşılabiliyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:30 ----------

Alıntı ogi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozan motordan soğuttun beni 2 .dk da walla çok beğeniyorum çok hoş motor ve ancak maddiyat buna el veriyor ama bazen ya motor büyük bir arıza çıkarırsa diye düşünüyorum çünkü ozaman uzun bi süre yatıcak
    2. el alırsan anlayan biriyle al, düzgün kullan kolay kolay sorun yaşamazsın soğumana gerek yok hiç... ama paran varsa ve yakın zamanda model değişikliği yapmayı düşünmüyorsan 0 ını almanı tavsiye ederim acizane.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUPERSHADOW 250 / ASYA 150 T1
    ok. teşekkür ederim samet. zaten alacağım zaman bunu kullanan birilerini araştırıp yanımda gelmesini rica edeceğim çünkü bencede en iyi sorunu aynı motoru kullanan kişi anlar.
    Bu arada arkadaşlar şu videoyu buldum bi bakın 1.30 dan sonra gelen beyaz arkadaşta yukarıda bahsettiğim yeni 250 lik
    http://www.youtube.com/watch?v=-jtR8...feature=relmfu
    [B][I][COLOR="#FF8C00"]MOTOR BİR ARAÇ DEĞİL BİR TUTKUDUR... [/COLOR][/I][/B] ::tutkuy:: BİZE DELİ DİYENLER BİNSELER BİR KERE O MOTORA NELER KAÇIRDIKLARINI ANLASALAR OZAMAN BAKALIM NE DİYECEKLER ... ::pokey::

Motosikleti
    2012 GT250R (kırmızı-beyaz)
    Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asya değil asya nın disbiritörlüğünü yaparak getirdiği DAELİM markası bu markada güney korea markası ama performans olarak hyodan geri bi bi alet + bu asya ile anlaşmları nereye kadar yarın ayrılırsalar olan alanlara olur bi alet piyasaya gireli en az 5-6ay olmadan alnımmasını önermiyorum daha yollarda hiç görmedim görüceğimide pek sanmıyorum çünkü cbr250r ondan daha güçlü ve aralarında 1.500tl var 2bg fazlası + 1.vites fazlası + honda markasından ötürü bu aletin müşteri kitlesini honda alıyor zaten tutucağını sanmıyorumDAELİM markasını daha önce motomax getirmişti ülkemize sonra disbiritörlüğünü bırakınca alanlar parça ve servis sıkıntısı çektiler hata hiç bulamadılar diyebilirim yetkili bi merci bile Asya güvencesiyle diyorda ben asya nın bi güvence verdiğini sanmıyorum en azından piyasadaki durumun kalıcı olup olmadığı 4-5ay içinde hafiften belli olur ozamana kadar uzak dururmalı vede cezbeden bi özelliği yok honda dan bi +sı yok fuardada üstüne oturduğumda pek beğenmemiştim göstergesi çok küçük
    + hava soğutmalı demiş... hiç bulaşma derim kardeşim ya temiz 2. el bak ya da biraz daha bekle ya da bişeyler ayarla git 0 honda hyo kawa felan al hangisini beğenirsen...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ortalık fena karışmış yine...
    buraya girip yazılanları okuyunca insanın yüzünde güzel bir tebessüm ve fikriyat bırakıyordu...
    bakıyoruz ki;
    ikisi de kalmamış...
    kimsenin kimseye ithafta bulunmak gibi bir lüksü yok...
    iki kuruşluk huzur var, onu da bozmak için elden geleni yapmayalım...
    ufaktan bir gezi yaptık, onun fotoğraflarını paylaşalım derken tadımız tuzumuz kalmadan sayfadan çıkıyoruz...
    at sen resmini ya gerisini boşver gelip geçici ben ne tartışmalara girdim tartıştıklarım artık yoklar ben hala burdayım boşver ya gelip geçici şeyler kalıcı olan resimler :D
    tekhancer bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    okuyoruz alper merak etme sadece show yapmıyoruz , hitap ettiğin show yapacak bir kesim varmış gibi yazıyorsun ) yandaş yandaş takılıyorsun sorun yok yani yazdığınız her iğneli msja özel msj olarak dönüyorum en azından bunu becerebiliyorum ...

bu msj istisna olsun uzatmamayı öğrenin artık

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    valla beyler karışma gibi olmasın ama sizce de yetmez mi bu kadar ? kaç sayfa oldu bilmiyorum ama bu polemik bence bu konunun üyelerini rahatsız edecek duruma gelmiştir. sen cometçisin kendi konuna git diyecek adamın granajını yolarım ..
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    Alıntı Chronix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla beyler karışma gibi olmasın ama sizce de yetmez mi bu kadar ? kaç sayfa oldu bilmiyorum ama bu polemik bence bu konunun üyelerini rahatsız edecek duruma gelmiştir. sen cometçisin kendi konuna git diyecek adamın granajını yolarım ..
    kim demiş onu :D ahaha şok oldum
    sana bişey soracağım bu oksijen sensörü varya ondan sipariş ettim birde çamurluk merkez yedek parçadan geldi az önce
    bu oksijen sensörü bozuk olduğunda f1 hatası veriyor mu motor ?
    giderken f1 hatası alıyorum ama hızlanınca belli süreçlerde f1 yazısı gidip geliyor 100 ün üstünde sabit giderken kayboluyor ... oksijen sensörü kanısına vardık

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    kim demiş onu :D ahaha şok oldum
    sana bişey soracağım bu oksijen sensörü varya ondan sipariş ettim birde çamurluk merkez yedek parçadan geldi az önce
    bu oksijen sensörü bozuk olduğunda f1 hatası veriyor mu motor ?
    giderken f1 hatası alıyorum ama hızlanınca belli süreçlerde f1 yazısı gidip geliyor 100 ün üstünde sabit giderken kayboluyor ... oksijen sensörü kanısına vardık
    şimdi biliyormuş gibi yapıp net birşey söylemek istemiyorum ama duyduğum kadarı ile o ışık eğer birşeyler sökülüp takıldıktan sonra olduysa muhtemelen birşeyler yanlış takıldı veya tam takılmadı. yok önceden vardı veya birşey söküp çıkardık muhabbeti olmadıysa sensörlerle ilgili bir sorun olabilir. bildiğim kadarı ile R kullanan arkadaşların var yanknında onlardan birine rica edip onun motorunda ki parçayı deneyip sorunu tespit edebilirsin.
    Two Against the World

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    şimdi biliyormuş gibi yapıp net birşey söylemek istemiyorum ama duyduğum kadarı ile o ışık eğer birşeyler sökülüp takıldıktan sonra olduysa muhtemelen birşeyler yanlış takıldı veya tam takılmadı. yok önceden vardı veya birşey söküp çıkardık muhabbeti olmadıysa sensörlerle ilgili bir sorun olabilir. bildiğim kadarı ile R kullanan arkadaşların var yanknında onlardan birine rica edip onun motorunda ki parçayı deneyip sorunu tespit edebilirsin.
    eyw müdür f1 vardı. zaten aldım yenisini onunla deneriz :D motorun değişmeyeni kalmadı hacı sıfır oldu

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Alıntı jonturka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskın hayırlı olsun çok güzel bir tercih fiyatı 700 tl gözüküyor ama başımızın değeri 100 tl olmamalı tabiki
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    eyw müdür f1 vardı. zaten aldım yenisini onunla deneriz :D motorun değişmeyeni kalmadı hacı sıfır oldu
    hayırlısı olsun hocam. ufak bir tavsiye 140 km/hz yeteri kadar tatmin edici bir hız 5.vites te de 8500 devir iyi bir devir. bu sınırlar içinde sürersen motorunu bir kaç yıl usta kapısını sadece yağ, filtreler ve balata değişimi için çalarsın...20 km/hz daha fazla gidicem diye işkence çektirme motora. hem o kadar masraf yaptın bari yapabiliyorsan 200 tl daha masraf yap ön dişliyi 13 arka dişliyi 44 yap, GT650 dişlisi 44 ve bizim motorlara uyuyor,13 dişli için yurt dışına bakman gerek o ikisini yapsan zaten 8500 devir de ortalama 150-160 km/hz görüceksin
    Two Against the World

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 300
    hayırlısı olsun hocam. ufak bir tavsiye 140 km/hz yeteri kadar tatmin edici bir hız 5.vites te de 8500 devir iyi bir devir. bu sınırlar içinde sürersen motorunu bir kaç yıl usta kapısını sadece yağ, filtreler ve balata değişimi için çalarsın...20 km/hz daha fazla gidicem diye işkence çektirme motora. hem o kadar masraf yaptın bari yapabiliyorsan 200 tl daha masraf yap ön dişliyi 13 arka dişliyi 44 yap, GT650 dişlisi 44 ve bizim motorlara uyuyor,13 dişli için yurt dışına bakman gerek o ikisini yapsan zaten 8500 devir de ortalama 150-160 km/hz görüceksin
    zaten korkar oldum bu güne kadarda en fazla 139 gördüm :D üstüne çıkmadım dediğini aynen uygulayacağım ama merak ettiğim şudur
    benim önceki motorda da öndeki dişli 15 di 17 yaptırmıştım vites aralıkları uzadı ama kalkarken bariz zorlanmaya başlamıştı bundada oluyor mu?
    ön 13 arka 44 ten ziyade bilmek istediğim şu anda önde kaç arkada kaç var hiç bakmadım duymadım inanın

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    zaten korkar oldum bu güne kadarda en fazla 139 gördüm :D üstüne çıkmadım dediğini aynen uygulayacağım ama merak ettiğim şudur
    benim önceki motorda da öndeki dişli 15 di 17 yaptırmıştım vites aralıkları uzadı ama kalkarken bariz zorlanmaya başlamıştı bundada oluyor mu?
    ön 13 arka 44 ten ziyade bilmek istediğim şu anda önde kaç arkada kaç var hiç bakmadım duymadım inanın
    orda yanlış yazmışım hocam zaten 13 var bizim motorlar da onu 15 yapıcaksın arka da 46 onu da 44 yaparsın tork düşüyor yani kalkışlar biraz hantallaşır ama öyle can sıkan bir durum olmaz 29 hp ve sahip olduğu tork bu işlemi kaldırır.. son süratin artar ayrıca daha düşük devir de daha hızlı gideceğin içinde yakıtın düşecek..
    Two Against the World

Motosikleti

By alperkaya1991 at 2012-04-08

bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    Celal'in (undocab) mıncıklayacağı motor değil mi bu ? hocam şu plakaları kaça çıkarıyorsunuz. bi de debriyaj manetinin başı gitmiş galiba ?
    Two Against the World

Motosikleti
    Celal'in (undocab) mıncıklayacağı motor değil mi bu ? hocam şu plakaları kaça çıkarıyorsunuz. bi de debriyaj manetinin başı gitmiş galiba ?
    ben sahibinden.comda bulup sipariş vermiştim 25tl gelmişti elime manetin başını küçüken ezdim sorma gözünden kaçmamış :D
    Chronix bunu beğendi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Motosıkletin anahtarini kaybettim=/ ucunda disk kilidin anahtari ve garajin kumandasi da vardi.Sirf kumandadan 40tl kacti. Birde uzun gezilerde yedekleri arkadasa verirdim ne olur ne olmaz diye. Keyfimi kacirdi =/

jonturka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Hyosung GT250R
    Alper aynı fotoğrafları ekleyip durma panpa. Motorun ne olduğunu biliyoruz. 2012 siyah beyaz işte.

O kadar para verdik kask aldık kimse iplemedi anasını satim.
    tekhancer bunu beğendi.
    - Abi 1000'lik mi bu ?

-

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alper aynı fotoğrafları ekleyip durma panpa. Motorun ne olduğunu biliyoruz. 2012 siyah beyaz işte.

Ohoo o eklemesin bu eklemesin nolcak bu başlık Kaskınız çok şık sade ve hoş duruyor. fiyat olarak da iyiymiş hayırlı olsun iyi günlerde kullanın. ls2 kullanıyorum gerçi 3-4 ayda bi motoruma bindiğim için pek kullanıyorum denemez umarım en kısa zamanda daha kalitelisiyle değiştiririm ben de
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti

resimleri yeni çektim yalnız hata garajdakiler zincirri yağladıktan sonra gece 04te çektim aynı resmler değildi saylan beyfendi :D ayrıca kask tamam güvenlikli falanda bi gösterişi yokki ooo kaska bak diyim kar beyazı beyaz eşya beyazı bi kask :D:D:D:DD:

---------- Post added at 16:14 ---------- Previous post was at 16:04 ----------

Uploaded with ImageShack.us
    tekhancer bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler