Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı erginturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkürler...
    Çok büyük bir boşluktayım şu anda sanki... vfr istiyorum bir an önce almam lazım motorsuz duramıyorum artık...
    Ne demek... Rica ederim bildiğim bir şeyleri paylaşmak mutluluk veriyor...
    İnsanlar bilgilerini paylaştıkça, arkadan gelenler daha doğru kararlar alıp daha az hata yapıyor ve o bilgileri başka insanlara aktarıyor. Örneğin ben, bu başlıkta okuduğum olumlu yazılar ve paylaşımlar sebebiyle GT 250 R almayı düşünüyorum, hatta arıyorum

Siz de inşallah en kısa sürede VFR'ye kavuşursunuz, çok güzel motorlar onlarda... Sizi çok iyi anlıyorum, insan motorsuz kalınca hayatında kocaman bir boşluk oluyor ve içi içini yiyor Keşke İstanbul'da da kışlar ılıman geçse de 365 gün binebilsek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayıplık bişey yok ilanda istediğim fiyata verdim... O kadar çok arayan oldu ki... İlk gelip bakan arkadaş da ustasına gösterdi ve aldı...
    hmm peki hayırlı olsun
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnsanlar bilgilerini paylaştıkça, arkadan gelenler daha doğru kararlar alıp daha az hata yapıyor ve o bilgileri başka insanlara aktarıyor. Örneğin ben, bu başlıkta okuduğum olumlu yazılar ve paylaşımlar sebebiyle GT 250 R almayı düşünüyorum, hatta arıyorum

Siz de inşallah en kısa sürede VFR'ye kavuşursunuz, çok güzel motorlar onlarda... Sizi çok iyi anlıyorum, insan motorsuz kalınca hayatında kocaman bir boşluk oluyor ve içi içini yiyor Keşke İstanbul'da da kışlar ılıman geçse de 365 gün binebilsek
    Haklısınız, insanlığın ilerleyebilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu zaten kuşaklar arasındaki bilgi aktarımı...

Çok teşekkürler umarım bir an önce alırım... Benim için farketmiyor işe gidip geldiğim için 365 gün olmasa bile hafta içi her gün kullanıyorum...

gt250r soğutma sistemi nedir

bu motorla uzun yola çıkılabilirmi istanbul izmir gibi ?

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm peki hayırlı olsun
    Teşekkürler, umarım siz de bir an önce iyi bir motor bulursunuz...

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı asas1200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yağ soğutması var. gidilir yani neden gidilmesin
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Haklısınız, insanlığın ilerleyebilmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu zaten kuşaklar arasındaki bilgi aktarımı...

Çok teşekkürler umarım bir an önce alırım... Benim için farketmiyor işe gidip geldiğim için 365 gün olmasa bile hafta içi her gün kullanıyorum...
    Ben de ofise gidip gelirken kullanıyorum, ama açıkçası karda veya aşırı yağmurlu havalarda üstünü örtüp uyutuyorum

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı asas1200 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gidilir gidilmez diye bir şey yok ama sürüş pozisyonu ve duruş itibari ile çok sıkıntı çekersin her yanın ağrır hatta bir km den sonra artık yol ızdırap vermeye başlar.. gsxr ile zamanında ist çanakkale yolum oldu motoru bırakıcakdım artık bir yerde motoru kamyon arkasına falan bile atmayı düşündüm heleki belinde benim gibi kronik ağrılar varsa motorcu hastalığıdır eklem ağrıları o zaman iyicene ağrıdan acıdan zivanadan çıkarsın..

millet boşuna enduro touring almıyor..

StuArT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z750
    Arkadaşlar , benm zincir sürekli bollaşıyor, kafayı yicem, eskisi de böleydi dişli zincir hepsini değiştirdim bu da bollaşıyor

bakımların düzenli yapıorum ediyorum,arkama ağır birini almıorum çözemedim bi türlü problemi

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    arkadaşlar btün resmlerinize bakıyorum neredeyse yarınızın deposunda yazı yok. bnde yazıyı söktrmek istiyorum. bu yazıyı yok edmenin en kolay ve sağlıklı yolu ne sizce ??

Motosikleti
    gt 250 r
    herkese selamlar arkadaslar..bu kadar hyosung hayranı olacagnı tahmın etmıodm acıkcası bende uzun zamandır almayı dusundugm motoruma kavusuorm sonunda ins ama bi problemım var alacagm motor keceden az bi yag kacırıo daha once tecrubesı olan var mı?malıyet ne kadardır?bırazda olsa elımden gelır keçe kestirip ugrassam yapabılırmiym?

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı ajwer06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar btün resmlerinize bakıyorum neredeyse yarınızın deposunda yazı yok. bnde yazıyı söktrmek istiyorum. bu yazıyı yok edmenin en kolay ve sağlıklı yolu ne sizce ??
    Ustaların yanında ukalalık etmek istemem ama bildiğim kadarıyla o yazı üzerine vernik atıldığı için, kazıma işlemi yapılırsa deponun boyanması gerekiyor. Alternatif çözüm suya dayanıklı ve kendi tasarlayabileceğin sağlam stickerlar diye biliyorum.

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kırmızı - Siyah da çok sık duruyor, her ne kadar siyah takıntım olsa da Güle güle kullan Barış arkadaşım, kazasız belasız inşallah
    Sağ ol, Red Thunder

uges - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt250r
    arkadaslar oncelıkle gt250r kullanıcısı olarak aranıza yenı katıldım herkese merhaba..henuz sıfır sayılabılecek 2008 model 80 km de bır motor buldum ve 3/4 gun kadar once aldım.sağ sol sınyallerı normal calısıyordu bugun dengesız yanıp sonmeye basladı bırden hızlı hızlı yanıp sonuyor bunun nedenı ne olabılır acaba arkadaslar?herkese ıyı forumlar ıyı surusler..

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı uges adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar oncelıkle gt250r kullanıcısı olarak aranıza yenı katıldım herkese merhaba..henuz sıfır sayılabılecek 2008 model 80 km de bır motor buldum ve 3/4 gun kadar once aldım.sağ sol sınyallerı normal calısıyordu bugun dengesız yanıp sonmeye basladı bırden hızlı hızlı yanıp sonuyor bunun nedenı ne olabılır acaba arkadaslar?herkese ıyı forumlar ıyı surusler..
    öncelikle aramıza hoş geldin... inşallah kazasız belasız binmek nasip olur. sinyal olayına gelince büyük ihtimalle flaşör bozulmuştur kardeşim. 10 lira gibi bir fiyatı var. sıkıntılı bir durum değil yani...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı Eren_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyt bee benim aynalara bak nasılda kapatmışım onları merak edenler için orjinal Hyosung aynası olduğunu belirtiyim

Alıntı StuArT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar , benm zincir sürekli bollaşıyor, kafayı yicem, eskisi de böleydi dişli zincir hepsini değiştirdim bu da bollaşıyor

bakımların düzenli yapıorum ediyorum,arkama ağır birini almıorum çözemedim bi türlü problemi
    yeni zincir alman gerekiyor surekli gevşer zincirin ömru bittiyse.. Gersende bir işe yaramaz yani..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Selamlar,

Arkadaşlar ben artık bu shinko lastiklerin kaymasından acayip sıkıldım. Adam gibi ön-arka lastik alayım diyorum. Tavsiyesi olan var mı ? (Marka, Model ve varsa satış için web sayfası le beraber lütfen.)

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı yalowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Arkadaşlar ben artık bu shinko lastiklerin kaymasından acayip sıkıldım. Adam gibi ön-arka lastik alayım diyorum. Tavsiyesi olan var mı ? (Marka, Model ve varsa satış için web sayfası le beraber lütfen.)

metzeler m3 le pirelli sport demon u çok öneryolardı.bende shinko kullanıyorum kuru zeminde kayma sorunu olmadı sadece ayna gibi asfaltlarda bide sulu yerde oldu bikaç kez.sizin normal zemindemi oluyor yoksa yatış açısı çok olunca falan mı?hangi durumlarda kayıyo genelde?

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Ustaların yanında ukalalık etmek istemem ama bildiğim kadarıyla o yazı üzerine vernik atıldığı için, kazıma işlemi yapılırsa deponun boyanması gerekiyor. Alternatif çözüm suya dayanıklı ve kendi tasarlayabileceğin sağlam stickerlar diye biliyorum.
    benim 3-5 sayfa geride depo fotoğraflarım. stiker yaptım.

selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar nasılsınız... yarin sabah 06 ilr 07 arasında istanbul yozgat seferine çıkacağım.. çirkin(hyo) e hiç bir bakım yapmadım... insallah beni üzmez...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler