Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    izmit çarşıya gelecekseniz sakın alta takmayın plakaları :D benden söylemesi =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    plakayı taktım arkadaşlar... güzel oldu... bu arada bugün bir arkadaşın honda vfr 800 kullandım süper alet çok hoışuma gitti... 1-2 yıl bunla idare edersek ve hanımıda ikna edersek yükseltiriz artık
    Sex Speed Money...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    ÖYLE PLaka Mlaka muhabbetleri dönüyor buralarda

Ben yokum tabi şu sıralar ...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    eyvallah ozan150zc tabi çay içeriz hele bir havalar düzelsin, verdiğin bilgiler için sağol

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:37 ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında yasak tabii.usulsüz kullanıma giriyor.buarada usulsüz plaka ile trafige çıkmanın cezası plakasız çıkmanın cezasından daha fazla.
    polislerin pek plakayla ilgilendiklerini görmedim tabii bu büyük şehirlerde.belki bir gün titiz bir memura denk gelirsen kıllık yapıyorlarmı anlarsın.hem ne biçim söz o öyle kıllık yapıyorlarmı falan onlarda görevini yapıyorlar yavpolis yapmasada yagmur acayip kıllık yapıyor sırtına kadar su atıyor benden söylemesi.illaki çamurlugu çıkartıcam diyorsan küçük app plakalardan yaptır.orjinalinide katlayıp sele altına koyarsın.boylece ceza yemezsin sanırım.

Artcı tutagamagını cıkarınca ve plakayı kuyruk altı yapınca motor kendini buluyor=) ozancım iyi güzelde senin arka sinyaller nerede?dönüşlerde bisikletçiler gibi kolunlamı sinyal vereceksin?bu şekilde bir trafik kazasına karışırsan 8/88 sen suçlu çıkarsın.gerçi zaten biliyorsundur ama benden hatırlatması..
    kardeş sağol verdiğin bilgiler için bende dokunmam plakaya artık yalnız polis akraba falan var galiba
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    S&T GT 250R
    km sayacı nereye baglı bilen varmı?
    Sex Speed Money...

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alıcı ön tekerlekte.manyetik olarak çalışmakta.

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Merhaba, aranıza yeni katıldım arkadaslar ben de bu motordan almak istiyorum da bana genel olarak artıları eksileri hakkında biraz bilgi verirmisiniz sayfaları olabildigince okudum ama malumunuz yüzlerce sayfa bi de fiyat konusunda en uygun nerden alablrm

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön tekerde solda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 ----------

bende dün servisten şarj dinamosunu değiştirdim garanti kapsamından, en azından artık yolda kalma derdi yok

birde yoshimura trioval egzoz dinledim gt250r üzerinde aman diyorum, tigerde neymiş.... Yaza doğru kısmetse takıyoruz bir tane
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ön tekerde solda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 ----------

bende dün servisten şarj dinamosunu değiştirdim garanti kapsamından, en azından artık yolda kalma derdi yok

birde yoshimura trioval egzoz dinledim gt250r üzerinde aman diyorum, tigerde neymiş.... Yaza doğru kısmetse takıyoruz bir tane
    sado dostum yoshimura nın fiyatını duyunca inan vazgeçersin.bu arada yerli yoşilerde var ,onlardan olmasın sakın.hani şu made in kartal sanayibir kaç arkadaşa yoşi diye satmışlarda o yüzden aklınızda bulunsun
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sado dostum yoshimura nın fiyatını duyunca inan vazgeçersin.bu arada yerli yoşilerde var ,onlardan olmasın sakın.hani şu made in kartal sanayibir kaç arkadaşa yoşi diye satmışlarda o yüzden aklınızda bulunsun
    valla 500 civarı dedi ayarlarız dedi, büyük ihtimal zaten çakma yoshi zonta ama gerçekten sesi güzel, 300tigere verene kadar 450 buna verilir gibi
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, aranıza yeni katıldım arkadaslar ben de bu motordan almak istiyorum da bana genel olarak artıları eksileri hakkında biraz bilgi verirmisiniz sayfaları olabildigince okudum ama malumunuz yüzlerce sayfa bi de fiyat konusunda en uygun nerden alablrm

Öncelikle hoşgeldin.

Motoru -0- alacaksan; Shorin yeni aldı, O'na danış.

2. El alacaksan; fiyatlar 5.500-6.000 arası, motorun durumuna ve modeline göre değişiyor.Mesela ben, 2008 Model 13.300 km civarı motorumu 5.800'e sattım.

Motorun artıları:

-250 cc ama kasa 600'lük, CBR'lerin R6'ların yanında kaynar gidersin, kimse senin 250 cc ye bindiğini anlamaz.

-Görünüşü güzel ve heybetli bir motor.

-Fiyatı çok uygun (Malına ve görünüşüne göre)

-Parçası bol, ne istiyorsan anında bulursun.

Eksileri:

-Parça fiyatları motorun fiyatı ile karşılaştırılırsa çok pahalı.Mesela bir arka fren merkezi 215 TL.

-Frenleri biraz zayıf, özellikle arka fren

-Lastikleri, Shinko lastikler çok sert, aşınmak bilmiyor ama ıslak zeminde de çok kayıyor

Sana tavsiyem;

Bu motor, geçiş motoru, race ye başlangıç motoru.Alacaksan temiz bir 2. el bul ve al, nasıl olsa en fazla 1 yıl sonra "Tamam, ben bu işi öğrendim 600 cc.ye geçeceğim" diyeceksin.Hiç olmazsa satarken para kaybın olmaz.
    Aldığın paraya satabilirsin.

Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar birşey soracağım bu pilakayı kuyruğun altına çakmak yakmı yada polisler kıllık yapıyormu bilen varmı acaba

yeine göre değişiyor ve birazda şans. 6 ay gibi bi dönem kuyruk altında gezdim kimse ses etmedi bi gece bi anda papaz olduk memurlarla şimdi stobun hemen altına almak zorunda kaldım. :(

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı 3r3n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeine göre değişiyor ve birazda şans. 6 ay gibi bi dönem kuyruk altında gezdim kimse ses etmedi bi gece bi anda papaz olduk memurlarla şimdi stobun hemen altına almak zorunda kaldım. :(
    bende vazgeçtim zaten orjinalliğini bozmayayım
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    S&T GT 250R
    hocam piyasadaki tüm motorlarla karşılaştırdım ve sonunda bunun fiyat/performans olarak yada fiyat /benim ihtiyaçlarımı karşılama oranının en yüksek olması nedenyle bu motorda karar kıldım ve 5-6 ay kadar araştırdım sonunda da istanbuldan aldım. ikinci elleri 2007-8-9 ları 5,5-6 bin TL ye bulabilirsin motorun temizliğine km sine vs baglı ama 2010 modelini yani 0km ben 8000 TL ye aldım. aldıgım yerde 2-3 tane kalmıştı acele etmen gerekir diye düşünüyorum çünkü bende oradayken bir çok kişi aradı. motorun + ve - leri elbette var ama dedğim gibi gibip 600lük alma şansım yoktu çünkü eşim pek sıcak bakmıyordu bende 250lilik ile kandırdım birkaç yıl sonra izin çıkarsa 600 lük alırım. tavsiyem eğer motor kullanmasını biliyorssan ve herhangi bir engelin yoksa 600lük alman yok bilmiyorsan 250lik bile fazla gelebilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:03 ----------

Dün servise gittim yaw birkaç şey sordum pekde tatminkar cevaplar alamadım... servis kalitesi nasıldır arkadaşlar bu st için? sizin yorumlarınız nedir?=
    Sex Speed Money...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    cevaplarınız için çok sağoln ben taksitli almayı düşünüyorum ve mersindeyim..burda 10bine ancak bırakıyolar peşin..tam olarak nerden aldıgını söyleyebilirmisin?

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Benim aldığım ilan şuydu : http://www.sahibinden.com/alacagima_...XQQdisplayitem

mustafa hocamı ara eskişehirden umutun arkadaşıyım de sana gerken yardımı yapacaktır dürüst ve iyi bir satıcı zaten eski hyosung bayisi... Herkonuda yardımcı olacaktır. 8000 TL ye indirir. 2010 için 2009 ve 2008 içinde motor bulabilirsin ama bunlardan ben alırken 1er tane kalmıştı muhtemelen satılmıştır. 2010 model yani 0 olanlar 8000 TL demişti oyle aldım 2009 içinde 7500 alabilrisin.

ama son zamanlarda şu ilanda verilmiş her ikiside dikkat edersen aynı kişiye ait.

http://www.sahibinden.com/ihtiyactan...XQQdisplayitem

cevaplarınız için çok sağoln ben taksitli almayı düşünüyorum ve mersindeyim..burda 10bine ancak bırakıyolar peşin..tam olarak nerden aldıgını söyleyebilirmisin?
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Merhaba arkadaşlar gözüm gibi baktığım hyo'mu tarz değişikliği nedeniyle satıyorum,Dost'a gidecek motordur,kazası belası yoktur temiz kullanılmış,garaj'da muhafaza edilmiştir...
    ilan;
    http://www.sahibinden.com/bu_kadar_t...XQQdisplayitem
    Resimler;

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    GeNÇLiK
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    bu plaka muhabettine bende bir cevap yazayım..
    kızarlarmı kızmazlarmı tamemen göreceli bir durum..kişiden kişiye değişir...

ama bence bizim motora plakalık yakışıyor hele bu mevsimde şart..

öncesi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:35 ----------

sonrası plakalık güzel bence
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    mondi 150MC
    Vayy göreceli bi kavram ama Racing motorlara çamurluk kötü duruyor düşüncesindeyim..

Ne kadar yasal olmasada Plakayı gomunce motor şekle giriyor=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler