Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:22 ----------

ya bu imageshack uplaeder programını nasıl kullanıyorduk
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondi 150MC
    İmageshack.us 'a gir..
    Resmi seç 640x860 mı ne boyut var onu sec upload de

Resimi yukledıkten sonra sagda cıkan lınklerden
    Embed this image
    Bolumundekı bırıncı forum lınkını buruya kopyala

Resimler büyük gözükür=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 ----------

[B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    mondi 150MC
    Diskler hosuma gıttı valla=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:39 ----------

diskler derken?**

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:41 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:43 ----------

çako erkenden uyudu galiba puhahaha

Motosikleti
    mondi 150MC
    çako benim geldiğimi görünce tırstı resım yarısı yapmaya=)
    Oflıne takılyor=)

Motosikleti
    son bir hatıra soldan sağa ahmet .mehmet kemallettin..

kemalettinin kulakları çınlasın adam hyodan gsr ye 2-3 sonrada hayabusaya atladı ne diyeyim tekeri düz bassın..bu resim çekildiğinde hyosu olmayan bendim şimdi ise tek hyo sahibi ahmet kara şahini sattı kemalettin hak getire

Herkese selam:
    Öncelikle şu zincir konusuna değinmek istiyorum. Motosikletime gayet iyi bakıyorum bakımlarını akasatmıyorum. Hiçbir zincir 200km de yağsız bile olsa uzamaz. Denendi onaylandı.
    Hadi ben hatalıydım bakmadım diyelim. Yolda zinciri gerdik yağladık( bu işlem sanayide ustalar taraından yapılmıştır fotoğraını da gönderebilirm isterseniz)
    200km sonra gene uzadı.
    Şu an motorumda 35 tl lik kanuni seyhan zincir bulunmaktadır. 10.000 km nin üzerine çıktım şu ana kadar gerdirme yapılmadı. Zinciri bilenler bilir oring falan da bulunmaz zincirde.
    Ben şuna inanıyorum eğer motosikletinize en kötü lastikleri bile taksanız en iyisinden %20 kötü olacağına inanıyorum. Hele bu kuru zemin ise arada pek de fark yok 250cc bir motor için.
    Motoru parçalamadığınız sürece motor pati yapmakta bile zorlanıyor.
    Kawasaki R 6 f de denenmiştir ve alet hiç zorlanmadan asfaltta pati çekiyor.
    Lastikler metzeller. Artık lastik mi kötüdür alette mi bir hata var bilinmez!
    Bu motor hala 250 cc nin kralı. Bu motorun servisi de hala alemin en kötüsü.
    Şu yeni honda 250 cc yi gördüm şase harika görünüyo test etmek için sabırsızlanıyorum. fiyat 13000.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 ----------

Herkese selam:
    Öncelikle şu zincir konusuna değinmek istiyorum. Motosikletime gayet iyi bakıyorum bakımlarını akasatmıyorum. Hiçbir zincir 200km de yağsız bile olsa uzamaz. Denendi onaylandı.
    Hadi ben hatalıydım bakmadım diyelim. Yolda zinciri gerdik yağladık( bu işlem sanayide ustalar taraından yapılmıştır fotoğraını da gönderebilirm isterseniz)
    200km sonra gene uzadı.
    Şu an motorumda 35 tl lik kanuni seyhan zincir bulunmaktadır. 10.000 km nin üzerine çıktım şu ana kadar gerdirme yapılmadı. Zinciri bilenler bilir oring falan da bulunmaz zincirde.
    Ben şuna inanıyorum eğer motosikletinize en kötü lastikleri bile taksanız en iyisinden %20 kötü olacağına inanıyorum. Hele bu kuru zemin ise arada pek de fark yok 250cc bir motor için.
    Motoru parçalamadığınız sürece motor pati yapmakta bile zorlanıyor.
    Kawasaki R 6 f de denenmiştir ve alet hiç zorlanmadan asfaltta pati çekiyor.
    Lastikler metzeller. Artık lastik mi kötüdür alette mi bir hata var bilinmez!
    Bu motor hala 250 cc nin kralı. Bu motorun servisi de hala alemin en kötüsü.
    Şu yeni honda 250 cc yi gördüm şase harika görünüyo test etmek için sabırsızlanıyorum. fiyat 13000.
    http://teoman48.wordpress.com/

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Lastikler için katalogda 29 32 yazıyor ama bana sanki azıcık daha hava gerekiyor gibi geldi... 30 32 yada 31 33 daha uygun olabilir mi bu konuda daha öncede tartışıldı ama net bir kanıya varılmadı... Bu arada motoru yeni aldığım için zinciri yağlamama temizlememe gerek varmı arkadaşlar rutin olarak neleri kontrol etmemi önerirsiniz...
    Sex Speed Money...

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gt 250 r kullandım ama son hız ivmelenme falan test edemedim açıkcası bir ara çok kafama takmış araştırmıştım hatta burda bile sordum şimdi bir yorum gördüm siz ne diyorsunuz?
    otopsici Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu forumlarda gördüğüm yalancılığı başka hiç bir forumda görmedim adam bilmem ne motoruyla bilmem kaç kişiyle bilmem ne kadar hız yapmış
    yalan küllüyen yalan
    hyosung gt 250 kullanmış biriyim birden fazla makinede denedim hyosung 250 140 km surati görene kadar canı çıkıyor yokuş aşağı rüzgarsız yolda anca 150 görüyor o yüzden ben 170 - 180 yaptım diyen yalancılara kesinlikle inanmayın
    girin sahibinden.com'a hyo 250 satanların tamamı işte motor güzel ama başka model alacam diye satıyorlar
    hatta girin van'ın erciş ilçesinde satan biri var arayın sorun niye satıyor diye ben size söyliyim niye sattığını bir mz 251 yarışında mz bunu tokatladı diye satıyor
    sonra bu forumda yanlış bilgilendirme had safhada arkadaşlar
    bir motorun beygir gücü o motorun hızını belirlemez gidip choper motorlara bakın 180 beygir olanı var ama motorun son gazda yapabildiği en yüksek sürat 120 neden çünkü şanzıman ona göre ayarlı ama bir suzuki gsx1000 r 170 beygir ama 300 yapıyo bundan dolayı motorları kıyaslarken asla ve asla beygirine göre kıyaslamıyacaksınız arkadaşlar motor beygirinin bir önemi yok önemli olan bu motor tekere ne kadar tork veriyor
    ve burda kesinlikle diyorum hyosung 250 asla ve asla mz in tırnağı olamaz
    bak işte senin yanıldığın yada bilmeden ahkam kesmek istediğin konular var...
    1,ben de bu motoru kullandım yeni sattım...165 çok rahay görüyo redline sokarsan o dediğin 170-180 leri görüyo.....ama belli zaman sonra motoru eline almaya başlıyorsun...
    2,beygir gücünün öemi yok sa ozaman neden adamlar okadar beygiri oraya sıkıştırmak için uğraşıyor1tane koayarlar iş biterdi...senin kıyasladoğın motorların tork gücü ne etki ediyor o beygirler ..ss lerinde hızına etki ediyor...yani elmayla armutu kıyaslamaya gerek yok..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi yazdığın yoruma

benle çakonun yaptığı şeye gelince abi bazen öyle takılıyom sahibindende agustaya ducatiye ya bakıyom km lerine 1600 600 300kmde bile satılık makinalar var..kanımca adam zengin almış bi yaz binmiş satıyor ama kalıbı basarım ben hyoya bindiğimde o adamın ducattiden aldığı zevkten daha çok zevk alıyorum neden abi vallahi abartısız o başımın belası gs200 sattıktan sonra yaklaşık 8-9 aya motor baktım izmirden antebe kadar motor bakmaya gittim ama nasip burnumun dibinde 4kmde hyo aldım..demem o ki insan dişinden tırnağından arttırıp bir şeyi aldımı on numara zevk alıyor..

yılbaşıda aldım bi çeyreklik akşamda nete giriyom ducatti 749 alsam 999 mu yoksa agustamı alsam diye düşünüyordum ki geçtim odaya açtım pencereyi... bastım marşa mırıın mırrııın vay tegerin seside çok hoşuma gidiyor sonra kafamın üstündeki o hayal balonunu patlattım ducatti yi geç kralı burada dedim yaşasın hyoooo....

kalın sağlıcakla...evde ekran klavyesiyle yazmak işkence dükkanda yazıyom ohh bee
    aynen hyosung imparator motor kralına maden suyu.konu zevk almaksa ben alıyorum arkadaaş.parası çok olan gitsin 48 milyarlık motor aalsın.aalayına gider...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen hyosung imparator motor kralına maden suyu.konu zevk almaksa ben alıyorum arkadaaş.parası çok olan gitsin 48 milyarlık motor aalsın.aalayına gider...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:51 ----------

Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikler için katalogda 29 32 yazıyor ama bana sanki azıcık daha hava gerekiyor gibi geldi... 30 32 yada 31 33 daha uygun olabilir mi bu konuda daha öncede tartışıldı ama net bir kanıya varılmadı... Bu arada motoru yeni aldığım için zinciri yağlamama temizlememe gerek varmı arkadaşlar rutin olarak neleri kontrol etmemi önerirsiniz...
    lastik havalariyla oynama bence .yükseltirsen bozuk yolda çok sektiriyor.ön takım çok yumuşak.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    S&T GT 250R
    arkadaşlar kask önerileriniz nedir? Hangilerini kullandınız hangilerini begeniyorsunuz?
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:47 ----------

Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:51 ----------

lastik havalariyla oynama bence .yükseltirsen bozuk yolda çok sektiriyor.ön takım çok yumuşak.
    kessinlikle çakoya uyup 33 yaptım bozuk yolda tank tokatladım valla dehşet bişiydi aman diyorum...lastik havalarıyla fazla oynamayın..lastikleri orjine çektikten sonra pek bi sorun yaşamadım..

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar kilit kullananınız varmı? Disk kilit mi yoksa halat tarzı kilit mi daha iyi avantajları dezavantajları nelerdir bilen varmı=?
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    GT 250RR
    alarmlı disk kilitleri var.oxford ,xena gibi ama biraz pahallıdır.gerçi hırsıza kilit olmaz ya istedikten sonra 2 kişi kaldırıp atıyorlar panelvana.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    S&T GT 250R
    kullanan varmı hangisini öneriyorsunuz?
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    GT 250RR
    shorin valla ben bunu kullaniyorum. biraz kaba ama çok kullanışlıdır.gündüz fren diskine takıyorum aksamda bahce kapısına.blidigin asma kilt gibi her yerde kullanabilirsin.http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...200&ShowPane=2
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    S&T GT 250R
    aynısından almayı dşünüyordum eklemişim sepete sagol hocam... pili bildigimiz alkaline pil degil mi kalem pil yani
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    GT 250RR
    yok bildigin yassı saat pillerinden.yanlız şöyle bir durum var bu alarmlı disk kiltlerinde:alarm bir kere çalmaya başladımı kendiliginden susmuyor.yani uzaktan kumandada yok.yanlız bu kilitte şöyle bir özellik var.geçme sürgüsü iki taraflı.bir tarafı kırmızı diger taraf mavi ile işaretlenmiş.kırmızı ucu kırmızı girişe takarsan alarm aktif oluyor.maviyle maviyi takarsan sadece kilit.taşıma cantasıda var arka ya sele altı bagaja koyarsın yanlız etrafına destekleyici birşeyler koy temizlik bezi falan.yoksa bagajda bir oyana bir bu yana çarpmasın baya agır.yardımcı olabildiysem ne mutlu.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler