Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kimsenin kimseye yalan borcu yok çeşitli modifikasyonlarla 170 görülebilir ne var bunda fabrika çıkışı farklıdır tamam ama 29 bg güç üreten makinayı en iyi şekilde modifiye edersen 21 bg lik mz'i de modifiye etsen hyo tokatlar tabii ki sonuçta o mz'lerin hepsi orjinal mi duruyo herkes biyeriyle oynuyo ve burda millete yalancı diyemezsin araştırıp öğrenmeden...
    arkadaşım yorumu yapan otopsici adındaki üye arkadaşımız ben sadece esas kullanıcıları sizlerin bu konuda ne diyeceğenizi öğrenmek istedim mesajı iyi okursanız sevinirim
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gt 250 r kullandım ama son hız ivmelenme falan test edemedim açıkcası bir ara çok kafama takmış araştırmıştım hatta burda bile sordum şimdi bir yorum gördüm siz ne diyorsunuz?
    otopsici Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu forumlarda gördüğüm yalancılığı başka hiç bir forumda görmedim adam bilmem ne motoruyla bilmem kaç kişiyle bilmem ne kadar hız yapmış
    yalan küllüyen yalan
    hyosung gt 250 kullanmış biriyim birden fazla makinede denedim hyosung 250 140 km surati görene kadar canı çıkıyor yokuş aşağı rüzgarsız yolda anca 150 görüyor o yüzden ben 170 - 180 yaptım diyen yalancılara kesinlikle inanmayın
    girin sahibinden.com'a hyo 250 satanların tamamı işte motor güzel ama başka model alacam diye satıyorlar
    hatta girin van'ın erciş ilçesinde satan biri var arayın sorun niye satıyor diye ben size söyliyim niye sattığını bir mz 251 yarışında mz bunu tokatladı diye satıyor
    sonra bu forumda yanlış bilgilendirme had safhada arkadaşlar
    bir motorun beygir gücü o motorun hızını belirlemez gidip choper motorlara bakın 180 beygir olanı var ama motorun son gazda yapabildiği en yüksek sürat 120 neden çünkü şanzıman ona göre ayarlı ama bir suzuki gsx1000 r 170 beygir ama 300 yapıyo bundan dolayı motorları kıyaslarken asla ve asla beygirine göre kıyaslamıyacaksınız arkadaşlar motor beygirinin bir önemi yok önemli olan bu motor tekere ne kadar tork veriyor
    ve burda kesinlikle diyorum hyosung 250 asla ve asla mz in tırnağı olamaz
    dostum burada yazılıp çizilenler hiç kimseyi bağlamaz.. bir kullanıcısı olarak düz yolda 160km gördüm ki zaten hız taraftarı değilim deneme babında yaptım bu motoru aslında senin bahsettiğin mz251 geç derbi gpr125r her türlü tokatlar kısa mesafede neden ee canım bunu sende biliyorsun onlar iki zamanlı ve tabiikide seri olacaklar..hem kim hyoyu hız güç için aldıysa üzüldü 175 180 görecem derken krankı aldı eline..ben esnafım motorda racing seviyorum 6bine 98model kawa alacağıma 2008 hyo aldım ve allaha şükür memnunum..
    kalın sağlıcakla..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...p-verin-5.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 ----------

Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum burada yazılıp çizilenler hiç kimseyi bağlamaz.. bir kullanıcısı olarak düz yolda 160km gördüm ki zaten hız taraftarı değilim deneme babında yaptım bu motoru aslında senin bahsettiğin mz251 geç derbi gpr125r her türlü tokatlar kısa mesafede neden ee canım bunu sende biliyorsun onlar iki zamanlı ve tabiikide seri olacaklar..hem kim hyoyu hız güç için aldıysa üzüldü 175 180 görecem derken krankı aldı eline..ben esnafım motorda racing seviyorum 6bine 98model kawa alacağıma 2008 hyo aldım ve allaha şükür memnunum..
    kalın sağlıcakla..
    evet biliyorum epeyce okumuştum topiği motoru almaya karar verdiğini burda aldıkdan sonra paylaşımını falan ne güzel yahu allah kaza bela vermesin yukardaki yazıda sadece son hız konusunda ben takıldım değilse kısa mesafe falan değil mz 251 değil ama 301 kullandım ne kadar seri ve hızlı da olsa hafif ve tehlikeli bir motor

Motosikleti
    S&T GT 250R
    böyle insanların hayattan beklentilerini merak ediyorum bir motor bir araba diger arabayı yada motoru geçince ne oluyor çok merak ettim... yahu bazen beni kamyonlar bile solluyor ne olacak? ilginç bir bakış açısı değil mi?
    Sex Speed Money...

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    O mesajı yazan ve bize Yalancı Diyen OTOPSİCİ ARKADAŞA HİTABEN ;

Birincisi; Burada Herkes aynı konuyu paylasıyorsa; demekki bu konu doğrudur. Kimse Motorunu boş yere övmez veya kötülemez.

Hangi Hyosung 140 km/h kadar zorlanıyormus ? Böyle bir Hyosung varsa; Bilki o motor ölmüştür.... Bakımsız; Bitiktir...

Benim Motorum ile 150 km/h kadar oldukca seri cıkabiliyorum. Ondan sonra da tek tek artmaya baslıyor. Burada Bilmeden kötüleme seziyorum!

Gelelim MZ konusuna ; 251 ve 301 olmak üzere 2 adet mZ ile kapıstım kalkıstan; 140 km/h kadar ikisi de önüme gecemedi. MZ ler Hyosung ile yanyana bile gelemiyor. inanmayan arkadaşlar kendi motorları ile denesinler. Tabi ORJ. MZ olacak.
    Hatta 301 lik mz İLE 4-5 kez kapıstık kalkısta; hep aynamdan gördüm kendisini !

Hyosung 170 km/h rahatca yapabilecek gücte bir motor.
    ASıL Yalancı sensin; burada Motor kötülemeye calısıyosun!
    Yok Van'daki neden satıyor vs. Adam motora bakmamıs demekki; elinde kalmasından korkuyor satmaya calısıyor.

140-145 KM/H seri bir sekilde yükseliyor Hyosunglar;
    Ey okuyan arkadaşlarım; yukarıda açıklama yapan arkadaslara kanmayınız. Motoru deneyiniz ve sonra kendiniz görüp alınız...

Ayrıca; satan kişiler daha fazla hız isteyen kişiler. Kendim için konusuyorum; Satınca yine Hyosung 650 R alacağım! Çünkü oldukca torklu ve yeterli bir model.

Herkes haddini bilsin; altındaki motor hakkında konuşsun !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım yorumu yapan otopsici adındaki üye arkadaşımız ben sadece esas kullanıcıları sizlerin bu konuda ne diyeceğenizi öğrenmek istedim mesajı iyi okursanız sevinirim
    ahh kardeş kusura bakma alıntı ifadesini görmeyince sana patlamışım afedersin o zman o yazdklarım otopsiciye

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahh kardeş kusura bakma alıntı ifadesini görmeyince sana patlamışım afedersin o zman o yazdklarım otopsiciye
    abi millet atıp tutuyo en güzeli yorum ve bilgi kullanıcısındandır her zaman hoş gereksiz bir polemik var o topic de ama ben sadece merak ettim bu yaz kuzenlerin ikisine de motor alacaz sınava girdiler şimdi 3 lü team yapmamız için motor lazım onlara hyo diyorum ben de

Motosikleti
    GT250R
    valla benim motorun 140a çıkması en fazla 10sn sürüyordur herhalde....

Shorin servisin koyduğu benzin 0,5-1 lt arası değişir buda seni en az 10km götürür merak etme
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    abi millet atıp tutuyo en güzeli yorum ve bilgi kullanıcısındandır her zaman hoş gereksiz bir polemik var o topic de ama ben sadece merak ettim bu yaz kuzenlerin ikisine de motor alacaz sınava girdiler şimdi 3 lü team yapmamız için motor lazım onlara hyo diyorum ben de
    boyle üfürükten tayyare selam söyle o yare polemiklerine hiç girmemeli bence.agzı olan konuşuyor güzel yurdumun güzel insanları her konuda uzmanızya atıp tutmayada bayılırız zaten.daha bu sabah kebabçı arkadaşlardan biri benim motorun üstünde yakaladım.hayırdır birader bakiyom abi nasıl ,yok yapamamışlar niye lan -bunda su sogutma yok- ne yapcan lan bu sogukta suyu -olsun abi cbr125 de bile var -olum o coluk çocugu kandırmak için sen verirmisin 5.500 cbr125 -yok vermem.bunun gibi neler neler
    bahsi gecen topigi okudum tek kelime yazmaya bile gerek görmedim.bu aynı hıncal uluçun arda/messi karşılaştırması gibi olmuş.yani arda ardadır messide messi .taş yerinde agırdır.ardayı koysan barca ya messiyide koy cimboma bak bakalım o havalarından eser kalıyormu.?şimdi mz denen alete yıllarca bindim.orjinal dogu alman yapımınada buradaki montaj kanuni sinede.devrinin orta direk için en kral motoruydu.ama artık odevir kapandı.301 mz vardı bende kardeşim pert etmişti 160 görüyordu şimdi kullandıgım s&t de 160 gorüyor ama sana verdigi heyecan ve keyif bambaşka.ikisi çok farklı motorlar ve ikiside parasını hak eden motorlardır.yok o onu tokatlamış bu bunu tokatlamış saçmalıktan başka bişey degil.ucuz hız istiyorsan git bak antepde urfada adamlar mobiletlere yaptıkları modifiyelerle 150 /160 km gorüyorlar hatta moto gp bile yapıp para kazanıyorlar.yav ben burada 10 km daha fazla hız yapıcam diye benzine tiner katanları bile gorüyorum.
    kulak asmayın siz onlara hyo güzel motordur.gönül isterki çekelim altımıza bir R1 ,1000rr, ama o parayı rüyamızda bile göremiyoruzki.ben bu motoru almadan bir hafta önce bankadan kredi bile ayarlamıştım fazer s2 abs alacaktım.ozaman 22 milyardı.ikinci el bi fazer alan arkadaşımla karşılaştım bana bir dert yandıki sormayın.lastikleri degiştirmek gerekliymiş 750 tl zincir ve dişli seti degişmiş 600 tl 4 buji 120 tl 4 litre yag 120 tl tamam yeter yav dedim.oturduk günlük yaptıgım yolu ve yakıt sarfiyatını hesapladık.sadece işe gidiş gelişim günde 25 den 50 km.hesap sonunda aynı yolu fazerle gidersem bir yılda 2 milyar küsur parayı benzine fazladan verecegim.olmaz dedim bu iş o 2 milyarı benim büyük çocugun dersane masrafı yaptık.gittim bu motoru aldım kalan paraylada hanıma bir palio aldık birde antalyaya tatile gittik.valla pişmanmısın derseniz hiç pişman degilim.
    çakalaz kardeşimin dedigi gibi bundan sonra bende 650 R alırım.benim sokaga atacak param yok sizin varsa bilemem.şu anda 17 ci ayına girdi motorum.zincir ve lastik degişiminden ve periyodik bakımlarından başka bir masrafım olmadı.
    çakalaz, mehmet yav sizin resimlere bakınca kendimi gordum bir an.1993 dü bir kawasaki zzr 250 almıştım.ozamanın parasıyla bir servetti.tek katlı bahçeli bir evde oturuyorduk.bende kışın salona koymuştum motoru akşamları işten gelince karşısında keyifli keyifli çay içerdim.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Alıntı zonta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boyle üfürükten tayyare selam söyle o yare polemiklerine hiç girmemeli bence.agzı olan konuşuyor güzel yurdumun güzel insanları her konuda uzmanızya atıp tutmayada bayılırız zaten.daha bu sabah kebabçı arkadaşlardan biri benim motorun üstünde yakaladım.hayırdır birader bakiyom abi nasıl ,yok yapamamışlar niye lan -bunda su sogutma yok- ne yapcan lan bu sogukta suyu -olsun abi cbr125 de bile var -olum o coluk çocugu kandırmak için sen verirmisin 5.500 cbr125 -yok vermem.bunun gibi neler neler
    bahsi gecen topigi okudum tek kelime yazmaya bile gerek görmedim.bu aynı hıncal uluçun arda/messi karşılaştırması gibi olmuş.yani arda ardadır messide messi .taş yerinde agırdır.ardayı koysan barca ya messiyide koy cimboma bak bakalım o havalarından eser kalıyormu.?şimdi mz denen alete yıllarca bindim.orjinal dogu alman yapımınada buradaki montaj kanuni sinede.devrinin orta direk için en kral motoruydu.ama artık odevir kapandı.301 mz vardı bende kardeşim pert etmişti 160 görüyordu şimdi kullandıgım s&t de 160 gorüyor ama sana verdigi heyecan ve keyif bambaşka.ikisi çok farklı motorlar ve ikiside parasını hak eden motorlardır.yok o onu tokatlamış bu bunu tokatlamış saçmalıktan başka bişey degil.ucuz hız istiyorsan git bak antepde urfada adamlar mobiletlere yaptıkları modifiyelerle 150 /160 km gorüyorlar hatta moto gp bile yapıp para kazanıyorlar.yav ben burada 10 km daha fazla hız yapıcam diye benzine tiner katanları bile gorüyorum.
    kulak asmayın siz onlara hyo güzel motordur.gönül isterki çekelim altımıza bir R1 ,1000rr, ama o parayı rüyamızda bile göremiyoruzki.ben bu motoru almadan bir hafta önce bankadan kredi bile ayarlamıştım fazer s2 abs alacaktım.ozaman 22 milyardı.ikinci el bi fazer alan arkadaşımla karşılaştım bana bir dert yandıki sormayın.lastikleri degiştirmek gerekliymiş 750 tl zincir ve dişli seti degişmiş 600 tl 4 buji 120 tl 4 litre yag 120 tl tamam yeter yav dedim.oturduk günlük yaptıgım yolu ve yakıt sarfiyatını hesapladık.sadece işe gidiş gelişim günde 25 den 50 km.hesap sonunda aynı yolu fazerle gidersem bir yılda 2 milyar küsur parayı benzine fazladan verecegim.olmaz dedim bu iş o 2 milyarı benim büyük çocugun dersane masrafı yaptık.gittim bu motoru aldım kalan paraylada hanıma bir palio aldık birde antalyaya tatile gittik.valla pişmanmısın derseniz hiç pişman degilim.
    çakalaz kardeşimin dedigi gibi bundan sonra bende 650 R alırım.benim sokaga atacak param yok sizin varsa bilemem.şu anda 17 ci ayına girdi motorum.zincir ve lastik degişiminden ve periyodik bakımlarından başka bir masrafım olmadı.
    çakalaz, mehmet yav sizin resimlere bakınca kendimi gordum bir an.1993 dü bir kawasaki zzr 250 almıştım.ozamanın parasıyla bir servetti.tek katlı bahçeli bir evde oturuyorduk.bende kışın salona koymuştum motoru akşamları işten gelince karşısında keyifli keyifli çay içerdim.
    abi yazdığın yoruma

benle çakonun yaptığı şeye gelince abi bazen öyle takılıyom sahibindende agustaya ducatiye ya bakıyom km lerine 1600 600 300kmde bile satılık makinalar var..kanımca adam zengin almış bi yaz binmiş satıyor ama kalıbı basarım ben hyoya bindiğimde o adamın ducattiden aldığı zevkten daha çok zevk alıyorum neden abi vallahi abartısız o başımın belası gs200 sattıktan sonra yaklaşık 8-9 aya motor baktım izmirden antebe kadar motor bakmaya gittim ama nasip burnumun dibinde 4kmde hyo aldım..demem o ki insan dişinden tırnağından arttırıp bir şeyi aldımı on numara zevk alıyor..

yılbaşıda aldım bi çeyreklik akşamda nete giriyom ducatti 749 alsam 999 mu yoksa agustamı alsam diye düşünüyordum ki geçtim odaya açtım pencereyi... bastım marşa mırıın mırrııın vay tegerin seside çok hoşuma gidiyor sonra kafamın üstündeki o hayal balonunu patlattım ducatti yi geç kralı burada dedim yaşasın hyoooo....

kalın sağlıcakla...evde ekran klavyesiyle yazmak işkence dükkanda yazıyom ohh bee
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

nich@tine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    08Ninja250R,2005Honda600F,2004cbr1000rr
    benim 2007 hyogt250r 25bin km de.redline a girişte 170 e yaklasiyor.

daha birkac gun once 140-170 km degisen hizlarla 100km otobanda surdum.izmit-ist.

ortalama suratim 150 nin altinda degildir.hicbir zorlanma olmadi.

fakat ben maks 140 yapiyo gibisinden yorumları gt250r sahibi kişinin kendisinden de duydum.bir tuhaflık var bu işte.

Motosikleti
    Alıntı nich@tine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim 2007 hyogt250r 25bin km de.redline a girişte 170 e yaklasiyor.

daha birkac gun once 140-170 km degisen hizlarla 100km otobanda surdum.izmit-ist.

ortalama suratim 150 nin altinda degildir.hicbir zorlanma olmadi.

fakat ben maks 140 yapiyo gibisinden yorumları gt250r sahibi kişinin kendisinden de duydum.bir tuhaflık var bu işte.
    dostum nacizane görüşüm max 140km/h değilde ideal hız 140km/h

hem redlinenin yaklaşık 1500 2000 devir gerisinde o hızı yapıyor ve bence çok ideal 140km bana fazlasıyla yetiyor...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    arkadaşlar sabah erkenden kalkıp arabamla benzinciye gittim 1 litre benzin aldım geldim motora koydum sonra bastım marşa vın vın bastım gittim benzinciye bu arada okadar çok tırstım ki anlatamam plaka yok ehliyet yok yanımdan polisler geçti durduracaklar diye geberdim. sonra gidip benzinciden benzini aldım fulledim geldim eve rahat bi nefes aldım. zaten plaka çıkana kadar bidaha da trafige sanırım çıkmam. ehliyet sınavıda pratik 30 ocakta yazılıyı geçtiğim için şubatta ehliyeti alacağımı umuyorum. yalnız sabah kulllanırken birşey dikkatimi çekti yaw N yani boşa almak okadar zoruma gittiki anlatamam yahu boşa almak ölüm geldi bide tabi uzun zamandır kullanmadığım için ellerim koptu gaz debriyaj yapmaktan içleri halen sızlıyor... keyifse 10 numara...
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    evet beyler. geçtiğimiz hafta oğluma veda etmiş bulunmaktayım. OĞLUMSUZ YOLLARDAYIM

amaaaa!.. yeni sezonda hayırlısıyla 600f düşünüyorum artıkın.

birkaç mesaj önce bir konu açılmış gt250r hakkında. kimse bu motora binmeden yorum yapmasın lütfen. (binenler için söylüyorum) NASIL BAKARSANIZ ÖYLE GÖRÜRSÜNÜZ, unutmayın altınızdaki motor 250cc. benim gt250r, cbr125'ten sonra ikinci motorum oldu kendileri. oldukça memnundum.

*ist-esenler otogarı yanındaki köprüde 155'i rahat gördüm ve daha fazla basmadım (sağdan soldan arkadan önden yukardan aşşağıdan gelen rüzgarı bilen bilir)

*kaşınan bir land rover, bir BMW ve birkaç otomobili 140'a kadar güzel bir kaşıdım.

HERKESE KAZASIZ BELASIZ SÜRÜŞLER

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sabah erkenden kalkıp arabamla benzinciye gittim 1 litre benzin aldım geldim motora koydum sonra bastım marşa vın vın bastım gittim benzinciye bu arada okadar çok tırstım ki anlatamam plaka yok ehliyet yok yanımdan polisler geçti durduracaklar diye geberdim. sonra gidip benzinciden benzini aldım fulledim geldim eve rahat bi nefes aldım. zaten plaka çıkana kadar bidaha da trafige sanırım çıkmam. ehliyet sınavıda pratik 30 ocakta yazılıyı geçtiğim için şubatta ehliyeti alacağımı umuyorum. yalnız sabah kulllanırken birşey dikkatimi çekti yaw N yani boşa almak okadar zoruma gittiki anlatamam yahu boşa almak ölüm geldi bide tabi uzun zamandır kullanmadığım için ellerim koptu gaz debriyaj yapmaktan içleri halen sızlıyor... keyifse 10 numara...
    Abi naaptın sen ya Senin motor kargoya verildiği gün ben gittim teslim aldım, ordan hemen yandaki benzinciye gittim benzini doldurdum ordan da avcılar. Daha önce çok az scooter sürmüşlüğüm vardı, vitesli motorun üzerine bile oturmamıştım, ilk 2-3 denemeden sonra alıştım, çok rahat boşa geçiyor. hatta 1'den 2'ye atarken boşta kaldı motor 1-2 kere, benim zorlandığım nokta orasıydı Motoru garaja çektiğimde hertarafım titriyordu, orası ayrı. Çok kısa zamanda atarsın sende acemiliği üstünden, eminim Hayırlı olsun motorun bu arada.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Tolga hocam selamlar... öncelikle ikimizede hayırlı olsun önce sen aldın ve senin destegin sayesinde bizde gidip motorumuzu aldık ama allah var mustafa hocamla mahmut bey çok yardımcı oldular... bu arada ben pek öyle fazlaca acemi degilim daha önce motor sürmüşlüğüm var vitesli olarak ama uzun zamandır sürmüyordum. sanırım vitesi geçirmek için fazla abanıyorum ayağımla malum kışlık botlar vardı pekde hissetmiyorum vites geçtimi geçmedimi diye yaw bu aletlere digital ekrana bide vitesin kaçta olduğunu gösterecek bir menü koysalar çok tatlı olur :=) birde arkadaşlar meretlere debriyaj kolunu çekmeden vitesi atmaya kalksak neler olabilir? :=) soru tamamen eşimi bindirdiğimde neler olabilir onu ogrenmek için ben tahmin ediyorum ama ))) arabada kendisi birkaç sefer debriyaja basmadan vites geçirmeye kalkmıştıda )) şaka bir yana aletler güzel bastınmı gidiyor...
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    ybr125
    shorin iyi güzzzel anlatıyorsun ama bide anlat bakalım kaç paraya aldın taksit yaptırdınmı,kaç taksit yaptırdın taksitlerin kaç para ,resim çektinmi bu motor hakkında mustafa beyden çok şey öğrendim demiştin neler öğrendin?Biz mi soralım illa :D

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar gt 250 r kullandım ama son hız ivmelenme falan test edemedim açıkcası bir ara çok kafama takmış araştırmıştım hatta burda bile sordum şimdi bir yorum gördüm siz ne diyorsunuz?
    otopsici Nickli Üyeden Alıntı
    arkadaşlar kusura bakmayın ama ben bu forumlarda gördüğüm yalancılığı başka hiç bir forumda görmedim adam bilmem ne motoruyla bilmem kaç kişiyle bilmem ne kadar hız yapmış
    yalan küllüyen yalan
    hyosung gt 250 kullanmış biriyim birden fazla makinede denedim hyosung 250 140 km surati görene kadar canı çıkıyor yokuş aşağı rüzgarsız yolda anca 150 görüyor o yüzden ben 170 - 180 yaptım diyen yalancılara kesinlikle inanmayın
    girin sahibinden.com'a hyo 250 satanların tamamı işte motor güzel ama başka model alacam diye satıyorlar
    hatta girin van'ın erciş ilçesinde satan biri var arayın sorun niye satıyor diye ben size söyliyim niye sattığını bir mz 251 yarışında mz bunu tokatladı diye satıyor
    sonra bu forumda yanlış bilgilendirme had safhada arkadaşlar
    bir motorun beygir gücü o motorun hızını belirlemez gidip choper motorlara bakın 180 beygir olanı var ama motorun son gazda yapabildiği en yüksek sürat 120 neden çünkü şanzıman ona göre ayarlı ama bir suzuki gsx1000 r 170 beygir ama 300 yapıyo bundan dolayı motorları kıyaslarken asla ve asla beygirine göre kıyaslamıyacaksınız arkadaşlar motor beygirinin bir önemi yok önemli olan bu motor tekere ne kadar tork veriyor
    ve burda kesinlikle diyorum hyosung 250 asla ve asla mz in tırnağı olamaz
    arkadaşım barok 34.ben mz de kulandım şuan gt250r kulanıyorum.benim bir idamyok ama o MZ motorları modifiye ediyorlarreno pistonu takıyorlar.1.lt bezinle kaç km gidiyor şu mz motor benim motorum 2006 model ben 160 / 165 görüyorum arşın ordaysa benim motor yanımda ve standart motordur.
    teşekürler.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    hocma motoru sıfır aldım 8000 TL ye taksit degil peşin cash para... resim çekmedim henüz sabah güzelce ıslak bezle sildim sonrada kuruladım valla cillop gibi oldu dediğim gibi henüz resim çekemedim ama en kısa sürede resim çkeeceğim. hocam ögrendiklerim 2008-2009 2010 arasında ki farklardı birde ufak tefek motor teknik bilgisi verdi... örnegin amortisörlerle ilgili yada lastiklerle ilgili... mesela o shinkoyu begeniyor yada krank kırmalarının nedenini sordugumda altındaki motoru gençlerimiz ) 600şlük sanıp basıyor o yüzden krank kırıyor dedi... temelde bu tarz muhabbetler oldu benim bilmediğim çok şey vardı hepsini kısaca anlattı birde bazı arkadaşlar vitesle ilgili soru sormuştu onu sordum 10 40 sentetik yağ konulmalı dedi... bazıları castrole takmış diyede ekledi castrol ismi dışında öyle aman aman bir yağ değil dedi... debriyaj telinin gerilmesini sormuştum onu anlattı birde aquila ile ilgili birkaç soru sormuştum onlardan bahsetti bir arkadaşım hatta sayı 2 oldu onlarda alacaklar büyük ihtimal... almayı düşüneneler bence kaçırmamalı bu fırsatı 0 motor sonuçta

Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shorin iyi güzzzel anlatıyorsun ama bide anlat bakalım kaç paraya aldın taksit yaptırdınmı,kaç taksit yaptırdın taksitlerin kaç para ,resim çektinmi bu motor hakkında mustafa beyden çok şey öğrendim demiştin neler öğrendin?Biz mi soralım illa :D
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    Hyosung 250 R
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocma motoru sıfır aldım 8000 TL ye taksit degil peşin cash para... resim çekmedim henüz sabah güzelce ıslak bezle sildim sonrada kuruladım valla cillop gibi oldu dediğim gibi henüz resim çekemedim ama en kısa sürede resim çkeeceğim. hocam ögrendiklerim 2008-2009 2010 arasında ki farklardı birde ufak tefek motor teknik bilgisi verdi... örnegin amortisörlerle ilgili yada lastiklerle ilgili... mesela o shinkoyu begeniyor yada krank kırmalarının nedenini sordugumda altındaki motoru gençlerimiz ) 600şlük sanıp basıyor o yüzden krank kırıyor dedi... temelde bu tarz muhabbetler oldu benim bilmediğim çok şey vardı hepsini kısaca anlattı birde bazı arkadaşlar vitesle ilgili soru sormuştu onu sordum 10 40 sentetik yağ konulmalı dedi... bazıları castrole takmış diyede ekledi castrol ismi dışında öyle aman aman bir yağ değil dedi... debriyaj telinin gerilmesini sormuştum onu anlattı birde aquila ile ilgili birkaç soru sormuştum onlardan bahsetti bir arkadaşım hatta sayı 2 oldu onlarda alacaklar büyük ihtimal... almayı düşüneneler bence kaçırmamalı bu fırsatı 0 motor sonuçta

Dostum hayırlı olsun motorun...Kazasız belasız kullanman dileğiyle...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler