Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2006 cbr 1000rr kırmızı siyah
    kardes gerı sayım yapıon normal deılmı dusmesı hazıranın 15 ınde para hazır olcak goturcem bayıye verıcem sonrası daha zor beklekı motor gelsın hele ıstedıgım renk yoksa beklekı ıstanbuldan gelsın....allah kısmet ederse tabı hayırlısıyla...

akıf motoru aldı ılk gun aynayı kırdı motoru yatırdı sonra 27 km daha yaptı ve kaydı sanırım motorunda cıddı hasar vardı en son konustugumda....ortalarda yok yanı....msne de gırmıo....

suan ıtıbarıyle 38 gun var kardes....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazık oldu cocuga bi anlık heveslnedı yazık oldu valla...

Hadi hayırlısı bakalım.. st kanuni olarak alıyorsun sanırım?
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    evet st kanunı alıcam...aslında gonul ısterdıkı hyosung olarak alıyım ama global motor yuzunden ımkansız....marka tpe tarafından global motora tescıllı oldugu ıcın marka bosa cıkana kadar motrlar st kanunı olarak gelebılecekler turkıyeye zaten cok konusuldu bu konu hakkında....

garantısı kesın hem ankaradakı 4.44 motor yanı st kanunı bayısı cok ılgılı ve sıcak kanlılar herseye yardımcı olmaya calısıolar hemde abılık yapıyorlar kendılerıde motor kullanıcısı cunku saolsu tolga abı oranın sahıbı .... hyosung bayındekı adamlar ellerı cebınde satsamda olur satmasamda olur mantıgıyla yaklastıgı ıcın cok sogudum hyosungdan...

onun ıcın st kanunı almaya karar verdım ha bıde en onemlı nedenlerden bırı enjektörlü olması makınanın....

Kanuni Motormu alınır hocam Twister al bari sakın kanuni alma Pişman olursun dedi dersin.

headquarters - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...................
    Evet arkadaşlar geçen günü sordugumuz sorunun cevabını bi şekilde cevap verenler sağolsunlar ama bu işin rodajla ilgisi yok rodaj iyi değilse makineniz o devirlere çıkmaz 5 vites 11000 gibi yada 10000 diyelim ama benim km saatimin eksik gösterdiği bi gerçek geçen otobanda bi c4 ün arkasına yanaştım orta konsoldaki digital km saatinden benimkini karşilaştırdım...

c4 deki saat 105 gösterirken benimki 90 dan biraz aşağıda gösteriyordu bunun çözümü için uğraşıcam sizinle paylaşırım...
    Hasan..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    Akıllı ol git kanuni al enjeksiyonlu,servis garanti işi süper Her yerde her ilde ilçede servisi var.Motorun arkasında Kanuni gibi bi firma var

Motosikleti
    hussar125 ve hyosung gt250r ınsallah
    arkadaslar bn sıvastayım ve bu gt250r a asık oldum. ee sıvasta bayı yok tokatta var tmm getırtırdık bı sekılde ama ee servısı nolcak bunun bana bı yardım edın yha temmuza kadar almayı dusunuyorumm...

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    Alıntı Gt250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni Motormu alınır hocam Twister al bari sakın kanuni alma Pişman olursun dedi dersin.
    sebeb ne neyi var kanuninin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı msk_sansal12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bn sıvastayım ve bu gt250r a asık oldum. ee sıvasta bayı yok tokatta var tmm getırtırdık bı sekılde ama ee servısı nolcak bunun bana bı yardım edın yha temmuza kadar almayı dusunuyorumm...

benim msn mi kaydet yardımcı olurum sana kafanı takma

Motosikleti
    topıcın canlanmasına cok sevınıorum...gt250r cıddı ıyı makına kımsenın aklında soru ısaretlerı kalmasın...

Motosikleti

ok ekledım

Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim msn mi kaydet yardımcı olurum sana kafanı takma
    ok hocam ekledım msn ı ya harbıden temmuz agustos gıbı alıcam.. ama sıvastayım ıste o ıs bıraz yaş gıbı duruyo

Motosikleti
    kardes ınsallah hayırlısı ıle alırsın motorunu...

Sebepmi Arıyorsun? Kanuni??? parçaları kaçıncı sınıf?

Motosikleti
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes ınsallah hayırlısı ıle alırsın motorunu...
    ınsallah ya hocam gunlerdır hyo yla yatıp hyo y la kalkıyorumm.aileden yana da bı sorun yok .. yureklerı hep agzındadolasıyo annem anneden babadan yana bı sıkıntı yok.. ama global motor duy sesımı .. tokattakı satıs burosuna bı zahmet servıs te acın yada sıvasa acın..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BİLENDE KONUŞUYO BİLMEYENDE BURDA BAK KARDEŞ,HYOSUNGLA AYNI MOTOR KANUNİ HATTA ÇOĞU YERİNDE HYOSUNG YAZIYO GİT Bİ BAYİYE İNCELE BAKMADAN GÖRMEDEN AAAA BU KANUNİ KÖTÜ OLUR DEMEYİN.

2.Sİ FAZLASI VAR EKSİĞİ YOK KANUNİDE ENJEKSİYON VAR,GARANTİ VAR,SERVİS VAR,PARÇA VAR. KANUNİ BENİM BABAMIN MALI DEĞİL ARKADAŞ SORDU HANGİSİ İYİ DİYE BİZDE ARTILARINI EKSİLERİNİ SÖYLEDİK,BANA KALSA HİÇBİRİNİ TAVSİYE ETMEM SUZUKİ TAVSİYE EDERİM AMA NEKADAR EKMEK OKADAR KÖFTE,PARASINA GÖRE GÜZEL Bİ MOTOR,KANUNİ DE KENDİNİ İSPATLAMIŞ Bİ MARKA EEEE DAHA VARMI ÖTESİ,TERCİH KENDİNİN KİMSE ÜZERİNE VAZİFE ALMASIN

Motosikleti
    abı zaten bu ısı bılen bılıo....kanunı yazıo olabılır ustunde ama motor hyosungla aynı uretım bandında yapılıo dunyaya hyosung turkıyeye ıse sy kanunı adı altında getırılıo...bunun nedenı global motorun hyosung markasını kendı ustune patentlemesı...global st grup arasındakı dava cozulunce ve hyosung markası global motorun ustunden dusunce motrlar tekrardan hyosung dıye getırtılebılır...

Alıntı KARDAĞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BİLENDE KONUŞUYO BİLMEYENDE BURDA BAK KARDEŞ,HYOSUNGLA AYNI MOTOR KANUNİ HATTA ÇOĞU YERİNDE HYOSUNG YAZIYO GİT Bİ BAYİYE İNCELE BAKMADAN GÖRMEDEN AAAA BU KANUNİ KÖTÜ OLUR DEMEYİN.

2.Sİ FAZLASI VAR EKSİĞİ YOK KANUNİDE ENJEKSİYON VAR,GARANTİ VAR,SERVİS VAR,PARÇA VAR. KANUNİ BENİM BABAMIN MALI DEĞİL ARKADAŞ SORDU HANGİSİ İYİ DİYE BİZDE ARTILARINI EKSİLERİNİ SÖYLEDİK,BANA KALSA HİÇBİRİNİ TAVSİYE ETMEM SUZUKİ TAVSİYE EDERİM AMA NEKADAR EKMEK OKADAR KÖFTE,PARASINA GÖRE GÜZEL Bİ MOTOR,KANUNİ DE KENDİNİ İSPATLAMIŞ Bİ MARKA EEEE DAHA VARMI ÖTESİ,TERCİH KENDİNİN KİMSE ÜZERİNE VAZİFE ALMASIN
    Bilmeneyenmi? Hocam Beni Tanıyormusun yada benimle ilgili bi bilginmi var? Kanuninin neyini savunuyorsun bana? Ayrıca babamın malımı demişsin, tabiki babanın malı diil ama kanuni kullanıyosun sanırım belli oluyor, insan kullandığı motoru kötülemek istermi? İnsan psikolojisi anlayabiliyorum seni. Ayrıca Kanuninin Hyosungla yakından uzaktan alakası yoktur. Granaj aynıdır sadece asıl siz bilmeden yorum yapıyorsunuz. ben bir dost tavsiyesi yaptım karar senin paranı bağla kanuniye satarkende RAHATLIKLA SATARSIN EMİN OL

Motosikleti
    2008 bordo gsr600abs - 2006 cbr 125 repsol
    Alıntı Gt250R adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmeneyenmi? Hocam Beni Tanıyormusun yada benimle ilgili bi bilginmi var? Kanuninin neyini savunuyorsun bana? Ayrıca babamın malımı demişsin, tabiki babanın malı diil ama kanuni kullanıyosun sanırım belli oluyor, insan kullandığı motoru kötülemek istermi? İnsan psikolojisi anlayabiliyorum seni. Ayrıca Kanuninin Hyosungla yakından uzaktan alakası yoktur. Granaj aynıdır sadece asıl siz bilmeden yorum yapıyorsunuz. ben bir dost tavsiyesi yaptım karar senin paranı bağla kanuniye satarkende RAHATLIKLA SATARSIN EMİN OL
    dostum haklısın bende ilk başlarda kanuni almayı düşündüm bir çok arkadaş alırsan hyosung al dedi. kanuniyi satamazsın dediler ama global ile kanuni mahkemesi sonuçlanmadığı için garantide sorun yaşarım diye almadım.
    drift bilmem ne :P :queen::queen:

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    ikisinden de uzak durun. ya hala nasıl hyosung diyebiliyorsunzu anlamıyorum. hiç mi araştırma yapmıyorsunuz hiç mi yazı okumuyorsunuz. hyosung'u global motor getiriyor (du) artık getiremiyor. elinde kalan motorları satmaya çalışıyor. ne parça var ne motorda kalite. alanın elinde kalıyor. 4-5 ay serviste yatıyor motor. Hyosung düşünen aklınıı başına alsın. kanuni alacak olanda gitsin temiz ikinci el japon italyan alsın.
    Sons Of Troya (Gelibolu)

Motosikleti
    arkadaslar bn hala sızden yardım beklıyorum ama kıms ıplemıyo bnı darıldım walla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler