Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Honda Fizy 125 (2012 Model) Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

hayırlı olsun. bende 10 eylül de aldım. kaliteli motor, honda olması yeterli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Alıntı neco0748 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E hayırlı uğurlu olsun. Kazasız belasız binin inş...
    Bu arada bende yol tutmama başgösterdi. bilmem havalar rüzgarlı asfalt soğuk. bilmem lastikler ölüyor.... iyi gibi amma lastiklerde
    "men dakka dukka"

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125

Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Yahu dün kapağı açtım bir hortumun dışının parçalandığını gördüm nedir ki bu? Bilen varmı?
    Değiştirsemmi ki?

Büyüğü: http://m1309.hizliresim.com/1f/m/sucyt.jpg

Büyüğü: http://m1309.hizliresim.com/1f/m/sucyv.jpg

Büyüğü: http://r1309.hizliresim.com/1f/m/sucyx.jpg

Motosikleti
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne olduğu anlaşılmıyor.

Motosikleti
    fizy 125 , Forza 250
    Merhaba arkadaşlar , bende bugün aldım motorumu çarşamba gününe kadar plaka işlemleri hallolucak .

Motorumu kapı önüne bırakıcam bir eletrik direğine bağlıycam . Sizlerden kilit ve alarm tavsiyeleri rica ediyorum . Bütçe 300 TL ikisi için , ama bi bak derseniz tüm tavsiyeleri dikkate alırım . Özellikle alarm kaliteli olsun :D

Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    annah. hacı kapalı garaj bul.
    otopark vs... hırsıza kilit mi dayanır...

Bizim (Konya'da) arka direğe bir mondial 125lik scooter bağlamışlardı birgün farı bir gün sele vs vs enson 2 jantı kaldıydı...
    Eskiden adam dükkanı kitlemeden Cuma namazına gidermiş, şimdi etraf ne olmuş... zaman kötü kolla g*tü kısacası
    bingabiloglu bunu beğendi.

Motosikleti
    fizy 125 , Forza 250
    valla hocam kapalı garaj yok ama komşulardan birinin BMW f650gs 'i var konuştuk adam ne kasko ne disk kilit var . Sadece zincirle bağlıyor . 9 aydır oradayım hiç bi şey olmadı . inşaalh bizimkinede bi şey olmaz :D

Motosikleti
    bingabiloglu@hayırlı olsun yeni motorunuz.benim fizy'de dışarda zincir kilitle bağlı duruyor.Mahallenin veletleri çok kurcalıyor üzerine çıkıyor vs en iyisi kapalı garaj o da bizde yok malesef.

Motosikleti
    fizy 125 , Forza 250
    eywallah @mert136 hocam üstüne branda filan ayarlasak . Gerçi bi zaman sonra millet uğraşmıyormuş sanırım :D . Zincir tavsiyen var mı ?

Motosikleti
    Ben kinguard kullanıyorum.30 tl galiba şuan. Ama sana masterlock kilitleri tavsiye ederim onlarda pahalı.

allah nazarlardan saklasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Öncelikle selamun aleyküm herkese abilerim.. Aylardır bir scooterimin olması için dua ediyorum .. babamı ikna etmeye çalışıyorum. geçen honda ya gittk babam sıcak baktı fizy ile spacy arasında kaldım zaten ikisinden birisini istiyodum. fizy bana daha uygun fiyat açısında, zaten bence bu fiyata alınabilecek en iyi scooter . sizce nasıl yeni başlıyorum. yardımcı olursanız sevinirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

hayırlı olsun abi
    Alıntı neco0748 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Buharaa@AleykümSelam.alacaksan tabiki spacy derim.fizy karbüratörlü olduğundan spacy'dan fazla yakıyor spacy daha kaliteli.ama fizy'de seni pişman etmez.

Motosikleti
    fizy 125 , Forza 250
    Alıntı buharaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah nazarlardan saklasın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:45 ----------

Öncelikle selamun aleyküm herkese abilerim.. Aylardır bir scooterimin olması için dua ediyorum .. babamı ikna etmeye çalışıyorum. geçen honda ya gittk babam sıcak baktı fizy ile spacy arasında kaldım zaten ikisinden birisini istiyodum. fizy bana daha uygun fiyat açısında, zaten bence bu fiyata alınabilecek en iyi scooter . sizce nasıl yeni başlıyorum. yardımcı olursanız sevinirim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

hayırlı olsun abi
    Buharaa hocam bende 2 düşünce vardı o yüzden fizy aldım ;

1)İlerde bu kenarda durur bakkala çakkala gitmek için , trafiği iyice öğrendikten sonra kendime şöle güzel havalı bi şey alırım dedim . Malum otopark filan yok etrafta . İyi bi motor alıp onuda otopark'a bırakırım evin önünde bu durur . güzel motoru almayada bununla giderim .
    2)Bunu satıp daha büyük güzel bi motor almak .

Her ikiside fizy hedef motor olmuyor . Kimse zaten 125 cc'de kalmıyor motora başladıktan sonra . Bu sebeple bence en ucuzunu al .

Dikkat edersen sahibindende filan zebil gibi honda pcx , ps150 ilanı filan var daha 2000-3000 km 'de . Bunun sebebi bu motorların kötü olması değil sadece insanlar bu kmlerde bile 15 ps civarı motorları küçük buluyor güçsüz geliyor cc büyütmek istiyor :D

O yüzden bence fizy al , ben şahsen öle yaptım .

Fizy iyi. Spacy için 1.000TL fazla vermeye gerek yok.
    amaninmb bunu beğendi.

Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Komple Dağıttım debriyaj - hava filtresini. o kabloda içinden fren teli gidiyormuş. Neyseki sadece dışı öyle olmuş. bişi değilmiş yani. kedi şiiyini görmüş misali.
    ve 125 cc yetmiyor. Fizy alın ilerde değiştirirsiniz. Büyütürsünüz duramazsınız. 125 cc için 6-7 bin vermeye gerek yok... veya spacy ile fizynn farkı yokki nerdeyse. hem fizy de kendin yapabilirsiniz. Eskitip karburatorlu motor. Spacy injection illa servis .... hem maliyet hem bakım masrafı. gerek yok.

Motosikleti
    Honda tr gene çaktırmadan 20 tl zam yapmış.Fizy 3790 tl olmuş.

Motosikleti
    fizy 125 , Forza 250
    Honda durduruğu yerde değer kazanıyor

Motosikleti
    Honda - Fizy 125
    2012 Model 2990 km beyaz hatasız beyaz yan ayak+koruma demiri ===) bu özelliklerde kaça satılır arkadaşlar?

Motosikleti
    QJ Motor- VPS 125
    Hayda. niye satıyon be

sen 3300-3400 yaz 3000e ver yoksa zor. (Konya'da bir Fİzyci daha var onnunda 2binküsürlerde aynı aksesuarlar 3200 dedi 2950ye verdi. gitmeyo adamlar "Nee scootermı bu kadar vermem diyip dandik çin malına geçiyor")

REKLAM ALANI
23. sayfa BirinciBirinci ... 13212223242533 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler