Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Honda Fizy 125 (2012 Model) Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    amaninmb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fizy idi şimdi Motorsuz :( şimdi ibiza
    Alıntı albaywolf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benzin bir tek bize mi 5 tl kardeşim
    Total'de dün 5.07
    Soil'de 4.70
    Shell'de 5.10 TL idi. Bente Total'den aldıydımda yol üzerinde (Kulenin karşısında bayır Petrolde ipragazda) 4.90 görünce 95 oktan benzini tüh didiydim.
    Buhara34 bunu beğendi.
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Arkadaşlar bu motorun sigortasını siz kaça yaptırdınız? 12'sinde sigorta bitiyomuş benim.

Motosikleti
    135 TL axa.
    Geçen sene 64 Tl axa.

3-5 yere sorun. 320 den tutunda axa bayisi 190 da dedi 160 da. Konya'da Sigorta Centerda 135 e buldum en uygun ben Axada...

Motosikleti
    Honda - Fizy 125
    tüp takılıyor mu? hemen taktıralım..atiker..:D..bu arada sigorta soran arkadaşıma ben Antalya Plakalı 1 yıllı aracıma 145 tl sigorta yaptırdım

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Anladım teşekkürler

Motosikleti
    Eveeet dün gittim sordum. yapılan prototipler ve 3-4 beyin var. Fakat bizimkiler havalı yani su soğutma olduğu için tam randıman alamazsın ve ısınıyor soğutamıyoruz. bunun için uğraşıyoruz. normal su soğutmalı motorlara takılıyor sorunsuz ama havalılara daha deneme aşamasında dedi.
    Orada mondial mash'a takmışlar. normal gidiyor ama tüp beyni ısınıyor.
    Kısacası hava soğutmalı bir motora daha 3-4 sene sonra tüp diyorlar... çok üzüldüm.
    oyunageldim bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Evet işin bu kısmını hiç düşünmedik su soğutma olmadan tüp beyni ya çok ısınır ya da aşırı soğur ve gaz donar.

Merhaba arkadaşlar ben fizy almayı dusunuyorum sigorta ve plakayı aldıgım yere mı yaptırmalıyım yoksa benmı yaptırmalıyım bır arkadaş aldıgım yer pahalıya yapıyor ben kendım yaptırdım demıştı...

Motosikleti
    plaka ve sigorta illaki aldığın yere yaptırırsanız babasının hayrına yaptırmaz.
    Ben geçen sene aldığımda plaka+sigorta 350-400 gibi tutuyordu aldığım yer direk 550 fiyat çekmişti biz yaptırırsak diye.

vaktiniz varsa siz uğraşın.
    250-300 gibi ruhsat masrafları tutar 130-140 gibi de sigorta tutar. önce sigortacınıza gidin o yönlendirir zaten.
    ortalama 400-450 gibi tutuyor tüm masraflar.

mucotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy
    Dün gece iki kere motorun altını sürttüm arkamda arkadaş vardı 50 ile çukurda yaylandı sürttü ikincisi ise tümsekte sürttü.Gece gece inip bakamadım da altına inşallah sehpası sürtmüştür çok ses çıktı neden bu meretin altı bu kadar alçak

Motosikleti
    asfalt arabası --- pardon moturu hacım. Türkiye şartlarına uygun değil
    ben alıştım ölene kadar gitsin motur ne yapayım.
    mucotr bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Motorum 14100 km oldu.14 binde yağını kendim değiştim.Ipone 4t 10/40 scooter yağ kullandım 28 tl. Allah'a şükür hiç bir sorun çıkartmadı.

honda fizy 125 bir depo benzin kac tl ye alınıyor bilen söylesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

kardeş honda fizy bir depo benzin kac tl ye dolar

Motosikleti
    28-32 Tl sıfır depo ile... Kırmızı çizgiden sonrası full 22 Tl alıyo. 4,90 benzin.

Motosikleti
    Alıntı yunus emre b adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda fizy 125 bir depo benzin kac tl ye alınıyor bilen söylesin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:55 ----------

kardeş honda fizy bir depo benzin kac tl ye dolar
    FİZY İn deposu 6 lt. gerisini sen hesapla işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:03 ----------

Alıntı mucotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece iki kere motorun altını sürttüm arkamda arkadaş vardı 50 ile çukurda yaylandı sürttü ikincisi ise tümsekte sürttü.Gece gece inip bakamadım da altına inşallah sehpası sürtmüştür çok ses çıktı neden bu meretin altı bu kadar alçak
    kasislerde orta sehpa sürtüyor ama zamanla alışıyorsun bir daha kolay kolay sürtmüyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:14 ----------

Alıntı cool113 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz hala satmadınızmı bu motorları. benzin 5 TL geçti. zararın neresinden dönerseniz kar
    biz motorlarımızdan çok memnunuz varsın 0.5 litre fazla yaksın.sorun yok arıza yok bu yeter.
    amaninmb bunu beğendi.

mucotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy
    cuma sabahı motorum km sayacı 500 dü.Sabahtan çıktım 300 km yol yaptım 35tl para harcadım.Otobanda da bas Allah bas yeri geldi 112 yi gördüm (yokuş aşağı) inşaallah kazasız belasız daha nice yollar gideceğim motorumla.Herkese keyifli sürüşler.

Motosikleti
    işte bu da benim fizy[IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]][/SIZE][/B]

Motosikleti
    Honda - Fizy 125
    Alıntı mucotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma sabahı motorum km sayacı 500 dü.Sabahtan çıktım 300 km yol yaptım 35tl para harcadım.Otobanda da bas Allah bas yeri geldi 112 yi gördüm (yokuş aşağı) inşaallah kazasız belasız daha nice yollar gideceğim motorumla.Herkese keyifli sürüşler.
    yanlış anlamıyoruz değil mi? 35 tl ile 300 km mi? yani hesaba göre 116-117 krş mu? bu fizy için imkansız değil mi? fizy olduğuna emin misiniz??

oyunageldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Wave 110i
    Alıntı amaninmb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveeet dün gittim sordum. yapılan prototipler ve 3-4 beyin var. Fakat bizimkiler havalı yani su soğutma olduğu için tam randıman alamazsın ve ısınıyor soğutamıyoruz. bunun için uğraşıyoruz. normal su soğutmalı motorlara takılıyor sorunsuz ama havalılara daha deneme aşamasında dedi.
    Orada mondial mash'a takmışlar. normal gidiyor ama tüp beyni ısınıyor.
    Kısacası hava soğutmalı bir motora daha 3-4 sene sonra tüp diyorlar... çok üzüldüm.
    Ustam yanlışlık olmasın beyni soğutmada değil ısıtmada sorun olması lazım,
    Lpg sıvı halden gaz hale geçerken aşırı soğur buda kafada aşırı soğumaya neden olur,araçlardaki suda bu kafayı ısıtıp gazın daha verimli yanması içindir

Eski Wolksvagen minübüslerde hava soğutmalı motorlar bulunmaktadır,senelerdirde lpg sistemi bu araçlarda kullanılır
    Eleştirmek kolay ama üretebilmek zordur. Yıkmak, yaralamak için eleştirmek, aciz ve beceriksiz insanların işidir.
    http://yu-mu.blogspot.com/2012/12/fotograflar.html

Motosikleti
    Alıntı oyunageldim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustam yanlışlık olmasın beyni soğutmada değil ısıtmada sorun olması lazım,
    Lpg sıvı halden gaz hale geçerken aşırı soğur buda kafada aşırı soğumaya neden olur,araçlardaki suda bu kafayı ısıtıp gazın daha verimli yanması içindir

Eski Wolksvagen minübüslerde hava soğutmalı motorlar bulunmaktadır,senelerdirde lpg sistemi bu araçlarda kullanılır
    Ben bilmem Atiker bilir
    bana söylenen bu. Ya oradakiler tam bilmiyor yada daha tam olmadığı için baştan savdılar.
    Motor ile ilgilenen asıl kişi Konya'da değilmiş. bir-iki ay sonra tekrar gel demişlerdi taa o zaman. hatta numara vermişlerdi . Sanırım Musa beymiş ilgilenen.. Durum buydu enson...
    "men dakka dukka"

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler