Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

KTM Duke 200/250 Kullanıcıları - Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya fatih, ben cana MT üzerinden özel mesaj attım da bir geri dönüş yapmadı. Girmiyor herhalde.
    O kendisi yapmıştı çıkartmaları. Benzeri birşey yapmak için nasıl bir yol izlemek gerekiyor?
    Benim çıkartmalar da cacık olma yolunca parça parça ilerliyor (2/6). Öyle olunca ben de biraz kişiselleştirme geçeyim diyorum da
    evet bende daha önce mesaj atmıştım ama pek girmiyor mt ye.
    bence yapabiliyorsan kendin çizim yap ve ölçülerini hazırla sticker yapan yer bul sana yapıp verir..

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

sana bir kopya vereyim tıkla gör https://www.facebook.com/pages/KIT-D...=photos_stream
    umurcan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke 200
    merhaba, bugün duke 200 alarak sonunda aranıza katıldım. trafik sigortası hakkında yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Bende dün akşam teslim aldım motorları tanesi 590 liradan trafik sigortası yaptırdık ( Şirket adına Ruhsat )
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Güle güle kazasız belasız kullanın arkadaşlar

Orası bir kenarda bulunsun biraz zaman bulduğumda girişeyim o işe Sağolasın
    Heil Spellcheck

Duke 200

Selam Herkese,

KTM Duke 200 motorumu satıyorum. Haziran 2012'de almıştım. CC büyütüp yeni bir motor almayı düşünüyorum. Turuncudan ayrılmak biraz zor olacak ama 1.90 cm boyu olan biri olduğum için büyük CC bir motora geçmenin vakti geliyor da geçiyor. KTM Duke 200'ümü adresten inceleyebilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17253151/detay

Duke 200 gerçekten eğlenceli bir motorsiklet. Oldukça çevik ve hafif. 140 km/sa son hızı var. Hız kesici olduğu için daha fazla gitmiyor. Duke için de en sağlıklı ve güvenlisi bu zaten. 200 CC'ler arasında en kaliteli malzemenin kullanıldığı motorun Duke olduğunu düşünüyorum.

xawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 690
    Alıntı igloo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba, bugün duke 200 alarak sonunda aranıza katıldım. trafik sigortası hakkında yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler.
    önce axa sigortaya sor sonra diğerlerine.

tolgakolemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese selam,

Kısmet olursa bir ay içinde bu motosikletten almayı düşünüyorum. Bir süreden beri bu forumu takip ediyor ve tüm bilgi paylaşımları için herkese teşekkür ediyorum. Yalnız bu motosiklette beni düşündüren tek nokta forumlardan gördüğüm kadarıyla serviste yaşanan sıkıntılar ve yedek parça problemleri. Bu sebeplerden dolayı tereddütlerim var. Ne dersiniz ben mi çok büyütüyorum bu problemleri.

Bu naked motorlarda 140 km hızı geçtikten sonra rüzgar çok sakıncalı diyorlar çıplak oldukları için kafama takıldı bu monsterlar olsun fazerlar olsun onlarında kasalar çıplak onlarda niye aynı problem yaşanmıyor ? Birde Ktm antalya bayisine gittim 200 Duke'ye leoVince performans egsoz takmışlar sesi xt660'ın nerdeyse aynısıydı aşık oldum resmen neyse 390 cc hakkında bilgi aldım biraz fiyatı 7 bin euro olucak dediler ben 390 dukenin fiyatı hala belirsiz oldugu için çok kararsız kaldım 200 cc ile 375 cc arasında..Bu motorlardan gerçekten anlayan birisi 390 cc ile 200 cc arasındaki negatif ne pozitif avantajları yazarsa gerçekten cok sevinirim...Bundan önce Derbi Gp1250 motorum vardı.Şimdi naked motor almayı düşünüyorum ama çok çok çok kararsızım biri beni aydınlatsın )
    [B]Dört tekerlek bedenini , iki tekerlek ruhunu hareketlendirir :)[/B]

Motosikleti
    MT-07
    120den sonra oldukça hissediyorsun rüzgarı kardeş. Ona yapacak birşey yok. O rüzgar kaçarı yok monsterda da olacak, kapanmazsan fazer'da da olacak.
    Fazer az buçuk kafa grenajı ile dağıtabilir ama bu tür motorlarda rüzgar almak zaten işin özü. AEA'nın Z750R incelemesini izlersen daha net anlarsın
    Heil Spellcheck

xxmelihxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 125
    Arkadaşlar öncelikle tüm yeni duke alanlara hayırlı olsun,bende yeni bir kullanıcı olarak bişey sormak istiyorum,ktm kapalı sreet kask kulanan varmı,diğer markalara göre karşılaştırdığımızda daha genişmi daha dar mı,

Motosikleti
    KTM Duke 200
    Alıntı xxmelihxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle tüm yeni duke alanlara hayırlı olsun,bende yeni bir kullanıcı olarak bişey sormak istiyorum,ktm kapalı sreet kask kulanan varmı,diğer markalara göre karşılaştırdığımızda daha genişmi daha dar mı,
    kullanmadım ama marushin üretiyor diye biliyorum.

Motosikleti
    MT-07
    Ben izmir bayiinde denedim bana dar gelmişti
    Heil Spellcheck

Motosikleti
    KTM Duke 125
    Umurcan,

dar derken,diğer markaların aynı ölçüsüne göre mi daha dar,

Motosikleti
    MT-07
    Yani aynı boy MT, Shark ve KTM denedim KTM en rahatsızı idi benim için. Ama tabi kafa yapısına göre değişir.
    Rider'da vardır istersen bir bak gidip de
    Heil Spellcheck

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Eski GT250R kullanıcısı olarak bu motoru çok beğeniyorum Nisan-mayıs gibi yeni motorumu almak istiyorum duke 200 tatmin eder mi etmez mi ona karar veremiyorum
    Eski motorum, sınıfı içinde baya atikti +160 kmh hızlara çıkabiliyordu. Acaba güçsüz gelir mi diye kafam karışık. Sizce ne olur durum
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

Motosikleti
    KTM Duke 125
    rider da kalmamış banada diğer markaları denedim large boy biraz sıktı sanki,xl almak lazım diye düşündüm,

teşekkürler,,

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski GT250R kullanıcısı olarak bu motoru çok beğeniyorum Nisan-mayıs gibi yeni motorumu almak istiyorum duke 200 tatmin eder mi etmez mi ona karar veremiyorum
    Eski motorum, sınıfı içinde baya atikti +160 kmh hızlara çıkabiliyordu. Acaba güçsüz gelir mi diye kafam karışık. Sizce ne olur durum
    Hyosung'u ne ara sattın

Sorunun cevabı bence senin sürüş karakterinde, genelde şehir içi ve 0-100 hızları arasında kullanıyorsan pek fark hissetmeyebilirsin,
    ama genelde otobanda sürüyorsan KTM'de çok daha fazla rüzgar yiyebilirsin. Bu da rahatsız bir sürüş demek grenajlı motorlara göre...
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

Motosikleti
    MT-07
    0-100 hızlanması yurtdışı kaynaklı sitelere göre ninja ve cbr250'dan hızlı imiş. Alt devirlerde gerçekten hondadan daha atik.
    Yüksek hızlarda fark edersin anca.
    Heil Spellcheck

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    120den sonra oldukça hissediyorsun rüzgarı kardeş. Ona yapacak birşey yok. O rüzgar kaçarı yok monsterda da olacak, kapanmazsan fazer'da da olacak.
    Fazer az buçuk kafa grenajı ile dağıtabilir ama bu tür motorlarda rüzgar almak zaten işin özü. AEA'nın Z750R incelemesini izlersen daha net anlarsın
    Videoyu bulamadım yollayabilirmisin birde Duke'de kapanınca durum ne oluyor motorun üstüne yatınca yada ?
    [B]Dört tekerlek bedenini , iki tekerlek ruhunu hareketlendirir :)[/B]

Motosikleti
    MT-07
    Z750R videosu

Kapanınca aynalardan birşey göremiyorsun. Kapanmadan da 130un üstüne çıkamıyorsun zaten
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)