Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba ATV 300 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Bu model hakkında ayrıntılı bilgi için www.kubamotor.com websitesini ziyaret ediniz.

Yetkili Satıcılar ve Fiyat Bilgisi için Tıklayın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ATV

Çok güzel makine yedek parçasıda mevcut ve ucuz ama iş yakıta gelince 70 TL ye dolup yaklaşık olarak 150 km yol gidiyor. Burda kullanıcıları var ben kullandım çok eğlenceli aletler özellikle yolda bırakmaması ve parçasının olması büyük avantaj. Türkiye şartlarında eğer dağlık bir alanda veya deniz kenarında yaşıyorsanız kullanıma uygun güzel bir alet. Ama şehir içinde bineceğim diyorsanız bence daha küçük cc li atv bakın derim. 4X4 her zaman iyidir aslında her evde böyle bir makinenin olması büyük bir kurtarıcısı olur.Yarın bir gün kar yağarsa bu aletler yolda bırakmıyor bilginize.Bir nevi kurtarıcı. Hatta yarın bir gün ormanlık bir alana gittiğinizde başınıza bir iş geldiğinde kurtarıcı bir makine olma özelliğine sahip. Ben dilerimki az yakan modeli çıksın. Yada bir makine mühendisi bulup tüp taktırcam Ayrıca benzin göstergesi yok. Hangi devirde yaşıyoruz kardeşim neden benzin göstergesi koymuyorsun demi.

Motosikleti
    sym gts 250
    özeliikle yolda bırakmaması? yukarıda ki markanın atv si için söylüyorsun dimi yanlış anlamadım.

arkadaslar benim de atv300 var cekişi permormansı cok iyi kuvvetli bi arac güzel makina yedek parcası ucuz ve her yerde mevcut ben daglık arazide kullanıyorum şuana kadar beni hiç yolda bırakmadı duz yolda kullanmakla dağlık ve engebeli arazıde kullanmak arasında yakıt farkı muhakkak olacaktır. bana göre yakıtı daglık bölge için normal alacak arkadaslar için tavsiye ederim ..

selam arkadaşlar bende atv kullanıcısı ve kendi çapında safari tutkusu olan biriyim, markayı övmek için söylemiyorum ama bence kendi sınıfında harika bir model çekiş konusunda ve rahatlıkta gayet iyi güçlü bir model bana sorun yaratmadı alacak olan arkadaşlar tavsiye ederim.

granajı güzel motor etli yani kaporta aksamı sağlam motor hacmi olsun çekiş olsun gayet kuvvetli güçlü ve kullanışlı bir motor ben şu anda memnunum ve herhangi bi sorun yaşamadım 4 aydır atv nin havası başkadır gençler

ılk deneyımım olucak bu motoru tavsıye edıyomusunuz normal yolda sürücegım ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler