Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    "Bozkurt" - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    koray kardeşim birde senden öğrenelim ne yakıyo senin wolf kulanıcıya göre dehişiyo genelde engin kardeşim bir depo 400 km gidiyo demişti yanlış hatırlamıyorsam araştırmadayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Uzun yol yakit bilgisi... 14.87 litre ile 505 km yol yaptim. 100 km de 2.9 litre, 1 litre ile 34 km yol gidiyor.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Adem Balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yol yakit bilgisi... 14.87 litre ile 505 km yol yaptim. 100 km de 2.9 litre, 1 litre ile 34 km yol gidiyor.
    Bu veriler sakin kullanım ile mi elde edildi. Ortalama hızınız ne kadardı Tek veya çift kişimiydiniz. Örneğin 90 km hız ile tek kişi yolculuklarda yakıtın çok ekonomik boyutlara çekilebileceğini düşünüyorum. Yanılıyormuyum. Yasin kardeşim cevaplarsanız sevinirim.

Motosikleti
    cbf 150
    sağolasın yasin kardeşim bana fena gelmedi

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray kardeşim birde senden öğrenelim ne yakıyo senin wolf kulanıcıya göre dehişiyo genelde engin kardeşim bir depo 400 km gidiyo demişti yanlış hatırlamıyorsam araştırmadayım
    abi bu ara bende yakıt bilgisi vereceğim.. uzun yol, şehir içi, yüksek hız, düşük hız karma şekilde 400 km yapıp oranları belirteceğim. şuan 310 falan olması lazım.. yarın öbür gün söylerim.. benim için karma kullanımda yaktığım yakıt önemli.. çünkü hepimiz karma kullanıyoruz, ve mantıklı olan da bu.. saatte 80 km hızla 100 km de 2,5 litre yaktığımı kimseye söylemiyorum
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı Adem Balkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu veriler sakin kullanım ile mi elde edildi. Ortalama hızınız ne kadardı Tek veya çift kişimiydiniz. Örneğin 90 km hız ile tek kişi yolculuklarda yakıtın çok ekonomik boyutlara çekilebileceğini düşünüyorum. Yanılıyormuyum. Yasin kardeşim cevaplarsanız sevinirim.
    Aşşa yukarı
    100 km si 2 kişi ortalama 110 km/sa ile
    50 km si şehir içi tek kişi
    350 km side tek kişi ortalama 110 km/sa ile elde edildi. 2.5 litre yakmak için Koray ın dediği yada yaptığı gibi 80km/sa ile gitmek gerekir. bu motora en fazla 3.7 yaktırırsınız bence...

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Marka model fazla farketmez 250cc tek silindir motor ne yakabilir ortalama 3.2-3.7 arası değişir kişinin kullanımına bağlı. 2.5-3.0 falan sabır ister zaten 80km/h hızla sabit gidiceksen ybr yada cbf ye binsen daha ekonomik olur. Zaten 250cc ye binenlerin amacı 100km/h sabit hızla gitmek sollama vs olunca 120-130a çıkmak zaten amaç bu yönde olunca yakıtta 3.5lt civarlarında olur 3 aşağı 5 yukarı bu civardadır.
    Adem Balkan ve Syanur bunu beğendiler.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aşşa yukarı
    100 km si 2 kişi ortalama 110 km/sa ile
    50 km si şehir içi tek kişi
    350 km side tek kişi ortalama 110 km/sa ile elde edildi. 2.5 litre yakmak için Koray ın dediği yada yaptığı gibi 80km/sa ile gitmek gerekir. bu motora en fazla 3.7 yaktırırsınız bence...
    Ön camlı motor sizinmiydi hocam, yandan ve ön çaprazdan camın nasıl olduğunu merak ettim. Geniş açı foto varmı motorun tamamını gösteren? geçmiş sayfalarda tam duruşu belli olmadı.

Bu 250 ler 90 km ortalama hızlarda 125lik lere göre yarım litre anca oynuyor ama sollamalarda mişın compilit diyor gazı açınca... Bu özellikller paha biçilmez,geri kalan herşey için master kart yada 600'lük

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön camlı motor sizinmiydi hocam, yandan ve ön çaprazdan camın nasıl olduğunu merak ettim. Geniş açı foto varmı motorun tamamını gösteren? geçmiş sayfalarda tam duruşu belli olmadı.

Bu 250 ler 90 km ortalama hızlarda 125lik lere göre yarım litre anca oynuyor ama sollamalarda mişın compilit diyor gazı açınca... Bu özellikller paha biçilmez,geri kalan herşey için master kart yada 600'lük
    evet benim o camlı motor fırsatını bulsam resim yükleyeceğim ama denk gelmedi bir türlü. sym emsallerinden biraz daha az yakıyor sanırım. sollamlarda fazlasıyla yeterli. şu ana kadar sürmekten hiç sıkılmadım

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    yasının motora cam cok guzel gıtmıs
    ben begenmemıstım baslarda fakat yakından gorunce guzelmıs dıyor ınsan
    uzun yolda yasın cam arkasına kapanırken bız ruzgarla cebellesıyoruz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marka model fazla farketmez 250cc tek silindir motor ne yakabilir ortalama 3.2-3.7 arası değişir kişinin kullanımına bağlı. 2.5-3.0 falan sabır ister zaten 80km/h hızla sabit gidiceksen ybr yada cbf ye binsen daha ekonomik olur. Zaten 250cc ye binenlerin amacı 100km/h sabit hızla gitmek sollama vs olunca 120-130a çıkmak zaten amaç bu yönde olunca yakıtta 3.5lt civarlarında olur 3 aşağı 5 yukarı bu civardadır.
    lan oğlum zübük , bu nasıl bi mantık..
    80 km ile gideceksen ybrye bin.. bu ne demek totoş... elin oğlu X5 e biniyo ama yasal sınırlar gereği 90 km yi
    geçmiyo.. düdük makarna.. hepiniz evin önünde motoru çalıştırır çalıştırmaz 120 ile kalkıp yolculuğu o saffada mı bitiriyonuz antilop..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan oğlum zübük , bu nasıl bi mantık..
    80 km ile gideceksen ybrye bin.. bu ne demek totoş... elin oğlu X5 e biniyo ama yasal sınırlar gereği 90 km yi
    geçmiyo.. düdük makarna.. hepiniz evin önünde motoru çalıştırır çalıştırmaz 120 ile kalkıp yolculuğu o saffada mı bitiriyonuz antilop..
    ozaman bu mantıkla bütün motorlu araçlara yazılım yükleyip hızlarını 90a sabitleyelim böylece kimse hız limitinide geçmemiş olur. Sen bu ülkenin en gelişmiş şehirlerinden birinde yaşıyosun en sağ şeritte 80 ile giden varmı? Madem yasal sınırı geçmiyosun ybr de 80 hatta 100 gidiyodu niye sattın hızlı gitmiyo trafikte sıkıştığın için sattın. kimse yolculuğa 120 ile başlayıp 120 ile devam etmiyor yeri geliyo 80 yeri geliyo 120-140 gidiyosun kimse elinin altında güç olup ben kullanımıyorum ayağı yapmasın basmıcaksan 70-80 gidiceksen 250+ cc motor almanın bir mantığı yok ben onu diyorum. X5i olupta 80 le gidende görmedim ayrıca burası türkiye he avrupada yaşasaydık görüşüne saygı duyardım.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman bu mantıkla bütün motorlu araçlara yazılım yükleyip hızlarını 90a sabitleyelim böylece kimse hız limitinide geçmemiş olur. Sen bu ülkenin en gelişmiş şehirlerinden birinde yaşıyosun en sağ şeritte 80 ile giden varmı? Madem yasal sınırı geçmiyosun ybr de 80 hatta 100 gidiyodu niye sattın hızlı gitmiyo trafikte sıkıştığın için sattın. kimse yolculuğa 120 ile başlayıp 120 ile devam etmiyor yeri geliyo 80 yeri geliyo 120-140 gidiyosun kimse elinin altında güç olup ben kullanımıyorum ayağı yapmasın basmıcaksan 70-80 gidiceksen 250+ cc motor almanın bir mantığı yok ben onu diyorum. X5i olupta 80 le gidende görmedim ayrıca burası türkiye he avrupada yaşasaydık görüşüne saygı duyardım.
    pazar günü 90 km yi 1 km geç bakam almıyom mu anahtarını..

---------- Post added at 01:34 ---------- Previous post was at 01:01 ----------

Merhaba arkadaşlar, Sym wolf un yılan hikayesine dönen topcase demirini ZIPIRMAN nickli gürol abi
    yapmış bulunmaktadır. Ben ve Yasin arkadaşımda orjinal shad marka sipariş ettik, en geç 10 gün içinde
    elimizde olacak ama aldığıma pişman oldum desem yalan söylememiş olurum.. Ayrıntılar face grubumuzda (imzamda adres mevcut)
    İsteyen bilgi bakımından Gürol abi ile irtibata geçebilir.. Teknik özellik olarak net bilmiyorum ama guruba üye olmayan diğer arkadaşlarımızında
    görmesini istediğim için burada paylaşıyorum.. givi çantaya göre yapılmış ve sadece ince işleri kalmış.. boya vs.. son bitmiş halide gelince face ye onlarıda
    sizlerle paylaşırım..

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Arkadaşlar, bazı arkadaşların merak ettiği yakıt konusunu dile getirmek istiyorum.
    Bildiğiniz üzere motosikletimizi genel amaçlı kullandığımız için benim mantığım karma kullanım
    hesabından yana olmaktadır. Bunun içinse hedefi 400 km olarak almış bulunmaktayım.
    Motosikletim rodaj döneminde 15 kuruş yakmaktaydı.Rodaj dönemini bitirdikten sonra şehir içi, uzun süreli
    90-100km sabit hız ve son olarak agrasif kullanım da 12,4 kuruş yakmaktadır.. Toplam test 400 km sürmüştür ve sonuç 12,4 kuruş.. (Karma kullanım)
    saygılarla

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kurus yerıne litre yaparsak hesaplar ilerleyen yıllarda da faydalı olur koray

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kurus yerıne litre yaparsak hesaplar ilerleyen yıllarda da faydalı olur koray
    4,730 TL X 10,57 LT = 49,9961 'den 50 TL
    Yapılan km 400...
    50 / 400 = 12,5 kuruş

10,57 LT = 400 km = 100 km 2,64 lt

Motosikleti
    cbf 150
    kor@y kardeşim aldıracaksın wolf u çok çok iyimiş cbf 150 ile aynı deyerleri şaşırdım tam aradığım motor diyebilirim normalde şehiriçi kulanıyorum yazın uzun yol yapınca cbf 150 zorluyor o yüzden 250 cc geçmek istiyorum cbr 250 r sanki çok yakıyomuş gibi geldi paylaşım için teşekkürler.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı "Bozkurt" adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kor@y kardeşim aldıracaksın wolf u çok çok iyimiş cbf 150 ile aynı deyerleri şaşırdım tam aradığım motor diyebilirim normalde şehiriçi kulanıyorum yazın uzun yol yapınca cbf 150 zorluyor o yüzden 250 cc geçmek istiyorum cbr 250 r sanki çok yakıyomuş gibi geldi paylaşım için teşekkürler.
    abi cbr gençlerin elinde madara oldu.. son hız ,gazlamak , redline nedir bunlar.. ondan yakıt fazla çıkar tabii..
    ama dediğim gibi karma kullanımda değerler bu.. 2,64 lt.. hadi ben beceremedim millete göre 2,80 olsun.. torku yeter , E-5 te sol şerit senin

Öncelikle herkese merhaba.
    Yaklaşık 1buçuk senedir bir çin malı 250cc motosiklet kullanan birisi olarak artık çinliyle bu işin olmayacağını anladım.
    Şimdi yeni bi motosiklet alma arifesindeyim ve wolf gerçekten ilgimi çekiyor.
    Dostlar öncelikle şunu bilmek istiyorum amacım bişeyleri kötülemek yada burda kıyas polemiğine girmek değil. Zaten wolfa karşı olan isteğime kullanıcılarından dayanak arıyorum.
    biliyorsunuz ki inzuma geldi ve pekte fiyat farkı olmayan bi şekilde satışta. Şimdi sizden ricam kısa ve öz bişekilde neden inzuma karşısında wolf alınmalıdır???
    (tekrar söylüyorum polemiğe girmek istemiyorum.)

Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    Alıntı gnckmc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese merhaba.
    Yaklaşık 1buçuk senedir bir çin malı 250cc motosiklet kullanan birisi olarak artık çinliyle bu işin olmayacağını anladım.
    Şimdi yeni bi motosiklet alma arifesindeyim ve wolf gerçekten ilgimi çekiyor.
    Dostlar öncelikle şunu bilmek istiyorum amacım bişeyleri kötülemek yada burda kıyas polemiğine girmek değil. Zaten wolfa karşı olan isteğime kullanıcılarından dayanak arıyorum.
    biliyorsunuz ki inzuma geldi ve pekte fiyat farkı olmayan bi şekilde satışta. Şimdi sizden ricam kısa ve öz bişekilde neden inzuma karşısında wolf alınmalıdır???
    (tekrar söylüyorum polemiğe girmek istemiyorum.)
    1 dış görüntü
    2 yaygın servis
    3 2. el alınacaksa cazip fiyat!
    benden bu kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler