Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ben daima sıfırdan yanayım
    adamın nasıl kullandıgını bilmiyorsun cunku
    tanıdık olursa ancak 2. el alırım
    sıfır ıcın zorlayın derım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayi apacheyle takas etmiyomu atilla abi? ediyosa sıfırını al

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    bu fiyatlar ve özellikle taksit imkanı sebebiyle sıfırı daha cazip gözüküyor. takasta verdiğiniz motor pek değerini bulmuyor. satmak daha mantıklı. zaten acelem yok. tok satıcı ve alıcıyım. çelikatlı bilir apacheyi kaçparaya aldığımı. ehliyeti aldım cepte 600 e maloldu. asıl kazık ehlitet almak. çelikatlı aşadaki yorumlarıma sen ne dersin tesbitlerim nasıl.

sym yi seçmemin benim için geçerli sebepleri var.kıyas ninja ile yapılmıştır.
    1- zevk meselesi. tip olarak bence daha güzel.özellikle gösterge tablosu.
    2-fiyatı ortalama 2000 lira daha uygun.
    3- yedek parça fiyatı daha uygun
    4- yakıt olarak daha ekonamik.
    5-tek silindir olması sebebiyle daha düşük servis ve bakım maliyeti.
    6-oturuş pozisyonları aynı gibi gözüküyor fakat daha rahat sele ve amortisör. sym durmadan ortalama 3 saat kullanılır. ninjayı bilmiyorum.
    7-dikkatli incelerseniz sym nin gidonu tek parça ortadaki bağlantı aparatının altına istenilen yükseklikte 7000 serisi alüminyumdan aparat yapılarak gidon yükseltilebilir
    8- mesleğim. elektrik makina otomasyon panoları yapıyorum.elektrik elektronik hidrolik pnomatik mekanikle uğraşıyorum bence SYM

inazumayıda bekliyorum. geldiğinde inceleyeceğim. kendi tecrübelerim dahilinde elimden geldiğince yorumlarım. görürüz. bakalım nasıl bişey bende çok merak ediyorum.

bu arada ne sym nede ninja kullandım. bu sebeple yol ve sürüş performansları hakkında yorum yapamam.

abi sen sonunda R olan motorlarla wolf ü kıyaslama. genel olarak kıyaslaman doğru wolf iyi bi motor.buaralar benide bi 250cc alsammı şeyleri sardı. sen sym al derim ben.inzumaya falan bulaşma bu sana yeter fazla para bağlamaya değecek bişey yok ortada sadece marka..bizdede stickere verecek para yok.

atillapasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS apache...
    inazumanın sayfasında bi arkadaş oturuş pozisyonlarını resinli olarak eklemiş. ninja ve sym wolf. emek vermiş. geyette güzel olmuş. belki birilerine faydası olur. bende kendimce sym yi benim için daha cazip kılan özelliklerini yazdım. hepsi bu. genel bi kıyastı benim amacım. nasıl ama biraz örenmişmiyim üstat.tesbitlerim hakkında senin düşüncen nedir.

benim aklımı çelen asıl konu yakıtı 14lt 400km yol yapıyormuş 3 3.5lt yakıt 250cc için süper yani. senle berabermi alsak napsak

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    çift silindirin yakıt konusu daha abartı olacaktır
    bende çok gezen biri olarak tek silindirden yanayım
    biz 3,5 yakarken çift silindir 4gibi bir oran yakar ki çok gezen biri olarak arada bastğımı düşünürsek çift silindir bu oranı katlayacaktır

hayırlısıyla işe girsem cekeceğim altıma aleti

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    3 sene ve 20.000km lik dylan maceramı sonlandırıp 1 ay içerisinde vitesli motosiklete geçeceğim, bütçem kısıtlı olduğundan cbf 150 ile başlangıç yapmayı uygun gördüm, ancak gelecek yaz dönemine kadar 250 lik bi motosiklete binmeyi istiyorum, inazuma ve wolf arasında git-gel deyim. şuan 2. elleri 8.000 tl olan wolf kışın 7.000 e kadar düşebilir ancak piyasaya yeni girişi yapacak inazuma herşey dahil 10.500 e gelecek talep gelirsede suzukinin kesin zam yapacağını ve hemen 2.el piyasının oluşmayacağını düşünüyorum, en basitinden aralarında oluşacak 3.000-3.500tl lik fark sizce inazumayı tercih etmeye değer mi?

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    3000 lira ile türkiyeyi bırak avrupayı dolasırsın dostum benzin parası olarak düşünürsen
    iyi bir eldiven kask mont alırsın kral gibi dolanırsın BENCE
    kaliteleri benzer olur bence

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    zammı gelmiş inazumaya motor gelmeden ?

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı beyaz atlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zammı gelmiş inazumaya motor gelmeden ?
    yok şuan fiyat aynıda, artan talebe bağlı olarak büyük ihtimal zam gelebilir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    lifan kp 150
    http://b1208.hizliresim.com/10/u/c8prj.jpg

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:32 ----------

kısmet olur da alırsam bir farı ikinci olarak ta ayak koyma yerlerini biraz öne doğru çekmeyi düşünüyorum
    motorun biraz artıları eksileri ortaya çıksın iyice

enginogurlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    loading...
    arkadaşlar çok şey yazmak istiyorum özellikle eksisi yönünde ama eksisi yönünde birşey bulamıyorum şuanda 2600 km oldu 3000 bakımına az kaldı hala sorunsuz sıkıntısız biniyorum hatta spor egsoz taktim seside ne çok kötü ne çok iyi egsoz el yapımı bi egsoz resim cekemedim daha sadece arka lastık değişimi ister oda bu lastık biraz bitsin ondan sonra değişeceğim tek kötü yanı bu arka lastıgın frenlemedeki kötülüğü virajlarda şimdilik iyi sol ayağım vites kolunun altında iken viraj aldıgımda ayakkabı yere değiyor nerde ise zaten 1 kere sürttüm fazla yatmışım..
    Adem Balkan bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok şuan fiyat aynıda, artan talebe bağlı olarak büyük ihtimal zam gelebilir diye düşünüyorum.
    Siz böyle yazdıkça onlar da zammı basarlar. Adamlarda bu forumları okuyacak kadar vizyon yok da o yüzden zırt pırt zam yapmıyorlar. Yoksa yazılanlara bakılırsa ne kadar yaparlarsa yapsınlar millet zamma hazır.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 sene ve 20.000km lik dylan maceramı sonlandırıp 1 ay içerisinde vitesli motosiklete geçeceğim, bütçem kısıtlı olduğundan cbf 150 ile başlangıç yapmayı uygun gördüm, ancak gelecek yaz dönemine kadar 250 lik bi motosiklete binmeyi istiyorum, inazuma ve wolf arasında git-gel deyim. şuan 2. elleri 8.000 tl olan wolf kışın 7.000 e kadar düşebilir ancak piyasaya yeni girişi yapacak inazuma herşey dahil 10.500 e gelecek talep gelirsede suzukinin kesin zam yapacağını ve hemen 2.el piyasının oluşmayacağını düşünüyorum, en basitinden aralarında oluşacak 3.000-3.500tl lik fark sizce inazumayı tercih etmeye değer mi?
    her ne kadar symde kaliteli bir marka olsa bile suzuki çift silindir..hiç atla eşşek bir olur mu? bende inazuma bekliyorum ama gelmezse wolf var ikinci planda..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    lifan kp 150
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ne kadar symde kaliteli bir marka olsa bile suzuki çift silindir..hiç atla eşşek bir olur mu? bende inazuma bekliyorum ama gelmezse wolf var ikinci planda..
    bu suzukinin gidişi 150 cc motor gibi gitmiyor zorlanıyor
    http://www.youtube.com/watch?v=uNISY...eature=related
    buda sym
    http://www.youtube.com/watch?v=xGhCM...eature=related

iki motorun ardaki motorun ardaki hızlanma ve gaza tepkisine iyii bakalım suzuki biraz tıraşa benziyor

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı isak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu suzukinin gidişi 150 cc motor gibi gitmiyor zorlanıyor
    http://www.youtube.com/watch?v=uNISY...eature=related
    buda sym
    http://www.youtube.com/watch?v=xGhCM...eature=related

iki motorun ardaki motorun ardaki hızlanma ve gaza tepkisine iyii bakalım suzuki biraz tıraşa benziyor
    göz var nizam var suzukinin kalkışını göremiyoruz bu bir video direkt 130 dan başlıyor.. 250 cc den istenilen hız zaten 130 tek kişi gitmek..adam fazlasıyla göstermiş..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz böyle yazdıkça onlar da zammı basarlar. Adamlarda bu forumları okuyacak kadar vizyon yok da o yüzden zırt pırt zam yapmıyorlar. Yoksa yazılanlara bakılırsa ne kadar yaparlarsa yapsınlar millet zamma hazır.
    piyasa bilginiz pek yok heralde, cbr 250 ve yeni kasa cbr 125 in 1 yıl içerisinde aldıkları zamları araştırmanızı öneririm.

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    aaaaaaa olurmu dostum yaaaaa etiketlerini değiştirmişlerdir kesin suzuki 10 basar

Adem Balkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Motor hakkında kararsızlığım devam ediyor.
    Bende suzuki inazuma yı bekleyenlerdenim.
    Türkiye ye gelsin görelim bilgi alalım sonra kararımızı verelim diye düşünenlerdenim.
    Yalnız linkteki motorun gidonu dikkatimi çekti.
    http://www.youtube.com/watch?v=ONl__...feature=fvwrel
    Sanki Türkiye deki motorların gidonundan yüksek gibi.CBF 150 gidonu gibi.
    Türkiye deki SYM 250 ye bu gidon takılabilir mi görüşleriniz ve düşünceleriniz nelerdir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler