Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym Wolf SB 250Ni Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Demek ki Wolf'un Facebook mafyası var
    kene35 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı kene35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklı olduğun taraflar var. Ancak kemal ve benim defalarca karşılaştığımız şeyler oldu. Oranın adminleri fazla kendini beğenmiş. Haksız olduklarını anladıkları an ya banlıyorlar ya konuyu siliyorlar :D Görüştüğümüzde konusalım bu konuyu :D hatta kemal daha aktif takip ettiği için daha çok sey anlatıcaktır sana
    yapalım bi inazuwolf toplantısı :D
    kene35 bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

kene35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 - Suzuki İnazuma 250
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yapalım bi inazuwolf toplantısı :D
    aynen en kısa zamanda yapalım

Motosikleti
    Cbf150
    Burası özgür bir ortam
    Wolf kullanıcılarının burada paylaşımlarını yapmasını ve gerçeklerin burada ortaya çıkmasını bekliyorum..
    Caneeeeerr..

Motosikleti
    Xciting25Ori - SYM WOLF - Xmax400 - NC750D integra
    Alalı 4,5 ay oldu, 7000 km yaptım. Sadece ön diske problem yaşadım, titreme yapıyordu. Garantiden değiştirdik yine başladı. Sanıyorum farklı bir disk gelmiş, onunla beraber problem çözülecektir. Onun dışında motorun tipinden, gidişinden, yakıtından, yol tutuşundan çok memnunum. Cc artık az geliyor o ayrı konu.
    Titremeyi soracak olursanız, rahatsız eden bir titreme yok, her tek silindir motorda olduğu kadar peglerde biraz var belli sürat/devirden sonra..
    kene35, papazkemal ve Adem Balkan bunu beğendiler.

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    caner artık wolf kullanmıyor o sorun yaşadı diye motor sorunlu oldu ben 8000 km oldu kullanıyorum gayet memnunum karadeniz turu yaptık honda crf ile wolf bana yakıt ekonomisiyle yemekleri bedavaya getirdi
    biz yalandan wolfçü dğiliz bu arada
    papazkemal, kuroscu ve abeciMotoru bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbf150
    Evet siz iyi gezmişsiniz, kaç modeldi sizinki

Hadi Caner bey kötü, gaddar acemi macemi bir pilottu! ya diğerleri

Onlardan burada paylaşım bekliyorum bu konuda
    selçuk sezer bunu beğendi.

almpoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB650F
    bu motorun kronik problemleri varmı? araştırma içerisindeyimde 1-2 model arasında gidip geliyorum.Debriyaj yumuşak mı şehir içinde dur kalklarda yorarmı? vites geçişleri takur tukur diye geçmiyordur inşallah

Motosikleti
    Debriyajı yumuşak, vites geçişleri çok rahat. Takılma vs yapmıyor. Vites 2'den direkt boşa geçmez, önce 1.vites sonra boşa geçer sadece.

Kronik bir problem yaşayan duymadım. Ufak tefek sorun yaşayanlar elbette var ancak çözülen problemler. Ya da kronik değil diyeyim. Bence gönül rahatlığıyla alabileceğiniz bir motor.
    papazkemal bunu beğendi.

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet siz iyi gezmişsiniz, kaç modeldi sizinki

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...84508f67428b95

Hadi Caner bey kötü, gaddar acemi macemi bir pilottu! ya diğerleri

Onlardan burada paylaşım bekliyorum bu konuda
    ,

benimki 2013 model
    papazkemal bunu beğendi.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    Alıntı almpoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motorun kronik problemleri varmı? araştırma içerisindeyimde 1-2 model arasında gidip geliyorum.Debriyaj yumuşak mı şehir içinde dur kalklarda yorarmı? vites geçişleri takur tukur diye geçmiyordur inşallah
    16binde 2. elini aldım, sorun yaşamadım, bakımını yap devam et. yakışı iyi, gücü yerinde. selesi çok rahat, uzun yol yapılabilecek bi motor, tavsiye edilir.
    papazkemal bunu beğendi.
    Motosikletimin üstü açık..
    https://www.youtube.com/channel/UCp4K0dvqaCd6YAr_beEsudA/featured?view_as=subscriber

ake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha - Xt 660 R
    2012 model motorum.7-8 aydır kullanıyorum. 5-6000 km yol yaptım . 17000 km de şuan. lastiklerini değiştirdim alır almaz (michelin/ pilot street) orjinal lastikleri arka frenlemede çok çabuk kayıyordu. yakıtından çok memnunum. 3 litre civarı yakıyordu. son zamanlarda hesaplamıyorum artık. ayaklıklar yarış motoruna benzer biçimde az geride konumlanmış durumda. dizlerinizle depoyu tutmazsanız bilekleriniz ağrıyabilir. boy ilede alakalı olabilir tabiki bu durum. vitesin ve frenin konumlandırılmış oldu yerler beğeniyorum. fren performansı tatminkar. özellikle ön fren için hissizlikten bahsedemeyiz. arka freni bazen ayarlayamayıp kaydırabiliyorum ama ön frende hiç öyle bi durum söz konusu değil. titreşim ş.içinde rahatsız edicek bir unsur değil . ş.dışında 6000 devir (110 km/h) ten sonra titreşim başlıyor. haliyle uzun süre bu hızın üstünde bir hızda seyehat etmeye çalışırsanız yorucu olabilir. bazı yerlerde debriyajdan gelen ses ve debriyajın erken bitmesiyle ilgili sorunlar okudum. ama bende ve çevremdeki wolf lerde hiç böyle bi durum ile denk gelmedim. bende arada vitesin boşa düşmesi durumu oluyor. ama onun sebebi benim vites geçişinde yeterince sert basmamamdan kaynaklı. düzgün bi şekilde , net bir basmada hiç başıma böyle bişey gelmedi. şekil va kalıp olarak çok hoş bir motor. sınıfının en yakışıklısı bence. hemde açık ara.
    abeciMotoru ve papazkemal bunu beğendiler.

Motosikleti
    Cbf150
    Alıntı ake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 model motorum.7-8 aydır kullanıyorum.
    5-6000 km yol yaptım .
    17000 km de şuan.
    lastiklerini değiştirdim alır almaz (michelin/ pilot street) orjinal lastikleri arka frenlemede çok çabuk kayıyordu.
    yakıtından çok memnunum. 3 litre civarı yakıyordu. son zamanlarda hesaplamıyorum artık.
    ayaklıklar yarış motoruna benzer biçimde az geride konumlanmış durumda.
    dizlerinizle depoyu tutmazsanız bilekleriniz ağrıyabilir.
    boy ilede alakalı olabilir tabiki bu durum.
    vitesin ve frenin konumlandırılmış oldu yerler beğeniyorum.
    fren performansı tatminkar. özellikle ön fren için hissizlikten bahsedemeyiz.
    arka freni bazen ayarlayamayıp kaydırabiliyorum ama ön frende hiç öyle bi durum söz konusu değil.
    titreşim ş.içinde rahatsız edicek bir unsur değil . ş.dışında 6000 devir (110 km/h) ten sonra titreşim başlıyor.
    haliyle uzun süre bu hızın üstünde bir hızda seyehat etmeye çalışırsanız yorucu olabilir.
    bazı yerlerde debriyajdan gelen ses ve debriyajın erken bitmesiyle ilgili sorunlar okudum. ama bende ve çevremdeki wolf lerde hiç böyle bi durum ile denk gelmedim.
    bende arada vitesin boşa düşmesi durumu oluyor.
    ama onun sebebi benim vites geçişinde yeterince sert basmamamdan kaynaklı.
    düzgün bi şekilde , net bir basmada hiç başıma böyle bişey gelmedi.
    şekil va kalıp olarak çok hoş bir motor. sınıfının en yakışıklısı bence. hemde açık ara.
    Bazı noktalar kafa karıştırıcı!
    Ama anlatımızı çok beğendim, detaykı ve adilane görünüyor.
    Bu konular didiklenmeli ve yorumlanmalı
    diğer kullanan arkadaşlardanda yorum bekliyorum.
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

lawyer_16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bu motorun en güzel yanı şehirler arası seyahate çok uygun olması ve hiç bel ağrısı yapmaması. şöyle ki 110 km hızla stabil gittiğinizde hem az yakıyor, hem göğüse ve kaska vuran rüzgar vücudu dengede tutuyor, hem güvenli ve yeterli süratte seyretmiş oluyorsunuz. fazla süratler bu motora ağır gelir zaten 250 cc bir nakedden bahsediyoruz. yol tutuş anlamında kafanızda soru işareti olmasın, bursalı usta bir ağabeyimizin pegleri yere sürterek viraj aldığı bir video var hem de orjinal lastiklerle fren performansı ise lastiklerle doğru orantılı. açıkçası artık lastiklere çok güvenmiyorum. fazla riskli kullanmadığım için de değiştirmeye gerek görmüyorum.
    papazkemal ve ake bunu beğendiler.

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    8bin km kullanıyorum. 34. Motosikletim sıfır aldığımdanmıdır bilmiyorum şimdiye kadar bindiğim en sorunsuz motosiklet bu.debriyajdan geldiği söylenen ses doğrudur ama kronik değildir yarım debriyajla gazlandığında yaylarından gıjjj diye bir ses geliyor fakat debriyaj görevine devam ediyor kaçırma yapmıyor. Her motorda olduğu gibi bu motordada güzel olmayan yönler var tabiki mesela arka fren ya kitler ya tutmaz berbat. Ama ön fren çivi gibi. Benzin göstergesi çok hassas yan ayakta çalıştırınca benzin olmasına rağmen azmış gibi gösteriyor motor biraz dik durunca baya bir müddet sonra doğruyu göstermeye başlıyor vs. Avadanlığı yok vs. Böyle ufak tefek şeyler var yok değil. Ama artıları çok daha fazla çin malı tek bir vidası bile yok. Zinciri orjinal did aydınlatma Philips vs. Enjeksiyon sistem gene japon kalite vs. Yakıt benim ölçtüğüm en az 2.6 en çok 3.4 ortalama 3 lt yakar cillop gibi motor max hız 168kmh gayet yeterli. Güzel motordur yani. Facebook grubunda arkadaşın dediği gibi hayatında canlı wolf görmeyen adamların çöp möp demesinden kaynaklanan işler olmuştur bir fanatiklik söz konusu değildir motoruyla sorunu olan sorun yaşayan açık açık yazabilmektedir bir müdahale söz konusu olamaz taa ki haddi aşan çamur atmalara boklamalara kadar. Uzun lafın kısası motor güzel motor sağlam. Ben hiç pişman olmadım bilakis iyi motor aldığıma inanıyorum. Haa aklıma geldi motorun en dandik yanı 3binde bir 60 liraya yaptırdığım periyodik Bakım yağ değişimi. Ucuz olsada bakım aralığı çok kısa en dandik yanı bu.
    papazkemal, ake ve Sepetçioğlu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arkadaşın yazdıklarına aynen imzamı atarım. Daha Ayrıntılı ve doğru bilgiler kesinlikle.
    papazkemal bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbf150
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8bin km kullanıyorum.
    34. Motosikletim sıfır aldığımdanmıdır bilmiyorum şimdiye kadar bindiğim en sorunsuz motosiklet bu.
    debriyajdan geldiği söylenen ses doğrudur ama kronik değildir yarım debriyajla gazlandığında yaylarından gıjjj diye bir ses geliyor fakat debriyaj görevine devam ediyor kaçırma yapmıyor.
    Her motorda olduğu gibi bu motordada güzel olmayan yönler var tabiki mesela arka fren ya kitler ya tutmaz berbat. Ama ön fren çivi gibi.
    Benzin göstergesi çok hassas yan ayakta çalıştırınca benzin olmasına rağmen azmış gibi gösteriyor motor biraz dik durunca baya bir müddet sonra doğruyu göstermeye başlıyor vs.
    Avadanlığı yok vs.
    Böyle ufak tefek şeyler var yok değil. Ama artıları çok daha fazla çin malı tek bir vidası bile yok.
    Zinciri orjinal did aydınlatma Philips vs.
    Enjeksiyon sistem gene japon kalite vs.
    Yakıt benim ölçtüğüm en az 2.6 en çok 3.4 ortalama 3 lt yakar cillop gibi motor max hız 168kmh gayet yeterli.
    Güzel motordur yani.
    Facebook grubunda arkadaşın dediği gibi hayatında canlı wolf görmeyen adamların çöp möp demesinden kaynaklanan işler olmuştur bir fanatiklik söz konusu değildir motoruyla sorunu olan sorun yaşayan açık açık yazabilmektedir bir müdahale söz konusu olamaz taa ki haddi aşan çamur atmalara boklamalara kadar.
    Uzun lafın kısası motor güzel motor sağlam. Ben hiç pişman olmadım bilakis iyi motor aldığıma inanıyorum.
    Haa aklıma geldi motorun en dandik yanı 3binde bir 60 liraya yaptırdığım periyodik Bakım yağ değişimi. Ucuz olsada bakım aralığı çok kısa en dandik yanı bu.
    Yukarıda arkadaşın dediği titreme !? aynalarda görüntüyü kaybedecek yada bozacak bir görüntümü?

Bu açıklamada yabana atılamayacak kadar detaylı ve adilane
    CANIM KIZIM HERŞEYİM

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Orjinal aynaları 110 120+ hızlarda görüntü kalitesi düşüyor ayna değiştirenler bu sorunun düzeldiğini söylüyor ben rahatsız olmadım orj aynalarla devam.
    papazkemal bunu beğendi.

Motosikleti
    Çelikatlı nın dediği gibi herhangi bir aynayla değişim yapan bu problemi çözüyor 20-30 lira gibi rakamlara, ben de rahatsız olmadım.
    papazkemal bunu beğendi.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8bin km kullanıyorum. 34. Motosikletim sıfır aldığımdanmıdır bilmiyorum şimdiye kadar bindiğim en sorunsuz motosiklet bu.debriyajdan geldiği söylenen ses doğrudur ama kronik değildir yarım debriyajla gazlandığında yaylarından gıjjj diye bir ses geliyor fakat debriyaj görevine devam ediyor kaçırma yapmıyor. Her motorda olduğu gibi bu motordada güzel olmayan yönler var tabiki mesela arka fren ya kitler ya tutmaz berbat. Ama ön fren çivi gibi. Benzin göstergesi çok hassas yan ayakta çalıştırınca benzin olmasına rağmen azmış gibi gösteriyor motor biraz dik durunca baya bir müddet sonra doğruyu göstermeye başlıyor vs. Avadanlığı yok vs. Böyle ufak tefek şeyler var yok değil. Ama artıları çok daha fazla çin malı tek bir vidası bile yok. Zinciri orjinal did aydınlatma Philips vs. Enjeksiyon sistem gene japon kalite vs. Yakıt benim ölçtüğüm en az 2.6 en çok 3.4 ortalama 3 lt yakar cillop gibi motor max hız 168kmh gayet yeterli. Güzel motordur yani. Facebook grubunda arkadaşın dediği gibi hayatında canlı wolf görmeyen adamların çöp möp demesinden kaynaklanan işler olmuştur bir fanatiklik söz konusu değildir motoruyla sorunu olan sorun yaşayan açık açık yazabilmektedir bir müdahale söz konusu olamaz taa ki haddi aşan çamur atmalara boklamalara kadar. Uzun lafın kısası motor güzel motor sağlam. Ben hiç pişman olmadım bilakis iyi motor aldığıma inanıyorum. Haa aklıma geldi motorun en dandik yanı 3binde bir 60 liraya yaptırdığım periyodik Bakım yağ değişimi. Ucuz olsada bakım aralığı çok kısa en dandik yanı bu.
    Fabrika 5 binde değiştir yağını diyor,türkçe kitapçığa cevirisi 3 binde bir yapılmış.Zorun ne sende yap bakımını 4 binde bir
    ake ve papazkemal bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler