Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dluizo4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar benim hyo sağanakta kaldı 1-2 gün ve depoya su girmiş sanırım. depoyu boşaltmam lazım depoyu söktüm ama alttan benzin gelmiyor nasıl yapmam lazım yardımcı olur musunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

1) ehliyetim var. 37 yaşında bir matematik öğretmeniyim. Macera aramam, ayağını sağlam basan bir insanım.
    2) ehliyet alma çalışmaları dışında hiç bir tecrubem yok. Ama dikkatli ve becerikli bir insanım, cruiser merakım var. Başka bir şey düşünemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dur ozaman onlarıda cevaplayayım. bende 2014 gv 250 var üç aşağı beş yukarı benzer aksesuarları var. km'si 11000. satacak olsam 10.000 tl'ye filan satarım. buda herhal 10.500-11000 arası bir değeri vardır. sıfırdan pahalı satanlar için tek yorumum onlar fazla uyanık. birde çok komedi teklifler geliyor ondan yazıyor olabilirler. 10 lira fiyat yazarsın 5 vereyimmi diyen çıkar aynı motora 15000 yazarsın 11 vereyimmi diyen olur. km'si yılına göre fazla değil. hatta normal bile denebilir. ayda 1000 km gibi bir değer. 8500 km yerine 6500 km olsaydı çok bir şey değişmezdi benim gözümde. alırken iyi bir ustaya götürmekte fayda var.

şimdi ben biraz sana soru sormak istiyorum.

1) ehliyetin varmı? yoksa önce ehliyet al
    2) daha önceden motosiklet tecrüben varmı yoksa gv250 alma yedek parçası ucuz birşey al
    1) ehliyetim var, 38 yaşında çocuk sahibi bir matematik öğretmeniyim, ayakları yere basan bir insanım
    2) ehliyet kursu hariç motosiklet tecrubem sıfır. Cruiser merakım var, başka bir şeye de bakamıyorum

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı ümit26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1) ehliyetim var. 37 yaşında bir matematik öğretmeniyim. Macera aramam, ayağını sağlam basan bir insanım.
    2) ehliyet alma çalışmaları dışında hiç bir tecrubem yok. Ama dikkatli ve becerikli bir insanım, cruiser merakım var. Başka bir şey düşünemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

1) ehliyetim var, 38 yaşında çocuk sahibi bir matematik öğretmeniyim, ayakları yere basan bir insanım
    2) ehliyet kursu hariç motosiklet tecrubem sıfır. Cruiser merakım var, başka bir şeye de bakamıyorum
    Ümit bey ozaman GV 250 bakmayın. yedek parçaları pahalıdır. istediğiniz kadar temkinli olun ufak tefek düşmeler yaşayacaksınız. ve büyük çoğu durduğunuz yerde düşmek olacak (benim başıma gelmişti). acemilik belki bir anlık dalgınlık belkide o an aklınıza gelmemesi motoru durduracaksınız yan ayağı indirmeden motordan inmeye kalkacaksınız sonuç motosiklet yerde ayna kırıldı 80-90 lira. göbekten döneceksiniz yoldaki araçlara yol vermek için durdunuz ayağınız belki motorun ağırlığına alışık değil yada yabanı düz veya az tırtıllı olan bir ayakkabı giydiniz ayağınız kayacak motor yine yerde kısacası masrafta masraf. size tavsiyem ilk etapta yedek parçası daha ucuz olan bir motosikletle bu işe başlamanız. bu saydığım iki örnek benim başıma gelenlerden.
    ümit26 bunu beğendi.

dluizo4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dluizo4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar benim hyo sağanakta kaldı 1-2 gün ve depoya su girmiş sanırım. depoyu boşaltmam lazım depoyu söktüm ama alttan benzin gelmiyor nasıl yapmam lazım yardımcı olur musunuz?
    hallettim
    ogzcngdk bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    başlangıç için tavsiye ederim, en geç bir haftaya alışırsınız. motoru alırsanız hayırlı olsun şimdiden
    ümit26 bunu beğendi.

Alıntı nines adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümit bey ozaman GV 250 bakmayın. yedek parçaları pahalıdır. istediğiniz kadar temkinli olun ufak tefek düşmeler yaşayacaksınız. ve büyük çoğu durduğunuz yerde düşmek olacak (benim başıma gelmişti). acemilik belki bir anlık dalgınlık belkide o an aklınıza gelmemesi motoru durduracaksınız yan ayağı indirmeden motordan inmeye kalkacaksınız sonuç motosiklet yerde ayna kırıldı 80-90 lira. göbekten döneceksiniz yoldaki araçlara yol vermek için durdunuz ayağınız belki motorun ağırlığına alışık değil yada yabanı düz veya az tırtıllı olan bir ayakkabı giydiniz ayağınız kayacak motor yine yerde kısacası masrafta masraf. size tavsiyem ilk etapta yedek parçası daha ucuz olan bir motosikletle bu işe başlamanız. bu saydığım iki örnek benim başıma gelenlerden.
    Uyarınız için teşekkür ederim, açıkçası bir motor hakkında fikir sormadan önce ciddi miktarda forum/yazı okudum. Bu olasılıkları da biliyorum. Diğer yandan ilk motosikleti gv250 olup iyi bir seçimmiş diyen ciddi miktarda yazı da okudum. Örneğin ybr125 başlangıç için harika ama, motosiklet konuşulunca aklıma gelen hiç bir duyguyu tatmin etmez. Motosikletten anlasam alır bir-iki ay biner satardım ama anlamadığımdan dolayı bir kaç ay için belki binlerce tl zarar etmek yerine gv250 de şansımı denemek istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ümit26;

Güzel kardeşim bu motosikletin kilometresi 8500. Yani daha yepyeni bir motosiklet. Yüksek km dediğin 50.000 sonrası olur. Bu motor bloğu 100.000'leri gören sıkıntısız bir bloktur. 8.500'e çok demek hayli hayli abes olur ki zaten adam hep uzun yolda kullanmış. Şehiriçinde kullanılan motosikletlere göre daha düzgün yol yapmış demektir.

Sıfır fiyatı 13-13.500 civarı olan 2015 model bir motosikleti aksesuarlı ve yedek parçalı olarak bu fiyata ilanda gördüysen zaten kaçırmamalısın. Verdiği fiyat gerçekten çok doğru. Zaten 11.500'e bırakacağından böyle bir fiyat yazmış. Daha fazla indirmek kaba tabirle ölücülük olur. Öyle 10.000 TL'ye almak gibi bir hedefin olursa kalbin kırılabilir. 11.000'den açarsan kapıyı belki orta nokta bir yerde anlaşırsınız. Ama tekrar söylüyorum bu kadar aksesuarlı ve yedek parçası stoklanmış bir motosiklet için yazılan fiyat oldukça doğrudur. Daha fazla indirim istemek hakaret olur ki zaten ilanları takip ediyorsan görürsün saçma sapan motosikletlere daha da fazlasını isteyen kaynıyor. Eğer niyetin varsa bu motoru kaçırmak seni üzer.

Şimdiden hayırlı olsun.
    İlgili cevap için teşekkürler, cevaplarınızı inanın ciddiyetle okuyor ve değerlendiriyorum. Ama tam da söylediğiniz bazı şeyleri anlamıyorum. Sahibinden sitesine arada bir ilan veren bir afyon motosiklet firması gv250 yi 12000 e net bırakıyor hem de her renk stoktan, hazır(afyon yakınımda,aradım, var dedi). Sıfırı 13500 filan olsa 1000 tl aksesuarla normal bulurdum inanın, ama 12000 sıfır 1000 tl aksesuar ?! arkadaki silindir çanta hayatımda gördüğüm uygunsuz cruiser çantası- koruma demiri 2015 modellerinde beğendiğim yeni çıkanlardan değil, 9 ayda 8500 km yol yapmış, açıkçası rodajın uzun yolda yapılması ayrı soru işareti. En son olarak da gv300 tipinde ama 250 lik motorların hazirandan itibaren geleceği ile ilgili okuduğum yazılar. Karışığım yani.. Değerlendireceğim ama, başka ilanları da takipteyim, belki fikir sorarım, belki bu ilanın sahibi satmaya hazırdır, güzel fiyat verir. Kısmet tüm bunlar. İlginize gerçekten teşekkür ederim

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce 2009 model gv250 imi sonunda almış bulunuyorum. Alır almaz 160 km yol yaptım çok ta memnunum kendisinden. Fakat gel gör ki nazar mı değdi ne oldu bilemiyorum yolda giderken benzin yememeye başladı ve bir süre sonra sustu motor. Acaba dedim fazla mı zorladık devirli kullanımdan filan ama sustuktan sonra bi yarım saat sonra çalıştı bir süre götürdü ve tekrar yolda giderken sustu. Kızıltoprağa götürdüm Technic Motor Selahattin ustaya, benzin pompası arızalı dedi değişmesi lazım. Anlamsız derecede pahalı benzin pompası, hyosungsource dan Genuine muadili 360 tl. Orjinali 300-350 € civarı. Size sorum bu benzin pompası temizlenebilir birşey midir ? Benzin deposu acaba kurum yaptı da mı tıkadı pompayı ne oldu anlamış değilim. Fikir ve önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    İyi günler çok sevdiğim bir kardeşime 2012 Modelini alacaz 6000km'de temiz bir makine bulduk 10500 tl fiyat aldık pazarlık payı var ne dersiniz kronik sorunu varmıdır ilk motoru olacak parça bakım problemi var mıdır.

Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı hayko5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler çok sevdiğim bir kardeşime 2012 Modelini alacaz 6000km'de temiz bir makine bulduk 10500 tl fiyat aldık pazarlık payı var ne dersiniz kronik sorunu varmıdır ilk motoru olacak parça bakım problemi var mıdır.
    iyi bir ustaya götürün iyice baksın. 2012 model 6000 km demek yılda 1500 km yol demek. ayda bu adam 120 km yol yapmış. belki doğru ama günümüz türkiyesinde iyice paranoyağa bağladığımız için km'si düşürülmüşmü acaba gibi sorular beliriyor kafamda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

Uyarınız için teşekkür ederim, açıkçası bir motor hakkında fikir sormadan önce ciddi miktarda forum/yazı okudum. Bu olasılıkları da biliyorum. Diğer yandan ilk motosikleti gv250 olup iyi bir seçimmiş diyen ciddi miktarda yazı da okudum. Örneğin ybr125 başlangıç için harika ama, motosiklet konuşulunca aklıma gelen hiç bir duyguyu tatmin etmez. Motosikletten anlasam alır bir-iki ay biner satardım ama anlamadığımdan dolayı bir kaç ay için belki binlerce tl zarar etmek yerine gv250 de şansımı denemek istiyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:21 ----------

İlgili cevap için teşekkürler, cevaplarınızı inanın ciddiyetle okuyor ve değerlendiriyorum. Ama tam da söylediğiniz bazı şeyleri anlamıyorum. Sahibinden sitesine arada bir ilan veren bir afyon motosiklet firması gv250 yi 12000 e net bırakıyor hem de her renk stoktan, hazır(afyon yakınımda,aradım, var dedi). Sıfırı 13500 filan olsa 1000 tl aksesuarla normal bulurdum inanın, ama 12000 sıfır 1000 tl aksesuar ?! arkadaki silindir çanta hayatımda gördüğüm uygunsuz cruiser çantası- koruma demiri 2015 modellerinde beğendiğim yeni çıkanlardan değil, 9 ayda 8500 km yol yapmış, açıkçası rodajın uzun yolda yapılması ayrı soru işareti. En son olarak da gv300 tipinde ama 250 lik motorların hazirandan itibaren geleceği ile ilgili okuduğum yazılar. Karışığım yani.. Değerlendireceğim ama, başka ilanları da takipteyim, belki fikir sorarım, belki bu ilanın sahibi satmaya hazırdır, güzel fiyat verir. Kısmet tüm bunlar. İlginize gerçekten teşekkür ederim
    Ümit bey tekrardan merhaba. siz kafanıza koymuşsunuz artık bize hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin demek düşer. İnşallah benim acemiliğimde yaptığım hataların hiçbirini yapmazsınız mutlu mesut güzel günlerde geleceği söylenen yeni kasa gv250/300'e binersiniz.

Şimdiden tekeriniz düz bassın.
    ümit26 bunu beğendi.

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    [QUOTE=nines;3909273]iyi bir ustaya götürün iyice baksın. 2012 model 6000 km demek yılda 1500 km yol demek. ayda bu adam 120 km yol yapmış. belki doğru ama günümüz türkiyesinde iyice paranoyağa bağladığımız için km'si düşürülmüşmü acaba gibi sorular beliriyor kafamda.[COLOR="Silver"]

Hocam sağolun biz kararımızı değiştirdik. Daha uygun fiyata temiz Suzuki Marauder 800 bulduk onu alacaz alternatif bir Shadow var olmadı onu alacaz.

Alıntı armynavy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alıntı callawey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,

Bende sıfır bir gv250 aldım ve kendisi ilk motorum. Şuan 1400 km oldu, 1000kmde rodaj bakımını yaptırdım, yağ ve yağ filtresi değişti.

1100. kmden beri şöyle bir sorunum var, en büyük sorun, yolda gidiyorum 4. ve ya 5. viteste, kırmızı ışık var, yavaşlıyorum, frene basıyorum, sonra debriyajı çektiğim anda stop ediyor, kırmızı ışık için hadi neyse diyorsun ama bazen bu şerit dğeiştirirken oluyor ve o zmn sıkıntılı oluyor biraz

Birde 2. vitesten 1. vitese geçmeme sorunu başladı, 4-5 kere basınca anca birinci vitese geçiyordu.

Bugün servise götürdüm, 1. vitese geçmeme olayı için soldan bir darbe almış, vites çubuğunu biraz içeri sokmuş ondan 1e geçmiyor dedi, düzeltti, gelene kadar bir sıkıntı yaşamadım bu 1. vites olayı ile alakalı. Ama diğer sorun aynen devam ediyor, hala stop ediyor alet, iki sorunuda söyledim, asıl olayı sallamadı hiç. Serviste aldığım yer olarak kullandım ama başka bir servise götürüp bir göz attırsam ya da bu sorunu bilen arkadaşlar yönlendirirse şahane olur. Servis olayında da, ne kitapcık güncel nede uniteks sitesinde bilgi var, o yüzden gv250lerini güvenerek götürdüğünüz sevisleri paylaşırsanız sevinirim. Yer istanbul, avrupa yakasındayım ama çok farketmez anadolu yakasındanda olur.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
    Aynı iki sorun bende de var daha yeni 1000 km oldu servise götürcem son durumu nedir devam ediyor mu
    Hyosung ile ilgili malesef bir servis sikintisi yasaniyor, hic bir liste guncel degil ve uniteks motorun sayfasinda da servis listesi yok. Kaldi ki gorunen servisler icerisinde hala servise devam eden firmalarda da diagnos makinasi yok. Bugun uniteks mnerkezi aradim ve diagnos makinasina sahip servisleri istedim ve suan hic bir serviste olmadigini ama kendilerinin diagnos makinasinin servisten servise degistirildigini ogrendim, yarin sevpa motorda olacakmis mesela. Bugun ise hyosung servisligini birakmis ama uniteks diagnos makinasi elinde olan birinden rica minnet biraktim motoru. Henuz teslim almadim ne oldu bitti bilmiyorum ya da problem cozuldu mu deneyemedim henuz ama cozulecek sanirim zira herkes bu problem icin diagnos makinasi ile reset yetecektir diyor.

Başlanğıç için bana hiç zor gelmedi ve gayet keyifli bir motor. Ehliyeti almadan motoru aldım, neredeyse hiç motor tecrübem yoktu. Şu an 800km oldu ve kötü bir yanını görmedim, rahat bir kullanımı var.
    Eğer kendinize güveniyorsanız yani denge işine aşinaysanız bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.
    ümit26 bunu beğendi.

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Alıntı okanookan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlanğıç için bana hiç zor gelmedi ve gayet keyifli bir motor. Ehliyeti almadan motoru aldım, neredeyse hiç motor tecrübem yoktu. Şu an 800km oldu ve kötü bir yanını görmedim, rahat bir kullanımı var.
    Eğer kendinize güveniyorsanız yani denge işine aşinaysanız bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.
    800km tecrübe ile lütfen böyle yorumlarda bulunmayın.
    motörcü bunu beğendi.

Alıntı computeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    800km tecrübe ile lütfen böyle yorumlarda bulunmayın.
    Kaç km'ye gelince yorum yapabiliyoruz
    Dediğim gibi yeni bir kullanıcı olarak yorum yaptığımı belirtiyorum bunda yanlış birşey yok, alınmayın.
    Levent E. bunu beğendi.

computeus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF MOTO CL-X 700 Adventure
    Kaç km'ye gelince yorum yapabiliyoruz
    Dediğim gibi yeni bir kullanıcı olarak yorum yaptığımı belirtiyorum bunda yanlış birşey yok, alınmayın.
    Yanlış anladınız, kıdem muhabbet yapmıyorum.

800km tecrübe birisine "Eğer kendinize güveniyorsanız yani denge işine aşinaysanız bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum." önerisini vermek için çok az.
    ümit26 bunu beğendi.

Alıntı computeus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anladınız, kıdem muhabbet yapmıyorum.

800km tecrübe birisine "Eğer kendinize güveniyorsanız yani denge işine aşinaysanız bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum." önerisini vermek için çok az.
    Sizde yanlış anlamayın kötü niyet ile yazmadığınızı anladım.
    Benim de anlatmak istediğim tecrübesiz bir kullanıcı olarak bende korkuyordum motorun bütüklüğünden ve başlangıç seviyesi için uygun olmayacağından, hatta satın aldığım bayi bile başlangıç için daha küçük seçebilirsiniz demişti. 800km'de edindiğim tecrübe ile hiç de zor olmadığını söyleyebilirim. bundan sonra da daha zorlaşmayacak tecrübe kazandıkça kolaylaşacaktır.
    Ümit Bey ile yakın durumda olduğumuz için bilmesini istedim.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Sizde yanlış anlamayın kötü niyet ile yazmadığınızı anladım.
    Benim de anlatmak istediğim tecrübesiz bir kullanıcı olarak bende korkuyordum motorun bütüklüğünden ve başlangıç seviyesi için uygun olmayacağından, hatta satın aldığım bayi bile başlangıç için daha küçük seçebilirsiniz demişti. 800km'de edindiğim tecrübe ile hiç de zor olmadığını söyleyebilirim. bundan sonra da daha zorlaşmayacak tecrübe kazandıkça kolaylaşacaktır.
    Ümit Bey ile yakın durumda olduğumuz için bilmesini istedim.
    computeus'un demek istediği, dümdüz sürerken herhangi ciddi bir tehlike durumunda motorun tepkisini öğrenmeden başkalarına kolay gibi örnek vermemeniz. İstemeden de olsa yanlış yönlendirebilirsiniz. Acil kaçış manevraları ve panik fren gibi durumlarla ne kadar karşılaştınız mesela ? Viraja giriş çıkışınız nasıl ? Belki siz de doğru bildiğiniz yanlışları uyguluyor ama kötü bir tecrübe yaşayana kadar bunu farketmeyeceksiniz.

Aman dikkatli olun, eğitim almak gibi bir fırsatınız olduğunda lütfen eğitim alın. Çok severek kullandığımız hobi aracımız hayatımıza zarar veren bir araç haline dönüşmesin.

Ayrıca 1000 km'ye gelince 1450 ml 10w-40 kaliteli bir yağ ile yağını ve yağ filtresini değiştirmeyi unutmayın. Bütün şasi cıvatalarını da sıktırıp zincir gergisi ve yağlaması da yapın. Hyosung servisleri genelde bisikletçiden bozmadır. "Filtren temiz abi değiştirmeye gerek yok" derlerse bilin ki yalan söylüyorlar. Filtre üzerindeki mikro çapaklar temizlenemez ve gözle görülemez. Muhtemelen ellerinde yoktur. Umarım lastiğinizi de yenilemişsinizdir. O naylon Shinko'larla en ufak hatanızda savrulmanız işten bile değil.

Kazasız sürüşler dilerim, motosikletiniz hayırlı olsun. Nice 800 km'lere.
    motörcü bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Alıntı HAZZILHAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    computeus'un demek istediği, dümdüz sürerken herhangi ciddi bir tehlike durumunda motorun tepkisini öğrenmeden başkalarına kolay gibi örnek vermemeniz. İstemeden de olsa yanlış yönlendirebilirsiniz. Acil kaçış manevraları ve panik fren gibi durumlarla ne kadar karşılaştınız mesela ? Viraja giriş çıkışınız nasıl ? Belki siz de doğru bildiğiniz yanlışları uyguluyor ama kötü bir tecrübe yaşayana kadar bunu farketmeyeceksiniz.

Aman dikkatli olun, eğitim almak gibi bir fırsatınız olduğunda lütfen eğitim alın. Çok severek kullandığımız hobi aracımız hayatımıza zarar veren bir araç haline dönüşmesin.

Ayrıca 1000 km'ye gelince 1450 ml 10w-40 kaliteli bir yağ ile yağını ve yağ filtresini değiştirmeyi unutmayın. Bütün şasi cıvatalarını da sıktırıp zincir gergisi ve yağlaması da yapın. Hyosung servisleri genelde bisikletçiden bozmadır. "Filtren temiz abi değiştirmeye gerek yok" derlerse bilin ki yalan söylüyorlar. Filtre üzerindeki mikro çapaklar temizlenemez ve gözle görülemez. Muhtemelen ellerinde yoktur. Umarım lastiğinizi de yenilemişsinizdir. O naylon Shinko'larla en ufak hatanızda savrulmanız işten bile değil.

Kazasız sürüşler dilerim, motosikletiniz hayırlı olsun. Nice 800 km'lere.
    Teşekkürler. İlk bakımda burada önerdiğiniz servise götüreceğim ve ilgili davranmalarını umacağım.

Yaptığım yorum konusuna gelirsek belirttiğim gibi ilk tecrübem İstanbul içi kullanıyorum ve tabiki tamamen temkinli-kontrollü kullanıyorum. İlk tecrübem olduğunu yazma nedenim de buydu. alır almaz her türlü maceraya atıldım ve motor çok süper sen devirmeye çalışsan o devrilmez anlamı çıkarılması anlamsız bir tartışma çıkartmaktan başka bir yere varmaz

Öncelikle merhaba gv 250 ve 650 hakkında bilgi verebilirmisiniz malum 1200 sayfa olmuş ordan aradığımı bulmam yıllarımı alır ikisininde sıfırı üretiliyormu sitesini bulamadım illa 2. El mi alıcaz bi sorun yaşarmıyım 2.elde ve bunlar nasıl motorlar

GurdalK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 Ns
    Merhaba arkadaşlar, Bu hyosung ana firması kim. Arama motorlarının hiç birinde bu bilgiyi bulamadım. Türkiyeden çekildi mi bu adamlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler