Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Ben çok beğendim cruiser kullanıcısı olmama rağmen

Hyosung dersine çok iyi çalışmış GV serisinde. Şişman çocuktan daha bi custom vari havaya geçmiş.
    Yamahanın yeni serisini andırıyor. Ama çok çok güzel olmuş.
    Yine yeni başlayan cruisercıların büyük çoğunluğunun ilk tercihi olacak.

Thracian, ATAdamZU ve Xantiph bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ssates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gv250 yerine Gv300

http://www.zigcdn.com/media/content/...-m_720x540.jpg

http://www.zigwheels.com/news-featur...cruiser/23656/

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:03 ----------

http://forum.maxabout.com/uploads/de...e2df0cad1f.jpg
    Şu vergi dilimini 500 cc ye çekselerde bu tarz 300-400 cc aletler Türkiye'de ucuzlasa yaygınlaşsa.Şahsen benim çok hoşuma gitti.GV 250 ile Egsoz aynı şasi yapısı benziyor ama genel olarak tasarıma bayıldım.

Motosikleti
    Hyosung GV250 EFI
    Motor sabahları çalışırken zorlanıyor. Soğuklarda bu normalmidir? Çözümü var mıdır?

Mükemmel ötesi olmus bence. Fiyat ne olurki acaba gelirmi buraya. Yurtdısı satıs fiyatı gv 250 ile aynı tutulmus ama vergi binecek.

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Merhaba arkadaşlar. Motosikleti genelde uzun yol ve geziler için kullandığım için çok sevmeme rağmen racing motosikletime veda edeceğim. 250 CC de Cruiser olarak ülkemizde Çin markaları hariç sadece Hyosung GV250 var. (Satışı devam eden)Kendimde bir Hyosung GT250R kullanıcısı olarak kalitesini bildiğim için bu motorla ciddi olarak ilgilenmekteyim. Fakat çevremde bu motoru deneyebileceğim kimse yok. Almaya şehir dışına gideceğim. Boyum 1,66 ve 70 kg ebatlarında biri olarak bu motor üzerinde sırıtırmıyım ve malum pegler biraz önde ayaklarım yetişir mi veya konforsuz olur mu?
    Özellikle benim boyumdaki arkadaşların durumu nedir?

Samsun ve civarında motorunu satmayı düşünen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.

Saygılar..

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı anotherbrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. Motosikleti genelde uzun yol ve geziler için kullandığım için çok sevmeme rağmen racing motosikletime veda edeceğim. 250 CC de Cruiser olarak ülkemizde Çin markaları hariç sadece Hyosung GV250 var. (Satışı devam eden)Kendimde bir Hyosung GT250R kullanıcısı olarak kalitesini bildiğim için bu motorla ciddi olarak ilgilenmekteyim. Fakat çevremde bu motoru deneyebileceğim kimse yok. Almaya şehir dışına gideceğim. Boyum 1,66 ve 70 kg ebatlarında biri olarak bu motor üzerinde sırıtırmıyım ve malum pegler biraz önde ayaklarım yetişir mi veya konforsuz olur mu?
    Özellikle benim boyumdaki arkadaşların durumu nedir?

Samsun ve civarında motorunu satmayı düşünen arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.

Saygılar..
    motor sizin boyunuza çok uygun olacaktır. ayaklarınız yere rahatça basacak ve peglere dizlerinin hafif kırık şekilde uzatacaksınız. gayet konforludur, tek sıkıntınız rüzgar olur oda büyükçe bir cam takılarak sıfıra indirelebilir sizin boyunuzda.

yaklaşık olarak nasıl görünüceğinizi merak ediyorsanız http://cycle-ergo.com/ sitesinden gv 250 yi bulup boyunuzu ve bacak boyunuzu girerseniz görebilirsiniz..

racingten sonra cruisere ayak uydurmak için biraz zamana ihtiyacınız olacaktır. ayaklarınız öne uzatılmış şekilde motor kullanmak biraz değişiktir gidonda aynı şekilde..
    anotherbrick, ssates, siyahus ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Arkadaşlar bu motosiklet için ne dersiniz?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36359219/detay
    Motoru tanıyan bilen varmı. Fiyatta biraz daha pazarlık yapıp almayı düşünüyorum.
    Nelere dikkat etmeliyim

Motosikleti
    Hyosung GV250 EFI
    Ben olsam pazarlık yapmaya çalışıp motordan olmazdım motor tertemiz yepyeni sorunu da yoksa fiyatı çok makul

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Zaten adam 8.500'e bırakacak. Daha ne pazarlığı. Fiyat son yazmış. Sıfır ve aksesuarsız hali 12.500 TL. Fiyatı gayet normal, abartıp da karşı tarafı usandırmayın bence. 12.000'e sattığım motora 5.000 TL'den kapı açıp 7.500'e bağlamaya çalışan tipler vardı. Az daha katil oluyordum.

Bunun haricinde servis kayıtlarını isteyin, gidişinde bir yöne çekme var mı dikkat edin, tek marşta çalışıyor mu ve çalıştıktan sonra rölantideyken stop ediyor mu bakın, egzantrikten uğultu geliyor mu, rölantide öksürme ve devir değişikliği oluyor mu bunlara dikkat edin. Yatıp kalkmış olması çok sorun değil eğer motor bloğunda hasar yoksa. Ufak tefek çizikleri de dert etmeyin. Taş sıçrar, toz çizer, araba dokunur mutlaka bir şey olur.

Şimdiden hayırlı olsun.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu motosiklet için ne dersiniz?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...36359219/detay
    Motoru tanıyan bilen varmı. Fiyatta biraz daha pazarlık yapıp almayı düşünüyorum.
    Nelere dikkat etmeliyim
    2013 model bu motosikletten ucuz tek bir tane motosiklet var o da 20.000 km de.Üstündeki aksesuarlar ve kmsi göz önünde bulundurulduğunda fiyatı gayet iyi bence.Sembolik bir pazarlık yap ama bence şansını çok zorlama derim.Şahsen bende aynı model aynı km de aksesuarsızı var,şu anda satmayı düşünsem 8500 TL den bir kuruş aşağıya vermem.Bu arkadaşda sağlam aksesuar da var.Motorda ciddi bir sorun yoksa kaçırma derim.
    Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.

Motosikleti
    En son 8750 diyor ama 8500 almaya çalışacağım. Depoda küçük bir ezik farda bir iz var. Ankarada bildiğiniz expertiz hizmeti veren bir Hyosung servisi var mı?

Motosikleti
    NC 700 X
    En son 8750 diyor ama 8500 almaya çalışacağım. Depoda küçük bir ezik farda bir iz var. Ankarada bildiğiniz expertiz hizmeti veren bir Hyosung servisi var mı?
    Bende geçen sene Ankaradan aldım. O zaman 4x4 motor vardı servis olarak expertiz yaptırılabilecek. Ama sonra motoru görünce vazgeçmiştim. Düşündüğümden daha temiz çıktı. Fiyatıda uygun bence. Benim motorumda aynı özelliklerde yazın 9500 teklif ettiler şimdi 8700 vermiyorlar. Canları sağolsun yaza 10000 e almaya uğraşırlar.

ATAdamZU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ledow 250 / 2013 gv 250 efi
    bu gv 300 ü fuarda görürmüyüz acaba sürekli kafamı karıştırıyo bu makineler ya :D

Hüseyingv250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçen sene Ankaradan aldım. O zaman 4x4 motor vardı servis olarak expertiz yaptırılabilecek. Ama sonra motoru görünce vazgeçmiştim. Düşündüğümden daha temiz çıktı. Fiyatıda uygun bence. Benim motorumda aynı özelliklerde yazın 9500 teklif ettiler şimdi 8700 vermiyorlar. Canları sağolsun yaza 10000 e almaya uğraşırlar.
    Hocam ben şunu bilir şunu söylerim.Malın iyisi iyi para.Et ucuz olsun yahni kaliteli...Öyle bişey yok.Allah satanada alanada iyi kişiler çıkartsın karşısına.
    Arenli bunu beğendi.
    HK-GV250İ

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Hüseyingv250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam ben şunu bilir şunu söylerim.Malın iyisi iyi para.Et ucuz olsun yahni kaliteli...Öyle bişey yok.Allah satanada alanada iyi kişiler çıkartsın karşısına.
    Amin. Çok doğru yazmışsın. Zaten şeytan satma ikinci motor olarak kalsın diyor. Ama yükseltmeye heves ettim. Bundan da gerçekten çok memnunum. Çok kararsız kaldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Alıntı ATAdamZU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gv 300 ü fuarda görürmüyüz acaba sürekli kafamı karıştırıyo bu makineler ya :D
    Eğer imkanın varsa bu motordan almanı tavsiye ederim. Ben satılığa çıkardım ama hiç satasım yok. İlk aldığımda tamirci birisi bu motorlar 500 lük 600 lük makineleri aratmaz demişti. Gerçekten de aratmıyor. 120 kmh hızla giderken elinizin altında açabileceğiniz gazınız oluyor hala.

Motosikleti
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amin. Çok doğru yazmışsın. Zaten şeytan satma ikinci motor olarak kalsın diyor. Ama yükseltmeye heves ettim. Bundan da gerçekten çok memnunum. Çok kararsız kaldım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:11 ----------

Eğer imkanın varsa bu motordan almanı tavsiye ederim. Ben satılığa çıkardım ama hiç satasım yok. İlk aldığımda tamirci birisi bu motorlar 500 lük 600 lük makineleri aratmaz demişti. Gerçekten de aratmıyor. 120 kmh hızla giderken elinizin altında açabileceğiniz gazınız oluyor hala.
    şubat mart gibi alacağım tam kesinleştirdim derken modeli bu gv 300 starbold a benzemesi sebebiyle hayalimde ayrıca dikkatimi çekti fuarda gelirse ülkeye görürsek bakalım düşünücem gv 250 kaba ve klasik geliyor bana biraz daha sportcruiser seviyorum

Hüseyingv250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı ATAdamZU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şubat mart gibi alacağım tam kesinleştirdim derken modeli bu gv 300 starbold a benzemesi sebebiyle hayalimde ayrıca dikkatimi çekti fuarda gelirse ülkeye görürsek bakalım düşünücem gv 250 kaba ve klasik geliyor bana biraz daha sportcruiser seviyorum
    Tahminim 15000tl den aşağı Türkiye'de satışı olmaz.
    HK-GV250İ

Motosikleti
    Alıntı Hüseyingv250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahminim 15000tl den aşağı Türkiye'de satışı olmaz.
    gelsin de ekipman hazır gibi bişey onuda hallederiz tabi nette henüz ilgili bi haber bulamadım sadece buradaki fotoğraflar mevcut nettede fuara bakalım görürsek fuardan bile almam mümkün

Motosikleti
    Hyosung GV250 EFI
    açıkçası gv300 e 15 bin vericeme 20 ye mt 7 alırım

Motosikleti
    Alıntı mkarahasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkçası gv300 e 15 bin vericeme 20 ye mt 7 alırım
    zevk renk gerçi şu dediğinde haklısın ona 15 veya üstü verene kadar 250 al bişey onu kenara koy ilerde xv 950 al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler