Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Levent ne diyosun kemerburgaz güzel olmaz mı =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    İyi olur aslında baya oldu gitmeyeli.bu hafta olmaz ama hafta yağmursuz herhangi bir pazar olabilir.katilirim ben

sorunlu17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Şileyede gelin tanışalım ben dönücem yakında

Arkadaşlar herkese merhaba,

Hyosung ana bayiliğini istanbul motor almış. Kızıltoprak'taki servisleri hakkında fikir sahibi olanlar varmı ? Bakımlar için götürsek çok para alırlarmı (garantili motor) ayrıca motorlardaki problemlerle iyi ilgileniyorlarmı ? Fikir sahibi birisi yardımcı olursa sevinirim

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı a.hakki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese merhaba,

Hyosung ana bayiliğini istanbul motor almış. Kızıltoprak'taki servisleri hakkında fikir sahibi olanlar varmı ? Bakımlar için götürsek çok para alırlarmı (garantili motor) ayrıca motorlardaki problemlerle iyi ilgileniyorlarmı ? Fikir sahibi birisi yardımcı olursa sevinirim
    Bu cumartesi oraya uğrayacağım. Gözlemlerimi yazarım.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı sorgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam

Motosikletimde bulunan fairing'i satıyorum, henüz sahibinden'e eklemedim fiyatı 200 TL'dir. Almak için özelden mesaj atmanızı rica ederim, resimleri şimdilik yükleyemedim ama çiziği kırığı yoktur, forumda siyah mavi çizgili gv250 üzerinde duran fairingtir..
    Fairing'i motorla birlikte kaça satıyorsun dostum ?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Fairing dün satıldı, motor hep kalacak =) levent bu arada kemerburgazı listeye aldım=)

Motosikleti
    Artık Yok...
    hayırlı olsun

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Fairing dün satıldı, motor hep kalacak =) levent bu arada kemerburgazı listeye aldım=)
    Hayırlı olsun , ben de hep kalsın istiyorum da hala bulamadım karbüratörlü. En sonun da gidip 2012 model alacağım..

mv400 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Selamlar arkadaşlar. Sonunda maddi sebeplerden de ötürü hyosung 250 alacağım gibi görünüyor. Bütçem maks 6bin TL Bu fiyatlarda 5 tane ilan var, benden önce bu ilanlardaki motorları görmüş olan var mıdır acaba?

Biri bu (6000 TL) (plakayı niye gizlerler anlamadım)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...09939767/detay

Diğeri Eskişehirden
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...11097995/detay

Diğeri de bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95298774/detay

Görüşeceğim bu ilanların sahipleriyle, fakat belki bilen görüşmüş olan vardır diye önce sizlere bir danışmak istedim.

HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı mv400 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar. Sonunda maddi sebeplerden de ötürü hyosung 250 alacağım gibi görünüyor. Bütçem maks 6bin TL Bu fiyatlarda 5 tane ilan var, benden önce bu ilanlardaki motorları görmüş olan var mıdır acaba?

Diğeri Eskişehirden

Diğeri de bu

Görüşeceğim bu ilanların sahipleriyle, fakat belki bilen görüşmüş olan vardır diye önce sizlere bir danışmak istedim.
    3. paylaştığınız linkteki motoru ve sahibini tanıyorum. Bire bir kendisiyle çok muhabbetimiz yok ancak 80 Kalibre'nin eski davulcusudur (bizim müzik ortamlarından tanışıyoruz yani) ve motoruna iyi bakmaktadır. Bu ilana güvenebilirsiniz. Kendisi de çok iyi bir insandır. Diğer ilanlardaki motosikletler daha temiz ama bunun kadar bakımlı mı bilemem.
    mv400 bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı mv400 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Diğeri Eskişehirden

Diğeri de bu

ilk ilandaki motora 5.500 liradan fazla vermeyin, bana temiz gözüktü. iyi bakılmışsa 44 bin km çok değildir.

diğerlerine bişey demiyorum ancak ikinci ilanı eleyin bence
    mv400 bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Fairing i ben aldım bu vasıtayla Cengiz ustayla da tanışma fırsatı buldum şimdiye kadar takılan 4. cam kimse bu kadar özenmemişti. Bakım işim düşerse ona gideceğim.

Gayet güzel oldu teşekkürler bu arada.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Günaydınlar. Öncelikle cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim.

İlk ilandaki motoru görmek için çarşamba günü İstanbul'da olacağım. Yetkili servise götürüp baktırırım diye düşünüyorum. Şişli'de iki servis var. İlandaki yere en yakın olan servis Motoser olarak görünmekte. Önerilere de açığım. Planım sabah baktırıp, eğer sıkıntısı dedikleri gibi yoksa işlemleri öğleye kadar tamamlayıp motorla Kütahya'ya dönmek.

Bilhassa bujiler, akü, statör durumu, buji pipoları (önceki sayfalarda okuduklarımdan yola çıkarak), debriyaj, gaz, fren telleri, zincir durumu, frenler, yağ kaçağı vb var mı diye kontrol ettirmeyi düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:42 ----------

bir de Heybe masrafım olacak, motor koruma masrafım olacak. Gerçi heybe pek o kadar elzem değil şimdilik ama, motorda koruma demirinin olmaması tuhafıma gitti. Özel yaptırmam gerekecek sanırım çünkü bazı koruma demirleri motoru yatırdığımda sürtecek gibi görünüyor gözüme. Tavsiyesi olan var mı? Ne kadara gelir?

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Arkadaşlar merhaba valla forum 1117 sayfa olmuş okumaya üşendim sondan geri doğru gidiyorum bakalım :D
    Bu aralar motor bakıyorum listemde gv250 ve regal raptor daytona var ikisinden birini alıcam bütçem regal için 7000 , hyosung için 8000 sizinde görüşlerinizi almak istedim. 8000 civarına 2010 model falan var en yüksek ve çoğuda 30-40 bin km yapmış sizce almalımıyım ? bütün birikimimi buna vericem bir arıza falan çıkarırsa belimi büker diye korkuyorum açıkçası :D

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba valla forum 1117 sayfa olmuş okumaya üşendim sondan geri doğru gidiyorum bakalım :D
    Bu aralar motor bakıyorum listemde gv250 ve regal raptor daytona var ikisinden birini alıcam bütçem regal için 7000 , hyosung için 8000 sizinde görüşlerinizi almak istedim. 8000 civarına 2010 model falan var en yüksek ve çoğuda 30-40 bin km yapmış sizce almalımıyım ? bütün birikimimi buna vericem bir arıza falan çıkarırsa belimi büker diye korkuyorum açıkçası :D

karbüratörlüye bak o zaman dostum enjeksiyonluları da güzel ama o tip sıkışık bütçedeysen enjeksiyon arızası incir ağacı dikebilir.

Motosikleti
    Honda Shadow VT750
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cruiser tarzı bakıyorsanız Regal Raptoru bence eleyin. Bahsettiğiniz bütçe ile hepsini harcamadan da karbürratörlü alabilirsiniz. Tavsiyem tanısanız dahi alacağınız motoru yetkili serviste ya da o motoru tanıyan ustaya detaylı baktırmanız. Böylece belinizi bükecek bir sürprizle aldıktan sonra karşılaşma ihtimaliniz baya bir azalır bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:33 ----------

Ayrıca 1099. sayfada nelere dikkat etmenizle ilgili değerli bilgiler mevcut
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...ligi-1099.html
    Levent E. bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Alıntı reason667 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fairing i ben aldım bu vasıtayla Cengiz ustayla da tanışma fırsatı buldum şimdiye kadar takılan 4. cam kimse bu kadar özenmemişti. Bakım işim düşerse ona gideceğim.

Gayet güzel oldu teşekkürler bu arada.
    Güle güle kullan kardeşim, tekerin hep düz bassın. Cengiz de iyidir, işini iyi yapar ( günündeyse ) =)

Motosikleti
    honda shadow vt 750 c
    ben de bugün itibarıyla gv 250 sahibi oldum arkadaşlar.izmit onaran motordan tuna onaran a ilgi alakasından dolayı teşekkürler forumu takip ediyorsa.
    computeus bunu beğendi.

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    selam dostlar..

Uc gundur arazideyim kampta. Yarin ogleden sonra donus yapacagim musait olunca resimleri yukleyecegim
    ogzcngdk bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler