Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı dadaş-bb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli arkadaşlar herkese merhabalar,

GV250 hakkında özet olarak eksilerini ve artılarını yazarmısınız ?

Hangi yılda üretilenler sorunlu sorunsuz gibi veya tüyolarınız nelerdir ?

Normal de enduro uzun yol tarzı düşünüyorum fakat chopper tarzı motorlara da gönlüm kayıyor kafam karışık bu aralar

Aşağıdaki bağlantıda ki motor hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95071725/detay

Teşekkürler.
    Bi arkadaşım sahibini tanıyor. Temiz motor olduğunu duymuştum. Hatta almaya niyetlendim ama şimdiki motorum kısmetmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Piyasada düzgün motosiklet bulmak zor elbet uğraştıracak seni sağı solu ile. Alım gücün iyi ise sorunsuz 2014 model al derim ama o renkler nedir yahu kromları gitmiş depo rengi bi garip. Neyse beğenen elbet çıkar tabiki..

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Merhabalar, gv250 almaya niyetlendim fakat İzmir'de ilan bulamadım 2012 model sonrası. Genel olarak başka şehirlerde,atıyorum İstanbuldan almaya kalktığımda onu ordan İzmir'e nasıl getirtebilirim? Tecrübem fazla olmadığından uzun yola çıkmak istemiyorum. Son olarak bana motor bulmakta yardımcı olabilecek olan varsa çok memnun olurum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Otobüsle götürenler var bildigim kadarıyla,ya da kargoyla olur,bazıları ambar kamyonlarından bos olan bir tane ayarlayıp mevcut yükün kenarına ativeriyorlar ama tanıdığın olması lazım ayarlaman icin..hic olmadı gelir motoru alırsın uzerine,donuste seni izmire kadar götürürüz ama onda da iki motor gitmek lazım o da tuzlu olur
    En uygunu otobus sanırım

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Aynen dediklerinizi not aldım araştırmaya başlıyorum, almaya gelince zaten her şeyi ayarlar gerekirse kamyon arkasında yolculuk yaparım :D yeter ki işlerimi halledebileyim

isfa67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı cool-breeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, gv250 almaya niyetlendim fakat İzmir'de ilan bulamadım 2012 model sonrası. Genel olarak başka şehirlerde,atıyorum İstanbuldan almaya kalktığımda onu ordan İzmir'e nasıl getirtebilirim? Tecrübem fazla olmadığından uzun yola çıkmak istemiyorum. Son olarak bana motor bulmakta yardımcı olabilecek olan varsa çok memnun olurum. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
    bende cesaret edememiştim ankaradan zonguldağa otobüslerde almadı.bende bi caravelle buldum çevremden koltuklarını söküp gidip alıp geldim.
    2007 GV 250 SATILDI
    2008 DRAGSTAR 650

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı isfa67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cesaret edememiştim ankaradan zonguldağa otobüslerde almadı.bende bi caravelle buldum çevremden koltuklarını söküp gidip alıp geldim.
    Aslında mantıklıymış bunu da ekledim seçeneklerime

Motosikleti
    NC 700 X
    Bende Ankaradan Doblonun koltuklarını sökerek Gebzeye getirmiştim. Dobloya biraz zor sığıyor ama sığıyor.

Motosikleti
    Artık Yok...
    herhangi bir minübüs yada kamyonet kapalı yada açık kasa ile rahat götürürsün.. 2 günlük kiralasan en fazla 50-70 tl arası bir şey verirsin kiralamasına..

Motosikleti
    Yamaha Nmax 125
    Arkadaşlar merhaba ,

Motorun jant'larını değiştirmek istersek nerden bulabiliriz tavsiye edebileceğiniz bir internet sitesi varmıdır.

Motosikleti
    Artık Yok...
    asyamotorun ghost 350 modelindeki jantlar çok güzel aynımotor sanırım regal de daytona idi aynı motor zaten onların jantları çok güzel ama gv ye uyarmı bilmiyorum.

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    sinyal lambalarının yandığını gösteren lamba nasıl değiştiriliyor yapan var mı benim bi tanesi yanmıyor.

Yardım lütfen

Merhaba arkadaşlar.

Gücüm yettiğince sayfaları birçoğunu okudum ama farklı bir konuda yardıma ihtiyacım var.

fazla bir bütçem olmadığı için karburatörlü bir gv250 almak istiyorum. Sizlere sorum malum bu tip araçların KM leri yüksek, yaşları yüksek. 40000 km üzeri gv250 sizce alınır mı ? Alsam bana çok sorun çıkarır mı? 2 tane düşündüğüm makina var linkleri aşağıda. Yardım edebilir misiniz rica etsem.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7441931/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8435907/detay/

Motosikleti
    DRAGSTAR 650
    Alıntı orkun7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Gücüm yettiğince sayfaları birçoğunu okudum ama farklı bir konuda yardıma ihtiyacım var.

fazla bir bütçem olmadığı için karburatörlü bir gv250 almak istiyorum. Sizlere sorum malum bu tip araçların KM leri yüksek, yaşları yüksek. 40000 km üzeri gv250 sizce alınır mı ? Alsam bana çok sorun çıkarır mı? 2 tane düşündüğüm makina var linkleri aşağıda. Yardım edebilir misiniz rica etsem.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7441931/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8435907/detay/
    Ben olsam ikinci motoru alırım km ye çok bakmam belli bir süre sonra zaten yetmiyecek 250 lik.
    2007 GV 250 SATILDI
    2008 DRAGSTAR 650

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Gvlerde kmde o kadarda önemli değil kullanılışına yatıp kalkmaları mutlaka vardır, onların büyüklüğüne bakman, baktırman yeterli. İyi bir usta mutlaka almadan baksın onay verirse al çokta sorun çıkartan makineler değil ama ustaya detaylıca mutlaka baktır

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    KORUMA DEMİRİ ARYAN ARKADAŞLAR KROMDAN MAMUL 2 Cİ PARTİ KORUMA DEMİRLERİ İMAL EDİLDİ AZ SAYIDA MEVCUT İHTİYACI OLAN ARASIN LÜTFEN YARDIMCI OLALIM 5322124353

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    43000 km de saat gibi hayatına devam ediyor 2005 model GV 250m.

40000 km yaklaşık 24000 mil civarı eder yabancı forumlarda 25000 mil çok mu diye sorarsan adama dönüp dönüp gülerler.Yaşanmıştır.

ayberk16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nice 40 binlere diyelim o halde maşallah bende istiyorum bi gv 250 bakalım

Motosikleti
    Hyosung GV650
    arkadaşlar benim gv250'de şöyle bir sorun var. motoru çalıştırıyorum birşey yok şöyle bir 10-15 dk ilerleyip ışıklara gelince durduğumda devir göstergesi 1500-2000 devir arası oynayıp duruyor ve stop ediyor. tekrar çalıştırıyorum ilk başta yine birşey yok yine ilerledikten sonra aynı sorun (boştada aynısını yapıyor vitestede) yakın zamanda bakımını yaptırmıştım yetkili servisinde keza bunun için bugünde götürdüm nedir ne değildir diye ama adamlar anlamıyor (izmir aliağa civarında 1 tane servis var) hava filtresini filan bir temizlettim yine olmadı. böyle bir sıkıntı yaşayan varmı?

bu arada motor 2014 model enjeksiyonlu.

rebelrider67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar herkes bu motoru öneriyor bu motoru tavsiye ediyor bütçemi zorlayarak 10bin tlye yaklaşabiliyorum ama Zonguldak'ta yaşıyorum Zonguldak'ta bu motosikleti kullanan yok sanırım 2.el almaya kalkışsam da başka şehirlere gitmem gerekecek bana bi tavsiye verin veya bu tarzda farklı bir motosiklet tavsiyesine de açığım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler