Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Biz actık daha once yakın sayfalarda fotograf görürsün ama servis kitabından yardim alman iyi olur,millerin uzerindeki işaretlere falan dikkat et yerlerini karıştırma,sente ayarını da kitapçığa gore yap ihmal etme.
    Bir de sunu sorayım;kollarda boşluk olabilir buyuk ihtimal,sen hangi şikayetten dolayı silindirleri sokeceksin?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Sorgut isimli arkadaşın motoru görünce gv250 aşkım yeniden tutuştu Levent abi
    Çok güzel olmuş, Allah kaza bela vermesin..

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Çok teşekkürler kim derki bu motor 2006 model 51000'de olan bir motosiklet =)

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Boya konusunda uzman oldu arkadas.hatta macun ve zımpara konusunda uzerine yok
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı isfa67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işaretli yerdeki vidayı söküp biraz serbest bırakıyoruz doğru anladım sanırım.Bu arada benim sorunum debriyajımın en yukarıda kavraması.çok teşekkür ederim.bu arada sis lambalarım geldi şimdi geriye sizi takip kaldı paylaşımlarınızı bekliyorum.
    evet yukarda kavrama konusunda dediğim gibi olucak, ama dediğim gibi bu en son bakıcağınız şey ayar vidasını sonuna kadar kapattığınız halde yukarda kavrıyorsa buraya bakın. sis farlarınıda yakında paylaşıcam ama elektrik tesisatı konusunda yardımım dokunmaz hiç anlamadığım için bende oto elektrikçide bağlatmıştım
    isfa67 bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Levent abi, tabi bir daha yap desen yaparmıyım orası mechul, çok yorucu be =) adamlar 600 liraya gv boyuyor bas parayı yapsın usta

Motosikleti
    Alıntı sorgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Levent abi, tabi bir daha yap desen yaparmıyım orası mechul, çok yorucu be =) adamlar 600 liraya gv boyuyor bas parayı yapsın usta
    Millet sorduğunda ''ben yaptım'' demenin zevkini hiç bir şey tutmaz ..Cbr 125 ile alıştım aralardan kaçmaya, satışa koydum geçenlerde,Hyosung GT250 Comet alıp 5-10 yıl belki daha fazla kullanmayı düşünüyorum. Ama önce lastikleri değiştireceğim sonra kendim mat siyaha yapıcam.Macun ve zımpara konusun da engin bilgine danışacağım

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Parçayı berbat etmezsen macun ve zimparaya gerek kalmıyor zaten

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Zımpara şart, düz ve boyanın tutunması için iyi zımpara yapmak lazım ama macun işi tamamiyle tamirat işi. Bozuk alanları ( derin çizik, kırık, oyuk ) kapatmaya yarayan bir işlem. Kaldı ki macun sonrası zımpara çok pis bir işlem hertaraf toz oluyor ) birde mutlaka kapalı alanda boyayın hiç rüzgar olmasın aydınlatmada güzel beyaz ışık olursa detayları daha rahat görebilirsin. ( nereye ne kadar boya attığını falan.. )

Motosikleti
    Alıntı sorgut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zımpara şart, düz ve boyanın tutunması için iyi zımpara yapmak lazım ama macun işi tamamiyle tamirat işi. Bozuk alanları ( derin çizik, kırık, oyuk ) kapatmaya yarayan bir işlem. Kaldı ki macun sonrası zımpara çok pis bir işlem hertaraf toz oluyor ) birde mutlaka kapalı alanda boyayın hiç rüzgar olmasın aydınlatmada güzel beyaz ışık olursa detayları daha rahat görebilirsin. ( nereye ne kadar boya attığını falan.. )
    600 tl mi demiştin

Motosikleti
    Honda Nc700x
    En temizi abi =) yap kurtul =)
    Sam@ bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Desen vermek de mümkün mü?
    Misal yılan derisi deseni yapsak cok mu zor olur?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Hahahaaa en kolayı o. Plastik yüzeylere boya sökücü sıkıyorsunuz 15 dakika sonra yılan derisi motifi hazır. Birazda zımpara ile çok düzgün desenler çıkabilir =)

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Plastidip kisadevre yaptiriyor diyorlar,buna ne dersin?

Motosikleti
    Honda Nc700x
    yapar =) kabloların şaseye değdiği yere akrilik boya sürdünmü hiç bi şeyi kalmaz =) =)

dadaş-bb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    'ni Sattı. Arayışlarda
    Değerli arkadaşlar herkese merhabalar,

GV250 hakkında özet olarak eksilerini ve artılarını yazarmısınız ?

Hangi yılda üretilenler sorunlu sorunsuz gibi veya tüyolarınız nelerdir ?

Normal de enduro uzun yol tarzı düşünüyorum fakat chopper tarzı motorlara da gönlüm kayıyor kafam karışık bu aralar

Aşağıdaki bağlantıda ki motor hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95071725/detay

Teşekkürler.
    BİZ; KANINI VE CANINI BU VATAN İÇİN FEDA EDENLER VE GÖZÜ YAŞLI ANALAR İÇİN SAVAŞIRIZ...!

"AKINCILAR..."

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    valla benimki 100 kmde 4 lt yakıyor...
    dadaş-bb bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Hocam motosiklet sorunsuz ancak kullanıcıda sorun varsa motorda nemalanıyor illaki. Çok eski modellere bakıyorsan benim gibi 2006 falan, biraz uğraşman değiştirmen gereken şeyler elbet olacaktır ama 2010 ve üzeri güzel bakımlı gvler'de öyle fazlada sorun çıkmaz, sen yinede adam gibi bi ustaya baktırmadan alma tabi. Eksileri olarakta ben bi şey bulamıyorum illaki levent bulmuştur bi şeyler o daha iyi açıklar artılarınıda kullandıkça görürsün, kullanıcısını fazla üzmeyen makinedir BENCE =)
    dadaş-bb bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ne kadar elektronik parca varsa o kadar nazlaniyor araçlar,arabalarda bile tanık oluyoruz bu durumlara.
    Motor olarak uzun ömürlü ve sorunsuz diyebilirim rahatlıkla.yalniz onceki sayfaları biraz karıştırıp motoru tanımak lazım dostum,kafandaki chopper tanımına uygun olmayabilir.daha cok naked gibi bir kullanım tarzı var..
    Bu arada ilanda gördükçe tekrarlıyorum 198705295 numaralı ilandaki Gvnin eski sahibi cok yakın bir arkadaşımız geçirdiği kaza sonrasında sigorta şirketinden 8500tl alıp(kasko bedeli idi)motoru sigorta şirketine sattı,onlarda birilerine.pert kaydı olmadıgını görüyoruz ama buyuk kaza yapmış ve her yeri makyaj olan bir motoru cok temiz diye satmaları resmen müşteriyi enayi yerine koymak oluyor uzak durun..
    dadaş-bb ve Sam@ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Nc700x
    Ne zmandır satılmaya çalışılan hurda =) Ama depodaki desen güzel nerde acaba??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler