Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Çantaları araştırıyorum internette bulamadım, hadi bakalım inş motorla sorunsuz bir uzun yol hep istemiştim artık olacak galiba

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Videodaki motor on mumara olmuş... Haysıng...

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Evet bu motorlara çok yakışıyor o tarz kutu çantalar inş bulucam

Motosikleti
    hyosung gv250, 2012
    ARAŞTIRALIM BENİM ARKA ÇANTAYI BÖYLE BULSAM SÜPER OLUR SİSİBARDAN BİN KAT DAHA İYİ ARKA SIRT DAYAMA. OFFF OFFFFFF

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Yak bi sigara hacı
    drfettah ve anest06 bunu beğendiler.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar profilimde de yazdığı gibi Bursa-Karacabey ikamet ediyorum.Bursa da yada çevre illerde bizim motosikletler için koruma demiri imal eden bir yer varmı?İstanbul Metal Sanatları Atölyesi'nden kargo ile getirtmeye kalksam bana kaça patlar?Bunların dışında da koruma demiri için her türlü tavsiyeye açığım.

johnny bravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir forumu takip ediyorum ve sonunda bir gv250 sahibi olarak aranızdayım.
    UNdocab, blackarca ve anest06 bunu beğendiler.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı drfettah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BUGÜN YEŞİLYURT kanuniye 1000 km bakımına gittim. yağ yağ filtresi bujiler değiltirildi zincir vesaire eklem yerleri yağlandı. toplam fiyat 116 tl. yağ olarak garanti kapsamı için shell advance 15w50 ultra diye bir yağ var o koyuldu. israrla power1 götürmüştüm onu koyarsak garantiden çıkarırız dediler. 10w40 yazıyor kitapçıkta. amaaaan...
    Yeşilyurt motoru beğenirim iyi bir firmadır.
    Bujilerin değişmesi tuhaf olmuş.Kitapçığa göre 8 binde değişmesi gerekiyor fakat bir sorun gördülerse bilmiyorum.
    Kanuni illa ki shell yağ koyduruyor. Bazı servisler yağa ses etmesede bazıları ediyor.Zamanla samimi oldukça yağa sıkıntı çıkarmazlar diye düşünüyorum.

Yağın tek değeri yok 0-30 / 10-40/ 15-50 yağları olabilir.
    İklim ve sıcaklığa göre değişir. Yaza girdiğimiz için 15-50 koymuşlar. İyi olmuş

Alıntı johnny bravo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir forumu takip ediyorum ve sonunda bir gv250 sahibi olarak aranızdayım.
    Hayırlı olsun 3-5 resim atın ama dime ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:01 ----------

Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar profilimde de yazdığı gibi Bursa-Karacabey ikamet ediyorum.Bursa da yada çevre illerde bizim motosikletler için koruma demiri imal eden bir yer varmı?İstanbul Metal Sanatları Atölyesi'nden kargo ile getirtmeye kalksam bana kaça patlar?Bunların dışında da koruma demiri için her türlü tavsiyeye açığım.
    Hazır yapılmışı varsa kargo çok para tutmaz en fazla 30-40.

Eğer kafası çalışan,temiz iş yapabilecek demirci varsa siz de yaptırabilirsiniz. En nihayetinde demir
    ver gazı... ver çoşkuyu

johnny bravo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun 3-5 resim atın ama dime ;)[COLOR="Silver"
    Aynen hocam doğru söyluyorsun en kısa vakitte resim atacağım.
    Sınırlarını ileri sürdükçe sınırlanmış olursun .

SAKIN!

Motosikleti
    gv 250
    SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BEN AYDINDA OTURUYORUM
    DAHA ÖNCEDEN BURADAN DERDİMİ YAZDIM SAĞOLSUN ARKADAŞLAR FALAN YARDIMCI OLDU LEVENT.E HATIRLAR BELKİ MOTORUMDA VURDURMADAN DOLAYI YÜKSEK DEVİR ÇALIŞMA SORUNUM VARDI SAOLSUN KAYALAR MOTORDAN Bİ ARKADAŞIMIZ SİTE ÜZERİNDEN BU KONUDA YARDIMCI OLDU İRTİBATA GEÇTİK VE BEN MOTORUMUN BEYNİNİ KAYALAR MOTORDAN SERKAN BEYE GÖNDERDİM. ARKADAŞIMIZ SAOLSUN YARDIMCI OLDU MOTORUN BEYNİNE FORMAT ATTI SORUN ÇÖZÜLDÜ FAKAT BİRTEK BU BEYİNİ BİRTANE GV 250 DE DENEYİP BANA KARGOYLA GÖNDERMESİ KALDI. 1 HAFTADIR KAYALAR MOTORA Bİ GV 250 UĞRARMI DİYE BEKLİYORUZ FAKAT ŞANS BU YA UĞRAYANDA YOK. BENİM SİZLERDEN RİCAM KAYALAR MOTORA UĞRAMA İMKANI OLAN, ORALARA YAKIN OLAN Bİ ARKADAŞIMIZIN GV 250 SİYLE BİRLİKTE UĞRAYIP BİZE YARDIMCI OLMASI. BEYNİN DENENMESİ 5 DK GİBİ KISA BİR SÜRE ALICAK. DENENCEK OLAN BEYİN 2008 VE 2010 YILLARI ARASINDA SENTEC MARKA. AYNI MODELLER İÇİNDE VE SENTEC BEYİNLİ Bİ MOTOR SAHİBİ ARKADAŞIMIZI BEKLİYORUZ. GELEBİLECEK OLAN ARKADAŞIMIZIN BURADAN BİZE CEVAP YAZMASINI ÖNEMLE RİCA EDERİM

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Benimki delphi kardesim

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki delphi kardesim
    bende şans yok zaten
    eğer motorumun beyni denenip gelebilirse egsoz yaptırmayı düşünüyorum nasıl olur? hazır satılan şöle tatlı bi sesle kükrücek egsoz bulunabilir mi?

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Tabi var ama yanında bir de shadow almak lazım,bizim matordan guzel ses çıkmıyor

Motosikleti
    gv 250
    ozaman biz kükreme kısmını değiştirelim
    hırlasa da yeter
    arkdaşlar bu arada halen daha a sınıfı rh pozitif sentec beyinli yakışıklı 2008-2010 arası gv250 aranmaktadır tek ricamız 5 dk lığına istanbul kayalar motora uğraması

helin126 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BEYAZ YBR 125 ESD
    Arkadaşlar selamlar,
    motosikletim satılıktır..

İlan numarası: 169530499
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69530499/detay

Motosikleti
    Hyosung Gv250
    Selamlar, gv250 motor arıyorum bu bir duyurudur :D
    helin126 ile görüştüm onu en sona bırakıyorum istanbul içinden olursa benim için daha iyi olur. Hyosung ilk defa kullanıcam güzel motorlarınıza talibim :D

Merhaba arkadaşlar,
    Öncelikle konu ve yazarlar çok güzel. Umarım zamanla ben de tecrübelenip sizin bana yardımcı olacağınız gibi yeni arkadaşlara yardımcı olurum
    1ay sonra ehliyetimi aldığımda 0km GV250 almaya karar verdim. İlk motorum olacak.
    Konunun başından itibaren aralardan sayfalar okumaya çalıştım, fakat 1067 sayfa okuyamadım tabiki O yüzden konuda bulamadığım bazı sorularım var.

1- bayi konusu: alır almaz koruma demiri yaptırmalı mıyım? 0 alıp çanta ve koruma demiri yaptırmak için öneriniz var mı? kayalar motor mesela?
    2- mont konusu: çok kısa bir araştırmayla hudson deri nin modeli gözüme çarptı: www.hudsonderi.com/?urun-182-2521-ROBOCOP-DERi-CEKET-MOTORSIKLET-MOTOSIKLET.html kullanan var mı? Başka öneriniz var mı?
    3- kask konusu: konuda kask olarak arattım fakat aramayı düzgün kullanamadım sanırım. Güvenlik için kapalı almak gerekecek. ileride hoparlör/kulaklık takılabilecek, kullanışlı, en önemlisi çok güvenli bir kask önerisi olan var mı? NOLAN N82 dendi, kullanan veya önerisi olan var mı?
    4- kasko/sigorta: aldığım yer halledecektir sanırım. kasko arabadaki gibi mi işliyor?

Şimdilik bu sorularıma yardımcı olursanız çok sevinirim,

Teşekkürler

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    withoutrules İstanbuldaki motorlarla bence zaman kaybetme. Ankaradakiler daha ucuz 2013 model istanbulda 10800 ( bu fiyattan satabileceğini nasıl inanmışsa motora iki ilan açmış) etiket fiyatı Ankarada 10000-9750

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ergul;koruma demirini taktirirsan iyi olur senin icin,kafan rahat olur.
    Kaskoyu her Sirket yapmıyor bildigim kadarıyla,sair Sigorta'da yapılıyordu hatırladığım tek o var.
    Bahsettigin ceketi kullanıyorum cidden cok iyi,her konuda,20 km saganak yedim uzun y

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:31 ----------

YOlda,hic su geçirmedi,deri kalınlığı da güvende hissettiriyor.
    Kask konusunda da ici cikartilabilen,gunes vizoru olan,bugu icin pinlock takilabilen bir kask almani tavsiye ederim,çeneden açılır olanlar da sehir ici yogun kullanıyorsan cok pratik olur

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Merhaba arkadaşlar 2005 bir gv 250 aldim 38000 de. Ruya gibi calisiyordu gecen 4 gun kullanmadim su anda 5000 devri geçmiyor ustunden atıyor neredeyse beni ama geçmiyor. Neden olabilir şu anda serviste?

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:17 ----------

Bujiler değişti duzelme yok elektrik gecen kablolarda birkac siyrik onarımı yapıldı değişiklik yok bugun karbüratör temizlenecek ancak ayaklık musuru ve cdi ile ilgili paylaşılanlar var ancak motor sanki tek silindirde gidiyor gibi 5000 gibi devire gelince rodeo atı gibi üzerinden atası var acaba birisi o 4 günlük beklemede bir kablosunu falan mı kesti anlamadım fikri olan varsa böyle bir şey yaşayan bilgi bekliyorum. Saygılarımla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler