Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar burgmanım satılmadığı için gv yi ilana koydum.
    Bu yaz binmek için almıştım fakat nakit ihtiyacı doğdu istemeyerekte olsa satmak zorundayım.
    İlan bir arkadaşın adına fakat motor benim .
    Ufak bir ikramım olucak .
    şuanda 7200 km de .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5978737/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv250
    selamlar herkeze adım ismail, bende yeni bir gv 250 kullanıcı adayı olarak aranızdayım bundan sonra , motoru çarşamba günü teslim alıcam kısmet olursa , aksesuar v.b konularda sonrasında yardımlarınızı beklerim , kabaca foruma göz attım ama malum 1000 sayfa üzeri olmuş bu arada ankarada bulunan arkadaşlarlada irtibata geçmek isterim , herkeze kolay gelsin saygılar.
    khayyam bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Güle güle kullan hayirli olsun kardesim
    anest06 bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv250
    teşekkür ederim , sağolun.

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan hayirli olsun kardesim

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı anest06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar herkeze adım ismail, bende yeni bir gv 250 kullanıcı adayı olarak aranızdayım bundan sonra , motoru çarşamba günü teslim alıcam kısmet olursa , aksesuar v.b konularda sonrasında yardımlarınızı beklerim , kabaca foruma göz attım ama malum 1000 sayfa üzeri olmuş bu arada ankarada bulunan arkadaşlarlada irtibata geçmek isterim , herkeze kolay gelsin saygılar.
    hayırlı olsun hocam resimleri atarsın
    anest06 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar burgmanım satılmadığı için gv yi ilana koydum.
    Bu yaz binmek için almıştım fakat nakit ihtiyacı doğdu istemeyerekte olsa satmak zorundayım.
    İlan bir arkadaşın adına fakat motor benim .
    Ufak bir ikramım olucak .
    şuanda 7200 km de .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5978737/detay/
    Motor alacak arkadaşlar daha dikkatli olun.
    Bu motoru geçen inceledim. Motorda herhangi bir sorun var mı bilemiyorum ama sahibi olan arkadaş sanki bişeyleri saklıyordu. Motorla kısa bir tur atmana bile izin vermiyor.Bunu biraz anlayabiliyorsun binim de geri gelmeme ihtimalin var. Motorun ikinci sahibiymiş evraklara bakıp kaçıncı ayda almış kaç km de almış, bakımları hangi servis de yapılmış zamanında mı yapılmış evraklara yansıyan değişen parçası varmı kağıtlardan bakıp görmek istiyorsun ama satıcı arkadaş sadece benim sözlerime inan kağıtlarla işin olmasın diyor. Büyük olasılıklada burgmanını da bü yüzden satamamıştır.

Motosikleti
    cawa
    Ati kardes seni kuruntularinla basbasa birakiyorun .
    Benim kim oldugumu ne oldugumu herkes bilir .
    Sana cevap yazmaya bile gerek duymam asli.da ama simdi beni tanimayanlar var yanlis tanirlar , fakat cepten yazamayacagim uzun uzun . Gerekirse daha sonra pc den yazarim .
    Sadece sunu diyim , benim gv 650 motorum senin gibi cok temiz cok durust cok efendi gorunen birisi tarafindan alici kiliginda calindi . Bulursun bi servis inceletirsin , daha ilk motorunu alicakmissin , daha neler olur neler gorursun .

Motorumda herhangi bir sekilde bi sorun olsa kalkip buraya yazmam , hatta beni taniyanlar bilir sorunu olan motorumun sorununu benim icime sinecek sekilde halletmeden satmamisimdir.

Hatta bircok motorumu ilan dahi vermeden tafsiye uzerine satmisimdir . Bu nedenle ilan la motor satma konusunda acemiligimden satamiyorum belkide ,

Ayrica karsindaki adama ithamda bulunmadan once bi olc tart bi bak bu necidir nasil biridir.
    Bir kiside ciksin bana yada bi tanifigima soyle kaxik attin desin , gelip seninde onunda elini opup ozur dileyecegim , tam yari yasimdasin ama o eli opucem burayada resmini koyucam .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:13 ----------

Bande bi oneride bulunim motor saticaklara , sizden ruhsatin resmini isteyenlere karsi dikkatli olun . Hatta ruhsati verirseniz mutlaka hemn geri alin . Benim.motorum calinirken adam oncesinde ruhsati inceleme bahanesi ike el cabukluguyla ruhsatida goturdu....

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:19 ----------

Bu arada ;
    Sen sozlerime inan evraklarla isin olmasin dedigimi hatirlsmiyorum .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Palaka numarası ve şasi numarası nı aldın . Servisi motoser olduğunuda söyledim. İstediğin herşeyi öğrenebilecek bilgiler elinde iken neden araştırıp sormadın ?
    StyLeOscaR bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv250
    eyvallah dostum , kısmet olursa çarşamba günü paylaşırım.

Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun hocam resimleri atarsın

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Atii sen bu yazıyı yazmadan önce perşembeyi cumaya bağlayan gece acayup nickli cok sevdiğim yine bu forum sayesinde tanıdığım en değer ve saygi duyduğum adamin evine gittim bana senden bahsetti ve benim ina verdiğim cevap ukalaca SENIN YAZDIKLARINI OKUYUP SANA GELIP ARTISLIK YAPMIŞ... oldu. Senin yaşın kadar motor alio satmış benim ve arkadaşlarimin motorlarina alim satim da yardim etmis bu adami tanimadan etmeden bile klavyedeb kotulemene izin vermem birader benim profil gecmisimi incele açtığım konularada bak benide tanı ama en çok kotuledigin adami tani. Napacan ruhsati ? Servia kagitlarini görmek iste anlayim da ruhsati Napacan alsan sanki çok anlican sahtemi gercekmi diye. Yaşını bilmem ama toy toy hareket etme utanma sonra...

sorunlu17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Öncelikle herkese selam anest güle güle kullan kardeşim kazasız belasız resimleride at bir görelim sonrada atii sana gelince yanlış yerde yanlış biri hakkında yorum yapmışın dostum senin kötülediğin bu adamı tanıyoruz biz ne olacak şimdi keşke baştan sorsaydın burada böyle bir motor var ne diyorsunuz diye balıklama atlamışsın kötülemişsin adamı daha çok kötü yorumlar alıp rezil olmadan önce düşün taşın öyle yorum yaz acayüp sende ilanda yan çanta demiri var demişin kendin yaptın biliyoruz biz onları neden reklam yapıyosun ilanda )
    anest06 bunu beğendi.

Motosikleti
    hyosung gv250
    eyvallah teşekkür ederim , çarşama inşallah atarım bende bekliyorum heycanla o günü

Alıntı sorunlu17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle herkese selam anest güle güle kullan kardeşim kazasız belasız resimleride at bir görelim sonrada atii sana gelince yanlış yerde yanlış biri hakkında yorum yapmışın dostum senin kötülediğin bu adamı tanıyoruz biz ne olacak şimdi keşke baştan sorsaydın burada böyle bir motor var ne diyorsunuz diye balıklama atlamışsın kötülemişsin adamı daha çok kötü yorumlar alıp rezil olmadan önce düşün taşın öyle yorum yaz acayüp sende ilanda yan çanta demiri var demişin kendin yaptın biliyoruz biz onları neden reklam yapıyosun ilanda )

Motosikleti
    cawa
    anest06 : Hayırlı olsun güle güle kullan .

Spartaküs : Len şerefsizim duygulandım beni bukadar sevdiğini bilmiyordum .

sorunlu 17 : Dostum çanta demirini ilana sonradan ekledim , çantaları varmı diye soranlar oluyor . Amacım motorla beraber neleri vereceğimi belirtmekti. Çünki orada yazılanlar dışında ekstra lar var fakat vermeyeceğim , sonradan sıkıntı olmasın diye belirttim. Yoksa reklam değildi amacım

Atii : Kardeşim bak son 4 motorum şu şekilde satıldı.
    Arıyorlar , beni bilmem kim yönlendirdi motorunuzu almak istiyorum diyip , bursadan , konyadan , antalyadan gelip direk noterde buluşuyoruz , satışı yaptıktan sonra adam motoru görüyor biniyor gidiyor. Allaha şükürde daha şimdiye kadar kötü birşey için dönen olmadı ama sonradan arayıp teşekkür eden oldu.

Motorumu satma nedenim tamamen ekonomiktir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:48 ----------

Belki biraz soğuk davranmışımdır , oda emin ol dediğim gibi motoru satma konusunda hiç istekli değilim , üzülerek satıcam . O motorla ilgili hayallerim ve planlarım vardı bu yaz için. Büyük hevesle motor alıp bikaç ay sonra tadını bile çıkaramadan satmak zorunda olanlar anlarlar beni
    _SpartacuS_ bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    acayüp Seni anlıyabiliyorum bundan önce hem ruhsatı hemde motoru kaptırmışşın öyle ilk kez gördüğün birine güvenememen doğal ama satıcı olarak karşı tarafa biraz güven vermen lazım. açıkçası ben kıllandım arızası filan varsa sakladı, şimdi ustaya göstersem sorunları ortaya çıkacak almayacağın motor için boşuna ustaya para vermiş olacaksın diye düşündüm. Burda ilanını görünce benim gibi motor alanları uyarmak istedim. Zaten motor sorunlu dur filan demedim "sahibi olan arkadaş sanki bişeyleri saklıyordu." dedim ama yanlış anlaşılmışım.

Motosikleti
    hyosung gv250
    Acayüp :çok teşekkür ederim sağolasın , burada yeniyim ama konunuzla ilgili bende birşey söylemek isterim, hepimiz insanız günümüz günümüzü tutmayabilir , iş stresi , özel problemler , ekonomik nedenler v.s , yanlış anlamalar olabilir , önemli olan bunu düzeltip tatlıya bağlamaktır , iki tarafında bir ard niyeti yok gördüğüm kadarı ile , neşeniz kaçmasın.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Gecen gun bu ilan icin ben de aramıştım kendisini,malını satmak isteyen biri olarak hic hevesli konuşmadığı gibi sattığı mala güvenen biri olarak gayet makul ve açıklayıcı konuştu benimle,herkesin üslubu farklıdır,konuşulanları kişisellestirmeye gerek yok

Motosikleti
    cawa
    Arkadaşlar kendime hazıladığım ledli sis farını kullanmayacağım için satmak istiyorum. Öncelikle siz görün olmadı ilan açacağım.

7.5 watt led takılıdır.
    ampuller şu ilandaki ile aynıdır. http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...2395001/detay/

Buradan almayı düşünen olursa 80 tl çifti. Aydınlatması vasat , görünürlüğü çok çok iyidir.
    Tas kısmı çok üst düzey kalitede değil piyasada aksesuarcılarda 40 tl gibi rakamlara satılan metal nikelaj kaplama taslardır.

dark shadow bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    benimde sis farları taktırmasıyla 80 lirayı bulmuştu. içine 12.5 wattlık led ampul aldım motorun 3-4 metre ilerisini güzel aydınlatıyor ana farın da daha ilerisini aydınlatmasıyla birlikte güzel oluyor taktırmayı düşünenlere tavsiye ederim gündüz farkedilmek için gecede daha iyi bir aydınlatma için kullanılabilir

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    arkadaslar ıstanbulda genelde huosung kullanan arkadaslarla bır gurupumuz haremde merkezı olan genelde tamır bakım ve tabıkı dostluk ve gezı amacıyla kurulmus olan gurupta bırlık ıcınde sızlerıde beklerız ace den harem garaj olarak ulasabılırsınız...

dark shadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Selamlar arkadaşlar ;
    bende aklımdaki motor olan gv 250 ye kavuştum.ama bu siteden çok şey öğrenek tabi parama göre en iyisini almaya çalıştım.daha sonraki günlerde aktif olarak resimleri yükleyeceğim.şu anda çok boş duruyor ( bana göre ) yan çantalar,sosis çanta,koruma demiri v.s tam bir klasik hastasıyım yani...

arkadaslar iyi aksamlar gecenlerde yag degistirttim ve yag filtre kapaginda sizinti oluyor devirli kullanip isindikca daha belirgin siziyor o ring degisti ama gene yapiyor boyle bi problemle karsilasan var mi yada onerisi olan?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler