Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Arkadaslar www.deltamotorluaraclar.com da ki sissy bar hakkinda bilgisi olan var mi? Bir de bizim bu far ampulleri h4 dimi??? Philis xtreme vision almayi planliyorum ama :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    selam oguzhan ben deltadan aldım sısy barı montaj ugrastırdı ve sısy fena degıl fıyatıda uygun ama msa nın sısy barı daha kalıtelı
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam oguzhan ben deltadan aldım sısy barı montaj ugrastırdı ve sısy fena degıl fıyatıda uygun ama msa nın sısy barı daha kalıtelı
    Sana da selamlar Tahir,

Cevabin icin tesekkur ederim, montaj nasil ugrastirdi??? Yani ek parca,kasma veyahut ekstra islemmi gerektirdi? Kimim kimsem yok, her zimbirtiyi kendim yapmaya cabaliyorum o yuzden iscilik gerektiren birsey mi diye sordum

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana da selamlar Tahir,

Cevabin icin tesekkur ederim, montaj nasil ugrastirdi??? Yani ek parca,kasma veyahut ekstra islemmi gerektirdi? Kimim kimsem yok, her zimbirtiyi kendim yapmaya cabaliyorum o yuzden iscilik gerektiren birsey mi diye sordum

slm
    ben de delta motordan aldım. eğer GV250 nin sissy barını alırsan sorun olmadan montaj yapıyorsun. ama gv 650 nin sissy barını alırsan belki uğraşabilirsin. bir ara bir arkadaş gv650 ninkini almıştı delikleri büyütmek için uğraştım yazıyordu. yanlış hatırlamıyorsam.
    oguzhansan bunu beğendi.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Sanayide de paslanmazdan yaptirabilirsin Oğuzhan.yaklasik 250-300 gibi bir rakama sisibarın arkasında Sidney opera binası bile işlenir kardesim,biraz işçilikle guzel seyler çıkıyor.Feysbuk sayfasında foto paylaşmıştık,kesenin ağzını acarsan kendine özel bir sisibarın olur;)
    oguzhansan bunu beğendi.

lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Blackarca arkadas whatsapp da bir gurup kurdu amac gv250 kullanan arkadaslarla tanismak ve geziler yapmak 0532 284 11 94 benim numaram
    blackarca bunu beğendi.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Arkadaslar www.deltamotorluaraclar.com da ki sissy bar hakkinda bilgisi olan var mi? Bir de bizim bu far ampulleri h4 dimi??? Philis xtreme vision almayi planliyorum ama :/
    Oguz sisibarda en kaliteli ve fiat olarakta uygun olan msa ya yaptırdıgım sisi barlar dır montajı kolay ve sepetlik içinde uygun yeri olan istersen monte edebilecek şekilde hazır geliyor bende mevcut istersen incele beginirsen montajınıda burda yapabilirsin .
    oguzhansan bunu beğendi.

blackarca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn 900 classic , honda msx 125 , planet 2
    Alıntı gerbiş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar Gv 250 için aldığım yan ve sissybarlı arka çantanın montajını yaptığımı söylemiştim. şimdi fotoları.

http://imageshack.us/a/img856/6884/83279247.jpg

http://imageshack.us/a/img198/5591/31785195.jpg

http://imageshack.us/a/img405/5352/71199521.jpg

Kullanılan çantaları toplam 225 tl'ye aldım (6 taksit) işçilik vs masrafları arka bağlantı demiri dahil (Seyhan 250 modelin arka sisybar demiri modifiye edildi) 30 TL tuttu (Buna yan çantaların amortisörlere çarpmasını engelleyecek yan demir aparatların yapılması dahil. )
    merhaba mustafa bey..
    eski bir paylaşımınızda yan çantaların fotoğrafını yayınlamıssınız , bende sizin taktırdığınız çantalara benzer bir çanta arıyordum .Kullanışlı olup olmadıgı hakkında bilgi verirseniz ve almak istersem nereden alabileceğim konusunda yardımcı olabılırsenız memnun olurum
    ben istanbuldayım eger internetten veya telefonla sipariş vermem gerekecek olursa ürünün markası ve ya kod numarası lazım olacak
    şimdiden teşekkür ederim

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı blackarca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba mustafa bey..
    eski bir paylaşımınızda yan çantaların fotoğrafını yayınlamıssınız , bende sizin taktırdığınız çantalara benzer bir çanta arıyordum .Kullanışlı olup olmadıgı hakkında bilgi verirseniz ve almak istersem nereden alabileceğim konusunda yardımcı olabılırsenız memnun olurum
    ben istanbuldayım eger internetten veya telefonla sipariş vermem gerekecek olursa ürünün markası ve ya kod numarası lazım olacak
    şimdiden teşekkür ederim

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...41346178/detay

abi çantaları ben burdan aldım kargo bedava ve 20 lira daha ucuzdu benim aldığım zaman.. içinde 4 tane anahtar 2 adet bağlantı demiri mevcut, bu demirleri arka çamurluktaki krom bölüme monte ediyoruz ve çantaları takıyoruz ama amortisörlere sürtüyor hem ses yapıyor hemde çantalar zedeleniyor; çantaları amortisörden 2-3 cm uzaklaştırıcak extra bir demir bağlamanız lazım ben amortisörlerin alt vidalarına L şeklinde sac monte ettim işimi gördü.. arka çanta sevmediğim için o konuda yardımcı olamıycam

ALONERIDER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora AR 180 31 Avantgarde
    Selam arkadaşlar ben Reha SOYSAL, İstanbul Emirğan' dan annemin vefatı sonrası evimi satarak Ayvalığa yerleştim.İstanbul da aldığım 2013 model Hyosung aquila' mıda getirdim. Nickim gibi buralarda yanlız kaldım Altınova da bahçeli bir ev aldım benim için Ayvalığa bir serviste açtırdım .Delta motordan sissybar ve ayaklık siparişi vermiştim birde ön cam oda regal raptorunki bizim motorlara uyuyormuş. Balıkesir e eşim ile birlikte gittim çok güzel bir yolculuk yaptık ama cam olmadığından ve molasız gittiğimden '' yaklaşık 150 km belkide daha az '' birde dönüş belim fena ağrıdı bellikte yoktu ama oturma pozisyonunada tam olarak alışamadım.Deponun geniş olmasıda bacaklarımı tam kapatamama neden oluyor ve rüzğarda yediğimden ön cam, ayaklık ve sissybar siparişi vermiştim.Şimdi tekrar deneyeceğim.İstanbul da çok önceleri birsürü etkinliklere katılmıştım ama burada tek başıma sürüyorum bazen çok koyuyor . Deneyimlerimi sizlerle paylaşmak isterim Motosikletimden çok memnunum tek başıma bindiğimde bumper lerden geçtiğimde hiç ses olmazken eşimle geçtiğimde ''cik'' diye bir ses geliyor arkadan amörtisör yayından zanettim ama burada iyi bir usta var o milden dedi , Sizinde böyle bir ses ile tanışıklığınız oldumu? Halledip size yazacağım. Sevgi ve Saygılarımla
    blackarca ve oguzhansan bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı ALONERIDER adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar ben Reha SOYSAL, İstanbul Emirğan' dan annemin vefatı sonrası evimi satarak Ayvalığa yerleştim.İstanbul da aldığım 2013 model Hyosung aquila' mıda getirdim. Nickim gibi buralarda yanlız kaldım Altınova da bahçeli bir ev aldım benim için Ayvalığa bir serviste açtırdım .Delta motordan sissybar ve ayaklık siparişi vermiştim birde ön cam oda regal raptorunki bizim motorlara uyuyormuş. Balıkesir e eşim ile birlikte gittim çok güzel bir yolculuk yaptık ama cam olmadığından ve molasız gittiğimden '' yaklaşık 150 km belkide daha az '' birde dönüş belim fena ağrıdı bellikte yoktu ama oturma pozisyonunada tam olarak alışamadım.Deponun geniş olmasıda bacaklarımı tam kapatamama neden oluyor ve rüzğarda yediğimden ön cam, ayaklık ve sissybar siparişi vermiştim.Şimdi tekrar deneyeceğim.İstanbul da çok önceleri birsürü etkinliklere katılmıştım ama burada tek başıma sürüyorum bazen çok koyuyor . Deneyimlerimi sizlerle paylaşmak isterim Motosikletimden çok memnunum tek başıma bindiğimde bumper lerden geçtiğimde hiç ses olmazken eşimle geçtiğimde ''cik'' diye bir ses geliyor arkadan amörtisör yayından zanettim ama burada iyi bir usta var o milden dedi , Sizinde böyle bir ses ile tanışıklığınız oldumu? Halledip size yazacağım. Sevgi ve Saygılarımla
    eğer çok sert giriyorsanız arka amortisör yayları birbirine vuruyor yani sonuna kadar kapanıyor onun sesi olabilirmi.. benim mille alakalı bir sorunum olmadı...

Motosikleti
    Cevap için teşekkür ederim çok yavaş geçerken, duruyor kadar yavaş üstelik cik diye bir ses tek başıma iken yapmıyor .

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-aksesuarlari/124007-satilik-chopper-aksesuarlari.html
    blackarca ve oguzhansan bunu beğendiler.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Reha hosgeldin,motorun hayirli olsun..
    Amortisorden ya da salıncaktan gelen bir cikleme olabilir,sonradan geçecek muhtemelen,ön amortisorden ses gelebiliyor zinciri yagladigin spreyden biraz sıkarsın araya,keser sesi.
    Motor yeniyken titreşim fazla oluyor,istanbul-tekirdag arası dümdüz yolda on kez durduğumuzu biliyorum,ya artcida ya da bendeki uyusmalardan dolayı ama sonradan hem titreşim azalıyor,hem de vücut alıştığı icin uzun süre durmadan gidebiliyorsun rahatca.yakit tüketimi de ciddi oranda düşüyor,yalniz motoru azar azar zorla rodajdayken ve sonrasında..
    Bu arada basın sagolsun,ama guzel bir karara sebep olmus Ayvalık konusunda.Kurban bayramında 2Gv istanbuldan Ayvalık'a sürdük,3gece cundada kaldık hatta altinolukta berbat bir tost yemek icin de durmuştuk,bir dahakine birlikte süreriz belki,Rıdvanin açtığı bir Feysbuk grubu da var,ona da üye olursan bir cok bilgi ve fotograf ve geyik muhabbeti ve daha bir cok abuk seye vakıf olursun
    ALONERIDER bunu beğendi.

Motosikleti
    [QUOTE=ahriman;3199844]http://www.motosiklet.net/forum/satilik-motosiklet-aksesuarlari/124007-satilik-chopper-aksesuarlari.html[/QU

tsk ederım satıcısıyla konustum bugun alamaya gıdecegım
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    Arman Cok uygun fiyata satiyor cidden..Simdiden hayirli olsun

Motosikleti
    2012 Hyosung GV 250 & 2007 Yamaha Dragstar XVS 650
    Arkadaşlar daha önce bahsettiğim gibi yurtdışında bir internet sitesinden getirtmiş olduğum koruma demirinin montajını hafta içerisinde yaptım. Genel malzeme kalitesi ortalamanın üstü, şekil güzel, uygulanabilirlik kolay. Tüm montaj yaklaşık 5-10 dakikayı alıyor. İşlevselliğini henüz bilmiyorum, mümkünse de bilmek istemiyorum.

Tüm parçalar bunlar

Bağlantılar yukarıda görülen vida ve somunlarda yapılıyor.
    Ve son hali de böyle oluyor.

Yalnız bir önerim olacak. Yukarıdaki vidalar aracılığıyla bağlantıyı sağlayan ara bağlantı parçalarını çok sıkmayın. Tecrübeyle sabit. Ne de olsa malzeme kalitesi ortalamanın üstü dediğim gibi.
    blackarca ve CraCheR bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oguz sisibarda en kaliteli ve fiat olarakta uygun olan msa ya yaptırdıgım sisi barlar dır montajı kolay ve sepetlik içinde uygun yeri olan istersen monte edebilecek şekilde hazır geliyor bende mevcut istersen incele beginirsen montajınıda burda yapabilirsin .
    Biliyorum abim, sana gelmeye hazir olsam yada 2 taksit seklinde alabilsem hemen senden alacagim zaten... :( yoksa kalitesini filan biliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm
    ben de delta motordan aldım. eğer GV250 nin sissy barını alırsan sorun olmadan montaj yapıyorsun. ama gv 650 nin sissy barını alırsan belki uğraşabilirsin. bir ara bir arkadaş gv650 ninkini almıştı delikleri büyütmek için uğraştım yazıyordu. yanlış hatırlamıyorsam.
    Gv 650 nin ki cok guzel ama acaba kim yazmisti o delikleri buyuten? Aslinda gv650 taksak cok super olurdu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:54 ----------

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanayide de paslanmazdan yaptirabilirsin Oğuzhan.yaklasik 250-300 gibi bir rakama sisibarın arkasında Sidney opera binası bile işlenir kardesim,biraz işçilikle guzel seyler çıkıyor.Feysbuk sayfasında foto paylaşmıştık,kesenin ağzını acarsan kendine özel bir sisibarın olur;)
    Kesenin agzini actim ama kese bombos ) yoksa haklisin sonuna kadar..

Motosikleti
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reha hosgeldin,motorun hayirli olsun..
    Amortisorden ya da salıncaktan gelen bir cikleme olabilir,sonradan geçecek muhtemelen,ön amortisorden ses gelebiliyor zinciri yagladigin spreyden biraz sıkarsın araya,keser sesi.
    Motor yeniyken titreşim fazla oluyor,istanbul-tekirdag arası dümdüz yolda on kez durduğumuzu biliyorum,ya artcida ya da bendeki uyusmalardan dolayı ama sonradan hem titreşim azalıyor,hem de vücut alıştığı icin uzun süre durmadan gidebiliyorsun rahatca.yakit tüketimi de ciddi oranda düşüyor,yalniz motoru azar azar zorla rodajdayken ve sonrasında..
    Bu arada basın sagolsun,ama guzel bir karara sebep olmus Ayvalık konusunda.Kurban bayramında 2Gv istanbuldan Ayvalık'a sürdük,3gece cundada kaldık hatta altinolukta berbat bir tost yemek icin de durmuştuk,bir dahakine birlikte süreriz belki,Rıdvanin açtığı bir Feysbuk grubu da var,ona da üye olursan bir cok bilgi ve fotograf ve geyik muhabbeti ve daha bir cok abuk seye vakıf olursun
    Levent cevap ve açıklayıcı bilgilerin için çok teşekkür ederim, yolunuz buralara düşerse beni haberdar edin sizlerle sürmek isterim ayrıca yazın denize gideriz ben dediğin gibi Rıdvanın açtığı gruba üye olacağım ve buradanda takip edeceğim gelişmeleri. Sevgilerimle

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:29 ----------

Alıntı mehyal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar daha önce bahsettiğim gibi yurtdışında bir internet sitesinden getirtmiş olduğum koruma demirinin montajını hafta içerisinde yaptım. Genel malzeme kalitesi ortalamanın üstü, şekil güzel, uygulanabilirlik kolay. Tüm montaj yaklaşık 5-10 dakikayı alıyor. İşlevselliğini henüz bilmiyorum, mümkünse de bilmek istemiyorum.
    http://i.imgur.com/LMr3aLQ.jpg
    Tüm parçalar bunlar
    http://i.imgur.com/fWU9yS7.jpghttp://i.imgur.com/mbtcC3V.jpghttp://i.imgur.com/8R9BPMb.jpghttp://i.imgur.com/ClRCMQN.jpg
    Bağlantılar yukarıda görülen vida ve somunlarda yapılıyor.

Ve son hali de böyle oluyor.
    http://i.imgur.com/2aJpPNY.jpghttp://i.imgur.com/HXe4LJH.jpg

Yalnız bir önerim olacak. Yukarıdaki vidalar aracılığıyla bağlantıyı sağlayan ara bağlantı parçalarını çok sıkmayın. Tecrübeyle sabit. Ne de olsa malzeme kalitesi ortalamanın üstü dediğim gibi.
    Resimden farkettim '' yukarıdan üçüncü resim '' sizin debriyaj teli yağ radyatörüne sürtüyor hem tel zedeleniyor hemde radyatör. Ben o teli tutan vidalı kelepçeyi söktürdüm ve debriyaj telini gidonun ortalarından içeriye aldırdım seste yapıyordu uzun yolda herşey düzeldi ve radyatörüde akrilik siyah boya ile rütuş yaptım.Sevgilerimle

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:41 ----------

Mehyal arkadaşımın paylaşımını inceledim orada yukarıdan aşağıya doğru üçüncü resimde dikkkatimi çeken şey debyiyaj telinin yağ radyatörüne sürtmesi sonucu hem telin hemde radyatörün zedelendiğiydi.Benim başımada gelen bu sorunu aşağıda tekrar kopyala yapıştır yaparak açıklıyorum.sEVGİLERİMLE

Resimden farkettim '' yukarıdan üçüncü resim '' sizin debriyaj teli yağ radyatörüne sürtüyor hem tel zedeleniyor hemde radyatör. Ben o teli tutan vidalı kelepçeyi söktürdüm ve debriyaj telini gidonun ortalarından içeriye aldırdım seste yapıyordu uzun yolda herşey düzeldi ve radyatörüde akrilik siyah boya ile rütuş yaptım.Sevgilerimle
    blackarca bunu beğendi.

Motosikleti
    Arman Cok uygun fiyata satiyor cidden..Simdiden hayirli olsun
    Tesekkur ederim oguz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler