Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar. ben de 3 ay önce aldım gv 250. 5000 km oldu bakimlarini düzenli olarak yaptırdım. Taş gibi makina çok memnunum nazar değmesin. İzmirde bakımı yesilova bornovada bahri usta var ona yaptırabilirsiniz. Ayrıca aksesuarlari da otokentte turkchopper kurucularından ekodan temin edebilirsiniz. İzmirde facebook grubumuz var bornova moto team. Karaburuna çeşmeye geziler yapıyoruz katılmak isteyen facebook grubundan ulaşabilir. İyi surusler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motora ses sistemi takayım diyorum.. ama nerden bulurum nasıl bağlarım akü kaldırırmı hiç bilmiyorum elektriktende anlamam..

acaba çıkma dorado falanmı bulsam yada şu şarjlı olan müzik toplarındanmı alıp taksam baya ses çıkıyor onlardan..
    motorun üstüne kolon takmakla falan uğraşma bir verimde alabiliceğini düşünmüyorum dinledim öyle bir iki motoru çünkü..
    yolda giderken verimli güzel dinyelemessin hem dış ses faktörlerinden hemde kaskdan ötürü.. durup dinliyim desen aküden yersin touring tipi yada maxi scooter tipi motorlar olmadıkça onların fabrikasyon orjinalden varsa şayet fabrika ona göre kasada grenajlarda özel yerler açıyor..
    chopper cruiser da pek verim alabiliceğini düşünmüyorum kask içi kulaklıklar var sanırım en verimlisi onlar olur bir tanede mp3 player alırsın en ucuz ve kolay yöntem o olur ama yolda giderken ne kadar sağlıklı olur bilinmez..

yapılmaz demiyorum yapılır hatta geçenlerde ebayda hem ayna hemde hoporlör tarzı kolonlar görmüşdüm ayna içine hoporlör yerleştirmişler zekice en azından fazla yer kaplamıyor dikkat çekmiyor gidon üstünde kalabalık oluşturmuyor birde sahneleme açısından en doğru açı olur sürücünün yüzüne doğru..

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Audio-MP3-FM-Radio-Speaker-Rear-View-Mirrors-Silver-/190821091045

bunlarda mavi ledli..

http://www.ebay.com/itm/EP98-FM-Radio-Blue-Light-Motorcycle-Bike-Back-Rearview-Mirror-MP3-Audio-Speaker-/111146956423?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item19e0dff687&vxp=mtr

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Nautilus'un yanında baymoto var
    harem garaj da yapabilirsiniz üye olursanız filitreler ve yag mevcut
    oguzhansan bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun üstüne kolon takmakla falan uğraşma bir verimde alabiliceğini düşünmüyorum dinledim öyle bir iki motoru çünkü..
    yolda giderken verimli güzel dinyelemessin hem dış ses faktörlerinden hemde kaskdan ötürü.. durup dinliyim desen aküden yersin touring tipi yada maxi scooter tipi motorlar olmadıkça onların fabrikasyon orjinalden varsa şayet fabrika ona göre kasada grenajlarda özel yerler açıyor..
    chopper cruiser da pek verim alabiliceğini düşünmüyorum kask içi kulaklıklar var sanırım en verimlisi onlar olur bir tanede mp3 player alırsın en ucuz ve kolay yöntem o olur ama yolda giderken ne kadar sağlıklı olur bilinmez..

yapılmaz demiyorum yapılır hatta geçenlerde ebayda hem ayna hemde hoporlör tarzı kolonlar görmüşdüm ayna içine hoporlör yerleştirmişler zekice en azından fazla yer kaplamıyor dikkat çekmiyor gidon üstünde kalabalık oluşturmuyor birde sahneleme açısından en doğru açı olur sürücünün yüzüne doğru..

http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-Audio-MP3-FM-Radio-Speaker-Rear-View-Mirrors-Silver-/190821091045

bunlarda mavi ledli..

http://www.ebay.com/itm/EP98-FM-Radio-Blue-Light-Motorcycle-Bike-Back-Rearview-Mirror-MP3-Audio-Speaker-/111146956423?pt=Motorcycles_Parts_Accessories&hash =item19e0dff687&vxp=mtr
    böyle aynalı istemiyorum görüntü bozulucak çünkü.. bir tane buldum sahibindende alarm mp3çalar gibisinden belki alırım onu

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı hyce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadıköy Nautilus'un yanında baymoto var
    Baymoto da parca yok,persembe elimizde olur dedi ve 145 tl fiyat cikardi hava filtresi yag filtresi ve yag

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:45 ----------

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    harem garaj da yapabilirsiniz üye olursanız filitreler ve yag mevcut
    Bu garajin yeri tam nerede??? İki defa daha duydum

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Herkese günaydın,

Arkadaşlar 2. bir araba ihtiyacının doğmuş olması sebebi ile motorumu satıyorum. Henüz ilan vermedim, sizlere duyurmak istedim.
    2011 model ve 9500 km de. Garantisi biteli henüz 10 gün oldu. Bakımları düzenli olarak 4-44 de yaptırdım. Üzerinde kendim tasarlayıp imal ettirdiğim koruma demirim ve Armode heybe çantalarım var. Bu mesajı hiçbir zaman yazmak istemezdim ancak mecbur kaldım:( Üzgünüm:(

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/197/20130425180334.jpg/]

İlgilenen olursa görüşelim. Tanıyanlar biliyordur...

Motosikleti
    Gv250
    Geçen gün yanlış bir tamirci seçmemden ötürü satın aldığım DID zinciri taktıramadım ve başka zincir alıp taktırmak zorunda kaldım. (resmen benim mallığım)
    Şu an elimde 116 bakla DID zincir kaldı, zincir almak isteyen varsa internet fiyatının biraz altında verebilirim.

İzci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    [QUOTE=Slayerrr;3138167]Herhangi bir oto döşemeciye git 50 Lira bile almaz.

Kartal sanayi sitesinde yaptırdım. orjinalinden bile güzel oldu. bu arada selenin üst kısmında oldukça kaliteli malzeme kullandıklarını öğrendim. Alt yanlardaki deri benzer şeyin çok kötü muşambaya benzer bir malzeme olduğunu öğrendim. Bizde üst kısmı değiştirmeden yanları üst malzeme kadar kaliteli bir malzemeyle değiştirdim. Parçaların birleştiği beyaz şeridide daha geniş plastik şeritle değiştirdim. Plastik olduğu için kirlenmiyor. Orjinali kir tutan bez benzeri bir malzemeydi. Yani şimdi silince pırıl pırıl oluyor ve daha belirgin. tüm bunlar 70 TL ye mal oldu. bir gün ihtiyaç duyarsanız adresi veririm.
    Yinede bıçak atan şerefsize öfkem geçmedi. Bir bulsam ona yapacağımı biliyorum.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    arkadaşlar hysoung artık kore den çıkıp çin e mi girdi kanuni ile ?

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka ya? Kanuni dünya markası sanki de hyosungu satın almış çine kaydırmış üretimi. Bildiğin kore üretimi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Slayerrr dostum yagmur sebebiyle sirilsiklam oldum avcilara gelemedim haftasonu... Simdi yeniden useniyorum ama su GARAJ denilen yeri tam bi tarif eden olsa super olacak :/

ersins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR700
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-temiz-bakimli-dusuk-km-de-aksesuarli-gv250-136222278/detay/

Yeni cam ve koruma demiri ilandan görülebilir, benim bu motorda gördüğüm en güzel koruma demiridir.
    Motorla ilgilenen olursa da ersinsarac@gmail.com a email atabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slayerrr dostum yagmur sebebiyle sirilsiklam oldum avcilara gelemedim haftasonu... Simdi yeniden useniyorum ama su GARAJ denilen yeri tam bi tarif eden olsa super olacak :/
    Buralarda pek bulut bile yoktu

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni sadece distiribütör yani getirten firma tek Hysoung markasınıda getirtmiyor kendi çinden getirip montajladığı modelleri var ama hysoung kore malı kaliteli bir markadır karıştırmamak lazım çinle yakın uzak alakası yok..

şöyle söyliyim daha rahat anlatabilmek adına bir firma gidip alman firmasının ürününü getirtebilir aynı firma gene gidip çinden başka bir markayıda getirtebilir.. yani firma iki markayıda getirtebilir tercihi alıcıya bırakır parası olan alman markasını alır kaliteli uzun ömürlü olur parası az olan çin markasını alır..

segsegseg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Arkadaşlar AR750 yan heybe canta aldım motorum için fakat bunun montajı nasıl yapılıyor?

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı segsegseg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar AR750 yan heybe canta aldım motorum için fakat bunun montajı nasıl yapılıyor?
    çantalarla birlikte gelen demirleri arkadaki nikelaj kısma monte ediceksin yanlız çantaları takmadan önce ek demir yaptırman lazım çantalar amortisöre sürtüyor ben 2 tane kapı malzemesi alıp amortisörün alt vidasından monte ettim alttan çantayı uzak tutuyor resimlerini gönderirim fırsatım olursa çekip...

Sevgili forum ahalisi. Nedir bu izmirdeki hyosung takıntısı sıkıntısı ? Bugün fuara gittim motor kısmı vardı gezdim dolandım. Orda regal raptor satan bir yer vardı tam ortada neyse bir bakayım dedim al benisi olan alet falan. Fiyatı falan konuştuk işte 8000 e sıfır 250 daytona bırakıyor teşekkür ettim çıktım. Sonrasında o bey gelip arkamdan şöyle birşey söyledi. Bu fiyatlara 0 çinli alacağına (hemen karşıda dragstar 650 var müthiş bişey) bence git şöyle bir alet al dedi. Acemiyim beni parçalar falan dedim. 3 gün geç öğrenirsin falan dedi. Neyse gv 250 düşünüyorum biliyorusunuz bu modeli dedim. Bulaşma sakın fabrika çıkışında sorun olan motor boşa geçmez derdi çoktur dedi. Peki teşekkürler dedim çıktım. Anlamıyorum neden motor ustaları böyle sürekli kötülüyor bu markayı :S daha önce eşrefpaşa yolu üzerinde velit motor sonra bucada başka bir yer daha böyle söylüyor. Sizce nedeni nedir ? Forumda aman aman şikayetler duymadım ama insan böyle ister istemez etkileniyor :(

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garaj üsküdar haremde selimiye iskele cad.n046 tel 5322124353 tel açıp gelirsen iyi olur her zaman orda olamıyorum.

ARKADAŞALAR koreye sipariş acıyorum yedek ve lazım olan malzeme isteyen cuma gününe kadar haber versin dolar artışından malzemeler pahalanıyor.Bazı parçaları yedeklemenizde fayda var.
    En çok lazım olanlar emme manifoldu,conjoktör,benzin muslugu,devridaim pompası bunlardan birer adet yedek olması menfatiniz icabıdır.Bende artık stok tutmayacagım .bazı arkadaşlar hazır malzeme bulup alıp arasını vermeyince birde pahalı abi gibi laflar edince yaptıgım yardımlaşmadan zarar görüp yapamıyorum bilginize.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    valla hocam, hic bir sikintisi olmayan bir motor degil. arada ufak tefek seyler cikartir ama halledilemeyecek buyuklukte problemler degil. hatta elin anahtar tutuyorsa veya hevesliysen kendin de her seyini cozersin. kullanmasi keyifli, guclu, heybetli ve gosterisli bi motor. ben de satip satmama konusunda kararsizim bir kez ilana koydum ama sonra vazgectim. istanbul - canakkale, canakkale - asos, canakkale - istanbul yaptim bi problem yasamadan. su an 22000 oldu. ilk aldigim gun konjektor sorunu yasamistim onun disinda kayda deger bisi cikarmadi. bakimlarini ihmal etmeyince uzmuyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

valla hocam, hic bir sikintisi olmayan bir motor degil. arada ufak tefek seyler cikartir ama halledilemeyecek buyuklukte problemler degil. hatta elin anahtar tutuyorsa veya hevesliysen kendin de her seyini cozersin. kullanmasi keyifli, guclu, heybetli ve gosterisli bi motor. ben de satip satmama konusunda kararsizim bir kez ilana koydum ama sonra vazgectim. istanbul - canakkale, canakkale - asos, canakkale - istanbul yaptim bi problem yasamadan. su an 22000 oldu. ilk aldigim gun konjektor sorunu yasamistim onun disinda kayda deger bisi cikarmadi. bakimlarini ihmal etmeyince uzmuyor.

Sevgili forum ahalisi. Nedir bu izmirdeki hyosung takıntısı sıkıntısı ? Bugün fuara gittim motor kısmı vardı gezdim dolandım. Orda regal raptor satan bir yer vardı tam ortada neyse bir bakayım dedim al benisi olan alet falan. Fiyatı falan konuştuk işte 8000 e sıfır 250 daytona bırakıyor teşekkür ettim çıktım. Sonrasında o bey gelip arkamdan şöyle birşey söyledi. Bu fiyatlara 0 çinli alacağına (hemen karşıda dragstar 650 var müthiş bişey) bence git şöyle bir alet al dedi. Acemiyim beni parçalar falan dedim. 3 gün geç öğrenirsin falan dedi. Neyse gv 250 düşünüyorum biliyorusunuz bu modeli dedim. Bulaşma sakın fabrika çıkışında sorun olan motor boşa geçmez derdi çoktur dedi. Peki teşekkürler dedim çıktım. Anlamıyorum neden motor ustaları böyle sürekli kötülüyor bu markayı :S daha önce eşrefpaşa yolu üzerinde velit motor sonra bucada başka bir yer daha böyle söylüyor. Sizce nedeni nedir ? Forumda aman aman şikayetler duymadım ama insan böyle ister istemez etkileniyor :(

Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:58 ----------

İllaki ufak tefek sıkıntısı olacaktır elbet. Bugün bisiklet bile sürerken sıkıntı yaşanıyor ki motorda olası şeyler tabi. Şöyle bir durumda var hergün hergün arıza çıkartsında istemem ki bu benim ilk motorum olacağı için bu durumda motordan soğurum diye düşünüyorum. Titizlikle bakacağıma eminim zaten hani derler ya malı kıymetli. Aynen öyleyimdir ne olursa olsun itina ile bakarım zaten zar zor denkleştiriyorum parayı : )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler