Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Al al hemen al eylulde ehliyetini almis olacaksin sanirsam dimi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    Alıntı Kantır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delta motorda kı camurluk koruma demırı ve orta sehpa nasıl monte ediliyor ve ya nerde monte ettırebilirim ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:04 ----------

aynen o benım nerde gordun usta

camurluk korumasını sen de takarsın orta sehpa ıcın acıklama yazdım

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah artik beraber guzel uzun turlara insallah
    bugun 2 gv bi burgman biraz takıldık GV'yi seviyorum. birde piaggo x8 200 takası geldi fena kararsızım
    oguzhansan bunu beğendi.
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    X8 guzel kullandim ama paran cikarsa 25-26 binlerde burgman bak bence. Tabi sahsi dusuncem... X8 kotumu? Hayir degil ama....ne bileyim ben olsam etmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Bu arada arkadaslar,large beden korumali temiz montlara talibim,ls2 kasklara talibim... Ama 10 gun sonra filan anca odeme sarti ile... Kaskim var gdr marka medium beden ve kafam cok sıkıstı sanki :/ takas da edebiliriz isteyen olursa...
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    X8 guzel kullandim ama paran cikarsa 25-26 binlerde burgman bak bence. Tabi sahsi dusuncem... X8 kotumu? Hayir degil ama....ne bileyim ben olsam etmem

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Bu arada arkadaslar,large beden korumali temiz montlara talibim,ls2 kasklara talibim... Ama 10 gun sonra filan anca odeme sarti ile... Kaskim var gdr marka medium beden ve kafam cok sıkıstı sanki :/ takas da edebiliriz isteyen olursa...
    kaskın 2ci eli olmaz be üstat.. ls2 ff351-1 mat siyah kullanıyorum 120 ye falan bulursun sıfırı..

Motosikleti
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskın 2ci eli olmaz be üstat.. ls2 ff351-1 mat siyah kullanıyorum 120 ye falan bulursun sıfırı..
    Ya dogru olmaz da, bazisi alir begenmez alir motoru satar kullanmadan durur kenarda. Cok gordum, belki denk gelir diye... Ama mont konusunda sifira yaklasamadim o yuzden el mecbur

Motosikleti
    KapÇık
    prohell kullanıyorum 4 mevsim. içliği çıkıyor. 1 yıldır memnunum kötünün iyisi 160-170 e de onu bulursun sezon ortası şimdi üstat
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    NAKED
    Al al hemen al eylulde ehliyetini almis olacaksin sanirsam dimi?
    18 inde sınavımvar inşallah alacagım
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    Korumasi nasil yani dirsek omuz??? Omurgaligim var ama omuz dirsek onemli ya :/ soguk olayi nasil???

Motosikleti
    KapÇık
    Korumasi nasil yani dirsek omuz??? Omurgaligim var ama omuz dirsek onemli ya :/ soguk olayi nasil???
    rüzgar geçirmiyo yağmurda yedim. yağmurdanda koruyor. sırtlık omuzluk dirseklik var. kaza yapmadım. ama parasına göre iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:54 ----------

http://www.feyizoglu.com/3002-Volt-Motosiklet-Montu_47056.html#0

Motosikleti
    Model yaziyormu mont da??? Valla onu da soyle de 1 hafta 10 gun sonra alayim eminonunden

Motosikleti
    KapÇık
    link verdim ya üstat

http://www.feyizoglu.com/3002-Volt-M...u_47056.html#0

mutlaka ama mutlaka pazarlık yap 165 e düşürmüştüm ben.
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    Linki gormemisim ya tabletten giriyorum ya valla :/ super oldu yardimin... Bi gidip denicem pazarlik beceremem ama. Bakalim :/
    Permatiq59 bunu beğendi.

MURATAYDIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Cümleten selamun aleyküm hayırlı akşamlarınız olsun. Ben Çanakkaleden Murat. 2 gün önce 98 model gv 250mi ıspartaya gidip kendi ellerimle teslim aldım ve aranıza katılmak için destur istemeye geldim. Yaklaşık 20 sene önce puch marka bir motorum vardı. şimdiki gençlik pek bilemeyebilir ama zamanında seçenek pek fazla yoktu. Java, mz, mobilette, puch, rus planet v.s. Burada tarih anlatmak değil maksadım Motorumu aldığımdan beri (yani 2 gündür) sürekli aksesuar aramaya başladım. Forumda pek çok kez Hyosungsource adını duyunca hemen uye olup daldım içine. Orjinal olan parçaların bu kadar uzaktan olsada bulunabilmesi güzel. Sisy bar, motor koruma demiri, alt sehpa, zincir muhafazası, ön cam, koltuk kılıfı v.s.
    Şimdi asıl konu şu ki; sipariş edilen malzemenin kendisi 900tl, kargosuda 200 tl civarı tutuyor. Sizce Hyosungsource sitesinden alışveriş yapmak mantıklı mı? Yoksa Memlekettende bu malzemelerin orjinalini ya da muadillerini bulmak mumkun mü ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler. Hayırlı geceler.
    Permatiq59 bunu beğendi.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Arkadaşlar istanbuldakiler için soruyorum sadece meraktan bende gt20r ile bile bazen trafikte sıkışıp kalıyorum istanbul trafiği malum siz nasıl baş ediyorsunuz merak ettim cüsseli motorlar trafikte aradanda gidilmiyordu diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Alıntı MURATAYDIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamun aleyküm hayırlı akşamlarınız olsun. Ben Çanakkaleden Murat. 2 gün önce 98 model gv 250mi ıspartaya gidip kendi ellerimle teslim aldım ve aranıza katılmak için destur istemeye geldim. Yaklaşık 20 sene önce puch marka bir motorum vardı. şimdiki gençlik pek bilemeyebilir ama zamanında seçenek pek fazla yoktu. Java, mz, mobilette, puch, rus planet v.s. Burada tarih anlatmak değil maksadım Motorumu aldığımdan beri (yani 2 gündür) sürekli aksesuar aramaya başladım. Forumda pek çok kez Hyosungsource adını duyunca hemen uye olup daldım içine. Orjinal olan parçaların bu kadar uzaktan olsada bulunabilmesi güzel. Sisy bar, motor koruma demiri, alt sehpa, zincir muhafazası, ön cam, koltuk kılıfı v.s.
    Şimdi asıl konu şu ki; sipariş edilen malzemenin kendisi 900tl, kargosuda 200 tl civarı tutuyor. Sizce Hyosungsource sitesinden alışveriş yapmak mantıklı mı? Yoksa Memlekettende bu malzemelerin orjinalini ya da muadillerini bulmak mumkun mü ? Cevaplar için şimdiden teşekkürler. Hayırlı geceler.
    Abim hayirli olsun motorun... 98 model gv250 varmiymis??? Bilmiyormusum yada yazim yanlisi oldu :/ deltamotorluaraclar diye google a yaz, orada da parcalarin bazilari var. 1000 tl lik urun gumrukten gecer mi bilemem :/ 3 e bolsen sanki daha iyi gibi...
    MURATAYDIN bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    hos geldin üstat. telefonda sohbetimiz olmuştu ben tekirdağ çorludan mehmet. hayırlı olsun güle güle kullan
    MURATAYDIN bunu beğendi.

Motosikleti
    GV250
    Allah razı olsun eksik olmayın inşallah. 2008 dicektim heyecandan herhal şaşırmışım :D
    Mehmet üstadım Hoş bulduk, saygılar nasılsın inşallah ? Zaman kaybetmeden araştırmalara başladım vallahi hiç sorma
    Permatiq59 ve oguzhansan bunu beğendiler.

Motosikleti
    KapÇık
    Allah razı olsun eksik olmayın inşallah. 2008 dicektim heyecandan herhal şaşırmışım :D
    Mehmet üstadım Hoş bulduk, saygılar nasılsın inşallah ? Zaman kaybetmeden araştırmalara başladım vallahi hiç sorma
    tatlı heyecanlar bunlar edirne tarafına yolum düştüğünde ithalatcı bir firmam var alısveris yaptıgım ona cam gelmiş diye duydum bizzat bakıcam senin için. sahibinden de ki ilanlarına baktım ama göremedim üstat.

Ayrıca benimde ilk motorum PUCH'tu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

bu gün gv ci bir arkadasla turladık.. seninlede bizzat tanışmak istiyorum.. yarın motoru güzelce yıkayıp ilanı kaldırabilirim
    oguzhansan bunu beğendi.

Motosikleti
    GV250
    Şimdiden teşekkür ederim... Ispartadan aldım motoru izmirden sonra gelene kadar rüzgar çok yordu beni yaklaşık 700 km yol yapmışım. Güya 8000km de motor aldık :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler