Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Alıntı Permatiq59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayraklarla birlikte bütün halde bisikletçiden aldım direk bayrak 5 lira bayağı bisikletçi gezdim ama bir moto mağazadan almaya kalksam 5 liraya zordu
    çok süpermiş valla.bende biraz dolaşıyım o zaman fotoğrafları aldım iş yerinde bişeyler yapmaya çalışıyım bakalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:28 ----------

gv'den önceki motorum ramzey qm 250 idi ona bayrak direği takayım dedimde aramadığım sormadığım yer kalmamıştı.en son izmirden yatlara takılan bayrak direkleri var ondan getirtmiştim
    Permatiq59 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    plakanın metrık 6 somunlarıda bu iş için mükemmel uydu bayrak ve dıreklerı ararken oraya takıcağımı düşünmemiştim bulunca ver bakıyım abi şunu nereye takarız diye dışarı motorun yanına cıktım bi baktım cuk oturdu
    hyo kenan bunu beğendi.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Faydalanacak olur belki, GV 250 bakım kılavuzu.

http://tr*****ibd.com/doc/18980411/hyosungGV250
    Permatiq59 bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Faydalanacak olur belki, GV 250 bakım kılavuzu.

http://tr*****ibd.com/doc/18980411/hyosungGV250
    link kırık. ben resmi sitesinden okumustum
    Gidonda Eşşek Varsa , Deponun Altında Kaç Beygir Olduğunun Bir Önemi Yoktur..

Motosikleti
    GV250
    Baylar, çağlayandaki MSA'nın telefonu, adresi veya internet sitesi var mı? bi türlü internetten bulamadım ne telefonlarını ne de adreslerini?

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    doc/18980411/hyosungGV250 şöyle aratınca ilk çıkan link işte. Engellenmiş linkin bir kısmı yukarda.

Motosikleti
    KapÇık
    bir hafta sonu trakya ve istanbuldaki arkadaslarla ortak nokta silivride buluşsakmı diyorum

Motosikleti
    GV250
    bir hafta sonu trakya ve istanbuldaki arkadaslarla ortak nokta silivride buluşsakmı diyorum
    bu hafta sonuna yetişirse ehliyetim buluşak. ben teklif etmiştim ama cevap veren çıkmadı :(
    Permatiq59 bunu beğendi.

g_gokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    4.97 benzin litresi 100km 'de 22 lira yaktım. yani 100km de 4.42 litre. 2 kisi çantalar full dolu 110 km/h hızdan aşağı hiç düşmedik. yer yer 120-130 la da seyir ettik
    Bahsettiğiniz koşullara ragmen bence yakıt tüketimi uygun.Brsda rüzgar tutan bir motor o yuzden fazla yaktıgını dusunmuyorum.Erikli gezisi yapmıstım benzer değerleri yakalamısız.
    Permatiq59 bunu beğendi.

bende bugün yarın gv250 alcam ama 2. el pıyasasına gırıyım mı sıfır mı alıyım motoru buyutmek ısterım seneye dıye dusunuyorum

Motosikleti
    GV250
    Alıntı ortegus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baylar, çağlayandaki MSA'nın telefonu, adresi veya internet sitesi var mı? bi türlü internetten bulamadım ne telefonlarını ne de adreslerini?

florence nightingale in arkasında.kagıthane cumhuriyet mah. diye geçiyor. 545 675 44 10
    ortegus bunu beğendi.

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Arkadaşlar motosikletim satılıktır. Almayı düşündüğüm motosiklet satılırsa fiyat değişir. Herkese kazasız keyifli sürüşler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sahibinden-full-aksessuarli-yol-efsanesi-emsalsiz-gv-250-107018941/detay/

Motosikleti
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motosikletim satılıktır. Almayı düşündüğüm motosiklet satılırsa fiyat değişir. Herkese kazasız keyifli sürüşler.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-sahibinden-full-aksessuarli-yol-efsanesi-emsalsiz-gv-250-107018941/detay/
    hayırlı satışlar kardeşim.konuyla pek lakası yok ama ben ön camı nereden temin ettiğini sorucam
    live to ride...ride to live...

Darklore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Vt750 Shadow
    Amerikadan getirmiş benimde ilk gözüme çarpan o oldu fiyatıda tabi 350 dolar :D Artı aparat haric :D ben 80 liraya yaptım lakin tabi böyle gözükmüyor ama bir camada 600 700 lira verilmez be arkadaş :D
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    KapÇık
    motoru satmaya niyetlendiğimde parcalayıp satsam kar ederim :D orjinal sissy koruma demiri cam sis vs. sorada ham halde motoru satarız :D

Motosikleti
    NAKED
    bağlantı aparatını yaptırsam camı 7milim yaptıracağım

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Alıntı Darklore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amerikadan getirmiş benimde ilk gözüme çarpan o oldu fiyatıda tabi 350 dolar :D Artı aparat haric :D ben 80 liraya yaptım lakin tabi böyle gözükmüyor ama bir camada 600 700 lira verilmez be arkadaş :D
    Madem böyle meziyetleriniz var beni Amerikadan aksessuar getirme sitresine neden sokuyorsun. Adresinizi verin size hammadesini göndereyim forumdaki arkadaşlara cam koruma demiri sissy bar vs imal ediverin.
    oguzhansan, hyo kenan ve emperor42 bunu beğendiler.
    no one lives forever...

Motosikleti
    Alıntı Darklore adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda cam var.koreden getirttim ama pek hoşuma gitmedi açıkcası.şöyle sağlam bişey istiyorum sen nerde yaptırdın Beytu kardeş?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

benim motorun görüntüsü ilk defa foto yüklüyorum doğru yüklemişimdir umarım
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    NAKED
    Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem böyle meziyetleriniz var beni Amerikadan aksessuar getirme sitresine neden sokuyorsun. Adresinizi verin size hammadesini göndereyim forumdaki arkadaşlara cam koruma demiri sissy bar vs imal ediverin.
    gidonu yükseltince gerçekten konfor artıyor mu

Motosikleti
    GV250
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda cam var.koreden getirttim ama pek hoşuma gitmedi açıkcası.şöyle sağlam bişey istiyorum sen nerde yaptırdın Beytu kardeş?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:49 ----------

http://img837.imageshack.us/img837/2169/5h01.jpg benim motorun görüntüsü ilk defa foto yüklüyorum doğru yüklemişimdir umarım
    ben de ön camı koreden sipariş ettim henüz ulaşmadı takamadım. nesini beğenmedin acaba_?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler