Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    vallahi eski tiger motorumun resimleri masaüstünde vardır sanırsam,evime gidince yollayabilirim ama

yani garanti olayında parça değişimi önemli benim için... kaşe olayını takip etmiş benden onceki kişi saolsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bizim çamurluklar plastik olduğu için koruma demiri düşme - çarpma anında kırabilir çamurluğu. yani o aksesuar korumadan ziyade görüntü için işe yarar.

bu arada arkadaşlar global motor zamanı ile kanuni arasında ne gibi farklar var servisler vs konusunda? bi değerlendirme yapsanız? noldu şu an global'e
    yani maşa ya takılıyordu benim eski tiger da koruma demiri.... eger çamurluga takılıyorsa saçma tabi... kesinlikle çamurluk daha çok kırılır dogru...

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10030-hyosung-s-and-t-kanuni-gv250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-950.htm bu sayfa açılmıyor page not found dedi dostum :/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahi eski tiger motorumun resimleri masaüstünde vardır sanırsam,evime gidince yollayabilirim ama

yani garanti olayında parça değişimi önemli benim için... kaşe olayını takip etmiş benden onceki kişi saolsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

yani maşa ya takılıyordu benim eski tiger da koruma demiri.... eger çamurluga takılıyorsa saçma tabi... kesinlikle çamurluk daha çok kırılır dogru...

http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10030-hyosung-s-and-t-kanuni-gv250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-950.htm bu sayfa açılmıyor page not found dedi dostum :/
    950. sayfada var ben onun linkini göndermiştim. bir bak istersen.

Motosikleti
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    950. sayfada var ben onun linkini göndermiştim. bir bak istersen.

yaaa abicim desene şu süper ikili motor resmi diye fotoyu bilgisayarıma kaydettim o derece çok sevdim sizin motorları maaşallah ikiside model olarak farklı ama soldaki motorun koruma demiri efsane olmuş

Msa olayına bakmak lazım aslında evet, baya işi ciddiye alıyorlar sanırsam...
    m_cbc bunu beğendi.

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    benim motorda msa'nın demirinden var ama ne bilim pek yakıştıramıyorum. imkanım olsa değişik bi model seçer yaptırırdım. sissy barları çok rahat msa'nın ama o da şekil olarak bana hitap etmiyor. kalitesine diyecek bişiyim yok ama

Motosikleti
    senin demirlerin resmi var mı abi? belki senden alırım sende yenisini yaptırırsın ))

Motosikleti
    maalesef şu an elimde yok işyerinden yazıyorum ama mtmuallim'in motorunu almıştım, önceki sayfalarda motorun resmi var.

Motosikleti
    maalesef şu an elimde yok işyerinden yazıyorum ama mtmuallim'in motorunu almıştım, önceki sayfalarda motorun resmi var.

Hayırlı işler dilerim o zaman öncelikle abicim

bi araştırayım hımmmm

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:26 ----------

Hayırlı işler dilerim o zaman öncelikle abicim

bi araştırayım hımmmm

Motosikleti
    valla bi bak bulursan hoşuna giderse sissy bar lastik çanta her şeyi satıyorum :D

Motosikleti
    bulamadım desem kızarmısın? :/ 953 sayfada bulamadım :(

Motosikleti
    bulamadım desem kızarmısın? :/ 953 sayfada bulamadım :(
    hocam 887. sayfada motorun fotoğrafı mevcut. orada görünen çantaları demiri, sissy barı satıyorum. istanbul içindeysen görüşebiliriz. oradaki çantalar harici bi takım daha çanta var elimde heybe ve sissy bar çantası onu da satabilirim. fotoğrafını çekmem lazım göstermek için. makinem şu an benden uzakta görmek isterseniz ayarlarım bi arkadaştan çekerim. makul bi fiyat düşünüyorum. o parayla da ben kendime şekilli bi demir yaptırırım :D hatta aynalarımı da satıyorum bilginiz olsun, fotoğraftaki aynalar.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Motosikleti
    Hyosung Gv 250
    Motor kullanmaya yeni başladım. O model bu model araştırırken bir tane gv 250 dek getirdim. Gözünün yaşına bakmadım kapattım hemen. Almamdaki en önemli etken bu forum oldu. Az buçuk internet deneyimimiz var. Forum konusunun 950 sayfa olduğunu görünce daha hızlı karar verdim. Aldığım motor çok sade, şimdi bana acilen yan veya arkaya büyük bir çanta ve lastik lazım

Motosikleti
    gv 250
    yaaa abicim desene şu süper ikili motor resmi diye fotoyu bilgisayarıma kaydettim o derece çok sevdim sizin motorları maaşallah ikiside model olarak farklı ama soldaki motorun koruma demiri efsane olmuş

Msa olayına bakmak lazım aslında evet, baya işi ciddiye alıyorlar sanırsam...
    slm
    osman abi onu kendisi yaptı bana da yapacak, multibar oldu resmen çok hoş duruyor. harley motorlarda olduğu gibi

Motosikleti
    hocam 887. sayfada motorun fotoğrafı mevcut. orada görünen çantaları demiri, sissy barı satıyorum. istanbul içindeysen görüşebiliriz. oradaki çantalar harici bi takım daha çanta var elimde heybe ve sissy bar çantası onu da satabilirim. fotoğrafını çekmem lazım göstermek için. makinem şu an benden uzakta görmek isterseniz ayarlarım bi arkadaştan çekerim. makul bi fiyat düşünüyorum. o parayla da ben kendime şekilli bi demir yaptırırım :D hatta aynalarımı da satıyorum bilginiz olsun, fotoğraftaki aynalar.
    Bence sen en iyisi sana zahmet olacak ama bana pm ile bi fiyat listesi cikarsana ama fazla cosmadan ) ozel mesjajdan konusalim hele

Permatiq59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KapÇık
    arkadaslar bildiğiniz üzre persembe günü motorumu aldım. cuma sabahıda azcık yol yapıyım dıye yola cıktım. o azcık yolu azcık uzatınca 3 gun kamp 1200km yol cıktı.. hafta sonumu balıkesir motosiklet festivalinde gecirdim. e tabi git gel 1200km de motorumla tanısmamıza bihayli yardımcı oldu. 130'dan sonra ön lastikten kaynaklı bı titreme ve 100km ile sabit gidince 17 kuruş yakıt olayını kesfettim. tabiki sürüş kabiliyeti motora alısma ve kontra olayınıda bu 1200 km de geliştirebildiğim kadar geliştirdim. buyrun kücük bi foto..

muncipoyraz bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm
    osman abi onu kendisi yaptı bana da yapacak, multibar oldu resmen çok hoş duruyor. harley motorlarda olduğu gibi
    kesinlkle çok güzel duruyor o bar... kaç gayme acaba OSman abi artık benim de abimmm
    m_cbc bunu beğendi.

ozgurparlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    arkadaşlar merhaba sahibindene ilan koydum linki bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-hyosung-full-gv-250-129976983/detay

Motosikleti
    gv 250
    kesinlkle çok güzel duruyor o bar... kaç gayme acaba OSman abi artık benim de abimmm
    şu anda tatilde haftaya gelecek eğer istersen seninle konuştururum anlaşırsanız yaptırırsın olur mu dostum ??
    oguzhansan bunu beğendi.

gakko44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Artık bende aquilamı gösterebilirim
    [IMG][/IMG]
    m_cbc, yesiroğlu ve muncipoyraz bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar bir yakıt tüketimi sitesi vardı yabancı onu bulamıyorum...

Motosikleti
    gv 250
    Alıntı gakko44 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Artık bende aquilamı gösterebilirim
    http://<a href="http://www.directupl...gu.jpg</a></a>
    slm
    iyi günlerde kullanın tekeriniz düz bassın
    ön camı nereden aldınız ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler