Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    lion05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha XVS650A
    arkadaslar bu hafta bayıye gv 250 gelıyor onumuzdekı hafta sanırım plaka sıgorta ruhsat ıslemlerı bıter de merakla bekledıgım motora kavusurum sızden kask onerınız ıstıcem baktıklarım modellerı yazdım sızce hangısı ben ceneden acılır kask ıstıyorum sızce uygun kask hangısı ve gv250 ye uygun mont ıcın onerınızıde alabılırmıyım derımı tekstılmı sızcee
    bell marka M1
    BELL marka ımr
    shark marka s600
    nıtro marka carbon ev ff
    nıtro nsfc carbon dvs
    scorpıon exo 500 aır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ben dün görüştü bayi ile haftaya çarşamba giriş yapıyormuş motorlar cumaya filan antalyada olur dedi sözde 26 sında gelecekti nasip artık o kadar bekledik 1 hafta daha bekleriz

ben kaskı
    LS2 FF370 Çeneden Açılır Kask Siyah
    aldım

montu
    Prosev Sport Motosiklet Montu

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı lion05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu hafta bayıye gv 250 gelıyor onumuzdekı hafta sanırım plaka sıgorta ruhsat ıslemlerı bıter de merakla bekledıgım motora kavusurum sızden kask onerınız ıstıcem baktıklarım modellerı yazdım sızce hangısı ben ceneden acılır kask ıstıyorum sızce uygun kask hangısı ve gv250 ye uygun mont ıcın onerınızıde alabılırmıyım derımı tekstılmı sızcee
    bell marka M1
    BELL marka ımr
    shark marka s600
    nıtro marka carbon ev ff
    nıtro nsfc carbon dvs
    scorpıon exo 500 aır
    Bu camiada giyim işi biraz masraflı. Önümüz yaz, herşeyi yazlık alacağını düşünüyorum. Montunu prosev yada prohell marka yazlık fileli mont alabilirsin. Katlanabilir bir dizlik almayı da unutma. Kış için mont tavsiyem kesinlikle Hudson Deri, tekstil olsun dersen Venom Tourex

Kask işi sıkıntı öncelikle bedenini keşfet. Çeneden açılır istiyorsan, Scorpion exo500'ü unut. Bell'i bilmiyorum, nitro için yorumlar iyi değil, yazdıkların içinde en makulu Shark ama kafana takıp denemeden alma. Ayrıca artık çenesi tamamen çıkabilen kasklar var onlara da göz at bence. Givi x01 comfort (yazlık kışlık 2 tane çenesi var), Caberg Hyperx, Nolan N44 Scorpion exo300 gibi. Daha önce alışveriş yapmadıysan mutlaka yanında birisi bulunsun. Özellikle kask alırken dikkat et, tam bedenini al, bir beden küçük yada bir beden büyük o kaskı saksı yapmana neden olur.

muncipoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 650 AQUILA
    delta motorlu araçlardan sipariş ettiğim SÜRÜCÜ AYAK BASAMAK TAKIMI dün geldi. Bir günde gönderdiler. 70+6 tl tuttu.ürün fena durmuyor orjipnal olduğunu düsünmüyorum ama kaliteli duruyorlar.buda fotografları..
    blackarca bunu beğendi.

güle güle kullan birader

ilk izlenimlerini bizimlede paylaşırsın artık

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    beyler selamlar uzun zamandır ugramıyordum:( tabi yine bir sıkıntım var hemen dönüp dolaşıp buraya geldim arkadaslar motorum 2011 model daha 5500 km de motordan garip bir hommmm diye bir ses geliyor enjeksiyon sesinin daha kalın olanı ama gidişinde gelişinde hiçbir sıkıntı yok. ne olabilir sizce?

Motosikleti
    NAKED
    Alıntı muncipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delta motorlu araçlardan sipariş ettiğim SÜRÜCÜ AYAK BASAMAK TAKIMI dün geldi. Bir günde gönderdiler. 70+6 tl tuttu.ürün fena durmuyor orjipnal olduğunu düsünmüyorum ama kaliteli duruyorlar.buda fotografları..http://imageshack.us/a/img29/3918/t9im.jpghttp://imageshack.us/a/img407/4815/ef28.jpg
    Hayırlı olsun kardeş. Fiyat yazmamışlar sitelerinde. Ayaklıklar katlanır değil galiba?

ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Alıntı muncipoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    delta motorlu araçlardan sipariş ettiğim SÜRÜCÜ AYAK BASAMAK TAKIMI dün geldi. Bir günde gönderdiler. 70+6 tl tuttu.ürün fena durmuyor orjipnal olduğunu düsünmüyorum ama kaliteli duruyorlar.buda fotografları..http://imageshack.us/a/img29/3918/t9im.jpghttp://imageshack.us/a/img407/4815/ef28.jpg
    selam,

ayaklıklar büyük ihtimal orijinal. benim verdiğim paranın 3te 1ine almışsın ben hyosungsource ten sipariş vermiştim. güle güle kullan
    muncipoyraz bunu beğendi.
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Ersin_Ftr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv 250
    Bu da benim kara oğlan..

kilyos yollarında..

ve yaptığımız yolun meyvesi
    m_cbc, yesiroğlu ve muncipoyraz bunu beğendiler.

Motosikleti
    NAKED
    Alıntı Ersin_Ftr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok hoş gerçekten ama aksesuarın yok neden?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:29 ----------

Arkadaşlar bir rüzgarlık alamadım şu motora. Ben mi beceriksizim motor aksesuarı satanlar mı anlayamadım?
    GV250 için bağlantı aparatlarını nereden bulabilirim? Bir imalatçı buldum aparat bul yapayım dedi.

Ersin_Ftr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv 250
    Çok teşekkür ederim öncelikle.Aksesuar yok çünkü böyle sade seviyorum motoru.Deri çanta,püskül hattaa sissybar bile bana çok uzak abi bi koruma demiri düşünüorum sadece birde egzozun sesi çok hoşuma gitmiyor onda ufak bi değişiklik istiyorum.Hattaa bu konuda öneriniz varsa çok sevinirim.Egzoz için nasıl bi işlem gerekir şöyle tok ve ağır bi ses almak için.

Motosikleti
    NAKED
    ben de yeniyim senin gibi... işi bilen çoktur. Ama trafik egzozst ayarını affetmez.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Dostlar hayırlısı ile Aranıza 2012 bir hyosung ile katılacagım çok az kaldı ama bi iki şey sormak isterim sizlere...
    acaba şu aşağıdaki resim de gösterdiğim ürünler fiyat olarak nasıldır? daha muadil bir ürün bulma olasılıgı varmıdır? yani sizce tercihler dogrumudur? sevgilerimle

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar hayırlısı ile Aranıza 2012 bir hyosung ile katılacagım çok az kaldı ama bi iki şey sormak isterim sizlere...
    acaba şu aşağıdaki resim de gösterdiğim ürünler fiyat olarak nasıldır? daha muadil bir ürün bulma olasılıgı varmıdır? yani sizce tercihler dogrumudur? sevgilerimle
    http://o1306.hizliresim.com/1b/x/pqx4v.jpg
    slm
    ayaklıklar 70-80tl
    sissy bar 120 tl
    orta sehpa 100tl (4 44 ten almıştım ben)
    benim bildiğim fiyatlar bunlar diğer ikisinin fiyatını bilmiyorum ama ön çamurluk korumanın fiyatını merak ediyorum öğrendiğinde paylaşabilir misin ?

Motosikleti
    Acemice olacak ama, radyatör ön siperlik normalde var mı?

Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm
    ayaklıklar 70-80tl
    sissy bar 120 tl
    orta sehpa 100tl (4 44 ten almıştım ben)
    benim bildiğim fiyatlar bunlar diğer ikisinin fiyatını bilmiyorum ama ön çamurluk korumanın fiyatını merak ediyorum öğrendiğinde paylaşabilir misin ?

Motosikleti
    muhtemelen var. aksesuar parçası değil hocam o. motorundaki radyatörün üstünde bulunan siyah ızgaranın adı.

çamurluk korumanın fiyatı 95 tl.

Motosikleti
    gv 250
    evet var almana gerek yok

Motosikleti
    Alıntı m_cbc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet var almana gerek yok
    95 tl bir fiyatı var çamurluk demirinin. işin doğrusu önceki motorumda kırılmıştı çamurluk ve koruma bu motoruma istiyorum

arkayada olsa keşke bu modeller için. stopların kenarına kadar, çerçeve olacak şekilde...

koruma demirini hyosung sourceden getirebilen daha dogrusu gumrukten geçirmeyi becerebilmek nasıl bi iştir? aslında direk hyosource den almak isterdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhtemelen var. aksesuar parçası değil hocam o. motorundaki radyatörün üstünde bulunan siyah ızgaranın adı.

çamurluk korumanın fiyatı 95 tl.
    doğru ama ne bileyim geçen biyerlerde okumuştum "herşeyi aksesuar diye satıyorlar orta sehpayı bile!" işte bunu okuyunca soaryım dedim radyatör siperliğide ekstra mı diye :/

son bir soru daha, garantili motor da servisler de garantiyi önemsiyorlar dimi? yani sallamasyon yapmıyorlar yani?

Motosikleti
    gv 250
    95 tl bir fiyatı var çamurluk demirinin. işin doğrusu önceki motorumda kırılmıştı çamurluk ve koruma bu motoruma istiyorum

arkayada olsa keşke bu modeller için. stopların kenarına kadar, çerçeve olacak şekilde...

koruma demirini hyosung sourceden getirebilen daha dogrusu gumrukten geçirmeyi becerebilmek nasıl bi iştir? aslında direk hyosource den almak isterdim.
    çamurluk korumasını taktığın zaman paylaşırmısın nasıl oluyor koruma demirini istanbulda msa var orası yapıyor
    biz kendimiz yaptık bakmak istersen
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/10030-hyosung-s-and-t-kanuni-gv250-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-950.html
    bu sayfada paylaşmıştım

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

doğru ama ne bileyim geçen biyerlerde okumuştum "herşeyi aksesuar diye satıyorlar orta sehpayı bile!" işte bunu okuyunca soaryım dedim radyatör siperliğide ekstra mı diye :/

son bir soru daha, garantili motor da servisler de garantiyi önemsiyorlar dimi? yani sallamasyon yapmıyorlar yani?
    garanti kapsamında sadece rodaj bakımının işçilik ücretini almıyorlar bir de eğer garantiden birşey değişmesi gerekirse garanti belgesindeki bakım tablosunun kaşelenip kaşelenmediği önemli benim bildiğim.

Motosikleti

hocam bizim çamurluklar plastik olduğu için koruma demiri düşme - çarpma anında kırabilir çamurluğu. yani o aksesuar korumadan ziyade görüntü için işe yarar.

bu arada arkadaşlar global motor zamanı ile kanuni arasında ne gibi farklar var servisler vs konusunda? bi değerlendirme yapsanız? noldu şu an global'e

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler