Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Yorum için teşekkürler, söylediğin ustaları bir ziyaret edeceğim eminim onlarında yönlendirmeleri faydalı olacaktır.
    bu arada merak etmedim desem yalan olur, rakam biraz daha yukarıda derken? zorlarmı beni bilemedim ama...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Arkadaşlar malum önümüz kış forumlarda kışın motosiklet bakımı ile ilgili birçok tazı var ancak buraya da yazmak istedim, kışın kullanmayacağınız motorunuz için neler yapıyorsunuz enjeksiyonlu ve ya karbüratörlü olmasına göre işlemler değişiklik gösteriyor mu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ucurtma_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar malum önümüz kış forumlarda kışın motosiklet bakımı ile ilgili birçok tazı var ancak buraya da yazmak istedim, kışın kullanmayacağınız motorunuz için neler yapıyorsunuz enjeksiyonlu ve ya karbüratörlü olmasına göre işlemler değişiklik gösteriyor mu?
    Kışın kullanmayacağın motorunu bana veriyorsun, bütün dertlerden kurtuluyorsun (kışın kullanılmayan motosikletleri koruma ve yaşatma derneği)

Çoğu yerde abartılı anlatımlar var ama bence akünü söküp eve götür hatta şarj aletin varsa şarja tak, motoru komple wd40'la spreyle (kullanmaya başlayacağın zaman balata spreyiyle temizleyebilirsin), zincirini de yağla yeter.
    oguzhansan bunu beğendi.

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kışın kullanmayacağın motorunu bana veriyorsun, bütün dertlerden kurtuluyorsun (kışın kullanılmayan motosikletleri koruma ve yaşatma derneği)

Çoğu yerde abartılı anlatımlar var ama bence akünü söküp eve götür hatta şarj aletin varsa şarja tak, motoru komple wd40'la spreyle (kullanmaya başlayacağın zaman balata spreyiyle temizleyebilirsin), zincirini de yağla yeter.
    Depoyuda fulle 2-3 ay yatacak motorun icindeki benzini de 2-3 ay sonra kullanma... Tamamini bosalt... Dimi

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depoyuda fulle 2-3 ay yatacak motorun icindeki benzini de 2-3 ay sonra kullanma... Tamamini bosalt... Dimi
    karbratörlüyse birazını boşaltsın üstüne temiz benzin eklesin öyle böyle gider yahu 75 lira yere dökülürmü

oguzhansan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    --HYOSUNG GV250-- pinokyo bisikleti de duruyor :)
    Ben eski tiger da yaptim... Canim cikti eski benzini yokedene kadar. Rengi degismisti hatta... Alacak arkadasin yaninda oldu bir de olay cok gulduk ya motor bozuk filan sandim ben de o da... O yuzden sutten agzim yandi misali...
    ogzcngdk bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı oguzhansan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet evet öyle yap, ama benzini yere dökme bir bidona koy ben gelip alırım.
    oguzhansan bunu beğendi.

ucurtma_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet evet öyle yap, ama benzini yere dökme bir bidona koy ben gelip alırım.
    iyi geyik dönmüş cevaplar için tşkler :d

İzci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250
    Herkese merhaba,
    Malum kış geliyor. GV250'mi kışın kullanmayacağım. Üzerine bir örtü almak istiyorum. Benim önde rüzgarlık camım da var. Bu camı da tolere edecek şekilde örtü önerilerinizi paylaşabilir misiniz? Özellikle örtü kullanıcıları yanıtlarsa sevinirim. Kullanıcı deneyimine ihtiyacım var. Yanıtlayan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı İzci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,
    Malum kış geliyor. GV250'mi kışın kullanmayacağım. Üzerine bir örtü almak istiyorum. Benim önde rüzgarlık camım da var. Bu camı da tolere edecek şekilde örtü önerilerinizi paylaşabilir misiniz? Özellikle örtü kullanıcıları yanıtlarsa sevinirim. Kullanıcı deneyimine ihtiyacım var. Yanıtlayan herkese şimdiden teşekkür ederim.
    Camı söksen daha iyi olur. XL branda camsızken tam olarak örtüyordu motoru.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin olduğunu bilmiyodum kusura bakma bana bi arkadaşım hediye etmişti. Linki burada:

http://www.feyizoglu.com/KA-610-Ruzg...l_45713.html#0
    Merhaba dijital vites göstergesini nereden bulabilirim?

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    ATV brandasi alırsanız cami da kurtarır,kenarları lastikli ve egsoza yapışmıyor pek

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ATV brandasi alırsanız cami da kurtarır,kenarları lastikli ve egsoza yapışmıyor pek
    Araba brandası alıp 2 tur saralım motoru hem üşümez.
    YÖRÜK ve helin126 bunu beğendiler.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Ben kullandım ATV icin olanı,gayet guzel siz ridvana bakmayın

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    1000. Sayfayi gectik ya ortalik baya senlenmis.. Eee tahminler uzerine de DR. RİDVAN USTA'nin 1000. Sayfa acilisini yapmasini kutlarim..
    Ewet arkadaslar gelelim okumaktan haric arada bu sayfamiza yazmamin nedenine.. Bir aksilik olmazsa sayet 2007 model bi gv ile salidan itibaren bir nikah yapiyoruz. Artik bol bol burada sizinle olurum.. Pazertesi aksami yola dusup sali gunu gv ye nikahi basip geliyorum. Tuv de calismamin vermis oldugu avantaj ile km'sinin orijinal oldugunu biliyorum. Zinciri falan da degismis akusu yeni.. Aslinda 0 km istiyordum ama 2014' te gelecek olmasi ve fiyatinin 10000'in uzerine cikmasi nedeni ile ikinci ele yoneldim.. Simdilik ii forumlar... Sabirsizlik icime dustu bile..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kullandım ATV icin olanı,gayet guzel siz ridvana bakmayın
    Tecrübeye her zaman saygı duyarım. Teşekkürler. Bu durumda atv örtülerine bakacağım.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese selamlar.
    arkadaşlar herkese kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum.. dikkat ettim de arkadaşlarımız artık kışlık bakımı yapıp motoru garaja alma planlaması yapıyor ben ise koca bir sezon boyunca motoru çalıştıramadım bile yaw..ne kadar sıkıntılı oldu benim için anlatamam. bu arada deli gibi aksesuar aldım, almaya da devam ediyorum.önümüzdeki sezon bir terslik olmazsa bomba gibi takılıcam kızılcığımla.

bu arada mesut çok sevindim adına. hayırlısı olsun şimdiden. bu arada imzayı attıktan sonra resimleri paylaşmayı unutma. kazasız belasız inşallah.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    ARKADAŞLAR koreye şipariş geçecegim malzeme lazım olan bildirsin .Elimde devridaim pompası balatalar,karbüratör manifoldu, startör conjoktör ve bir çok malzeme mevcut Bilginize
    gv250 için koruma demiri sisi bar sepatlik mevcut .5322124353
    oguzhansan bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1000. Sayfayi gectik ya ortalik baya senlenmis.. Eee tahminler uzerine de DR. RİDVAN USTA'nin 1000. Sayfa acilisini yapmasini kutlarim..
    Ewet arkadaslar gelelim okumaktan haric arada bu sayfamiza yazmamin nedenine.. Bir aksilik olmazsa sayet 2007 model bi gv ile salidan itibaren bir nikah yapiyoruz. Artik bol bol burada sizinle olurum.. Pazertesi aksami yola dusup sali gunu gv ye nikahi basip geliyorum. Tuv de calismamin vermis oldugu avantaj ile km'sinin orijinal oldugunu biliyorum. Zinciri falan da degismis akusu yeni.. Aslinda 0 km istiyordum ama 2014' te gelecek olmasi ve fiyatinin 10000'in uzerine cikmasi nedeni ile ikinci ele yoneldim.. Simdilik ii forumlar... Sabirsizlik icime dustu bile..
    nasıl oluyor km kontrolü eğer varsa bir tekniği bizede söyleyin

bu arada far kaşını taktım farı yaktığım zaman aradan ışık sızıyor bu demek oluyorki suda girebilir bu sorunu nasıl çözerim düzgün taktığımı düşünüyorum.. araya teflonmu koysam acaba

Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende merak ediyorum km 'nin nasıl orjinalliğini anlıyorsunuz çok acemiyim 2. elde kazıklanmak istemiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler