Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    1000 tl içinde plaka masrafı da var pardon. mesajları nedense düzeltemiyorum.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bilgisayar mühendisi ve daha birçok şey olmama rağmen ilk kez burada ve az önce bir foruma kayıtlı kullanıcı olarak katıldım.
    Şimdiden geçen bunca zamana acımaya başladım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    edit: ridvan cus artikkk)))))
    Gölgemden hızlı klavye çekerim.

Alıntı M.Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hızlı ve dopdolu cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
    Bana İstanbul'da, özellikle Küçükçekmece yakınlarında, ikinci el motosiklet nerede bakabileceğimi söylebilir misiniz?
    (sahibinden.com'da baktım fakat canlı da görmek istiyorum.)
    Aslında bütçe oldukça kısıtlı. İkinci el tavsiyenize ayrıca sevindim bu yüzden
    Bir de, ikinci el motosiklet alırken km'si çok önemli midir?

İsim; Murat. Yaş; 26.
    Küçükçekmece yakınlarında maksadın motoru görmekse sadece benim motora bakabilirsin orada oturuyorum
    Tabii ki düşük km'li olan önce çıkar ama tek kriter km değil ayrıca her zaman düşük km'de olan iyi değildir hele ki km geri sarmanın çok karşılaşılan bir şey olduğunda.

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung firması şu topiği okusa, Rıdvana sör ünvanı falan verip, ömür boyu ücretsiz hyosung motor verme olayına falan girerlerdi kesin
    Kanuni bile benim kadar destek vermiyor bu motora.

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçükçekmece yakınlarında maksadın motoru görmekse sadece benim motora bakabilirsin orada oturuyorum
    Tabii ki düşük km'li olan önce çıkar ama tek kriter km değil ayrıca her zaman düşük km'de olan iyi değildir hele ki km geri sarmanın çok karşılaşılan bir şey olduğunda.
    Çok sevinirim. Hangi günler/saatler müsait olursunuz?

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Benim motor da görülebilir yardımcı olacaksa.bu arada Rıdvan;insan degilsin diyorum sadece
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    Yahu Ankara'dan kimse yok mu bir tur bindirecek =) ?
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı M.Y. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok sevinirim. Hangi günler/saatler müsait olursunuz?
    Hafta içi 18.30 gibi Küçükçekmece'de olurum, hafta sonu ne zaman müsait olacağım belli olmaz ama 1 gün önceden haber verirsen ayarlarım.

Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada Rıdvan;insan degilsin diyorum sadece
    Şimdi bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi?

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Senin için kötü ama bizim için iyi bişey
    YÖRÜK bunu beğendi.

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    s&t motora mail atalım, google translate falan kullanıp bizim başlığı bi okusunlar, Rıdvana kesin 2012 model gönderirler
    M.Y. ben tepeüstünde oturuyorum, şimdi görmek istersen gel gösterem
    gencotr ve Zengibar bunu beğendiler.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ahmet, Boşa Uğraşma Rıdvanla.. adam kingg mt ile yatıyo mt ile kalkıyo yakında adminlikte verirlerşe şaşırmam
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı TwisTeD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s&t motora mail atalım, google translate falan kullanıp bizim başlığı bi okusunlar, Rıdvana kesin 2012 model gönderirler
    Google translate ve forum deyince aklıma come easy geliyor. Bir de verecekleri motor Kanuni olmasın Hyosung olmazsa binmem.
    inglor ve YÖRÜK bunu beğendiler.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..
    Alıntı burdurlu1985 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :koşturmaca devam abi. arkadaşım uzmanlık sınavı için izin aldı 15 gündür işe gelmiyo o yüden aralıksız nöbetteyim
    ne kendme vakit ayırabiliyorum nede eve
    çok şükür abi şimdilik herşey yolun da gidiyor. gelişmesi sağlığı iyi. hele bi doğsun yanına el öpmeye getircem abi
    mesut kolay gelsin..estahfirullah dostum ne el öptürmesi sağlıklı doğsun hayırlısı ile ben antalyadan yanına fırsat bulur gelirim inşallah ileride..

20-30 TL de bence pahalı değil Ayrıca orjinal teli gayet sağlam olmasına rağmen zamanla kopabiliyorsa tahminen senin yaptığın daha çabuk kopacaktır.
    mehmet ali pratik çözüm olmuş,paylaşım için teşekkürler ancak efektif değil..rıdvanın dediği gibi işi sağlama almak lazım ve bunun için 20 tl feda edilebilir diye düşünüyorum..
    Google translate ve forum deyince aklıma come easy geliyor. Bir de verecekleri motor Kanuni olmasın Hyosung olmazsa binmem.
    kesinlikle come easy 'yi ben de tek geçiyorum..

tolga geçmiş olsun,karaca ile ilgili bir problem duydum ve merak ettim..merak edersen söyleyim ben yan ayak müşürünü iptal ettirmedim çünkü ne sarkıyordu ne de müşürde problem vardı ancak olgaç abi herhangi bir işlem yaptırdı mı bilmiyorum..bence iptal ettirme çünkü illaki lazım olur..adamlar boşuna koymamışlar öyle değil mi?sonucu bizimle paylaşırsan iyi olur ben de merak ettim çünkü..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tolga geçmiş olsun,karaca ile ilgili bir problem duydum ve merak ettim..merak edersen söyleyim ben yan ayak müşürünü iptal ettirmedim çünkü ne sarkıyordu ne de müşürde problem vardı ancak olgaç abi herhangi bir işlem yaptırdı mı bilmiyorum..bence iptal ettirme çünkü illaki lazım olur..adamlar boşuna koymamışlar öyle değil mi?sonucu bizimle paylaşırsan iyi olur ben de merak ettim çünkü..
    Aynen, Müşür ne bu arada?...

---------- Post added at 02:33 ---------- Previous post was at 02:30 ----------

Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen, Müşür ne bu arada?...
    Tamam bu yan sehpa açıkken viteste motosikletin çalışmamasına yarıyor. Bir girişimim olmadı. Çalışıyordu...

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Normal şartlarda hala çalışıyor zaten müşür.Vitesteyken ayaklığı açtığımda motor stop ediyor.Hafta içi işten vaktim olmadığı için ustama götüremedim.En kötü cumartesi sabahın köründe ustanın yanında alıcam soluğu.Hbaeriniz olur merak etmeyin.
    Çok keyifli bi yolculuğun sonunda olunca biraz tadım kaçtı ama halledilir bi şekilde..
    Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normal şartlarda hala çalışıyor zaten müşür.Vitesteyken ayaklığı açtığımda motor stop ediyor.Hafta içi işten vaktim olmadığı için ustama götüremedim.En kötü cumartesi sabahın köründe ustanın yanında alıcam soluğu.Hbaeriniz olur merak etmeyin.
    Çok keyifli bi yolculuğun sonunda olunca biraz tadım kaçtı ama halledilir bi şekilde..
    Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim.
    Aslında ustalık bir iş yok şu aşamada ama ustaya götürmeden önce ayaklığın yayını kontrol et. Yay biraz gevşemişse yoldaki ya da motordaki titreşimden dolayı ayaklık hafif açılıp kapanıyor olabilir daha önce dediğim gibi. Eğer gevşek olduğundan şüphelenirsen de motorla biraz dolaş gaz kesme sorunu olduğu anda sol ayağında motorun ayaklığını yukarıya doğru destekle yani yayın yapması gereken işi sen yap. Sorun o anda düzelirse maksimum 1 TL'ye bir yay alıp tak.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Aslında ustalık bir iş yok şu aşamada ama ustaya götürmeden önce ayaklığın yayını kontrol et. Yay biraz gevşemişse yoldaki ya da motordaki titreşimden dolayı ayaklık hafif açılıp kapanıyor olabilir daha önce dediğim gibi. Eğer gevşek olduğundan şüphelenirsen de motorla biraz dolaş gaz kesme sorunu olduğu anda sol ayağında motorun ayaklığını yukarıya doğru destekle yani yayın yapması gereken işi sen yap. Sorun o anda düzelirse maksimum 1 TL'ye bir yay alıp tak.
    Denerim rıdvan.Ama bu olay yüksek devir çevirdiğimde oluyor ve vitesteyken debriyajı sıkıp durdum ve deviri 8 9000 lere getirdiğimde yine yaptı.Boşa alıp denemek aklıma gelmedi.Boştayken yapmazsa zaten müşürdendir.Ama dururken ve boştayken yaparsa sanırım başka yerde aramak gerekecek sorunu..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Arkadaşlar az önce deneme amaçlı biraz yol yaptım.Haftasonu yaşadığım olay tekrarlamadı.
    Gerekli bütün kombinasyonları denedim.Dururken boşta,dururken viteste,giderken boşta,viteeste vs..
    Hareket halinde ayağımla yan ayağı hafif aşağı bastırdığımda devir saatinin aynen haftasonu olduğu gibi sapıttığını gördüm.Bu da demek oluyorki
    müşür yağmur ve çamurlu sürüş ardından pislenmiş ve temassızlık yapmış..Müşürü söküp temizliycem wd40 la koruma yapıcam.Şuan için durum budur.
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Hadi gecmis olsun Tolga.bu arada devir saatine nasil yansıyor?bayilip sonra toparlama gibi mi,yoksa olması gereken devrin üzerine de çıkıyor mu?

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi gecmis olsun Tolga.bu arada devir saatine nasil yansıyor?bayilip sonra toparlama gibi mi,yoksa olması gereken devrin üzerine de çıkıyor mu?
    Teşekkür ederim.
    Devir saati bayılıp toparlanıyor.Oda müşür ateşlemeyi kestiğinden.
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250

come easy millet ) HErkese Selam

Bu arada cumartesi servise gittim motordan ses geliyordu tıkır mıkır eksantirik zinciri eksantirik gergi değişecek erdal abi teşhisi koydu Geçen sene bosh marka akü almıştım oda kendinden geçti şimdi varta ytx14bs 12 amper 12 volt aldım onu takdiracağım ...

Birde kasklarımı caldırdım hanımında benimde motorun üsüntenden kiliti kesip almışlar ..

hazır değişmişken normal zinciride değiştireceğim ..

Anlayacağız bu ay hiç yokken baya masraf cıkarttı 400 tl eksantirik sizni ve gergi 2 şer adet, akü 165 tl zinciri daha almadım ama 180 tl civarından d.i.d. 520-116 bakla alacağım..

İlker Ayaz Paşamı görüyorum facede arada bizim içinde öpersin artık
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler