Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese selamlar..

bir öğretmen çocuğu olarak başta mithat hocam olmak üzere tüm emekli ve çalışan öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum..öyle ya da böyle şuan bulunduğumuz mevkilere gelmemizi sağlayan yegane insanlar için ne yapsak yeridir..sonsuz saygılarımı sunuyorum..
    mitmuallim bunu beğendi.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Gecen hafta abant gezisini ekilerek tamamlanın etkisiyle bu hafta Amasraya kadar uzandık.tek ve en önemli eksiğim motosikletim..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen hafta abant gezisini ekilerek tamamlanın etkisiyle bu hafta Amasraya kadar uzandık.tek ve en önemli eksiğim motosikletim..
    Buralara kadar gelip bi haber vermemişsiniz ama..oldu mu şimdi..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Motorla gelebilseydim kesin haber verirdim dostum ama kimse çıkmıyor yola ben de ikiteker sezonunu uzun yol için kapadım artık naapim..
    Gitmek istedikten sonra her yer yakındır.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorla gelebilseydim kesin haber verirdim dostum ama kimse çıkmıyor yola ben de ikiteker sezonunu uzun yol için kapadım artık naapim..
    Olurda kafaya esip gelinirse haberim olsun ben onur gibi garaja çekmedim motorumu
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Alıntı inglor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olurda kafaya esip gelinirse haberim olsun ben onur gibi garaja çekmedim motorumu
    Tolgacım 3 hafta oldu garaja cekeli ancak aküyü bile sokmeye fırsatım olmadı Cekmesem de galiba binemeyecekmisim.
    Bizim kiz simdiden cok yormaya basladi bizi. Kontroller, bi yandan alisveris, bi yandan degisen anne psikolojisi Suan forma yazdigimi gorse bile sıkıntı çıkacağına eminim:
    Ama yazın emin ol geliyorum diye arıcam Tolga.

Kalın sağlıcakla...

Motosikleti
    GV250
    Arkadaşlar biraz geç oldu fakat, ben gv250 model 2012 motorsikleti kullanıcısıyım. Eylülün sonu gibi kendime bir rota belirledim vede yola çıktım (9gün) Malatya güzergahında Gaz telim koptu. Vede Malatyadaki STKanuni servisine gittim. Bana bu modeli ilk defa gördüğünü yardımıcı olamayacağını söyledi. Bu problemi çözebilecek bir tamirci önerdi, gönderdiği tamircide pek oralı olmadı, neyse sabahtan akşama kadar problemi çözmek için uğraştım. Bu motorsiklet kullanıcılarına 3 sorum olacak
    1- Bu kadar met edilen motorsikletin gaz teli 1500km koparmı?
    2- Türkiyedeki ST Kanuni Servislerileri ne ayak. Kendi malına sahip çıkmayan bir kurum olabilirmi?
    3 - Bu servisi şikayet edebileceğim bir kurum varmıdır?

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    talihsizlik, herkesin her motorun basina gelebilen bir durum. uzun yolculuklarda ozellikle boyle parcalarin yaninizda bulundurulmasi gerekiyor. yaygin kullanimi olmadigi icin dogu illerimizde parca sikintisi cekilmesi normal. parcalari internetten rahatlikla yedekleyebilirsiniz, tavsiyemdir. sikayet etmenize de gerek yok bence, talep gormuyorsa o taraflarda bu model, servisin de tanimamasi, parca bulundurmamasi olagan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

ayrica 30binde almistim bu motoru, 20bin kmde ben yaptim, duzenli yag degisimi disinda sorunum olmadi. ovguler yersiz degil yani.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ziyar180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biraz geç oldu fakat, ben gv250 model 2012 motorsikleti kullanıcısıyım. Eylülün sonu gibi kendime bir rota belirledim vede yola çıktım (9gün) Malatya güzergahında Gaz telim koptu. Vede Malatyadaki STKanuni servisine gittim. Bana bu modeli ilk defa gördüğünü yardımıcı olamayacağını söyledi. Bu problemi çözebilecek bir tamirci önerdi, gönderdiği tamircide pek oralı olmadı, neyse sabahtan akşama kadar problemi çözmek için uğraştım. Bu motorsiklet kullanıcılarına 3 sorum olacak
    2- Türkiyedeki ST Kanuni Servislerileri ne ayak. Kendi malına sahip çıkmayan bir kurum olabilirmi?
    1500 km'de Çinli motorun bile gaz teli kopmaz. Muhtemelen montaj aşamasındaki bir hatadan dolayı olmuştur ve garanti kapsamında değiştirilmesi gerekir. Servisin elinde gaz teli olmaması çok anormal bir durum sayılmaz ama hemen sipariş geçip getirtmesi gerekir. Eğer gittiğin servisin sadece Kanuni servisi değil de STKanuni servisi olduğuna eminsen 0 216 581 21 81 - 0 800 261 33 43 numaralarından birini arayarak şikayette bulunabilirsin. Yetkili servisi olduğu motoru tanımayan bir servis hiç olmasın daha iyi, hani 100 tane modeli olsa ve 20 yaşında bir motoru götürsen servise normal diyecem ama zaten 3-5 tane model var bunları da bilmiyorsa neyin servisi.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Zengibar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tolgacım 3 hafta oldu garaja cekeli ancak aküyü bile sokmeye fırsatım olmadı Cekmesem de galiba binemeyecekmisim.
    Bizim kiz simdiden cok yormaya basladi bizi. Kontroller, bi yandan alisveris, bi yandan degisen anne psikolojisi Suan forma yazdigimi gorse bile sıkıntı çıkacağına eminim:
    Ama yazın emin ol geliyorum diye arıcam Tolga.

Kalın sağlıcakla...
    Şaka yapıyorum onur..öncelikli durumunuz olduğunu biliyorum..Bebiş iyi olsun o yeter bize..Ben sen gelmeden önce zaten ankaraya gelip ararım seni..ama bu taraflara da gelmeni çok isterim,çok yer var gezecekk..
    Bu arada hyosung source da satılan elcik koruma/rüzgar zımbırtısı kullanan gören arkadaşımız varmı..işe yarar bişeymii..Sürekli uzun yoldayım elleri rüzgardan korumam lazım..yoksa kurye arkadaşların kulladığı şeylerden alıcamm..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    kuryelerin kullandigi muthis. bende orjinal el razgarligi da vardi ama 25tllik kurye isinin yerini tutmaz.

Zengibar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 Evo
    Tolgacım her zaman beklerim. Henüz formdan birileri ile tanışma fırsatım olmadı fakat çok istiyorum. Havalar soğumadan bir kaç kez Ankara'da olanlar için buluşalım falan dedim ama pek ses çıkmadı

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kuryelerin kullandigi muthis. bende orjinal el razgarligi da vardi ama 25tllik kurye isinin yerini tutmaz.
    Kuryelerin kullandığının işlevsel olacağı kesin.sadece sürüşte sıkıntı çıkarırmı diyorum..estetik kaygıları kış boyu kenara bıraktım sürekli motor üstündeyim..

Onur bende tanışmak isterim senle yüzyüze..aslında motor olmadan da ankaraya sık sık gelirim ben..8 sene kadar orada yaşadım..Arkadaşlarım var orda..Fırsat buldukça onların yanına gelirim..
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu arada hyosung source da satılan elcik koruma/rüzgar zımbırtısı kullanan gören arkadaşımız varmı..işe yarar bişeymii..Sürekli uzun yoldayım elleri rüzgardan korumam lazım..yoksa kurye arkadaşların kulladığı şeylerden alıcamm..
    Hyosungsource'daki elcik rüzgarlığı hiç bir işe yaramıyor. Ahmet (Can)'daki elcik rüzgarlıklarını denemek için kullanmıştım, gösterge kısmına doğru yanaşmayı yan tarafı açık kaldığı için aynı rüzgar aynen geliyordu. Sadece yağmurlu havalarda eldivenlerin ıslanmamasına yarayabilir. Fazla estetik kaygın yoksa kurye elcik rüzgarlığının üstüne tanımam. Yok ben ondan takmam dersen iyi bir kışlık eldiven+eldiven içliği+elcik ısıtma iyi iş görür.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosungsource'daki elcik rüzgarlığı hiç bir işe yaramıyor. Ahmet (Can)'daki elcik rüzgarlıklarını denemek için kullanmıştım, gösterge kısmına doğru yanaşmayı yan tarafı açık kaldığı için aynı rüzgar aynen geliyordu. Sadece yağmurlu havalarda eldivenlerin ıslanmamasına yarayabilir. Fazla estetik kaygın yoksa kurye elcik rüzgarlığının üstüne tanımam. Yok ben ondan takmam dersen iyi bir kışlık eldiven+eldiven içliği+elcik ısıtma iyi iş görür.
    Rıdvan dediğim gibi estetik kaygıyı kış boyu kenara bıraktım.Kışın da yol yapıyorum ve eller herşeyden önemli..Elcik ısıtmam var ancak uzun yolda yüksek süratte elin dış kısmı yine de üşüyor..Kışlık deri eldivenim de var..Ama önden gelen rüzgar kesilmedikçe illaki hissediyorum..Ha elim donmuyo ama rahatsızlık veriyo..Kuryelerin kullandığı korumalar açısından tek çekincem kullanımda bi kısıtlama yaratıp yaratmaması..Seyir halinde elini gidondan çekip tekrar gidonu tutarken falan..Acaba biraz kesip uclarından kısaltsam daha mı rahat olur?
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı ziyar180 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Marmaris'te STKanuni servisine gittim, adam bildiğin bisikletçi, arada çin işi scooterlar geliyor onlara bakıyor. İnanılmaz berbat bir servis ağı var, bir de STKanuni-Kanuni diye ayırmışlar neye göre ayırdılarsa. Servisteki sözde "usta" ilk kez bende görmüş GV250, tanıyamadı. Arayıp şikayet etmekte fayda var.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Rıdvan dediğim gibi estetik kaygıyı kış boyu kenara bıraktım.Kışın da yol yapıyorum ve eller herşeyden önemli..Elcik ısıtmam var ancak uzun yolda yüksek süratte elin dış kısmı yine de üşüyor..Kışlık deri eldivenim de var..Ama önden gelen rüzgar kesilmedikçe illaki hissediyorum..Ha elim donmuyo ama rahatsızlık veriyo..Kuryelerin kullandığı korumalar açısından tek çekincem kullanımda bi kısıtlama yaratıp yaratmaması..Seyir halinde elini gidondan çekip tekrar gidonu tutarken falan..Acaba biraz kesip uclarından kısaltsam daha mı rahat olur?
    O kurye elcikleri gereğinden çok fazla uzun değil yani kısaltabileceğini pek sanmıyorum. Kullanmadım ama zorluk yaratacağını da pek sanmıyorum. Şu sayfada biraz daha hoş görünenlerinden var, bakabilirsin. http://www.richardhyosunggvgt.com/ge...ccessories.htm Ayrıca dediğim gibi eldiven içliği bu elcikler gibi olmaz tabii ki ama bir nebze işe yarıyor.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    O kurye elcikleri gereğinden çok fazla uzun değil yani kısaltabileceğini pek sanmıyorum. Kullanmadım ama zorluk yaratacağını da pek sanmıyorum. Şu sayfada biraz daha hoş görünenlerinden var, bakabilirsin. http://www.richardhyosunggvgt.com/ge...ccessories.htm Ayrıca dediğim gibi eldiven içliği bu elcikler gibi olmaz tabii ki ama bir nebze işe yarıyor.
    Verdiğin liktekiler çok daha hoşmuş..Nasıl sipariş veriyoruz..Burdan daha önce alışveriş yaptın mı?
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Verdiğin liktekiler çok daha hoşmuş..Nasıl sipariş veriyoruz..Burdan daha önce alışveriş yaptın mı?
    Sitenin sahibine richardhyosung@gmail.com adresinden mail atıp şunu istiyorum diyorsun, o da sana şu kadar parayı paypal'le şuraya yatır diyor ve gönderiyor. Daha önce alışveriş yapmadım ama güven konusunda sorun olacak bir yer değil.

Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Sitenin sahibine richardhyosung@gmail.com adresinden mail atıp şunu istiyorum diyorsun, o da sana şu kadar parayı paypal'le şuraya yatır diyor ve gönderiyor. Daha önce alışveriş yapmadım ama güven konusunda sorun olacak bir yer değil.
    Yerli üretim olanları bi yakından göreyim eğer işime gelmezse bu linktekilere bakarım..Teşekkür ederim ilgin için
    [I]Viraj Güzeldir..[/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler