Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Sevenleri sevdiğine vermediler vermedilerrr mesai saatimde yaklaşıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    vermeyen yoktur, alamayan vardir ;oD

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Armagana taş mi atiyon

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    aman diim hasan abey o dopingliyi kiskirtip ustume salma ;oD zaten dotu candan zor kurtarmisiz haftasonu ikinci bi soka dayanmaz bu yurek ;oD

arkadas herkes pehlivan herkes ilk yardimci mubarek burda, bi ugur vardi eli yuzu duzdun onuda insanede kaybettik ;oD yaratik cikti adamin icinden ;oD

neymis? mevlana vefat etti edeli kimse oldugu gibin gorunmuyomus yada tersi iste..

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Evvet yeni bir halk otobüsunden sevgiler saygılar istanbulda hava fıstık gibi darulacezeyi geçtim perpa durağına gelmek üzereyim saatlerimiz 18:45 acaba ise geç kalacammi. Az sonra

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    selam arkadaslar,

oncelikle ahmet panpa, cok ozur dilerim, aradin cagirdin gelemedim. daha once cagirmis ve ben gelmemis olmama ragmen tekrar davet ettin, ama aksilik cikti valla kusura bakma. cumartesi oglen bikac arkadasla bulusup motorlari yikattik, parlattik cilaladik falan aksama hava atarim diye, ama icimde patladi, gelemedim.

ridvan sen de aramissin, cevap verebilecek durumda degildim, sen de kusura bakma.

ilker gozunuz aydin, anali babali saglikli buyusun bebeginiz

armagan, senin de gozun aydin yorumlardan anladigim kadariyla hayirli biseyler donuyor

can'a, ugur'a, henuz tanisamadigim hasan abi'ye ve diger herkese de ayrica selamlar, saygilar

bu hafta sonu bulusmaya gelecegim la mekan'a, ama oncesinde de biseyler olursa katilrim hafta ici. insallah bi aksilik cikmaz artik yav, icimde kalacak. zaten son haftam motorla, onumuzdeki hafta ptesi ameliyat oluyorum dizimden, 2-3 hafta off durumda olacagim, motora binmem de 2-3 ayi bulur, allahtan kis aylarina denk geldi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    estf mesutum gonuller bir govdeler denk gelemesede. ortalik toz duman zaten govdeni ayri tuttugun iyi oldu baksana bana ilk yardimlar falan fena ;oP

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Selam millet , haftasonu yine hareketli geçmiş Rıdvan'ın fotograflara baktım da

Tunay'ın kadıköydeki Gv 250 ci de telefonlara çıkmıyor, 4.000 TL'ye verse de alma o motosikleti

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tunay'ın kadıköydeki Gv 250 ci de telefonlara çıkmıyor, 4.000 TL'ye verse de alma o motosikleti
    neco senide bekliyoz pazara la mekana gel hee sessiz olmuyo gürültü lazım bize :p

mototor (mesut) Aleyküm selam saygılar bizden tanısırız inşallah gönuller bir olsun pazar günü mutlaka gel güzel olacak
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Motosikleti
    Haftasonu söz vermeyeyim ama Çarşamba-Perşembe bir aksiyon alınacaksa beni de ekleyin listeye

Ayrıca gürültü değil , şiir gibi geliyor bana egzozlarımın sesi ,
    özellikle sıkışık trafikte çok faydasını görüyorum

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neco senide bekliyoz pazara la mekana gel hee sessiz olmuyo gürültü lazım bize :p

mototor (mesut) Aleyküm selam saygılar bizden tanısırız inşallah gönuller bir olsun pazar günü mutlaka gel güzel olacak

Motosikleti
    2010 GT250R
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sağol necati abi valla sana da zahmet verdim, fake ilan olabilir hem o model hem o km de emeklerine sağlık, o sana dediğim öteki

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29/pasif-ilan/

abi ben ya bunu dününüyorum ya da bunu;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9979692/detay/

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:17 ----------

ikiside 4 bin tl istiyor sizce hangisini tercih etmeliyim...cevaplarınızı bekliyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

ikiside 4 bin tl istiyor sizce hangisini tercih etmeliyim...cevaplarınızı bekliyorum...
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Motosikleti
    30.000 Km geçmiş motosikletler muhtemelen yağ yakmaya başlamıştır.
    Bu iki ilan arasında tercih yapacak olsam kırmızı olanı seçerdim.
    Siyah olanın km çok yüksek , yandaki çantalar kalitesiz ve depo boyanmış.

Motosikleti
    2010 GT250R
    bizim motolar hakkında ki genel kanaat bakımları düzgünse en az bi 80 bin gider deniyordu eski sayfalarda yanlış hatırlamıyorsam?30 binde yağ yakmaya başlaması çok acımasız değil mi :( 50 binde olan yağ yakıyormuş onu sahibi söyledi ama diğeride yakmasa da yakacak mı yani :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim motolar hakkında ki genel kanaat bakımları düzgünse en az bi 80 bin gider deniyordu eski sayfalarda yanlış hatırlamıyorsam?30 binde yağ yakmaya başlaması çok acımasız değil mi :( 50 binde olan yağ yakıyormuş onu sahibi söyledi ama diğeride yakmasa da yakacak mı yani :(
    30.000 km'de herhangi bir motosiklet çinli olmadığı sürece normal şartlar altında yağ yakmaz. Yakıyorsa da yüksek ihtimalle o motorun ilk 30.000 km'si değildir, km geri sarılmıştır ya da düşük ihtimalle bakım yapılmadan motosikleti kullanmak için değil öldürmek için kullanılmıştır. Çinliler bile düzgün kullanıldığı zaman 30.000 km yapabiliyor.

Motosikleti
    2010 GT250R
    başka yorum yapacak olan yokmu ilanlara?

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    07-09-2011 09:36

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesai saatinden sonra toplantı yapan zihniyeti...

Bu sabah Haramidere'de bir Gv250 kullanıcısı geçti yanımdan hatta selamına karşılık verdim ama benim süper sessiz kornamı duydu mu bilmem Motor tanıdık geldi 34BY3310 kimsin? Bu plakayı nereden hatırladığımı düşünüyorum 2 saattir.
    bu benim motor rıdvan hehehe tabi ozaman bende değildi beylik düzünde oturan bi arkadastan aldım motoru o zaman gördügün arkadas odur ) o plakayı nerden hatırlıyon biliyonmu 6. histen hehehe simdi bol bol görüyon ozamandan beynine işlemiş plakam
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(HZ.MEVLANA)

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Tek rakibim türk hava yolları
    Günaydın arkadaşlar iş dönusu halk otobüsünden sesleniyorum istanbulda hava cillop yerler kuru enseye tokat gerisini hayal edin hepinize Iyı çalışmalar ben izinliyim bugün artık çalışmayan varmı gezi yapalım hehe cammu harbiyedeyim el salla .

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Öldünuzmu lem Nie kimse yazmiyo prof ses ver

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Günaydınlar herkese (saat 12.30 olmuş gerçi )
    Hasan abi gene formundasın bakıyorumda, forumun Baş lideri seni yapalım, Rıdvanı salla
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öldünuzmu lem Nie kimse yazmiyo prof ses ver
    Yaşıyorum hala, buralardayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler