Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Allah sabrını verir bir şekilde
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E-bay'den almıştı. Yani aynı linki bulsan da artık geçerliliği kalmamıştır. Ayrıca sen bujiyi ne yapacaksın. Daha değiştireli kaç km oldu ki?
    yeni takalı 4000 km anca olmuştur..değiştirmek adına almam şu an zaten.. olurda kıyıda kalsın lazım olur diye alacağım..sonuçta uzuuun km ler kullanacağım motorumu..hem bizden birisine de lazım falan olursa aramızda yardımlaşma açısından da iyi olur diye düşündüm..

bu arada hyosungsource den alışveriş yapacak olan yokmu ya ? şu debriyaj telini stok tutmamız gerek tel fiyatı uçuk seviyede burada..şimdi tekrar baktımda 63,59 tl fiyatı yuhh diyorum

---------- Post added at 00:05 ---------- Previous post was at 00:03 ----------

Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi çekeceğim için fazla acıtmasın istiyorum [COLOR="Silver"]
    sırf gv alabilmek için 2. krediyi çekmiştim ama tabi hesabını da iyi yapabilmen önemli..mesela ben sigara ve içki masrafım olmadığından bayaa bi yırtıyorum
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada hyosungsource den alışveriş yapacak olan yokmu ya ? şu debriyaj telini stok tutmamız gerek tel fiyatı uçuk seviyede burada..
    Ben sipariş verecem de sadece debriyaj teli değil bir kaç parça bir şey alacam. Öyle olunca da maddi olarak bir türlü sırası gelmiyor.

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Gerek kalmadı cevaplamışsın.

Km olarak da Ahmet'in motoru 45.000 civarındaydı sanıyorum. Hiç bir sorunu yok.
    O km.leri RR yapıyor deyip, pusuda bekleyen Hyosungsource tayfayı uyandırmıcam. Hyosung candır baba motordur farkındayım inş gönlüme göre buluruz uygunundan.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Eğer uyarsa Can'ın temizlik etkinliğine gelirsen değiştiririz. 2 lt yağ ve yağ filtresi al gel. Bir de fotoğraftan anlaşıldığı kadarıyla senin bir de kask alman lazım sanki.
    yeni cillop gibi kaskım var zaten ama ben bunu kullanıyorum bu kaskın neyi var gözune nasıl gözuktu sıyah kurşuni renge ben boyadım )

---------- Post added at 02:14 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hah şöyle oldu şimdi..çok memnun olduk..buji olarak Türkiyedeki fiyatlardan daha ucuza yurt dışından getirtmiştim.internetten alışveriş yapıyorsan ki çoğu zaman çok avantajlı oluyor, bence yurt dışından al 4 lü paketler halinde ngk iridyum bujileri satılıyor.neredeyse 3 de 1 fiyatına falan gelmişti..
    teskler source de bulursam alırım ordan ucuzdur heralde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni cillop gibi kaskım var zaten ama ben bunu kullanıyorum bu kaskın neyi var gözune nasıl gözuktu sıyah kurşuni renge ben boyadım )
    Pek iyi bir kask izlenimi yaratmadı bende. Tabi nedir belli değil, onun da etkisi var.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Ben sipariş verecem de sadece debriyaj teli değil bir kaç parça bir şey alacam. Öyle olunca da maddi olarak bir türlü sırası gelmiyor.
    anladım..tabi daha ortada pantalon olayı varken sıra gelmemesi normal..bende de sıra çook var aslında da en azından yedekte bir debriyaj telimiz olsa iyi olur..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    anladım..tabi daha ortada pantalon olayı varken sıra gelmemesi normal..bende de sıra çook var aslında da en azından yedekte bir debriyaj telim olsa iyi olur..
    Daha lastikler de var. İşten çıkmasaydım şimdiye hiç bir sorun olmayacaktı ama pişman değilim, yine yaparım.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Daha lastikler de var. İşten çıkmasaydım şimdiye hiç bir sorun olmayacaktı ama pişman değilim, yine yaparım.
    boşver olan olmuş..değişen tek şey sadece süreç olacak

ayrıca lastikten önce zincirin var

bu arada yarım saattir kuralkanın yedek parça ve ekipmanlarına bakıyorum öyle tesadüfen orta sehpa denk geldi..vidası ıvırı zıvırıyla toplamda 83 tl civarı tutuyor..

Motosikleti
    Yamaha xmax250

---------- Post added at 02:14 ---------- Previous post was at 02:10 ----------

teskler source de bulursam alırım ordan ucuzdur heralde
    eskidi zaten markası freem öyle bişeydi

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    özellikle de seni bu tiple almazlar diyen bazı arkadaşlar şok oldu

---------- Post added at 22:34 ---------- Previous post was at 22:32 ----------

haber veririm sana ayrıca şu motorun yağını falan değiştir erdal ustaya.. 2 hafta oldu neredeyse..en azından yağını değiştir furkan
    yarın kaççısın ugur
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    boşver olan olmuş..değişen tek şey sadece süreç olacak

ayrıca lastikten önce zincirin var

bu arada yarım saattir kuralkanın yedek parça ve ekipmanlarına bakıyorum öyle tesadüfen orta sehpa denk geldi..vidası ıvırı zıvırıyla toplamda 83 tl civarı tutuyor..
    Aslında alınabilir bir şey ama almamak için sebeplerim var.
    Öncelikle niteliği olmayan bir demir parçasına 83 TL bence çok, hadi iş görme açısından o kadar etmese de alınabilir. Ama hyosungsource'da kargo hariç 85 TL olan parçayı Kuralkan 83 TL'ye satıyorsa çok yüksek ihitmalle göndereceği parça orjinal değil, 20-30 TL değerinde olan çinli modellerinden birinin sehpasıdır. Yani fena halde kazıklanmış oluruz. Hadi polyanna olalım. Kuralkan'ın hyosungsource fiyatına orjinal sehpa sattığını düşünelim. Konjektör gibi stokta olması gereken parça için Can'ı 15 gün bekleten Kuralkan, hiç talep olmayan orta sehpayı kaç ayda temin eder? Yani sonuç olarak Kuralkan'dan orta sehpa alacağımı hiç sanmıyorum. Gider arka sehpa alırım daha iyi. Hem daha ucuz

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın kaççısın ugur
    bu hafta boyunca kapanışım..13,30 yani.. o da yetmedi biliyorsun bayram muhabbetine 3-4-5 kasımda 23.00 da kapanacak mağaza

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:43 ----------

Aslında alınabilir bir şey ama almamak için sebeplerim var.
    Öncelikle niteliği olmayan bir demir parçasına 83 TL bence çok, hadi iş görme açısından o kadar etmese de alınabilir. Ama hyosungsource'da kargo hariç 85 TL olan parçayı Kuralkan 83 TL'ye satıyorsa çok yüksek ihitmalle göndereceği parça orjinal değil, 20-30 TL değerinde olan çinli modellerinden birinin sehpasıdır. Yani fena halde kazıklanmış oluruz. Hadi polyanna olalım. Kuralkan'ın hyosungsource fiyatına orjinal sehpa sattığını düşünelim. Konjektör gibi stokta olması gereken parça için Can'ı 15 gün bekleten Kuralkan, hiç talep olmayan orta sehpayı kaç ayda temin eder? Yani sonuç olarak Kuralkan'dan orta sehpa alacağımı hiç sanmıyorum. Gider arka sehpa alırım daha iyi. Hem daha ucuz
    neyse gene yukinin orta sehpasını buldum buldum bulamadım almam ..zaten fiyatı garip gelmişti, belli birşeyler olduğu..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bu hafta boyunca kapanışım..13,30 yani.. o da yetmedi biliyorsun bayram muhabbetine 3-4-5 kasımda 23.00 da kapanacak mağaza [COLOR="Silver"]
    yarın gelip yağı degıstırsem ordanda beraber gideriz ise dicektim bende 1.30 cuym olmadı bide bişeyler atıstırırz

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    yarın gelip yağı degıstırsem ordanda beraber gideriz ise dicektim bende 1.30 cuym olmadı bide bişeyler atıstırırz
    tamam olur..kaç gibi burada olucan ?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    tamam olur..kaç gibi burada olucan ?
    kaç gbi olayım

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    kaç gbi olayım
    11,30 iyi gibi..erkenden kalkmak zor geliyor

sen evden çıkarken beni ara ya da uzunca çaldır..ben birazdan yatacağım çünkü..

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Eğer uyarsa Can'ın temizlik etkinliğine gelirsen değiştiririz. 2 lt yağ ve yağ filtresi al gel. Bir de fotoğraftan anlaşıldığı kadarıyla senin bir de kask alman lazım sanki.
    ne zman bu etkinlik

---------- Post added at 03:47 ---------- Previous post was at 03:45 ----------

yağı kim nerde deiştiriyo )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ne zman bu etkinlik
    yağı kim nerde deiştiriyo )
    Ne zaman olacağı belli değil. Yağı da genelde Avcılar'da bir serviste değiştiriyoruz. Kendin değiştirmekle aynı maliyete geliyor.

Armağan farkındayım forumu okuyorsun, çık ortaya

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Bu arada aklıma geldi de Armağan'ı en son sattığımızdan beri sesi çıkmıyor. Nerelerdesin Armağan? Bütün suç Ahmet'in, organizasyonu o yaptı.
    Yaşıyorum alçak irtifadan sürünüyorum desem doğrudur(= Hatırlandım duydulandım bir an

cuma akşamını kaçırmamak (pilot Ahmet in uçuştaki halini görmek ) çok isterdim, bir sonrakine haber verirseniz bende uçar gelirim (=

cumartesi gününü bana hiç sormayın rezil oldu bütüm günüm, Gemilerde bir sıkıntı çıktı çalışmak zorunda kaldım yavışmlarla boğuştum. Şehitlik kortwjine gelemedim oda ayrı bir içime oturdu bende caddedeki fener alayına katılayaım dedim hiç olmazsa akşamleyin. hafta sonu çok yogun geçti, iş güç derken çok bunaldım. maddi durumu hesapladım ekonomi uzmanı gelse alayı çözemez ben birde bu durumda gittim kaporayı verdim.
    Evet arkadaslar yaptım bir çılgınlık kısmetse geliyorrr aranıza katılmama çok az kaldı, Karakaçanım la yollara atacağım kendimi bunca borçun altından nasıl çıkarım orasını bilmem olmadı kaçış aracı olarak kullanırım nasıl olsa seri makine

Tanışalım benim adım hasan güvenlikçiyim ben sütlüce tarafındayım yaş 34 iş yeri taksimde motorumun yağı deişmesi lazım ne zman deişiyoz yeri sen ayarla bi çay ısmarlarım bide resim atayım bugun cekildim sıcak daha
    Hocam çok memnun oldum, mekan neresi?

memnun olduk abicim ben yenibosna starcity 5M migrosta reyon görevlisiyim.. Yapabileceğim %5 indirim her zaman vardır ancak bu kadarcık oluyor

ayrıca şu motorlarda koruma demiri gördükçe içim gidiyor arkadaş ya.. bi biz alamadık şu pantalon eksiğim olmasaydı alırdım bi koruma motoruma..
    aylık alışverişi senin şubeden yapalım o zaman (= bu krizde %5 iyidir.
    motoru alırsam ilk işim benim şu koruma demiri işini halletmek olacak,

Alıntı djan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba forumun en aktif topicinin güzel insanları sorum şu; daha önce venox kullanan gv 250 sahibi var mıdır aramızda? bi karşılaştırsak ayaküstü
    Merhaba daha araştırmalarıma ilk başladığımda bizim mahallede bir venox kullanan bir abimiz vardi, gittim konuştum satışta biraz zorlandığını söyledi birde çanta çok komik duruyordu motorda, git hyosung al dedi bana düşün satmak istememişti, bir kaç ay sonra alıcı buldu ve sattı.
    aa ben neler kaçırdım? Hayırdır vukuat mı oldu?

Ne zaman olacağı belli değil. Yağı da genelde Avcılar'da bir serviste değiştiriyoruz. Kendin değiştirmekle aynı maliyete geliyor.

Armağan farkındayım forumu okuyorsun, çık ortaya
    Burdayım burdayım sayfaları okuyorum neler kaçırdım diye,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler