Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senden çok bende var aslında baksana bende sana bak diyorum kendim gidip bakmak yerine
    Evet, aslında senin haftaiçi izin gibi bir olayın var. Hatta vereyim kredi kartını bana al sen, bir de Üsküdar'a gidip yaptır onu yüzsüzlüğün bu kadarı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, aslında senin haftaiçi izin gibi bir olayın var. Hatta vereyim kredi kartını bana al sen, bir de Üsküdar'a gidip yaptır onu yüzsüzlüğün bu kadarı
    çölde olmak daha iyi galiba

hafta içi iznim var ama hep abimle bizim site işinde geçiyor vakit..bir şekilde birşeyler yapmak için fikir alışverişi yapıyoruz..

gene de senden önce gidebilirsem gidip bakacağım..kış yaklaşmadan halletmek gerek.. montu da verdim zaten.. o sırada da pantalonu halledersem tamamdır..bir tek lastik kalıyor..onu da almayacağım bu sene..michelinden vazgeçmem aga.. hastayım ben o karaktere..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

iyi geceler herkese.gece gece dışarı çıkıp gezdim ama çok üşümüşüm hala ısınamadım.motor aşkı hasta edecek beni

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:37 ----------

bu arada arkadaşlar benim oturduğum yer pek tekin bi yere benzemiyor.kapının önüne park ettim ama sokak ortası sonuçta.gv 250 nin direksiyon kilidini kırabilirler mi.ya da koruma amaçlı ne yapabilirim?

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    gidon kilidi ve disk kilidi olmak üzere ikisini de kullanıyordum,çift dikiş misali..alarmlı disk kilitleri var kullanabilirsin..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

teşekkürler yörük. yarın servise girsin aynı anda dediklerinden alayım.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    rıdvancım yardım edeceğinden hiç kuşkum yok çok sağol dostum..şu avcılardaki mavi ta ya mı yoğunlaşsam ki acaba(buradan linkini verdiğim ilan)?neyse yine uykusuz kalacam.yarın denetleme var..herkese iyi geceler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çölde olmak daha iyi galiba

hafta içi iznim var ama hep abimle bizim site işinde geçiyor vakit..bir şekilde birşeyler yapmak için fikir alışverişi yapıyoruz..

gene de senden önce gidebilirsem gidip bakacağım..kış yaklaşmadan halletmek gerek.. montu da verdim zaten.. o sırada da pantalonu halledersem tamamdır..bir tek lastik kalıyor..onu da almayacağım bu sene..michelinden vazgeçmem aga.. hastayım ben o karaktere..
    Beni daha çok beklersin bence.

Alıntı raif serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler herkese.gece gece dışarı çıkıp gezdim ama çok üşümüşüm hala ısınamadım.motor aşkı hasta edecek beni
    bu arada arkadaşlar benim oturduğum yer pek tekin bi yere benzemiyor.kapının önüne park ettim ama sokak ortası sonuçta.gv 250 nin direksiyon kilidini kırabilirler mi.ya da koruma amaçlı ne yapabilirim?
    Kışlık ekipman olmadan kullanma bence. Sadece direksiyon kilidine güvenmek, motorun üzerine "motoru çalabilirsiniz" diye pankart asmak gibi bir şey olur.
    Ben de dışarıda bırakıyorum motoru. Bulunduğum yer öyle pek hırsızlık olan bir yer olmamasına rağmen, direksiyon kilidi + kalın bir halat kilit + alarm kullanıyorum. Ona rağmen çok güvende hissetmiyorum. Bahsettiğim önlemleri almanı tavsiye ederim.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rıdvancım yardım edeceğinden hiç kuşkum yok çok sağol dostum..şu avcılardaki mavi ta ya mı yoğunlaşsam ki acaba(buradan linkini verdiğim ilan)?neyse yine uykusuz kalacam.yarın denetleme var..herkese iyi geceler..
    O ilanın sahibiyle görüş ama acelen yoksa biraz daha bekle. Önce bir kaç tane belirleyip onlara gidip bakarım. Durumu sana ilettikten sonra seçimini yaptığını da bir servise gösteririm. Olmazsa aramaya devam tabi.

bugünü de kazasız belasız atlatsın.yarın alacağım iki adet kilit.kışlık ekipmanlarına gelince önümüzdeki ay ancak.bu ay servisine harcayabilirim. bu arada yeni lastik bulamadım.150/80/15m ebatı hiç bi yerde yok.siz hangi lastikleri kullanıyorsunuz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:51 ----------

iyi geceler herkese yarın iş var.devlet beklemez

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı raif serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugünü de kazasız belasız atlatsın.yarın alacağım iki adet kilit.kışlık ekipmanlarına gelince önümüzdeki ay ancak.bu ay servisine harcayabilirim. bu arada yeni lastik bulamadım.150/80/15m ebatı hiç bi yerde yok.siz hangi lastikleri kullanıyorsunuz.

iyi geceler herkese yarın iş var.devlet beklemez
    Lastik olarak genelde orjinal kullanıyoruz Orjinal ebatta bulmak biraz zor, 140/90-16 uygundur ama. Bu ölçüde michelin ve metzeler'de var ama michelin'inki şimdilik stokta yok, yeni sezonda gelecekmiş.

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    valla motorun yanında sağlam bi direk, ağaç vs varsa çok daha iyi olur.. adamlar kilitli tekerleğin altına kaykay koyup çekip götürüyolarmış.. gerçi götürecek adam için ağaca zincirlemişsin farketmez de.. allah korusun artık hepimizin motorlarını..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    hava filtresinin kromaj kapagina depodan yakit sizmis, suna bi bakalim ridvan...

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

detay temizlik isine giriselim bayram oncesi, bakim yapalim... canlarin garaj en uygun yerdir bence, nezaman yoplanalim? haftaici olmasi tercih edilir...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hava filtresinin kromaj kapagina depodan yakit sizmis, suna bi bakalim ridvan...

detay temizlik isine giriselim bayram oncesi, bakim yapalim... canlarin garaj en uygun yerdir bence, nezaman yoplanalim? haftaici olmasi tercih edilir...
    Bakalım, ne zaman?
    Can'ın garaj işini düşündüm de detaylı temizlik yapmak için biraz fazla karanlık değil mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    isiklandirmasi vardi diye hatirliyorum. kapali ve lambali cilllop gibi yer iste.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    isiklandirmasi vardi diye hatirliyorum. kapali ve lambali cilllop gibi yer iste.
    Evet ışıklandırması var ama hem biz bakım-temizlik yaparız diye düşünmedikleri için çok yüksek bir aydınlatma değil, hem de şu sinir bozan sensörlü lambalardan. Ama olmaz mı tabii ki olur. Biraz daha aydınlık olsaydı daha iyi olurdu.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250

---------- Post added at 13:41 ---------- Previous post was at 13:21 ----------

Bakalım, ne zaman?
    Can'ın garaj işini düşündüm de detaylı temizlik yapmak için biraz fazla karanlık değil mi?
    Benim orası uygun ama ısık az fiş filanda yok normalde sıkıntı yok ama ışık daha yüksek ampul takarız olmadı oralara oo zaman rahat olur ben size hafta içi akşam haber veririm uğur bey de erken cıkışı filan olsun bu konuların uızmanı ugur dans ve temizlik
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim orası uygun ama ısık az fiş filanda yok normalde sıkıntı yok ama ışık daha yüksek ampul takarız olmadı oralara oo zaman rahat olur ben size hafta içi akşam haber veririm uğur bey de erken cıkışı filan olsun bu konuların uızmanı ugur dans ve temizlik
    Tamamdır, haber bekliyorum.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslına bakarsanız en uygun yer benim burası..hem tamirci var altta alet edevat bakımından, hemde açık alan..ama işte kötü bir haberim var; bu hafta kapanışım mağazada 13.30 iş başı, 22.00 iş terk gerçi sabahçı olsam bile hava erken karardığı için aydınlatma sıkıntısı olurdu..o yüzden en uygun yer Can'ın orası..

Can'ın orası güzel ama hem çok tozlu hemde aydınlatması biraz zayıf arkadaş motoru yıkayamazsın kolay kolay yıkasan bile her yer çamur olur öyle kötü bir yanı var..bende rahat rahat parlatamam motorun orasını burasını ondan sonra

ayrıca müzik olduktan sonra her türlü dans akar

benim çıkış saatim geç olduğundan bu organizasyona katılamam büyük olasılıkla.. he dersenizki sorun değil takılırız 12-1 o zaman her türlü
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    O ilanın sahibiyle görüş ama acelen yoksa biraz daha bekle. Önce bir kaç tane belirleyip onlara gidip bakarım. Durumu sana ilettikten sonra seçimini yaptığını da bir servise gösteririm. Olmazsa aramaya devam tabi.
    tamam rıdvan aynen dediğin gibi yapalım..acelem yok zaten ne kadar geç o kadar iyi..yavaş yavaş irdeleye irdeleye sana da çok zahmet vermeden alalım bana bir motor..ilandaki motorların %70 i istanbulda o yüzden bakalım hayırlısı..

herkese iyi akşamlar..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam rıdvan aynen dediğin gibi yapalım..acelem yok zaten ne kadar geç o kadar iyi..yavaş yavaş irdeleye irdeleye sana da çok zahmet vermeden alalım bana bir motor..ilandaki motorların %70 i istanbulda o yüzden bakalım hayırlısı..

herkese iyi akşamlar..
    Az önce sahibinden.com'da bakındım biraz. Üçlü çanta olanlar içinde en iyisi senin de daha önce dediğin gibi Avcılar'da olanı. Hem km'si düşük hem temiz görünüyor hem de aksesuarlı. O motor için dikkat etmek gereken km'si doğru mu? ve mevcut bir sorunu var mı? Eğer ikisinde de sorun yoksa geriye fiyatta anlaşmak kalır. Biraz bakalım belki daha iyisi çıkar. Sezon sonu olduğu için zaten fazla satış olmaz ama o motor satılırsa da bana bekle dedin motoru kaçırdık deme sonra

Ayrıca ne zahmet vermesi. Haftaiçi neredeyse her akşam saat 6'dan sonra müsaitim. Haftasonu da öğleden sonra uyanıyorum Önceden haber vermen yeter. Motor bakma hakkın birle sınırlı değil, bütün ilanları gez demediğin sürece gidip bakarım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Bu arada aklıma geldi de Armağan'ı en son sattığımızdan beri sesi çıkmıyor. Nerelerdesin Armağan? Bütün suç Ahmet'in, organizasyonu o yaptı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler