Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be abi, setine bayıldım.. sorması ayıp ne kadara maloldu hepsi..
    biraz toplama oldu açıkcası mont 340 / dizlik mafsallı 45 /kask ve buff aileden hediye geldi kafamı kırmıyım diye / eldiven ve pantalon eski kayak ekipmanlarım ((kış ıçın daha sıcak tutan olmaz heralde (= / bot olarakta gemide kullandığım çelik burun korumalı yüksek botlarım var

alt/ üst yagmurluk aldım mı tamamdır. rıdvan almış çok memnun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada armağan korumalarını tamamlamışsın sevindim açıkçası sen sıfır almaya mı kararlısın bilmiyorum tam olarak ama, 2. el bakıyorum ben arada senin için
    ehliyetin çıkmasına 40 gün civarı kaldı temiz az kmli bulabilirsek ne mutlu illa sıfır alacağım diye tuutturmuyorum tabi piyango lotto falan çıkarsa o başka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wayyy suşiler harika görünüyor,siz daha bir harika tabiki bu arada sonunda motorun videosunu koydum.. http://www.youtube.com/watch?v=RT4FQV1zCMg hadi yorumlar gelsin..
    Senin motora ne yorum yapalım ki, zaten kusursuz

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sushi yenilebilir bir seymiş,
    Evet, 2-3 gün aç kalırsan yiyebilirim.

arkadaşlar biraz önce bir arkadaşımla ortaklaşa bir iş yapmaya karar verdik..ilk kez ticaret hayatına atılıyorum..tabi meslek itibari ile ben başında duramayacağım ama yönetimde olacağım..yaklaşık olarak %55 benim %45 hisseler arkadaşımın olacak..dükkan da ayarlandı sayılır.hadi hayırlısı bakalım...come easy bana
    Hayırlı olsun.

Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada tek eksiğim kaldı oda iki teker bir gidon (=
    Korumaların hayırlı olsun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    slm arkadaşlar, 1 ay kadar önce 24000 km de bi gv aldım. size bi kaç sorum olcak; motordan genel olarak memnunum fakat 100-110 km den fazla yapmıo bu normal mi sizce yoksa bi sorunu mu var? egzosların agzına delikler açtırılmış ondan falan olabilir mi pek anlamam ben de ya da bujilerden falan? tşkler..

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    İlker yeni işin hayırlı olsun ne tür bi iş yapacaksın?

Armağan vallaha tebrik ederim daha motoru almadan ekipmanları almışsın bilinçli kullanıcı diye ben buna derim işte.İşin zor kısmını halletmişin kolay kısmı kalmış. İnşallah gönlüne göre bir motor alırsın güle güle kullan kıyafetlerini.

arkadaşlar burda yeniyim. sanırım hafta sonu bir gv 250 alacağım.fiyatı uygun ama 43.000 km de.bir sorun olur mu bu makineler için.sahibi hiç bir sorunu yok dedi.sadece arka lastik değişecek dedi. fiyatı 3500 lira ama galiba pazarlık la biraz düşürebilirim.ne dersiniz acil cevaba ihtiyacım var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

yok mu yardımcı olabilcek kimse?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    slm ben bi ay önce 24000 km de 3800 e aldım, yan deri çantalar, koruma demiri, ön cam ve püsküllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar, 1 ay kadar önce 24000 km de bi gv aldım. size bi kaç sorum olcak; motordan genel olarak memnunum fakat 100-110 km den fazla yapmıo bu normal mi sizce yoksa bi sorunu mu var? egzosların agzına delikler açtırılmış ondan falan olabilir mi pek anlamam ben de ya da bujilerden falan? tşkler..
    Vitesleri çok erken değiştirirsen son hıza ulaşman biraz uzun sürer. Ama her şart altında uzun da sürse en kötü ihtimalle 120 km/s hıza ulaşman gerekir. Egzozun hızı etkileyeceğini düşünmüyorum ama buji ve hava filtresini kontrol edebilirsin.

Alıntı raif serkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar burda yeniyim. sanırım hafta sonu bir gv 250 alacağım.fiyatı uygun ama 43.000 km de.bir sorun olur mu bu makineler için.sahibi hiç bir sorunu yok dedi.sadece arka lastik değişecek dedi. fiyatı 3500 lira ama galiba pazarlık la biraz düşürebilirim.ne dersiniz acil cevaba ihtiyacım var

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:56 ----------

yok mu yardımcı olabilcek kimse?
    Özel mesaj olarak cevapladım. Ama genel olarak da 43.000 km'de bir Gv250 kurcalanmamış ve bakımları yapılmışsa hiç bir sorun çıkarmaz.

gördüm kardeş mesajını sağolasın çok yardımcı oldun.dediğin gibi servise bir göstermeden almam zaten.umarım sorunu yoktur

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    slayerr çok saol cvp için..

plakadan hasar sorgulattım hiç bir sorunu yok diyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    plakadan hasar sorgulattım hiç bir sorunu yok diyor
    Ben kazalı olacağını pek düşünmüyorum ama eğer kazası varsa bile sorgulamada çıkacak diye bir şey yok. O sorgulamayla öğrenebileceğin sadece trafik sigortasına yansıyan hasarlar. Yani adam gidip de bariyere çarpar, motoru devirir ya da araç sahibiyle anlaşıp tutanak tutmazsa sorgulamada görünmez. Ayrıca sigortanın ödediği tarafın hasarını söylüyor sadece, motosiklet sürücüsü kusurluysa yani sigorta motosiklete ödeme yapmayacaksa yine hasar görünmüyor.

Hasar değil de kaza sorgulamasında ise kusurlu ya da kusursuz eğer tutanak tutulduysa kaza geçmişi olarak görünebiliyor. Ama polis ve jandarmanın tutanak tuttuğu kazalar görünmüyor. Motosiklet kazalarının çoğunun da yaralanmalı olduğu, yaralanmalı kazalarda da tutanağı polis ya da jandarma tuttuğu için de motosiklet kazalarının büyük bir çoğunluğu kaza geçmişi olarak görünemiyor.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bombaci20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben bi ay önce 24000 km de 3800 e aldım, yan deri çantalar, koruma demiri, ön cam ve püsküllü
    merhaba, motorun hayırlı olsun kazasız sürüşler dilerim.. kısa zamanda motorunun fotosunu bekliyoruz

---------- Post added at 00:36 ---------- Previous post was at 00:32 ----------

motoru almadan bir servise (avcılar tarafına yakın isen motopark yetkili servisinde erdal usta tavsiyemizdir )göstermeni tavsiye ederim..servisteki ustanın söyledikleri doğrultusunda ve rıdvanın (slayerrr ) da söylediği gibi bakımları aksatılmamışsa 40.000 km bu motorlar için sorun değil..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..
    Alıntı StyLeOscaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun abicim..ne tür bir iş yapacaksınız ?
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlker bey , ticari hayat ne üzerine acaba alım satım mı yoksa zanaatkarlık mı? her neyse ticaret güzüeldir, Bol kazançler dilerim
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olur inşallah. Başarılar dilerim. Gelince konuşalım. Olmaz mı?
    Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar muhtemelen 3 ay sonra "İlker's MaKaRnA" adı altında sadece makarna yapan bir kafe açıyorum,böylelikle ahmet'in bu ülkede en iyi makarnacı olmadığını tüm Türkiye'ye ispat edeceğim..zamanla şube sayımı arttırmayı planlıyorum..biraz büyüteyim işleri sonra buluşma yeriniz olan burger king'in hemen yanına bir şube açacağım..büyüme hızına bağlı olarak uzak doğu damak tadlarını da başta siz değerli dostlarım olmak üzere tüm müşterilerime tanıtacağım.ve oraya gelip YENECEĞİM SENİ İSTANBULL dedikten sonra şubenin açılışını yapacağım.başta ahmet olmak üzere tüm gv ci arkadaşlarıma o zaman hizmetlerimize sunacağım tüm tadlar %30 indirimli olacak..sadece gv250 ile gelmeniz yeterli olacak..

başta mithat hocamın affına sığınarak size bunları yazmak istedim..

aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hoşgelmişler..onlara şimdilik indirim yok.. katılımcı oldukları sürece onlar da indirimden yararlanabilirler..

durum bundan ibarettir arkadaşlar..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    günaydın arkadaşlar bol kazançlı günlerrr sizlerin olsun

birde harbiye askeri müzesinin karşısında bir gv 250 duruyor kaldırımda hergün orda sahibi burdan birimi )

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

birde harbiye askeri müzesinin karşısında bir gv 250 duruyor kaldırımda hergün orda sahibi burdan birimi )
    Can'ın olma ihtimali gayet yüksek. Oralarda bir yerde çalışıyor.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    motor orda sahipsiz gibi duruyor

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    herkese iyi akşamlar..
    arkadaşlar muhtemelen 3 ay sonra "İlker's MaKaRnA" adı altında sadece makarna yapan bir kafe açıyorum,böylelikle ahmet'in bu ülkede en iyi makarnacı olmadığını tüm Türkiye'ye ispat edeceğim..zamanla şube sayımı arttırmayı planlıyorum..biraz büyüteyim işleri sonra buluşma yeriniz olan burger king'in hemen yanına bir şube açacağım..büyüme hızına bağlı olarak uzak doğu damak tadlarını da başta siz değerli dostlarım olmak üzere tüm müşterilerime tanıtacağım.ve oraya gelip YENECEĞİM SENİ İSTANBULL dedikten sonra şubenin açılışını yapacağım.başta ahmet olmak üzere tüm gv ci arkadaşlarıma o zaman hizmetlerimize sunacağım tüm tadlar %30 indirimli olacak..sadece gv250 ile gelmeniz yeterli olacak..
    aramıza yeni katılan arkadaşlarımız hoşgelmişler..onlara şimdilik indirim yok.. katılımcı oldukları sürece onlar da indirimden yararlanabilirler..
    OO dükkan açabileck kadar iddalı geldiğine göre lezzet gayet başarılı demek ki, tebrik ederim,
    bu arada istanbula servisiniz varmı? hemen sipariş verelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

Alıntı kilitci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Armağan vallaha tebrik ederim daha motoru almadan ekipmanları almışsın bilinçli kullanıcı diye ben buna derim işte.İşin zor kısmını halletmişin kolay kısmı kalmış. İnşallah gönlüne göre bir motor alırsın güle güle kullan kıyafetlerini.
    hocam çok teşekkür ederim iyi dileklerin için bakalım hayırlısı...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    bundan sonra bende ucret aliyorum makarnadan lol. evin kapisinada ahmetin makarna tukkani yazicam. gvcilere yari fiyata

cumartesi bende izinliymisim yani kortejde bende varim yihuuu

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok o benim motor değil ama dediğiniz yere cok yakınım ben ara sokakdayım o motorun kime ait olduğunu bilmiyorum arada bende görüyorum.

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can'ın olma ihtimali gayet yüksek. Oralarda bir yerde çalışıyor.
    Yüksek ama değil

Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bundan sonra bende ucret aliyorum makarnadan lol. evin kapisinada ahmetin makarna tukkani yazicam. gvcilere yari fiyata

cumartesi bende izinliymisim yani kortejde bende varim yihuuu
    Sevindim hacı gelmene hep beraber olacağız desene

---------- Post added at 11:59 ---------- Previous post was at 11:57 ----------

herkese iyi akşamlar..

Yörük hayırlı olsun bol kazançlar kısmet ise bir gezi planlayıp hataya gelelim veya sen Ahmet ile istanbula şube aç madem iki makarnacısınız birlikten kuvvet doğar hazır istanbulda müşteri potonsiyelin var 3-5 kişi de olsak çoğalırız yavaş yavaş
    S&T kanuni Gv 250

ah bi gv 250 m olsa :D
    biber hapı
    lida
    biber hapı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler