Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    antikor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 gv 250 ,2018 rx3i evo , 2019 agility 125
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Garantiden neden değiştirmedin?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

hayırlısı kismetimse neden olmasın?
    aküyü takviye ile çalıştırmaya kalkarsan garanti dışı kalıyor.

ve rolanti 5000 devirde takılı kalıyor sağolsun avcılardaki servis bu işleri yalayıp yutmuş . adamları aradığımda hemen yardımcı oldular.
    orj. yanlış hatırlamıyorsam 500-600 civarındaydı. 300 liraya çıkma taktılar. ( gv250r beyni 11.000km deymiş??)

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

can sen k.çekmece beld. yakınlarında mı çalışıyorsun ?
    sanki seni orda bir özalitçide görmüşlüğüm var gibi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı antikor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aküyü takviye ile çalıştırmaya kalkarsan garanti dışı kalıyor.

ve rolanti 5000 devirde takılı kalıyor sağolsun avcılardaki servis bu işleri yalayıp yutmuş . adamları aradığımda hemen yardımcı oldular.
    orj. yanlış hatırlamıyorsam 500-600 civarındaydı. 300 liraya çıkma taktılar. ( gv250r beyni 11.000km deymiş??)

---------- Post added at 16:50 ---------- Previous post was at 16:48 ----------

can sen k.çekmece beld. yakınlarında mı çalışıyorsun ?
    Yok ben nişantaşında calışıyorum.
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    [/COLOR]can sen k.çekmece beld. yakınlarında mı çalışıyorsun ?
    Can'ı değil beni görmüşsündür. Bahsettiğin yer eski çalıştığım yer, arada bir uğruyorum oraya. Hatta Çarşamba akşamı oradaydım.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Can'ı değil beni görmüşsündür. Bahsettiğin yer eski çalıştığım yer, arada bir uğruyorum oraya. Hatta Çarşamba akşamı oradaydım.
    bilmiyorum ne kadar hatırlarsın ama inönü stadındaki sonisphere festivalinin krokisini senden çıkarttırmıştım. bilet sormuştun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    bilmiyorum ne kadar hatırlarsın ama inönü stadındaki sonisphere festivalinin krokisini senden çıkarttırmıştım. bilet sormuştun
    Sen de bi' bilet vermemiştin Neyse ki bilet bulup gidebilmiştim.

Motosikleti
    hatırlarsan sonra gelip sordum.
    benim iş yerim oraya yakın. istersen tarafsızca motoro bakıp yorumlarına dahil edebilirsin.
    hem çayımı içmiş olursun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    benim iş yerim oraya yakın. istersen tarafsızca motoro bakıp yorumlarına dahil edebilirsin.
    hem çayımı içmiş olursun
    Şimdiki iş yerim biraz ters tarafta, ama Cumartesi bir ihtimal o tarafa gelebilirim. Eğer gelecek olursam mesaj atarım.

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    hem çayımı içmiş olursun
    haha motor kimin derken, yakında rıdvan ile akraba çıkacak arkadaş

---------- Post added at 17:29 ---------- Previous post was at 17:26 ----------

Şimdiki iş yerim biraz ters tarafta, ama Cumartesi bir ihtimal o tarafa gelebilirim. Eğer gelecek olursam mesaj atarım.
    furkandan sonra 2. motor mu geliyor acaba sırada
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    bu takviye olayi intihar gibibisi ozaman amanin ;oS iyiki motoru 2-3 gun yatirip aku bitirmedim yoksa benim motorda beyinsiz olacakti electroshockla hiii

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    gelsin gelsin..büyüsün grup şehirler arası tur yapalım
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    nerdesiniz low? 2 tencere makarna yaptim daha bi adam yok gorunurde??? ridvan??? ugur??? can???

Dr.Aequitas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan VN 900 Classic
    benim de bu motosiklet ile ilgili yaptığım yorum sadece kişisel fikrimdi, malını kötülemek gibi bir maksadım yoktu, olamaz da zaten..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu aksam 8de benim evde yemeli icmeli toplaniyoruz. benim bari biliyorsunuz, farkli bisey icen yaninda getirsin. listeyi yeniliyorum, lutfen ciddiyetle, atlamadan dolduralimki kimse ac kalmasin. ulaeyn.
    iyi akşamlar herkese...istediğiniz bir zaman benim evde toplanıyoruz..üstelik burada kaldığınız süre içerisinde 5 öğün yemeli içmeli,allah sizi inandırsın beleş valla beleş
    ayrıca buradan şöyle bir suriye gezisi de yapılabilir..hedefi ve hayal gücümüzü sınırlamayalım yemek olayında ciddiyim..

ha bu arada isteyen istediği yiyecek ve içeceği dahil edebilir..ammaaaaa makarnalar benden ona göre, benim makarnaları yerseniz ahmetin makarnalarını bir daha yemezsiniz.bunun da garantisini veririm.artık gerisi size kalmış
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar herkese...istediğiniz bir zaman benim evde toplanıyoruz..üstelik burada kaldığınız süre içerisinde 5 öğün yemeli içmeli,allah sizi inandırsın beleş valla beleş
    ayrıca buradan şöyle bir suriye gezisi de yapılabilir..hedefi ve hayal gücümüzü sınırlamayalım yemek olayında ciddiyim..

ha bu arada isteyen istediği yiyecek ve içeceği dahil edebilir..ammaaaaa makarnalar benden ona göre, benim makarnaları yerseniz ahmetin makarnalarını bir daha yemezsiniz.bunun da garantisini veririm.artık gerisi size kalmış
    Valla ben o lezzetli makarnaları sabırsızlıkla bekliyorum. Biliyorsun Az kaldı.. Var mı Ankaradan istediğin İlkercim.?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    sağlığın olgaç abi teşekkürler..resim ve videolar geldi mi görebildin mi?

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağlığın olgaç abi teşekkürler..resim ve videolar geldi mi görebildin mi?
    Kusura bakma geri dönemedim. Çok güzellerdi. Teşekkür ederim. Hele çalışma sesi etkileyiciydi. Valla sabırsızlanıyorum...
    Ayrıca abi ' ye gerek yok... arkadaşız. iki cocuk var dediysekte çuvala koyup yaşlandırdınız

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    rica ederim abi..hayırlısı ile az kaldı..motorun egsozu orjinal ama birkaç delik açıldı..böylelikle rahatsız etmiyor ama güzel homurdanıyor.en çok da sesini seviyorum karacanın bu arada koruma ekipmanları için bakındın mı sitelere?buraya linkini koyarsan arkadaşlarımız hep birlikte tartışabiliriz ürünleri ama kask için en az 200-300 tl arası bir para ayır kenara..mont olmazsa olmaz,ankara soğuk pantolon da al derim,eldiven de şart.yani bunları es geçme bence..

bu arada videoyu arkadaşlarla paylaşacaktım ama bir türlü beceremedim..eğer yapabilirsen sana gönderdiğim videoyu buraya atabilirmisin abi?

Motosikleti
    öncelikle rıdvana, sonra da tabi ki herkese bir sorum olacak.. karbüratör ayarı..
    bizim buralarda bu işlerden anlayan pek kimse yok.. bizim forumda da bununla alakalı bir yazı buldum, işin mantığını anladığımı düşünüyorum ancak pratik konusunda çok eksiğim var.. bu işe nereden başlayıp nasıl yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim..
    problemimi de yazayım.. motorun çalışması çok akıcı değil, iki silindir bir ahenk içinde çalışmıyor gibi geliyor sesini dinleyince.. egzoz çıkışlarını kontrol ettiğimde ön piston gayet senkronize üflüyor, ancak arka piston arada bi çok şiddetli üflüyor, bazen de çok zayıf üflüyor ve senkronize bir şekilde değil..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Dr.Aequitas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle rıdvana, sonra da tabi ki herkese bir sorum olacak.. karbüratör ayarı..
    bizim buralarda bu işlerden anlayan pek kimse yok.. bizim forumda da bununla alakalı bir yazı buldum, işin mantığını anladığımı düşünüyorum ancak pratik konusunda çok eksiğim var.. bu işe nereden başlayıp nasıl yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim..
    problemimi de yazayım.. motorun çalışması çok akıcı değil, iki silindir bir ahenk içinde çalışmıyor gibi geliyor sesini dinleyince.. egzoz çıkışlarını kontrol ettiğimde ön piston gayet senkronize üflüyor, ancak arka piston arada bi çok şiddetli üflüyor, bazen de çok zayıf üflüyor ve senkronize bir şekilde değil..
    Bu saatte benden başka uyananlar da varmış
    Bahsettiğin şey senkron ayarı. Ama sorunun senkron ayarı değil de sadece buji olabilir. İstersen önce bujilerini bir kontrol et/değiştir.

Motosikleti
    Bu saatte benden başka uyananlar da varmış
    Bahsettiğin şey senkron ayarı. Ama sorunun senkron ayarı değil de sadece buji olabilir. İstersen önce bujilerini bir kontrol et/değiştir.
    bujileri ngk iridyum olarak yeni değiştirdim, ateşlemede bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum, hatta kabloyu da kontrol etmiştim, gayet güzel çakıyor buji..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler