Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    iyi geceler herkeze.. aldım numaraları ugur 8 motor çıktı..8ininde özellklerini numaralarını herşei not ettim yarın görüşz,beni görünce kaç bence

---------- Post added at 03:08 ---------- Previous post was at 02:58 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=RSnNG...98CDC0EFFF14BE çok iyimiş
    ! Rock'N Roll !:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Arkadaslar gunaydin bende gv 250 ci oldum hos geldin deyin bisi diyin. Uyaninnnnnn hayirli cumalar

Avrupa yakasindayim yag filtresi hava filtresi nerelerden temin ediyorsunuz paylasirsaniz sevinirim teskler .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı keyfekeder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba. içeriden müdahale etmeden de düzeltilebilir. kaportacıların kullandığı bir çekme sistemi var. Tabi sonrasında boyamak gerekir tahminim. yada üzerine sticker tarzı birşey yapabilirsin.
    Sanayide hallettirebilirsin. ben birini önerebilirim gerektiğinde ama göztepe sanayide. genel ekibe biraz uzak :D
    Bahsettiğin şey sadece düz ya da az eğimli bölgelerde uygulanıyor. Sol taraftaki ezik deponun eğimli yerine kadar gelmiş. Bir de benzin deposu gibi kalın sacdan yapılmış bir şey olunca düzeltilebileceğini hiç sanmıyorum.

Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar gunaydin bende gv 250 ci oldum hos geldin deyin bisi diyin. Uyaninnnnnn hayirli cumalar

Avrupa yakasindayim yag filtresi hava filtresi nerelerden temin ediyorsunuz paylasirsaniz sevinirim teskler .
    Hayırlı olsun, hoş geldin.
    Herhangi bir Stkanuni servisinde bulabilirsin sanıyorum. Buluşmalara da bekleriz.

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Tskler.hb saol slayer belki avrups yakasinda iyi bi ustsya ihtiyac olabilir nerelere goturuyosunuz bakim icin motorlari ?

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X

hosgeldin, yeni mi aldin motoru?

servis olarak da avcilar'da motopark var, forumdan cogunluk oraya goturuyor bakim icin motoru.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tskler.hb saol slayer belki avrups yakasinda iyi bi ustsya ihtiyac olabilir nerelere goturuyosunuz bakim icin motorlari ?
    Mesut'un dediği gibi Avcılar'da motopark var. Sen neredesin yakın mısın Avcılar'a ?

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250

Hayırlı olsun ne mutlu motoruna kavuştuğuna, yeni mi aldın motoru yoksa ilanlardan birini mi buldun?

darısı benim ve fonder ın başına... temiz az kmli birer gv bulmak ümidiyle

mayildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 abs

Hoşgeldin, Güle güle kullan yeni motorunu. Tüm parçaları yeşil motordan online sipariş edebilir yağ vs işlerle uğraşmayı seviyorsan kendin yapabilirsin. Güneşlide oktay motor var. Ben ihtiyacım olunca oraya götürüyorum.
    Haksızlığın önünde eğilmeyin, hakkınızla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

merhaba tekrar.
    Myhammer hoşgeldin.
    depo konusunda şöyle söyliyim. yanlış anlaşılmasın kaportacı bir abimin yaptığı işlemi gördüğüm için söyledim. İki çeşit çekme işlemi var. bir tanesi slayer arkadaşımızın söyledği gibi düz yüzeyler için kullanılan bağlayıp düzeltme işlemi. diğeride kaynak makinesi tarzında bir makine ile noktasal olarak tutup dışa doğru vurdurarak yapılan düzeltme işlemi. Burada usta önemli. arada oturup seyrediyırom bende gittiğimde
    Maliyet konusunda çok fikrim yok. boyası ile birlikte hesaplamak gerekir tahminim. birde araba matığına göre çokta büyük bir parça olmadığından düzeltme boya 200-300TL'ye filan mal olur tahminim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    yasasin avea ;oD 19 tl heryone 500dk, 1000sms, 1gb internet... yahoo ;oD

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin tarifeyi buldum da 25 yaş altı için diyor. Yaşını mı küçülttün

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    yok hatunu genc aldim ;oD

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Tarife iyiymiş

yok hatunu genc aldim ;oD
    Katılıyorum
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı wallaby adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun ne mutlu motoruna kavuştuğuna, yeni mi aldın motoru yoksa ilanlardan birini mi buldun?

darısı benim ve fonder ın başına... temiz az kmli birer gv bulmak ümidiyle

hoş geldin Hammer... aynen darısı bizim basımıza :D....bugun ugurla bi motorda karar verdik gibi teorik olarak yani.. slayerrr a da söliyeceğimz bu aksam suan okuosa haberi olur gerçi:D yarın müsaitse ugur ben slayerrr bakacaız motora salyerrr iyi alın derse alacaz bakalım hayırlısı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin Hammer... aynen darısı bizim basımıza :D....bugun ugurla bi motorda karar verdik gibi teorik olarak yani.. slayerrr a da söliyeceğimz bu aksam suan okuosa haberi olur gerçi:D yarın müsaitse ugur ben slayerrr bakacaız motora salyerrr iyi alın derse alacaz bakalım hayırlısı
    Hangi motormuş o? Linki atsana.

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO

HOŞGELDİN , NASIL GV Cİ OLDUN,MOTORUN NEDİR RESİMLER var mı ,gibi motor vede kısa ve net kişisel tanıtımını yaparsan burada ki hoş sohbetlere de jkatkı yaptın mı mesele çözüldü demektir bir gv dostu daha kazandık demktir tekrar hoş geldin
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi motormuş o? Linki atsana.
    bu, http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1068645/detay/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HOŞGELDİN , NASIL GV Cİ OLDUN,MOTORUN NEDİR RESİMLER var mı ,gibi motor vede kısa ve net kişisel tanıtımını yaparsan burada ki hoş sohbetlere de jkatkı yaptın mı mesele çözüldü demektir bir gv dostu daha kazandık demktir tekrar hoş geldin
    Hocam pek görünmüyorsun şu sıralar, hayırdır?

Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi gibi, temiz duruyor. Eğer doğruysa km'si düşük. Geniş ayaklıkları, sissy barı ve arka çanta taşıyıcısı var. (Motoru alırsan Uğur çanta demirini çalabilir )
    Koruma demiri çok dandik, cbf150 ya da benzer bir çinli motorun koruma demiri modifiye edilerek takılmış. Bağlantı yerleri olsun, görünüşü olsun çok kötü olmuş. Eğer alacak olursan koruma demiri yok gibi düşün.

Eğer bakmaya gideceksek ne zaman (saat olarak) haber verirseniz daha güzel olacak.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam pek görünmüyorsun şu sıralar, hayırdır?

İyi gibi, temiz duruyor. Eğer doğruysa km'si düşük. Geniş ayaklıkları, sissy barı ve arka çanta taşıyıcısı var. (Motoru alırsan Uğur çanta demirini çalabilir )
    Koruma demiri çok dandik, cbf150 ya da benzer bir çinli motorun koruma demiri modifiye edilerek takılmış. Bağlantı yerleri olsun, görünüşü olsun çok kötü olmuş. Eğer alacak olursan koruma demiri yok gibi düşün.

Eğer bakmaya gideceksek ne zaman (saat olarak) haber verirseniz daha güzel olacak.
    evet bende dikkat ettim sökerim zaten onu..kötü duruor..sisy barı zaten ne alırsam alıyım yüksek olanlardan yaptırcam hosuma gidior uzun olması.. walla yarın gelirse slayerrr bakarız diordu..gelirsen yarın bakacaz..saat olarakta ,bende ugurda kapanısız aksam 10dan sonra gidebilrz sana uyarsa... satıcıda o saate uygunmus

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS

Hoşgeldin Hayırlı olsun motorun.Güle güle kullan Allah kaza bela vermesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler