Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar..can hayırlı olsun,motoruna kavuşmuşsun..geçmiş olsun diyelim dostum..diğer herkese de selamlar..

arkadaşlarım şu an itibariyle karacamı,ona iyi bakacağını düşündüğüm,kendi camiamızdan bir arkadaşımıza sattım.o da yakında başlığımızda aktif bir üye olarak aramızda olacaktır muhtemelen..internetteki ilanı da kaldırdım..seneye kısmetse enduro ile devam edeceğim..ama hep buralardayım bundan şüpheniz olmasın..tekrar herkese esenlikler diliyorum..
    Saol Yörük kavuştum motoruma özlemişim .. Sanada hayırl olsun alan arkdasa da hayırlı olsun inşallah daha iyilerine gecersin gezmeye devam Bizi unutma gel takıl buralara sen bizim için hep gv 250 ci kalacaksın cok dygusal oldu bee
    S&T kanuni Gv 250

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar..can hayırlı olsun,motoruna kavuşmuşsun..geçmiş olsun diyelim dostum..diğer herkese de selamlar..

arkadaşlarım şu an itibariyle karacamı,ona iyi bakacağını düşündüğüm,kendi camiamızdan bir arkadaşımıza sattım.o da yakında başlığımızda aktif bir üye olarak aramızda olacaktır muhtemelen..internetteki ilanı da kaldırdım..seneye kısmetse enduro ile devam edeceğim..ama hep buralardayım bundan şüpheniz olmasın..tekrar herkese esenlikler diliyorum..
    abicim hayırlı olsun..alan arkadaş çok şanslı valla gıcır gıcır makineyi kaptı..
    sana da artık enduro yolları göründü desene transalp alacaksın büyük ihtimalle sanırsam ?
    oralarda zor bulursun sen atla buraya gel bi gv 250 ciler olarak karşılama mesarimi yapalım sana
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Motorum çalısmıooo
    ! Rock'N Roll !:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Fonder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorum çalısmıooo
    O senin kutup ayısıyla olan ilişkin yapacak bir şey yok

Dün Uğur arayıp söyledi ama uzaktan yapacak bir şey yok. Akşam erken çıktığın zaman beni ara gelip bakalım.

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Çok yakında bende aranızda olacağım...
    Güzel bakımlı bir GV250'im olacak...
    Bildiğiniz bir GV250...
    Açıklama'yı sahibinin yapacağını tahmin ediyorum. Emin olun en az kendisi kadar sevip, koruyacağım.

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğiniz bir GV250...
    Açıklama'yı sahibinin yapacağını tahmin ediyorum. Emin olun en az kendisi kadar sevip, koruyacağım.
    Bizden birmi satıyor kim satıyor ya ugurun vardı birde bir ahmet niyetlenmişti kimse acıklasın hemen
    S&T kanuni Gv 250

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı osaglam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğiniz bir GV250...
    YÖRÜK, İlker, Hatay kelimeleri bir anlam ifade ediyor mu?

Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bende bizim istanbuldaki gruptan sandım hayırlı olsun yörük ün motoru iyisdir bakımlı bir motor almışın kazası belasız..
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    2009 Honda Shadow Spirit
    Çok Teşekkürler.
    Kazasız Belasız günler hepimizin olsun.

Her Türlü yardımlarınızı beklerim. ( Bilgi Açısından )

slm

arkadaşlar ben yeni başlıyacam bunun icin hyosung250GT R almak istiyorum benim için uygunmudur bide bu motor alınırmı sağlam mıdır ben 2007-2009 model yani 4000- 5000bin tl lik bişey almak istiyorum alınırmı lütfen yardımcı olurmusunuz kazasız belasız sürüşler dilerim...tarkan koksal...

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Herkese selamlar arkadaslar yeni gelen arkadaslarada hos geldiniz diyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    yanlis baslik tarkan..

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    İlker hocam(yörük) hayırlı olsun satmışsın motorunu her iki tarafa da hayırlı olsun.Enduro niyetlemişin heralde zaten genelde bizim motorlardan inen soluğu enduroda alıyor şimdiden hayırlı olsun diyelim.Benim de endurolar çok hoşuma gidiyor fakat biraz boydan kaybediyorum boyum 1.70 malum enduro yüksek motor bir de alakasız ama Burgman 400 çok hoşuma gidiyor gezilere genelde iki kişi gittiğim için arkada oturanında rahat etmesi lazım.

Yeni motor alırsam buradan yine ayrılmıycam demişin umarım sözünü tutarsın çünkü bu sözü daha önce veren bi çok kişi şu anda buralara uğramıyor bile.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O senin kutup ayısıyla olan ilişkin yapacak bir şey yok

Dün Uğur arayıp söyledi ama uzaktan yapacak bir şey yok. Akşam erken çıktığın zaman beni ara gelip bakalım.
    perşeme izinliym..kutup ayısı ne alaka espriyi anlamadım ama neyse souklardan flnmı bahsedion ya havalarda açtı yapalım su motoru da bineyim nasıl sinir oldum anlatamam..okadar bekledik almak için..alıncada binemedik iyim...

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    tarkankoksal 2 harfle kacirmis basligi.

neyse, son sayfalarda yer alan bu kadar geyigin, niteliksiz bilginin arasinda teknik bi soru sorayim, seviyeyi biraz yukselteyim

bizim akuler 12v 12a ya, 12v 14a amper olmasinin bir zarari olur mu?

---------- Post added at 14:55 ---------- Previous post was at 14:53 ----------

bu arada @yoruk ve motosikleti alan arkadas, hayirli olsun ikinize de.

burgman'lar, silverwing'ler bu aralar bana da cazip geliyor, istanbul icin en ideal motosikletler onlar galiba.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    ya motr durduk yere nie çalısmaz ama..akünün bitmiş olcaını sanmıorm..durduk yere akü nie bitsin..sonuçta 10dk zorladıktan sonra çalısttı bi 10km fln sürdüm sonra ertesi sabah yine çalısmadı... jikleyi açıorm bişi fark etmio.. benzin mandalı "on" da..hangi detayı atlıorz.. rıdvan çabuk gel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    chopper ruhundan uzaklasanlar goruyorum hüop? 2 camur sicradi, accik ruzgar yendi... sukitercimi olundu yoksam? cix cix cix

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim akuler 12v 12a ya, 12v 14a amper olmasinin bir zarari olur mu?
    Eğer motora sığarsa hiç bir sorun teşkil etmez.

rıdvan çabuk gel
    Ben gelirim gelmesine de sen yoksun ortalıkta. Çalışma saatlerin uyuşmuyor sanıyorum. Uzaktan yardım da bir yere kadar

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Tık yokmu motorda bosa alabildinmi? Birde kırmızı stop dùgmesi kapalı olabilirmi kntrol etmekte fayda var benzin durumu nasildi yedege alip bir daha dene istersen bu ihtimalleri gözden gecir bakarsin olur..

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    ya motr durduk yere nie çalısmaz ama..akünün bitmiş olcaını sanmıorm..durduk yere akü nie bitsin..sonuçta 10dk zorladıktan sonra çalısttı bi 10km fln sürdüm sonra ertesi sabah yine çalısmadı... jikleyi açıorm bişi fark etmio.. benzin mandalı "on" da..hangi detayı atlıorz.. rıdvan çabuk gel
    Marş hiç basmıyor mu yoksa basıyoda almıyor mu eğer hiç tık yoksa vites boşta iken dene yan ayak müşürü bazen arıza yapabiliyor.

Batuizm ahmet. Chopper ruhundan uzaklaşmak istemem hatta motorumu değiştirme niyetim bile yok şu sıralar fakat iki kişi yolculuklarda chopper'lar hakikaten arkada oturanı birazcık üzüyor yoksa şöyle bir ışıl ışıl shadow hayallerimi süslemiyor değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler